Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

ne morem verjet :whistle: če te prav razumem, je čustveno intiligenten tisti, ki gre na pivo in lahko vse takoj pozabi? :hmm:

tudi prevara je izguba, izguba zaupanja. :grim

ne, čustveno inteligenten tisti, ki to sam v sebi porihta (bodisi gre ob tem na pivo, ali ne, je stvar odločitve posameznika) in ne kruli naokoli o tem, kak prasec je bivši partner/ka... in si potem še par let na dušo piha kako mu je itak boljše brez, ker so vsi nasprotnega spola itak pizde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem verjet :whistle: če te prav razumem,tisti, ki gre na pivo lahko vse takoj pozabi? :hmm:

Ne ne ne :grrr dokazano je, da imajo redni uživalci piva nadpovprečno dober spomin. Če hočeš kaj pozabit (vsaj trenutno) je dosti bolj učinkovita kaka žganica al pa liter-2 rujnega :drunk:

Stari, se zdaj ne vem, kdo je bil voditelj v Brojke i slova... :hmm:

post-281-1181799168.jpg

Kuharski recepti z Vegeto, Kviskoteka...Star Trek :hmm: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem vedel, da je bil Oliver Mlakar... B)

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moške zadeve ... ali kdo koga vara ... v glavnih vlogah Vapo, Wind in KeC :evilgrin:

Kak smo se včeraj varali :grim

Varali da nam pivo ne paše O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tvojo informacijo, Vapotek je profesionalni klovn. Ima svojo redno tocko v cirkusu Moire Orfei! Tako da... :trance_33_sleep:

Včeraj perfektno izvedel točko "zavarivanje neprijatelja" da je trezen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak smo se včeraj varali :grim

Varali da nam pivo ne paše O:-)

hehehe... a si spet maligane varao, kao.. sj me niste zadel :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj perfektno izvedel točko "zavarivanje neprijatelja" da je trezen.

Ne, ne... :grrr

Kelnarca je rekla, da se mu pred in po vsem tem pivu ne opazi razlika v obnašanju... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne... :grrr

Kelnarca je rekla, da se mu pred in po vsem tem pivu ne opazi razlika v obnašanju... :krneki:

Nazadnje bo siromak ugotovil, da ga že ves čas fila z unijem namesto unionom.

Po moje bodo XXX Vapotu še enkrat sfentali roko, ko bo ozdravel. Tolko, ko ste jim toti naredili prometa v klubhausu niti na winterpartyih nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počaki, boš videl promet, ko prešaltajo od igre "Brojke i slova" na igro "Najslabija karika" :kva2:

(pravila igre: pije se, dokler vsi razen zadnjega ne popadajo s stolov :beer2: :drunk: - kdor ne zdrži je najšibkejši člen :naughty: )

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič nisi vedel....ne laži!

...ja..hm...kaj pa kuharska oddaja na TV...."Male tajne velikih majstora".. by Oliver... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje bo siromak ugotovil, da ga že ves čas fila z unijem namesto unionom.

Po moje bodo XXX Vapotu še enkrat sfentali roko, ko bo ozdravel. Tolko, ko ste jim toti naredili prometa v klubhausu niti na winterpartyih nimajo.

Ubijem jih z unijem!!!

Sem pa verjetno edini, ki si svoje pire hladi v njihovem hladilniku... B) Jebiga, v sobi ga nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubijem jih z unijem!!!

Sem pa verjetno edini, ki si svoje pire hladi v njihovem hladilniku... B) Jebiga, v sobi ga nimam.

:worship: Jebote, pa ti si jim čist sprivatiziral klubhaus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam...preko vikenda sem varal :cry: (in to fejst :whistle: :drunk: ) pa še dobili so me :photo:

post-281-1182153011_thumb.jpg

No, kljub temu, da sem se meu med varanjem ful fajn :grupni: ostajam zvest Laškemu :grim

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sram te bodi, se bo treba konkretno oddolžit! No vsaj mehiški igralci ne bodo še takoj brezposelni. :naughty:

Hasta la vista!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja klaro, kmalu bo pivo in cvetje :grim ... sem že začel formirat ekipo, dobrodošli vsi ki bi se tudi radi oddolžili :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni dileme.Varati z vsem kar teče,leze,kaplja,pronica... samo da je LAŠKO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varanje je zdravo si skoz v kondiciji

hm a ni bolš met doma eno vev'rco pa si lahko 3x na dan ... khm khm... pa še skrivat ne rabiš, ni slabe vesti in vsi so srečni pa zadovolj(e)ni... :D :whistle: :naughty: :unsure: nekak ni tole varanje zame :D

Popravljeno . Popravil jny007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!