Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Kaj za mene pomeni varanje?

Da se peljem z motorjem in ne povem ženi.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diskretno in zanesljivo bodo naši detektivi ugotovili kjerkoli v državi ali v tujini, kaj se dogaja z vašim partnerjem in vaše negotovosti bo kmalu konec !

Vaša detektiv & agent Žare Varanjič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Gatto, iz tvojih ust v božja ušesa! To bi bila najhitrejša in najbolj 'nobel' varianta, da bi bil spet frej pa ledig. :)

Zadeva je preprosta. Stopiš do prvega odvetnika in ga naprosiš, da sestavi in vloži Vlogo za razvezo zakonske zveze pri pristojnem sodišču. Zelo enostavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='Lobo' date='26 Jan 2007 @ 08:07' em

2-tedensko luksuzno poročno potovanje na otok Mikonos (Grčija) -8.500 $

Pogled na izraz obrazov vseh povabljenih, ki so videli fotografijo - neprecenljivo!

Obstajajo stvari, ki se ne dajo plačati z denarjem!

Za vse ostalo je TU MASTERCARD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obojestransko zaupanje, ja. Moram potrkati na les. Se je pa enkrat v družbi en kolega malo spozabil, in mojemu malemu rekel, da če ne bo priden, bo pa mamico jebal... Mater, me je pogrelo,- sem ustal, pa mu rekel, da naj malo pazi na besede. Je pa malo manjkalo, pa bi se zgrabila. Se je začel opravičevati, pa da je v šali, pa to. Ne, tu ni šale. :nono:

Že Tito je vedel povedati: ''Tujega nočemo, svojega ne damo''

Drugače pa se po mojih pojmih varanje začne z objemi in poljubi.. No, voščila so izjema.

Mislim, da se varanje začne že mnogo, mnogo prej. Začne se, ko je konec komunikacije med partnerjema in začneta partnerja živeti drug mimo drugega. Takrat začno ljudje "bežati" od doma. Vsaj ponavadi je tako. In potem se začne "dogajati". Kot sem že enkrat zapisal:"ljudje nikoli ne bežijo od doma in varajo partnerja od same sreče in idile doma".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se varanje začne že mnogo, mnogo prej. Začne se, ko je konec komunikacije med partnerjema in začneta partnerja živeti drug mimo drugega. Takrat začno ljudje "bežati" od doma. Vsaj ponavadi je tako. In potem se začne "dogajati". Kot sem že enkrat zapisal:"ljudje nikoli ne bežijo od doma in varajo partnerja od same sreče in idile doma".

:grrr če bi vsak dan dunajca jedel, bi si ziher kake vampe kje na skrivaj privoščil :fredy:

Kot opažam zadnje čase je velik krog moških v letih cca 55+ zapustilo svoje žene (pa so urejene ženske recimo nadpovprečnega standarda in temu primernega videza in izobrazbe...da ne bi kdo mislil, da govorimo o razposajeni maščobi z viklerji) in odšlo z mlajšimi-cca 30. V roku petih let so razpadli pa čeprav si jih prej vedno videval skupaj na tenisu, zabavah,skoz so nekam potovali itd. A ja, one so ostale same, medtem, ko bivši možovi pestvajo nov naraščaj.

Dopuščam možnost, da dober avto s staro babo kot sopotnikom ni več dovolj za ego, ki ga vleče navzdol povečana prostata.

:hmm:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr če bi vsak dan dunajca jedel, bi si ziher kake vampe kje na skrivaj privoščil :fredy:

Kot opažam zadnje čase je velik krog moških v letih cca 55+ zapustilo svoje žene (pa so urejene ženske recimo nadpovprečnega standarda in temu primernega videza in izobrazbe...da ne bi kdo mislil, da govorimo o razposajeni maščobi z viklerji) in odšlo z mlajšimi-cca 30. V roku petih let so razpadli pa čeprav si jih prej vedno videval skupaj na tenisu, zabavah,skoz so nekam potovali itd. A ja, one so ostale same, medtem, ko bivši možovi pestvajo nov naraščaj.

Dopuščam možnost, da dober avto s staro babo kot sopotnikom ni več dovolj za ego, ki ga vleče navzdol povečana prostata.

:hmm:

dobr povedano :grim :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr če bi vsak dan dunajca jedel, bi si ziher kake vampe kje na skrivaj privoščil :fredy:

Kot opažam zadnje čase je velik krog moških v letih cca 55+ zapustilo svoje žene (pa so urejene ženske recimo nadpovprečnega standarda in temu primernega videza in izobrazbe...da ne bi kdo mislil, da govorimo o razposajeni maščobi z viklerji) in odšlo z mlajšimi-cca 30. V roku petih let so razpadli pa čeprav si jih prej vedno videval skupaj na tenisu, zabavah,skoz so nekam potovali itd. A ja, one so ostale same, medtem, ko bivši možovi pestvajo nov naraščaj.

Dopuščam možnost, da dober avto s staro babo kot sopotnikom ni več dovolj za ego, ki ga vleče navzdol povečana prostata.

:hmm:

Temu pa se ne reče komentar na temo Varanje, ampak čisti ženski šovinizem in sovražnost do moških. Sploh ta zadnja pripomba s prostato je morda kaplja čez rob okusnega. Kdor je malo odrasel ve, da se takšne zgodbe s starostno razliko 20+ le redko oz. skoraj nikoli ne obnesejo. Pa tudi le redkokateri dedek pri 60 si še lahko privošči naraščaj. Zato je tale komentar morda odraz nekih neprijetnih in žalostnih izkušenj nekoga, ki je morda ali pa zelo verjetno tak primer doživel v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot opažam zadnje čase je velik krog moških v letih cca 55+ zapustilo svoje žene .... odšlo z mlajšimi-cca 30. ... dober avto s staro babo kot sopotnikom ni več dovolj za ego, ki ga vleče navzdol povečana prostata.

Kolikortoliko

mlade preračunljive scuzane fukare tam okoli 30 do 35, ki so si nabrale že dovolj izkušenj v fukaškem računstvu, od vseh že dobile brco v svojo razvlečeno rit, pa tudi dobro izračunajo, kaj imajo od tega, da se spravijo na starega deda in zjebejo celo familijo ter življenje vsem okoli njega. Točno jim je jasno, da imajo na razpolago še kako leto ali 2, ko bodo še zanimive, potem se bodo pa tudi njim povesili joškoti, rit in klitoris do kolen, še slabo desetletje do mene in posušene pičke .. tako, da si morajo na hitro urediti penzijo, če nočejo stradati.

:evilgrin:

"Jebat

ga .." je imew navado reči moj dedek

".. za prepir in jebo sta vedno potrebna najmanj 2."

:rolleyes:

::::::::::::.

ps: samo vračilo v istem stilu

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikortoliko

mlade preračunljive scuzane fukare tam okoli 30 do 35, ki so si nabrale že dovolj izkušenj v fukaškem računstvu, od vseh že dobile brco v svojo razvlečeno rit, pa tudi dobro izračunajo, kaj imajo od tega, da se spravijo na starega deda in zjebejo celo familijo ter življenje vsem okoli njega. Točno jim je jasno, da imajo na razpolago še kako leto ali 2, ko bodo še zanimive, potem se bodo pa tudi njim povesili joškoti, rit in klitoris do kolen, še slabo desetletje do mene in posušene pičke .. tako, da si morajo na hitro urediti penzijo, če nočejo stradati.

:evilgrin:

"Jebat

ga .." je imew navado reči moj dedek

".. za prepir in jebo sta vedno potrebna najmanj 2."

:rolleyes:

::::::::::::.

ps: samo vračilo v istem stilu

:OK: Slikovito in grobo, a zelo realno in pošteno. Katera pametna in poštena pa bo pri 30-ih, ko bi naj imela že moža, pravkar ustvarjen dom in majhne otroke, letala za starci pri 55+? Pametna nobena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Slikovito in grobo, a zelo realno in pošteno. Katera pametna in poštena pa bo pri 30-ih, ko bi naj imela že moža, pravkar ustvarjen dom in majhne otroke, letala za starci pri 55+? Pametna nobena.

pametna res ne :grrr sam moški ravno ne iščete pametne :lol1: lepe, take da vam dajejo občutek večne mladosti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametna res ne :grrr sam moški ravno ne iščete pametne :lol1: lepe, take da vam dajejo občutek večne mladosti :grim

Kadar moški, intelektualec, išče partnerko za življenje, si bo zelo verjetno poiskal sorodno dušo. Kadar išče ljubico, razgledanost ni v prvem planu. Res pa je, da si na kakšni "ukradeni" weekend varianti tudi s tepko nimaš kaj početi. Bolj je neumna, večja verjetnost je, da jo boš ujel prej ali slej pred svojimi "vhodnimi vrati" v razgovoru z lastno soprogo. Tepke so recept za katastrofo.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar moški, intelektualec, išče partnerko za življenje, si bo zelo verjetno poiskal sorodno dušo. Kadar išče ljubico, razgledanost ni v prvem planu. Res pa je, da si na kakšni "ukradeni" weekend varianti tudi s tepko nimaš kaj početi. Bolj je neumna, večja verjetnost je, da jo boš ujel prej ali slej pred svojimi "vhodnimi vrati" v razgovoru z lastno soprogo. Tepke so recept za katastrofo.

100%no drži .. star pregovor pravi tudi:

"Bolje je imeti pametno/ega sovražnico/ka

kot neumnega prijateljico/ja ..

Najbolje

da naredite tako,

kot sem ys storil:

poiskal sem in našel

ženo mojega srca,

v katero sem vsak

dan bolj zaljubljen

in jo poročiw - pa je.

Nul problemo .. 18 let ..

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100%no drži .. star pregovor pravi tudi:

"Bolje je imeti pametno/ega sovražnico/ka

kot neumnega prijateljico/ja ..

Najbolje

da naredite tako,

kot sem ys storil:

poiskal sem in našel

ženo mojega srca,

v katero sem vsak

dan bolj zaljubljen

in jo poročiw - pa je.

Nul problemo .. 18 let ..

:blush:

Stari :) čestitam :OK:

PS:upam da sem na isti poti B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in treba jo je skrbno negovati + varovati(če je to potrebno :blink: ) :grim

.....in če je vredno....Vsaka ni..... :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medsebojno

spoštovanje je sol tiste prave trajne ljubezni.

Če tega ni in se pojavlja v odnosu:

- aroganca

- poniževanje

- zafrkavanje vpričo družbe

- razne podlosti

- "skrivnosti"

- opravljanje partnerja

da

- nasilja sploh ne omenjam

to

vse kaže na hudo labilen odnos

za katerega je zelo veliko možnosti, da bo propadel

ali pa se v najboljšem primeru sprevrgel

v neko vegetiranje "zaradi otrok".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu pa se ne reče komentar na temo Varanje, ampak čisti ženski šovinizem in sovražnost do moških. Sploh ta zadnja pripomba s prostato je morda kaplja čez rob okusnega. Kdor je malo odrasel ve, da se takšne zgodbe s starostno razliko 20+ le redko oz. skoraj nikoli ne obnesejo. Pa tudi le redkokateri dedek pri 60 si še lahko privošči naraščaj. Zato je tale komentar morda odraz nekih neprijetnih in žalostnih izkušenj nekoga, ki je morda ali pa zelo verjetno tak primer doživel v živo.

Če podtikuješ, da je to doživela Lina - the answer is no. (slučajno jo poznam).

Sicer pa mislim, da spet malce posplošuješ, kako zveze s takšno razliko "ne delujejo". Dejstvo je - morda niso delovale pred 20 leti, danes pa so nekateri 50-letniki in 60-letniki bistveno bolj vitalni od kakšnih 20-letnikov ali 30-letnikov. Čas je pač naredil močne materialne razlike med posamezniki in omogočil tudi geronto generaciji, da si lahko kupi dodatne točke na področju vitalnosti...

Skratka - menim da so taka razmerja z večjo starostno razliko danes lahko bistveno bolj učinkovita in dolgotrajna, kot pred desetletjem ali več.

:OK: Slikovito in grobo, a zelo realno in pošteno. Katera pametna in poštena pa bo pri 30-ih, ko bi naj imela že moža, pravkar ustvarjen dom in majhne otroke, letala za starci pri 55+? Pametna nobena.

Kaj pa, če je večina 30-letnih juncev preveč butastih?

Samo ideja pač...

vedno je treba verjet v pravo ljubezen :grim

In močefit we must trust!

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če podtikuješ, da je to doživela Lina - the answer is no. (slučajno jo poznam).

Sicer pa mislim, da spet malce posplošuješ, kako zveze s takšno razliko "ne delujejo". Dejstvo je - morda niso delovale pred 20 leti, danes pa so nekateri 50-letniki in 60-letniki bistveno bolj vitalni od kakšnih 20-letnikov ali 30-letnikov. Čas je pač naredil močne materialne razlike med posamezniki in omogočil tudi geronto generaciji, da si lahko kupi dodatne točke na področju vitalnosti...

Skratka - menim da so taka razmerja z večjo starostno razliko danes lahko bistveno bolj učinkovita in dolgotrajna, kot pred desetletjem ali več.

Kaj pa, če je večina 30-letnih juncev preveč butastih?

Samo ideja pač...

Tukaj se s teboj, iz prakse, ne morem strinjati. 60 letni možakar niti slučajno ne more dohitevati razposajene 30 letnice. Še posebej, če pomisliva, kaj se bo zgodilo "Ten years after"? Sicer pa je opcija v takem primeru samo, da se eden od njiju "postara" ali drugi "pomladi". Pa ne govorim o kombinaciji "ata z mlado ljubico". Govorimo o zakonski zvezi dveh takšnih. S kom pa se družita? Z njeno ali njegovo družbo? V obeh primerih izgledata smešno. In neresno. 30-letniki butasti? Mislim, da ne.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!