Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

pa res čudn, če katero boli glava :lol1: vprašte se zakaj :slap: pr dobrmu ljubimcu te zihr ne :lol1:

Ti si bila, očitno, pa prosim brez zamere, nezadovoljna že s samim osebkom. Tak pa do ljubimca niti ne pride, ker je prej konec komunikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si bila, očitno, pa prosim brez zamere, nezadovoljna že s samim osebkom. Tak pa do ljubimca niti ne pride, ker je prej konec komunikacije.

o hvala mr. vseved :lol1: pa spet neki več vem o sebi :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res čudn, če katero boli glava :lol1: vprašte se zakaj :slap: pr dobrmu ljubimcu te zihr ne :lol1:

:worship: :worship: :worship: Oh , ženske ženske, kaj bi mi brez vas , z vami nam je lepo , brez vas bi bilo pa hudo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: Oh , ženske ženske, kaj bi mi brez vas , z vami nam je lepo , brez vas bi bilo pa hudo lepo:OK:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res čudn, če katero boli glava ..

Me zanima, kako bi bilo to, če bi sedela 10 ur pri pc-ju in prevajala

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kako bi bilo to, če bi sedela 10 ur pri pc-ju in prevajala

:hmm:

Odvisno kaj. Iz francoščine bi se še znalo kaj izcimit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: Oh , ženske ženske, kaj bi mi brez vas , z vami nam je lepo , brez vas bi bilo pa hudo :OK:

Pa niti ne bi bilo take žalosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, BC & DJ - a se mislita še dolgo v šifrah pogovarjat, al bo kateri že napisal vso travmo semle? :D

kako, če praviš, da ne smemo... :rolleyes:

pandorino skrinjico, ki nosi napis "kdo je s kom, kdo je koga probal, itd.", pustimo raje zaprto. če ne bi utegnilo veliko žolča in gnojnice teči na teh straneh :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa niti ne bi bilo take žalosti.

Bi pa večina lepot in radosti življenja šlo v PM. Samo od vožnje z mopedi tudi ne moremo živet. Dobre ženske noge so še vedno steber naše kulture.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa večina lepot in radosti življenja šlo v PM. Samo od vožnje z mopedi tudi ne moremo živet. Dobre ženske noge so še vedno steber naše kulture.

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kaj. Iz francoščine bi se še znalo kaj izcimit.

iz vseh jezikov .. se po 10ih urah prevajanja izcimi le hud glavaobol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, smo že tam. Dela nikoli niso enakopravno razdeljena. Kako pa bi zgledalo, če bi se družina peljala z avtom, imela gumidefekt, vsi bi lepo sedeli v avtomobilu, ko bi mama menjavala predrto pnevmatiko? Zapade sneg. Oče pospravlja po hiši, mama kot neumna lopata na dvorišču. Kupijo novo pohištvo. Mož stoji in odpira vrata, žena pa z voznikom tovornjaka razklada omare? Zidajo garažo. Mož streže pijačo, žena pa za mešalcem z lopati. Si znaš predstavljati? Ne verjamem. In potem bi ženske o enakopravnosti.

na tole se ti pa moram tudi jaz javiti.. zate je to nepredstavjivo..ampak verjemi mi da je marsikje tudi tako..oseba ki mi je zelo blizu in je ne bom imenovala je taka... mož obeša cunje in lika ona sestavlja omaro in vleče elekrtiko za luči (nova hiša), jaz in ona sva bili pri mešalcu, mož od nje je vozil samokolnico (šajtrgo) ter delil pijačo.. postavljali smo grunt je on ležal ker ga je "zagrabil" križ (seveda ko je bilo postavljeno je bilo ok) ona je sedela na strehi in pomagala... in verjemi : ZASTOPITA SE SUPER!!!!!

in verjemi.. ko je guma počila v ljubljani je on držal otroka ona pa je menjala gumo ker je on v paniki že hotel klicati AMZS.. in še neki... on (torej od nje mož) je krasa oseba, pametna in nimam nič čez njega.. ona je bila izučena kot sem jaz in še kera da zna prijeti za marsikateri tehični del.. kuha pa tudi odlično..

tako da lepo prostim prepričaj se o čem govoriš..

lp

No, jaz si svoje žene ne predstavljam ne za mešalcem in ne z lopato v roki. Če pa ženske zmorete vse same, se resno sprašujem, zakaj se takšne, popolnoma samostojne, sploh poročate? Za tak tip ženske je življenje v dvoje popoln nesmisel. Pa nisem ironičen, ampak resno mislim. In še več svobode imaš. Zakaj se toraj poročate?

mal pozn berem tele poste pa vseen..

zakaj se poročamo če znamo kidati, lopatati...? zdi se mi da za svoja leta sprašuješ bedarije..

kaj pa podpora, zaupanje, ljubezen? če pa tega ni oz. mi tip ne more dati je pa vseeno če ga nimam....

ampak zgleda da ti tega ne znaš dati? al kako?

na tole se ti pa moram tudi jaz javiti.. zate je to nepredstavjivo..ampak verjemi mi da je marsikje tudi tako..oseba ki mi je zelo blizu in je ne bom imenovala je taka... mož obeša cunje in lika ona sestavlja omaro in vleče elekrtiko za luči (nova hiša), jaz in ona sva bili pri mešalcu, mož od nje je vozil samokolnico (šajtrgo) ter delil pijačo.. postavljali smo grunt je on ležal ker ga je "zagrabil" križ (seveda ko je bilo postavljeno je bilo ok) ona je sedela na strehi in pomagala... in verjemi : ZASTOPITA SE SUPER!!!!!

in verjemi.. ko je guma počila v ljubljani je on držal otroka ona pa je menjala gumo ker je on v paniki že hotel klicati AMZS.. in še neki... on (torej od nje mož) je krasa oseba, pametna in nimam nič čez njega.. ona je bila izučena kot sem jaz in še kera da zna prijeti za marsikateri tehični del.. kuha pa tudi odlično..

tako da lepo prostim prepričaj se o čem govoriš..

lp

mal pozn berem tele poste pa vseen..

zakaj se poročamo če znamo kidati, lopatati...? zdi se mi da za svoja leta sprašuješ bedarije..

kaj pa podpora, zaupanje, ljubezen? če pa tega ni oz. mi tip ne more dati je pa vseeno če ga nimam....

ampak zgleda da ti tega ne znaš dati? al kako?

Žal je takih žensk ki so popolnoma odvisne od moških vedno manj in to vas jezi.. žal pa je tako da smo se morale marsikaj naučiti med tem ko vas ni, in ko sedite v gostilni, za pcjam ... in nergate kake so žene..

žal pa poznam marsikaterega tipa, ki bi zelo zelo težko zdržal brez ženske, čeprav verjamem da obstajajo tudi taki ki bi lahko (ampak takih v moji bližini žal ni)...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črnolaska ..

moghoče bi bilo pa povsem dovolj,

če bi samo enkrat napisala isti text .. res, ne se

preveč matrat, sy tale Motomars ni doktorat ..

;)

Drugače

pa tvoja statistika zelo šepa .. namreč na izjemi

gradiš pravila, kar seveda ni ok in večinoma je tako

kot

piše Gatto.

V

družinah se delo OBIČAJNO in V VEČINI

deli na "moška" in "ženska" opravila.

Ys sem recimo danes nacepiw drva in trske,

porihtow drvarnico, popravil macolo in sekiro,

žena je pa malo popspravila in posesala

prah s sesalcem ... in tako to teče v veliiiki

večini normalnih družin.

Kapiš?

:hmm:

Nihče

pa ne trdi, da ni izjem - samo te, kot vemo,

le potrjujejo pravila.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moški so še vedno LOVCI !!!!

.. to

je živa utvara - propaganda lovač,

da nas lažje zvabijo v past ..

Ko

boš neizbežno sedel v pasti,

:slap:

ti bo definitivno postalo jasno

da si divjačina,

:blink:

katero so zaradi lažjega ulova

nalagali, da je lovec ..

:cry:

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!