Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

... sem opazil, da se je na zadnjem blatniku na več koncih pojavila rja. Zdaj pa me zanima, kako naj to odstranim ali naj jo premažem s silikonom ali naj

zamenjam blatnik, da se ne bo rja širila še drugam??

Hvala in LP

V

A v kaki trgovini z barvami kupi manjšo rjavo plastenko na kateri piše:

"Super Rost Killer"* v njej je kemikalija, ki fixira rjo in prepreči dostop kisiku

in vlagi. Proces rjavenja tako ustaviš za vedno. Zadevo lahko brez osnovne barve

prebarvaš in blatnik bo kot nov.

.............

* čeprav se v tej temi tole poklapa s smešnico Vojča,

pa se ta zadeva resnično dobi in je nadvse uporabna

kot je opisano.

Nekajkrat preverjeno v praxi.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam zelo podobno mi zveni tole rjavenja blatnika in menjava blatnika

z varanjem. Tudi tam se zadeva začne tako nedolžno in se potem

širi ....bla bla bla. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil na mail:

To je resnična zgodba o poroki, ki se je nedavno nazaj odvijala v kraju Astoria v državi New York.

O tem so pisali lokalni časopisi, tudi Jay Leno je dogodek omenil v svojem talk showu.

Bila je velika poroka z 600 povabljenci. Na sprejemu takoj po poroki je ženin stopil na oder in se z mikrofonom obrnil k povabljencem.

Rekel je, da se želi vsem zahvaliti za prihod - še posebej tistim, ki so prišli iz Grčije - in priženjeni družini na začetku njunega skupnega življenja. Posebej se je želel zahvaliti svoji in nevestini družini ter tudi svoji priči, da so jima omogočili tako veličasten sprejem.

V znak zahvale vsem, je za vse pripravil majhno darilce. Na spodnji strani stola vseh povabljencev so lahko našli zalepljeno kuverto. Rekel je, da je to darilo od njega in jih pozval, naj odprejo kuverte.

V vsaki luksuzni kuverti se je našla fotografija njegove novoporočene soproge, kako se daje dol z poročno pričo.

Ženin je o tem začel sumiti že nekaj tednov prej in je najel privatnega detektiva, da stvar razišče.

Ko je nekaj časa tako stal in gledal reakcije začudenih povabljencev, se je obrnil k zgroženim gostom in rekel: "Jaz grem, vi se pa lahko zabavate naprej s to kurvo."

Zgodaj zjutraj je vložil ločitev.

Večina ljudi bi odpovedala poroko tisti trenutek, ko bi izvedeli, da jih je partner prevaral, ampak ta frajer je nadaljeval vso šarado, kot da je vse ok.

Njegovo maščevanje:

Starši mladenke so plačali 92.000 $ za poroko in sprejem za 600 povabljencev, ampak najboljše od vsega pa je, da se je umazal ugled mladenke in poročne priče pred 600 prijatelji in člani družine...

Tip ima jajca, ki so velika kot cerkveni zvonovi. Mislite, da bi iz tega lahko naredili "neprecenljivo" reklamo za MasterCard?

Pa poskusimo:

Fancy sprejem za 600 povabljencev - 92.000 $

Fotografije s poroke, da se dogodek ovekoveči - 4.000 $

2-tedensko luksuzno poročno potovanje na otok Mikonos (Grčija) -8.500 $

Pogled na izraz obrazov vseh povabljenih, ki so videli fotografijo - neprecenljivo!

Obstajajo stvari, ki se ne dajo plačati z denarjem!

Za vse ostalo je TU MASTERCARD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, BC & DJ - a se mislita še dolgo v šifrah pogovarjat, al bo kateri že napisal vso travmo semle? :D

Če se bo kdo odločil za to, naj mi, prosim lepo, kakšnih 20 minut prej pove, da skočim po kokice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam zamenjavo blatnika.........

Zakaj?????

Če je začel rjaveti na enem koncu........bo v zelo kratkem času rjavel v celoti.......

ItaQ pa najprej rjavi na mestih, ki so skrita očem......pa v konstantnem stiku z vlago.......tut razne zaščitne plastike ne pomagajo......prej ali slej se napihne v bunkico.

OK.....antirost......al tist čudežni zvarek br.1..........morda rahlo oblaži zadevo.......a ustavi je ne.

Žal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se je tema Varanje sprevrgla v reklamne poste Mastercard-a in male kleparske delavnice. Mislim, da nikogar od vas, kleparjev in financarjev, ne bi ravno smeh silil, če bi našli svojo drago v objemu nokoga drugega, ki bi po možnosti še boljše izgledal kot vi.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mislim, da nikogar od vas, kleparjev in financarjev, ne bi ravno smeh silil, če bi našli svojo drago v objemu nokoga drugega, ki bi po možnosti še boljše izgledal kot vi.

:kva2: dramatično

Ma, niti ne. Nokogo drugi ne zgleda bogve kaj, pa itaq je gay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se je tema Varanje sprevrgla v reklamne poste Mastercard-a in male kleparske delavnice. Mislim, da nikogar od vas, kleparjev in financarjev, ne bi ravno smeh silil, če bi našli svojo drago v objemu nokoga drugega, ki bi po možnosti še boljše izgledal kot vi.

že verjetno, sigurno pa nebi prišli na MS iskat nasveta kaj storit :nono: to naj bi bil forum za motoriste pa se že glede tega ne moremo nikoli nič zmenit, kaj šele da bi druge "nasvete" upošteval :slap: :nono: :headbang: :lol1:

kar se pa varanja tiče - nihče ni varen! gledal sem najbolj pridne žene ko so po dveh kozarčkih na sindikalni zabavi zginle z vzdrževalcem. gledal sem pridne pisarniške molje in doma copate, ki so se spremenili v latino loverje! videl zakonsko svetovalko, ki jo je varal mož in se ločil,........

živi po svoje, če se s partnerjem odtujita ali če mu podivjajo hormoni te bo pač mogoče prevaral - jebi ga! če si ego in ne boš mogel tega požret mu pač daš brco v rit, drugače pa se terapiraj in rešuj zvezo.

edino ni mi jasno, da te partnerka vara, nimata otrok in da še razmišljaš o skupnem življenju???? pa res misliš da se lahko kaj spremeni in da bo po "pogovoru" zvesta za vedno in vedno? FAK, ko pride otrok imaš še večje šanse da se začne gonit :slap: razdelita kar je skupnega in ne zapravljaj več časa :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar si povedal, drži. Žal pa je med nami, moškimi, vse manj in manj MOŠKIH, ki bi znali v resnici v takšnem primeru, tudi kaj narediti. Vsi blebetajo in blebetajo. Na koncu pa se žene odločajo zanje. Ko jim "nataknejo roge" užaloščeni možički iščejo pred seboj in okolico sto in en izgovor, da ne rabijo česa drastičnega storiti. Varanje je zadnje čase postal hudo ženski šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar si povedal, drži. Žal pa je med nami, moškimi, vse manj in manj MOŠKIH, ki bi znali v resnici v takšnem primeru, tudi kaj narediti. Vsi blebetajo in blebetajo. Na koncu pa se žene odločajo zanje. Ko jim "nataknejo roge" užaloščeni možički iščejo pred seboj in okolico sto in en izgovor, da ne rabijo česa drastičnega storiti. Varanje je zadnje čase postal hudo ženski šport.

pardon...kaj se klasificira pod "kaj narediti" ? :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Oglašam se vam ker bi želel vaš odgovor na mojo hudo osebno travmo, ki me preganja. Živim namreč že nekaj let s punco, ki jo zelo ljubim in zadnje čase imam občutek, da me vara. Ne odgovarja mi na

GSM, veliko hodi naokrog s prijateljicami in ko jo vprašam s katerimi, so to vedno ali sodelavke ali pa osebe, ki jih ne poznam. Domov večkrat prihaja pozno ponoči in taxija, s katerim naj bi se pripeljala, nikoli ne vidim, čeprav slišim motor od avta, ona pa vedno zadnje metre pride peš. Veliko ji zvoni telefon in če se oglasim jaz, se na drugi strani veza prekine. Pred dnevi sem vzel v roke njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona pa se je zelo močno

razburila, češ da posegam v njeno privatnost, zato sem se odločil, da končno pridem zadevi do dna. Včeraj zvečer je šla zopet ven s prijateljicami in odločil sem se, da jo ob prihodu nekje skrit počakam

in preverim, kako in s kom se bo ponoči pripeljala domov.

Skril sem se za svojega Pucha in ko sem tako nekaj časa čepel, sem opazil, da se je na zadnjem blatniku na več koncih pojavila rja. Zdaj pa me zanima, kako naj to odstranim ali naj jo premažem s silikonom ali naj

zamenjam blatnik, da se ne bo rja širila še drugam??

Hvala in LP

:hmm: Če bi mogoče bolj skrbel za svojo punco in njen krajček , kot pa za rjo svojega avta ,bi mogoče bila zadeva malo drugačna :naughty: ?! Kaj pa veš , nikol se ne ve . :OK:

več s teboj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pardon...kaj se klasificira pod "kaj narediti" ? :mellow:

vsipat okol uhe, priklenit na štedilnik ali pa brcnit v rit!!!

pa še en meni priljubljen refren iz neke turbofolk pesmi:

"Nemoj da plačeš na mom pragu, da mi vrata ne navuče vlagu!" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsipat okol uhe, priklenit na štedilnik ali pa brcnit v rit!!!

pa še en meni priljubljen refren iz neke turbofolk pesmi:

"Nemoj da plačeš na mom pragu, da mi vrata ne navuče vlagu!" :grim

Pravi ded!!! :grim :worship: :worship: :worship: Sigurno pije Laški pir! :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi ded!!! :grim :worship: :worship: :worship: Sigurno pije Laški pir! :D :OK:

Ja, enih 7-8 jih mora spiti, da si upa blekniti kaj takšnega. Brez "pira" ne gre. Vrata bodo "potegnila" vlago od njegovih solzic, ko bo hodil domov in jo v solzah prosil, naj se vrne k njemu...

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, enih 7-8 jih mora spiti, da si upa blekniti kaj takšnega. Brez "pira" ne gre. Vrata bodo "potegnila" vlago od njegovih solzic, ko bo hodil domov in jo v solzah prosil, naj se vrne k njemu...

:lol1: he he he he lepo posplošeno na tipični SLO primer. tokrat pač ni tako :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se je tema Varanje sprevrgla v reklamne poste Mastercard-a in male kleparske delavnice. Mislim, da nikogar od vas, kleparjev in financarjev, ne bi ravno smeh silil, če bi našli svojo drago v objemu nokoga drugega, ki bi po možnosti še boljše izgledal kot vi.

In kaj bi zdaj rad povedal? Da naj vsi tukaj točimo krokodilske solze ker je nekoga prevarala punca? Ali naj jih točimo preventivno, ker nas bodo prevarale naše punce?

Pozabi Lučka. Se ne smilim samemu sebi v nobeni situaciji in ne pričakujem od nikogar, da se mu bom smilil.

Dokler je ženska zadovoljna in zadovoljena z menoj, ne bo silila drugam. Ko se to spremeni, pa imam samo dve možnosti: poiskat manj zahtevno ali pa spremenit sebe na bolje.

Viset za šankom ali na netu in jamrat vesoljnemu svetu o tem kakšno krivico mi dela nezvesta ženska je pa precej mimo. Jokce ženske tolažijo edino, če so to njihovi sinovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrata bodo "potegnila" vlago od njegovih solzic, ko bo hodil domov in jo v solzah prosil, naj se vrne k njemu...

Logično, kateri pravi ded si bo pa sam srajce pa gate likal? Mogoče Nokogo drugi, ampak on je baje itak peder.

Dokler je ženska zadovoljna in zadovoljena z menoj, ne bo silila drugam. Ko se to spremeni, pa imam samo dve možnosti: poiskat manj zahtevno ali pa spremenit sebe na bolje.

Imaš še tretjo možnost. Lahko pokličeš prijatelja (npr.mene), da ti jo občasno "ajnfara". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Imaš še tretjo možnost. Lahko pokličeš prijatelja (npr.mene), da ti jo občasno "ajnfara". :P

Veš da, glih tebe bi klical. Da bi prej še dve kišti pira požrl. Predrago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da, glih tebe bi klical. Da bi prej še dve kišti pira požrl. Predrago.

Kdor pravi, da so škrti Gorenjci, ta 100% še ni srečal Pohorca. :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Mogoče Nokogo drugi, ampak on je baje itak peder.

Lejga :blink: A sem lepo čitljivo napisal, da je gay? A ne vidiš, da ma špegle in sploh videz intelektualca? Pedri so precej bolj ofucani, kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga :blink: A sem lepo čitljivo napisal, da je gay? A ne vidiš, da ma špegle in sploh videz intelektualca? Pedri so precej bolj ofucani, kapiš?

Kolikor je meni poznano, nima ne hiše na Azurni obali ali v Provansi, pa tudi Ferrarija ali kaj podobnega ne. Zaradi omenjenega, se ga opredeli kot "obično pede*čino". :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni poznano, nima ne hiše na Azurni obali ali v Provansi, pa tudi Ferrarija ali kaj podobnega ne. Zaradi omenjenega, se ga opredeli kot "obično pede*čino". :D

To maš pa res. Ma, naj se ye*e še Nokogo drugi :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nikogar od vas, kleparjev in financarjev, ne bi ravno smeh silil, če bi našli svojo drago v objemu nokoga drugega, ki bi po možnosti še boljše izgledal kot vi.

Joj, Gatto, iz tvojih ust v božja ušesa! To bi bila najhitrejša in najbolj 'nobel' varianta, da bi bil spet frej pa ledig. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!