Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

tud jz nevem, če kdo želi za partnerja očeta iz ljubezni. :hmm: ponavad je ta ljubezen ustvarjena le na podlagi denarja. :grim no, sej enim tud to pomen ljubezen O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad je ta ljubezen ustvarjena le na podlagi denarja. :grim no, sej enim tud to pomen ljubezen O:-)

a to govoriš iz lastnih izkušenj ali prebiraš Lady, Ono in Novo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jz nevem, če kdo želi za partnerja očeta iz ljubezni. :hmm: ponavad je ta ljubezen ustvarjena le na podlagi denarja. :grim no, sej enim tud to pomen ljubezen O:-)

To ni ljubezen, ampa "špil". Za oba. Saj to je jasno obema. Pametni ata zajtrkuje in večerja doma. Vmes pa skoči z ljubico na "švarcfuro".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo želi za partnerja očeta iz ljubezni. :hmm: ponavad je ta ljubezen ustvarjena le na podlagi denarja. :grim no, sej enim tud to pomen ljubezen O:-)

ja se strinjam..eni tko močno verjamejo v denar in materjalno varnost da se prepriča da je zaljubljen(a)..

pa kaj sej so tudi eni k verjamejo da bodo samo če bodo imeli denar dobili dobrega partnerja..a ne gre to lepo skupaj?

čeprou v takem odnosu živet je žalostno..vsaj meni bi bilo..da je denar vse? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi prav malo mar, če se ne strinjaš, sam ponavad je tako. :grim

Pol mi hropci ne pridemo v poštev? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol mi hropci ne pridemo v poštev? :winkiss:

Zakaj pa ne? Samo ne ločuj se zaradi neke smrklje! Pridi, položi in odidi. V nedeljo pa z ženo k maši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se s teboj, iz prakse, ne morem strinjati. 60 letni možakar niti slučajno ne more dohitevati razposajene 30 letnice. ...

Kot

je rekew Symon - časi so se spremenili.

V

fitness-u Konex na Viču v Ljubljani lahko srečaš vsak dan Jožeta

proti kateremu je Stalone 10 letni otrok,

Arnold Schwarzeneger pa bistveno manj "dodelan".

Fant Symona z eno roko gotovo dvigne

brez problema 4 serije po 10X,

na svoje oči sem ga videl, da vzame v roke kolesce

s katerim si dame trenirajo trbušne mišice tako,

da pokleknejo in se z njim vozijo naprej in nazaj, le da Jože

to naredi s predklona in se odpelje stegnjenih

nog v popolnoma ležeč trebušni položaj tako,

da leži na nožnih prstih in kolescu

5 cm nad tlemi- odpre se kot žepni nož , potem se pa

spet dvigne - zapre kot žepni nož in to

30X zaporedoma !!!

Tega hudo trenirani fantje med 25im in

30im letom ne narede niti enkrat ..

In

za konec .. da te ne bo kap .. Jože

je star 64 let .. izgleda pa bolje

od marsikaterega

25 let starega "mulca".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne vem kaj imate toliko proti denarju?...Je to slabo če ga je vedno dovolj v bižini? Ti to ne pomeni socijalne varnosti zate in za otroke? Je denar kaj slabši afrodizijak kot ,,modre oči,, (naprimer)...Če tako pogledaš je denar nekaj kar človek sam ustvari, lepe oči pa so dar narave....nek grd nesrečnik bi po vaše moral ostati sam? Poleg tega verjamem, da če bi bejba zapalila za njegovo denarnicio in bi se on izkazal kot arogantni, škrt prasec...bi odšla stran....torej, da se ona sploh začne zanimati zanj, je denar...nadaljevanje je odvisno od njega samega...kakšen pač je...in ne boste verjeli kakšen, ki ima denar zna bit tudi sila prijetna oseba....in tut kak prasec zna bit finančno odvisen od vas. :eek:

A ja ena moih boljših kolegic je frajla z 20 let starejšim možakarjem (seveda je zaputil ženo) on nekak ne velja ravno za reveža :lol: ...odlično se razumeta, imata otroke, in zavedata se, da je potrebno prihodnost malce drugače načrtovati in jo tudi načrtujeta tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi prav malo mar, če se ne strinjaš, sam ponavad je tako. :grim

sam a veš da ti dam kr prau, pr letih k so velike razlike je vmes denar pa naj ne reče ker da ni res ,

kr velik parov poznam k je tk pa še u šou biznisu je tk kr trumpovo poglj no za primer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne vem kaj imate toliko proti denarju?...Je to slabo če ga je vedno dovolj v bižini? Ti to ne pomeni socijalne varnosti zate in za otroke? Je denar kaj slabši afrodizijak kot ,,modre oči,, (naprimer)...Če tako pogledaš je denar nekaj kar človek sam ustvari, lepe oči pa so dar narave....nek grd nesrečnik bi po vaše moral ostati sam? Poleg tega verjamem, da če bi bejba zapalila za njegovo denarnicio in bi se on izkazal kot arogantni, škrt prasec...bi odšla stran....torej, da se ona sploh začne zanimati zanj, je denar...nadaljevanje je odvisno od njega samega...kakšen pač je...in ne boste verjeli kakšen, ki ima denar zna bit tudi sila prijetna oseba....in tut kak prasec zna bit finančno odvisen od vas. :eek:

A ja ena moih boljših kolegic je frajla z 20 let starejšim možakarjem (seveda je zaputil ženo) on nekak ne velja ravno za reveža :lol: ...odlično se razumeta, imata otroke, in zavedata se, da je potrebno prihodnost malce drugače načrtovati in jo tudi načrtujeta tako...

In koliko bo star gospod, ko bodo otroci maturirali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko bo star gospod, ko bodo otroci maturirali?

Če bo imel srečo, ga bodo obiskali v domu upokojencev, v vsakem primeru pa jim bo drugi (mlajši) frajer rezal kruh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo še kje v bližini :wacko: če si ne bo prej zaželel 30 let mlajše :lol1:

A ti veš, da gospodom v teh letih "zadeva kaže zmeraj samo še "pol šest"? In s ponovno trideset let mlajšo gospodično si bo dedek počel kaj? Saj ga lahko še kap zadene, ko bi se mladenka slekla pred njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 A ti veš, da gospodom v teh letih "zadeva kaže zmeraj samo še "pol šest"?

2 In s ponovno trideset let mlajšo gospodično si bo dedek počel kaj?

3 Saj ga lahko še kap zadene, ko bi se mladenka slekla pred njim.

1 absolutna laž, ki izvira izza šankow, kjer od bab zavrženi alkoholiki opravičujejo svoje sexualne težave povzročene s šnopsom

2 glede na to, da si je takle ded nabral veliiiko več izkušenj, bi bilo hudo neverjetno, da bi pozabil kaj početi z dečvo

3 ali pa njo, ko bi jo v isti noči četrtič naskočiw ..

Gatko,

zelo zanimivo bi bilo izvedeti od kje TEBI te "zanesljive" info. Ti je morda očka to povedow in imate te težave vsi moški v družini?

:evilgrin:

Če

hočeš res prave podatke, kako je s tem, zapelji (če sploh lahko seveda) medicinsko sestro ali socialno delavko iz kakega doma za seniorje, da ti pove kaj se tam dogaja. Pa pazi, da tebe ne bo kap .. ali še huje, da se vprašaš: "... če tistim dedkom tako stoji, zakaj moj korenjak tako žalostno v tla gleda - vedno???"

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo še kje v bližini :wacko: če si ne bo prej zaželel 30 let mlajše :lol1:

No, ne izgleda ravno tako bedno, da mature ne bo dočakal...če je pač ne bo ...pa kaj?...al pa če bi ga 15 let nazaj zbil avto in ne bi dočakal mature otroka s prvo ženo. Je smisel življenja dočakati maturo svojih otrok?

Jaz mislim, da je lahko srečen in najbrž tudi je, z 20 let mlajšo....tudi, ko bo imel 90 bo njegova žena šele 70.

A ti veš, da gospodom v teh letih "zadeva kaže zmeraj samo še "pol šest"? In s ponovno trideset let mlajšo gospodično si bo dedek počel kaj? Saj ga lahko še kap zadene, ko bi se mladenka slekla pred njim.

Glede na to, da je na poti drugi otrok ..tale tvoja trditev očitno ne drži vode...poleg tega imamo viagro, ki kaže tudi po 100 letu točno ob poldne :)

Hej, zakaj vas tako moti, da so nekateri srečni?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Hej, zakaj vas tako moti, da so nekateri srečni?

Lina,

to je tipiš sloveniš ... saj veš tisto o

sosedovi kravi pa fowšiji - a, ne?

In

tako je to tudi tule - kolikokrat sem sam doživel takele

neumnosti, ker je moja Kraljica veliko mlajša od mene,

pa še hudo lušna povrh wsega - da o najini sreči, katero

nama zavida cela širša family slpoh ne govorim.

In

kleni slovenski fantje ne bi bili kleni slovenski fantje,

če ne bi metali ven prav takih, kot je brati tule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faušija?

to bo ja :wacko: mislim, da ima vsak pravico do svojega mnenja in ga povedat. :grim a ni za to forum? :kva2:

pač moje mnenje je, da velike generacijske razlike pač niso ravno za partnersto. :grrr so pa tudi izjeme :grim

že pri otrocih vidiš, da je način igre čist drugačn pri dveletniku kot petletniku. :grim pa je majhna razlika, pa vendar čisto drugače razmišljata.

ok, to moje mnenje :grim sebe pač ne vidm v takem odnosu, ne z očetom ne iz sinom. :grrr pa se z obema generacijama čist v redu razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo ja :wacko: ...

Sončy,

mislim, da je veliko važneje gledati na neko

karakterno kompatibilnost med partnerjema,

kot na človeške lastnosti, katere nam prodaja

Hoolywood.

Ys

sem svoji vedno govoril, da sem

prezgodaj prišew na svet

in sem lih njo iskal celo življenje.

Definitivno

pa drži - ne glede na "pravico do svojega mnenja",

da tisti, ki tak srečen par obsojajo in

pišejo glupe formule in življenjska pravila po forumu,

to počno samo zato, ker s svojim partnerjem niso srečni,

si te sreče sami želijo in potem zato, da kompenzirajo,

tisti bulasti občutek fowšije v želodcu, pišejo kretenije.

Tudi

med Motomarsovci poznam nekaj takih parow med

starimi izkušenimi kavalirji in mladenkami, ki brez debate

furajo zelo srečno razmerje in powdarjam posebej za fowšljivce:

niti moje, niti ta motomarsowska razmerja ne slone na finančni osnovi, saj gre

powsod za samostojne in zelo izobražene ženske, ki v finančnem pogledu

družini prinesejo vsaj toliko denarja kot njen mož več kot zrelih let.

Dejstvo

je, da si te ženske žele zanesljivega, umirjenega partnerja ob

katerem bo družina varna in stabilna - pa tu ne gre za denar,

da se razumemo, saj ga ima vsak do partnerjev dovolj. Gre za

čustveno stabilnost zrelega moža, ki ne bo skočiw za vsako kiklo,

pri kateri bo začutil ščemenje med nogami in v nadaljevanju

venezuelske limonade zdrl familijo in

zapustil nedoletnega otroka in ženo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sončy,

mislim, da je veliko važneje gledati na neko

karakterno kompatibilnost med partnerjema,

kot na človeške lastnosti, katere nam prodaja

Hoolywood.

Ys

sem svoji vedno govoril, da sem

prezgodaj prišew na svet

in sem lih njo iskal celo življenje.

Definitivno

pa drži - ne glede na "pravico do svojega mnenja",

da tisti, ki tak srečen par obsojajo in

pišejo glupe formule in življenjska pravila po forumu,

to počno samo zato, ker s svojim partnerjem niso srečni,

si te sreče sami želijo in potem zato, da kompenzirajo,

tisti bulasti občutek fowšije v želodcu, pišejo kretenije.

Tudi

med Motomarsovci poznam nekaj takih parow med

starimi izkušenimi kavalirji in mladenkami, ki brez debate

furajo zelo srečno razmerje in powdarjam posebej za fowšljivce:

niti moje, niti ta motomarsowska razmerja ne slone na finančni osnovi, saj gre

powsod za samostojne in zelo izobražene ženske, ki v finančnem pogledu

družini prinesejo vsaj toliko denarja kot njen mož več kot zrelih let.

Dejstvo

je, da si te ženske žele zanesljivega, umirjenega partnerja ob

katerem bo družina varna in stabilna - pa tu ne gre za denar,

da se razumemo, saj ga ima vsak do partnerjev dovolj. Gre za

čustveno stabilnost zrelega moža, ki ne bo skočiw za vsako kiklo,

pri kateri bo začutil ščemenje med nogami in v nadaljevanju

venezuelske limonade zdrl familijo in

zapustil nedoletnega otroka in ženo.

ne me razumet narobe, sem rekla da so izjeme :grim vem, da za srečo ravno niso pomembna leta ampak ljudje :grim

to sam moje mnenje :grim

in res želim vsem ljudem srečo, nikomur nisem fouš :grrr sam imam čist svoje poglede na to kaj je sreča :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam imam čist svoje poglede na to kaj je sreča :grim

nekako

sem prepričan, da bi se mi2 okoli tega

kaj je sreča hitro&zelo strinjala ..

:)

pa

ne bi v tej temi,

saj je namenjena drugi problematiki

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ne izgleda ravno tako bedno, da mature ne bo dočakal...če je pač ne bo ...pa kaj?...al pa če bi ga 15 let nazaj zbil avto in ne bi dočakal mature otroka s prvo ženo. Je smisel življenja dočakati maturo svojih otrok?

Jaz mislim, da je lahko srečen in najbrž tudi je, z 20 let mlajšo....tudi, ko bo imel 90 bo njegova žena šele 70.

Glede na to, da je na poti drugi otrok ..tale tvoja trditev očitno ne drži vode...poleg tega imamo viagro, ki kaže tudi po 100 letu točno ob poldne :)

Hej, zakaj vas tako moti, da so nekateri srečni?

mi je kolegica pravla k dela u domu upgnjencev da tm delijo viagro in jim ni blema sexat in to kr gužva za njo pol pa hodniku vidš odprte halje dečki pa stradonjo naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tko vam povem da jz delam v domu upokojencev vsako leto poleti če se le da in da so tastari zelo dejavni. vem pa ker sem velik z njim da jim velik več pomen ljubezen kot pa goli sex.

lina.. materialna varnost je pomembna ni pa toliko da bi zaradi materialne varosti bila z nekom ki mi ne paše.. a ti sama nimaš dohodkov? jz računam na svojo plačo na svoje dohodke in tudi stanovanje imam svoj in ga bom vedno imela. ne pričakujem pa da bom imela tipa z benflo z polnimi žepi denarja, polnega samega sebe in da mu bom podplate lizala ker je z mano.. to je moje mišljenje. je veliko denar ni pa vse! mislim da je v vezi najbolj pomembna ljubezen ne pa denar! to mislim jz..ti drugače tako da me ne rabiš napadat samo ne razumem ljudi ki jim je tako zelo pomemben denar.

glede starosti..midva z mojim sva 8 let narazen. lahko rečem da se pozna.. v vseh pogledih da je razlika v letih..ampak če je razumevanje greš skozi vse.. vem pa da to ni ne vem kaka razlika. se pa pozna..

Popravljeno . Popravil črnolaska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!