Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

no, vi kr nadaljujte, da se naučim kakega "jaz sem fina nedolžna putana" stavka...

ki če sm odkrita, me majo vsi za puhloglavo...sej je res...

kam je šla vsa babja lažnjivost in prefinjenost?? KAM?? Mami, zakaj me nisi naučila kako se manipulira s tipi?? kako se jih jebe v glavo in vara?? kako se še med spanjem nosi uhane, umetne nohte in maskaro??

pozabila si besedilo označit kot oglasni blok.

prosim, da se to ne ponovi več.

zdej greš lahko samo še v samostan ker si tako krasna .....reklamo za colgate tud delaš?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Dajmo malo resnosti... nehajte svinjat po vsaki temi... :topic:

Varanje je zame takrat, ko oseba, ki naj bi bila prva med enakimi v krogu najbližjih, izgubi ta status, obenem pa se ohranja navidezno vzdušje, da se ni nič spremenilo.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Dajmo malo resnosti... nehajte svinjat po vsaki temi... :topic:

Varanje je zame takrat, ko oseba, ki naj bi bila prva med enakimi v krogu najbližjih, izgubi ta status, obenem pa se ohranja navidezno vzdušje, da se ni nič spremenilo.

se podpišem pod to :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Dajmo malo resnosti... nehajte svinjat po vsaki temi... :topic:

Jaz se pa podpišem pod to!!! Banda hudičova!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa podpisem pod to! :angry:

Kaj pa vem, ampak vse skupaj me malo asociira na "brojke i slova". Prvi red, drugi red.... Tebe ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, ampak vse skupaj me malo asociira na "brojke i slova". Prvi red, drugi red.... Tebe ne?

Itak. Kdo je ze to vodil? Oliver Mlakar? :?

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igra sakrivene osobe :grim . Tko je Vapo, dali je to osoba A, osoba B ili osoba C :hmm:

Dakle, osoba A, molimo, da se predstavite...

post-281-1181740851_thumb.jpg

osoba B...

post-281-1181740961_thumb.jpg

i osoba C...

post-281-1181741070_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda smo zašli :grim ...saj je tudi cela fama okoli varanja-prizadetosti čisto :topic: .

Pa kaj, nekdo te je prevaral in...zaj je treba uibersafer furat in žalovat določen del svojga življenja: kako mi je lahko to naredu(la) :cry: in izgubljati besede o tem?

Pa pi**a :angry: , na svetu se dogajajo tut dost hujše stvari, ne se sekirat zarad ene amebe , ki še sam(a) ne ve, kaj bi rad(a).

Gremo se raj mal zajebavat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda smo zašli :grim ...saj je tudi cela fama okoli varanja-prizadetosti čisto :topic: .

Pa kaj, nekdo te je prevaral in...zaj je treba uibersafer furat in žalovat določen del svojga življenja: kako mi je lahko to naredu(la) :cry: in izgubljati besede o tem?

Pa pi**a :angry: , na svetu se dogajajo tut dost hujše stvari, ne se sekirat zarad ene amebe , ki še sam(a) ne ve, kaj bi rad(a).

Gremo se raj mal zajebavat :devil:

...TOČNO TAKO..hajde da ludujemo ove noči..gas pa dolge luči...life ni pravljica...prej ti je to jasno..bolje je... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...TOČNO TAKO..hajde da ludujemo ove noči..gas pa dolge luči...life ni pravljica...prej ti je to jasno..bolje je... :rolleyes:

mislim, da si niti nihče ne želi živeti v pravljici. :wacko:

in kdor reče, da ni niti malo prizadet ob kakršnikoli izgubi nekoga, ki ti je ali ti nekaj pomeni, laže sebi ali pa je človek brez čustev.

za vsako izgubo rabš čas da jo preboliš, drugače ne gre. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevarana oseba B Vapo ! isti je kot kitarist od Idiotov ! :krneki:

Tica al kaj je že? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da si niti nihče ne želi živeti v pravljici. :wacko:

in kdor reče, da ni niti malo prizadet ob kakršnikoli izgubi nekoga, ki ti je ali ti nekaj pomeni, laže sebi ali pa je človek brez čustev.

za vsako izgubo rabš čas da jo preboliš, drugače ne gre. :grrr

eni so prizadeti kratkoročno, eni pa vse življenje ... kaj bi bili raje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moške zadeve ... ali kdo koga vara ... v glavnih vlogah Vapo, Wind in KeC :evilgrin:

Boli te qrac, sam da je fajn............a ni to point vsega? .) Ampak, kot sem rekel...........saj je vseeno........sam da se mat"e" fajn..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igra sakrivene osobe :grim . Tko je Vapo, dali je to osoba A, osoba B ili osoba C :hmm:

Dakle, osoba A, molimo, da se predstavite...

Nemojte dalje nagađivati..........to sam ja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da si niti nihče ne želi živeti v pravljici. :wacko:

in kdor reče, da ni niti malo prizadet ob kakršnikoli izgubi nekoga, ki ti je ali ti nekaj pomeni, laže sebi ali pa je človek brez čustev.

za vsako izgubo rabš čas da jo preboliš, drugače ne gre. :grrr

Ej sonči, ne mešaj hrušk in sliv...prevaro jaz jemljem kot razočaranje in ne izgubo, izguba je, kadar izgubiš nekaj vrednega. Ko te nekdo prevara te ni vreden...ni vreden ne tvojega zaupanja,ne časa in ne žalovanja, ne nič :grrr

Če je kdo neobčutljiv, pol ni meu dovolj rad...trajanje, da si dopoveš določene stvari in prebolevanje je na drugi strani stvar čustvene inteligence posameznika ;)

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sonči, ne mešaj hrušk in sliv...prevaro jaz jemljem kot razočaranje in ne izgubo, izguba je, kadar izgubiš nekaj vrednega. Ko te nekdo prevara te ni vreden...ni vreden ne tvojega zaupanja,ne časa in ne žalovanja, ne nič :grrr

Če je kdo neobčutljiv, pol ni meu dovolj rad...trajanje, da si dopoveš določene stvari in prebolevanje je na drugi strani stvar čustvene inteligence posameznika ;)

ne morem verjet :whistle: če te prav razumem, je čustveno intiligenten tisti, ki gre na pivo in lahko vse takoj pozabi? :hmm:

tudi prevara je izguba, izguba zaupanja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sonči, ne mešaj hrušk in sliv...prevaro jaz jemljem kot razočaranje in ne izgubo, izguba je, kadar izgubiš nekaj vrednega. Ko te nekdo prevara te ni vreden...ni vreden ne tvojega zaupanja,ne časa in ne žalovanja, ne nič :grrr

Če je kdo neobčutljiv, pol ni meu dovolj rad...trajanje, da si dopoveš določene stvari in prebolevanje je na drugi strani stvar čustvene inteligence posameznika ;)

:topic: :topic:

:krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!