Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Ne maščevalno, a na sabljaški turnir, kjer te čaka nasprotnik s sabljo, ne prideš z zobotrebcem.

Zakaj

ne - a so zobotrebci na sabljaških turnirjih prepovedani?

To pa prvič slišim - no, če ti tako praviš, že moraš vedeti, sy

se ys bolj spoznam na karate kot na sabljaške turnirje in tam vem,

da niso prepovedani. Mi vzamemo sabo celo sendviče s pohanimi piškami in

kislimi kumaricami .. qrc .. tale sabljanje mora biti zaf**n šport.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razčiščevanje družinskih sporov je tudi karate zelo primerna disciplina oziroma športna panoga. Ne samo sabljanje. Če zadevo združiš, ne bo rekla nobene nikoli več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razčiščevanje družinskih sporov je tudi karate zelo primerna disciplina oziroma športna panoga. Ne samo sabljanje. Če zadevo združiš, ne bo rekla nobene nikoli več.

Ys

sem v takih situacijah vedno raje uporabljaw diplomacijo, saj mora moški, ki se ločuje vedeti, da

ko udari ženo - njo boli, otroka pa to boli 3X in se mu taka rana ne zaceli nikoli - NIKOLI.

Tako,

da tistim, ki se ločujejo,

stara modra sova iz črne hoste svetuje:

"Ne tepite se, ker tega otroci ne bodo nikoli preboleli."

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razčiščevanje družinskih sporov je tudi karate zelo primerna disciplina oziroma športna panoga. Ne samo sabljanje. Če zadevo združiš, ne bo rekla nobene nikoli več.

Sekira in svinska pištola delata čudeže. Prava Peacemakerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekira in svinska pištola delata čudeže. Prava Peacemakerja.

tisenkozu

:P

orožje:

en v grobu, drug v zaporu,

otroci pa v reji ali Maldinskem domu Malči Belič ..

krasna rešitev, ni kej ..

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak moški,ki dvigne roko na žensko,sploh pa na svojo je zame SLABIČ,če to početje vidijo ali celo občutijo otroci se mu bo sigurno prej ali slej z obrestmi vrnilo. Tako se je tudi mojemu nebi otem tu smetil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisenkozu

:P

orožje:

en v grobu, drug v zaporu,

otroci pa v reji ali Maldinskem domu Malči Belič ..

krasna rešitev, ni kej ..

:cry:

A karate, sabljanje, prepiri, ... je pa boljša izbira za otroke? Tu nekaj tumbate o vezah, ki so bile na začetku oh in sploh pol pa kruto razpadle zaradi nevere enega od partnerjev. Ma kaki. Veze razpadejo zato, ker eden zaspi, drugi pa hoče naprej. Ker začneta rinit vsak na svojo stran. Ker ded začne lazit po gostilnah, baba pa šolah življenske energije. ...

Pol se šele začne varanje, ki je posledica vsega goraj naštetega.

Koliko pa sploh preživite časa s svojim partnerjem dnevno? Koliko pa recimo s sodelavci, prijatelji/cami? Koliko časa namenite pogovoru s svojim partnerjem? Pogovoru, ne kimanju z glavo, da čimprej konča, misli pa so že nekje daleč stran.

Tu pa nekaj o tem, da kar naenkrat pa opaziš, da je baba debela s povešenimi joški ali da je ded kar naenkrat kosmati pirfasl. A to od včeraj na danes? Kje ste pa bili ves ta čas? Bolo vas je K... za vse, sedaj pa samo rabite izgovor za kurvarijo.

Ja, za froce bo pa že država poskrbela. Če je do sedaj ulica, pa ni bilo panike. Ker če bi starša, bi imela z njimi dovolj dela in jima ne bi neumnosti rojile po glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak moški,ki dvigne roko na žensko,sploh pa na svojo je zame SLABIČ,če to početje vidijo ali celo občutijo otroci se mu bo sigurno prej ali slej z obrestmi vrnilo. Tako se je tudi mojemu nebi otem tu smetil.

Ko začne udrihati po tebi lastna ženska, te napade sredi noči z nožem, narediš kaj? Rečeš:"Draga, kar zaštihaj me. Tisti, ki tepejo ženske so slabiči." Ali jo prilepiš za uho, da si ji bliska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A karate, sabljanje, prepiri, ... je pa boljša izbira za otroke? Tu nekaj tumbate o vezah, ki so bile na začetku oh in sploh pol pa kruto razpadle zaradi nevere enega od partnerjev. Ma kaki. Veze razpadejo zato, ker eden zaspi, drugi pa hoče naprej. Ker začneta rinit vsak na svojo stran. Ker ded začne lazit po gostilnah, baba pa šolah življenske energije. ...

Pol se šele začne varanje, ki je posledica vsega goraj naštetega.

Koliko pa sploh preživite časa s svojim partnerjem dnevno? Koliko pa recimo s sodelavci, prijatelji/cami? Koliko časa namenite pogovoru s svojim partnerjem? Pogovoru, ne kimanju z glavo, da čimprej konča, misli pa so že nekje daleč stran.

Tu pa nekaj o tem, da kar naenkrat pa opaziš, da je baba debela s povešenimi joški ali da je ded kar naenkrat kosmati pirfasl. A to od včeraj na danes? Kje ste pa bili ves ta čas? Bolo vas je K... za vse, sedaj pa samo rabite izgovor za kurvarijo.

Ja, za froce bo pa že država poskrbela. Če je do sedaj ulica, pa ni bilo panike. Ker če bi starša, bi imela z njimi dovolj dela in jima ne bi neumnosti rojile po glavi.

bravo, lepo si povedal :OK: :OK: :OK:

za večino moških je žena le gospodinja, mati, kuharca, seveda tud v službo naj hodi, zvečer naj bi bila še strasna ljubimka, ker je vam to moškim čist samoumevno, da je to idealna žena.

radi pozabljate, da je žena ženska, ki čuti ves utrip dneva in kolikor dobi, toliko lahko vrne.

včas imam občutek, da moški le zamenjate mamo za ženo. Da enostavno v lajfu rabte le popolno svobodo in nekoga ki vas streže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko začne udrihati po tebi lastna ženska, te napade sredi noči z nožem, narediš kaj? Rečeš:"Draga, kar zaštihaj me. Tisti, ki tepejo ženske so slabiči." Ali jo prilepiš za uho, da si ji bliska?

:lol1: ti si za štose... :lol:

In pol dneve in dneve ne spiš in dežuraš, da te ponoči ne bo piknila, razsekljala, polila z kislino, ustrelila.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da moški le zamenjate mamo za ženo. Da enostavno v lajfu rabte le popolno svobodo in nekoga ki vas streže.

ima nas svakojakih - takvih i onakvih

i

samo budale misle, da smo svi isti/e

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ti si za štose... :lol:

In pol dneve in dneve ne spiš in dežuraš, da te ponoči ne bo piknila, razsekljala, polila z kislino, ustrelila.... :lol1:

Ne. Jaz v življenju ne čakam, ampak preventivno rešujem težave. Prepričevalnu ukrepi pa so te vrste, da jih razume tudi najbolj neumna. Štekaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Jaz v življenju ne čakam, ampak preventivno rešujem težave. Prepričevalnu ukrepi pa so te vrste, da jih razume tudi najbolj neumna. Štekaš?

:grrr Ne ne štekam :hmm: če sem jaz ženska in mi ti daš pljusko kadar se tebi zahoče (vidim na tem forumu, kako bi nas focal, ko smo preveč različni za tvoje pojme) te zvečer v spanju zakoljem, ko prasca :BUA: KAPIŠ :headbang:

Že, ko si rekel, da žensko vdariš :BUA: nisi kaj prida. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Ne ne štekam :hmm: če sem jaz ženska in mi ti daš pljusko kadar se tebi zahoče (vidim na tem forumu, kako bi nas focal, ko smo preveč različni za tvoje pojme) te zvečer v spanju zakoljem, ko prasca :BUA: KAPIŠ :headbang:

Že, ko si rekel, da žensko vdariš :BUA: nisi kaj prida. :yes:

Kje pa sem to zapisal? Daj , prosim, povej, kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa sem to zapisal? Daj , prosim, povej, kje?

Zdaj boš spet nabijal ha :)

Ko začne udrihati po tebi lastna ženska, te napade sredi noči z nožem, narediš kaj? Rečeš:"Draga, kar zaštihaj me. Tisti, ki tepejo ženske so slabiči." Ali jo prilepiš za uho, da si ji bliska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj boš spet nabijal ha :)

Ko začne udrihati po tebi lastna ženska, te napade sredi noči z nožem, narediš kaj? Rečeš:"Draga, kar zaštihaj me. Tisti, ki tepejo ženske so slabiči." Ali jo prilepiš za uho, da si ji bliska?

Temu se v pravni dikciji reče silobran in pomeni zavarovati se pred napadalcem. Silobran je defenzivno dejanje. Nekoga pretepati pa je ofenzivno nasilno dejanje. Razumeš razliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se v pravni dikciji reče silobran in pomeni zavarovati se pred napadalcem. Silobran je defenzivno dejanje. Nekoga pretepati pa je ofenzivno nasilno dejanje. Razumeš razliko?

Ne razumem, da lahko do tega pride. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, da lahko do tega pride. :slap:

Očitno si imel pri izbiri življenjskega partnerja srečo. Čestitam in upam, da nikoli ne boš rabil razumeti. Prav nič atraktivnega ni v tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima nas svakojakih - takvih i onakvih

i

samo budale misle, da smo svi isti/e

:blush:

itak :grim kaj bi svet brez budal? :whistle: kako bi prepoznal pametne, če bi bli vsi? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno si imel pri izbiri življenjskega partnerja srečo. Čestitam in upam, da nikoli ne boš rabil razumeti. Prav nič atraktivnega ni v tem.

Ja pa kaj maš ti za enga razbojnika pri hiši? A si to kako holcarko z Osankarice pripelal k bajti?

Silobran pred babo? :slap: Svašta pi*ka rodi, samo para neče.

Dajte pubeci, držite se tistega: Žensk se ne tepe niti z rožami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Svašta pi*ka rodi, samo para neče.

Bom

svojemu sinu predlagov, da za diplomsko

iz genetike (molekularna biologija)

prouči tvojo idejo ...

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj maš ti za enga razbojnika pri hiši? A si to kako holcarko z Osankarice pripelal k bajti?

Silobran pred babo? :slap: Svašta pi*ka rodi, samo para neče.

Dajte pubeci, držite se tistega: Žensk se ne tepe niti z rožami.

Ženske!!! Na juriš. Lobo vam bo jedel iz roke. Lahko ga boste žalile, pljuvale, teple, mu jemale vsakega 15. vso plačo in on vam bo nosil rože. Lahko ga boste varale in Lobo bo spet prinesel rože. Punce!!! Na juriš!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske!!! Na juriš. Lobo vam bo jedel iz roke. Lahko ga boste žalile, pljuvale, teple, mu jemale vsakega 15. vso plačo in on vam bo nosil rože. Lahko ga boste varale in Lobo bo spet prinesel rože. Punce!!! Na juriš!!!

jao kako si eni predstavljate enakopravno partnerstvo :slap:

čedalje bolj mi všeč da sem samska :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao kako si eni predstavljate enakopravno partnerstvo :slap:

čedalje bolj mi všeč da sem samska :OK:

Partnerji niso enakopravni. Nikoli ne bodo. Ženske ste definitivni priviligirane. Ob ločitvi sodišče v 99,9% primerov otroke zmeraj prisodi materi, oče lahko plačuje le alimente. Oblačimo in slačimo vam plašče, primikamo in odmikamo stole, nosimo darila rože...Ve pa ste, spet glavnina, ne vse, lahko jezne, sitne, cinične, zagrenjene in ne vem kaj še, kadarkoli. To sevedani nasilje v družini. Tečna baba doma, je v RS najbolj normalna stvar. Za takšne primere nimaš varne hiše. Če je zadeva obratna in ji prilepiš kakšnega samoobrambnega, se zadeva konča na sodišču. Klasifikacija - nasilje v družini. V večini hiš je žensko razpoloženje barometer skupnega razpoloženja in tečna baba z valjarjem v roki, je že kar ponarodel hec. Zakaj le?

Ti pa če si samska, že imaš vzrok za to.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!