Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

LOBO!

Če se boš sekiral in boš gledal kakšno življenje imajo drugi,bo tvojo življenje šlo preveč hitro mimo tebe.Ti delal na sebi in gledaj da ne boš sam na stara leta.Je pa res,da nekateri gledajo in mislijo kaj bodo drugi rekli.Poznam tudi to.Ne splača se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOBO!

Če se boš sekiral in boš gledal kakšno življenje imajo drugi,bo tvojo življenje šlo preveč hitro mimo tebe.Ti delal na sebi in gledaj da ne boš sam na stara leta.Je pa res,da nekateri gledajo in mislijo kaj bodo drugi rekli.Poznam tudi to.Ne splača se.

Drago dete! Se ne sekiram za druge, ker mi zame pomembni ljudje ne delajo nobenih problemov. To pa so moj sin, njegova punca in moj oče. Zaenkrat me s svojimi dejanji le razveseljujejo.

Če misliš s tistim sam na stara leta, da bom brez partnerke, pa nisem vedež, da bi napovedal svojo prihodnost. Vem le to, da je včasih biti bolje sam, kot v slabi družbi.

In tretjič. Če bi kaj dal na mišlenje drugih (dam samo na mišlenje treh oseb iz prve alineje), bi živel popolnoma drugačno življenje kot ga živim in to na popolnoma drugem kraju.

Hvala za nasvete. Odgovoril sem ti le zato, da zveš malo več o meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drago dete! Se ne sekiram za druge, ker mi zame pomembni ljudje ne delajo nobenih problemov. To pa so moj sin, njegova punca in moj oče. Zaenkrat me s svojimi dejanji le razveseljujejo.

Če misliš s tistim sam na stara leta, da bom brez partnerke, pa nisem vedež, da bi napovedal svojo prihodnost. Vem le to, da je včasih biti bolje sam, kot v slabi družbi.

In tretjič. Če bi kaj dal na mišlenje drugih (dam samo na mišlenje treh oseb iz prve alineje), bi živel popolnoma drugačno življenje kot ga živim in to na popolnoma drugem kraju.

Hvala za nasvete. Odgovoril sem ti le zato, da zveš malo več o meni.

Hvala!

Prvič nisem dete!

Drugič zelo pohvalno.In nisem mislila,da boš brez partnerke.Tudi jaz ne morem vedeti svoje in me tudi ne zanima.TO PA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drago dete! Se ne sekiram za druge, ker mi zame pomembni ljudje ne delajo nobenih problemov. To pa so moj sin, njegova punca in moj oče. Zaenkrat me s svojimi dejanji le razveseljujejo.

Če misliš s tistim sam na stara leta, da bom brez partnerke, pa nisem vedež, da bi napovedal svojo prihodnost. Vem le to, da je včasih biti bolje sam, kot v slabi družbi.

In tretjič. Če bi kaj dal na mišlenje drugih (dam samo na mišlenje treh oseb iz prve alineje), bi živel popolnoma drugačno življenje kot ga živim in to na popolnoma drugem kraju.

Hvala za nasvete. Odgovoril sem ti le zato, da zveš malo več o meni.

Malo mi je škrat nagajal.Ampak,imam vseeno občutek,da te je življenje razočaralo.Če te kaj zanima o meni napiši,rade volje ti bom odpisala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ljubezni je na prvem mestu spoštovanje,na drugem mestu zaupanje in na tretjem mestu ljubezen.Če tega ni ,je brezzveze...

Ker ženske če ne dobimo od svojih,gremo pa drugam iskat.

pr takem dejanju ga pa res dosti izkažeš ja... super ti gre tole :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mi je škrat nagajal.Ampak,imam vseeno občutek,da te je življenje razočaralo.Če te kaj zanima o meni napiši,rade volje ti bom odpisala.

presneti škrATI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Če ne veš NE BOLI, torej fajn skrit pa varanja "NI."

:slap: :angry: :angry:

Kje je pa tle vest? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ;)

Ne moreš, če me ne poznaš :whistle:

Ok no, otroc smo še mal naivni :lol1:

Drugače se pa strinjam s Tonto-tam, samo ne odobravam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se pa strinjam s Tonto-tam, samo ne odobravam

Strinjati je dejansko DA, "odobravati" je izgubilo vrednost :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjati je dejansko DA, "odobravati" je izgubilo vrednost :krneki:

Tista ki kar tako da, jo tudi izgubi :rolleyes:

Seveda to izpade samo pri ženskah :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista ki kar tako da, jo tudi izgubi :rolleyes:

Seveda to izpade samo pri ženskah :headbang:

Ne se sicirat, grešiti je človeško :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upsss

<H3 class=post-title>PAMETNO VARANJE </H3>

O varanju je bilo povedanega že marsikaj. Pa evo mojega misljenja.

Zatiskanje oči pred realnostjo ne pomaga. Dogaja se. Načrtovano, nenačrtovano … ali pa se le zgodi. Kako enostavno je pisati o njemu, veliko težje ga je preboleti in se s samim varanjem spoprijeti ter si ga morda razložiti. Nekateri to rešujemo z popolno ignoranco, tudi partnerjevo željo po pogovoru odklonimo in preusmerimo soj reflektorske pozornosti drugam. Drugi se želijo o njemu pogovoriti in analizirati dejstva, ki so privedla do njega. Sama menim, da se varanje lahko poistoveti z klofuto. Prva … zadnje pa ni.

Slišala sem že mnogo teorij o varanju. Naj omenim le dve. Razmišljanja nekega študenta se glasijo: »Samo, da pomislim, da spim s punco, ki ima fanta mi dvigne raven adrenalina. Še posebej, če ima fant kakšnega brata, oboževalca, ki je posredno grozeča nevarnost v primeru odkritja dejanja.« Ob takem razmišljanju si ne morem kaj, da ne pomislim, da si tipček izbira punce, ki imajo številno familijo. Inovativno, ni kaj.

Ko sem starejšega, izkušenega moškega povprašala kaj meni o varanju, mi je podal čisto drugačen odgovor. »Poglej, na dvorišču imaš 50 kokoši in 5 petelinov. Koliko kokoši bo imel posamezni petelin?« Moj odgovor je bil seveda popolnoma napačen. Pravilen odgovor se glasi. »En petelin ima veh 50 kokoši, ostali štirje pa nobene.« In kaj je nauk te basni? Po njegovem mnenju sledeč: Ženska išče na moškem 100 dobrih lastnosti, moški pa v 100 ženskah eno dobro. Biološki odgovor je fascinanten in plitek obenem.

Samo če pogledate statistiko, boste videli tisto kar je očitno: samo v Ameriki je več kot milijon razvez na leto, v to sploh niso všteti tisti, ki so samo pobrali svoje stvari in odšli, a boli jih patak za formalno razvezo. Glavni krivci so skoki čez plot. Varanje ja tako staro, kot je stara monogama zveza. Vedno se je dogajalo in dogajalo se bo. Vendar je nekaj zelo narobe. Kam je izginila kreativnost? Enostaven alibi si nobeden od partnerjev ne more zapomniti. Frajer žura pozno v noč, a prihaja domov z vonjem po tuš gelu, po možnosti pa mu še tangice visijo iz žepa. Seveda je to boljša verzija, kot pa da ga ujamejo med varanjem. Razmišlja z napačno glavo. Ženska je prespala pri prijateljici, ampak obvezno pri tisti, ki je že dober teden nazaj odpotovala. Razmazana šminka, mokre hlačke, izgrizen vrat,...

Kot da jih ne gane, če bo partner sklepal posledično. Če že varaš, varaj pametno. Za boljše varanje nekaj »pravil«:

1. NIKOLI V SORODSTVU

Dragi moški, dekletove kolegice, sestre, prijateljica pustite pri miru. Tukaj velja načelo prepovedi. Pa četudi je taki komad, da bi se še "mrtvakom" dvignili ko bi se sprehodila po pokopališču Velja tudi za ženskice. Njegove kolege, brata (pa čeprav je dober ko' hudič) pusti pri miru.

2. Nikoli ne dovoli svoji jebač*ci da ponižuje tvojo punco (če seveda zna za njo).

3. Varanje, da o njem vesta le vidva … NI. Ne obstaja. NON EXISTANCE. Če se ti ne boš pohvalil pred kolegi, se bo ona zaupala najboljši prijateljici. Podatki pa potujejo. Saj veš, ko si narediš 7 scenarijev v glavi, se vedno od nekoder pojavi 8.

4. Vedno premisli preden se boš kje pojavil z njo.

5. NE VODI FUK-PARTNERJA DOMOV

Še posebej ne, če slučajno s sedanjim partnerjem gradita gradove v oblakih. Za tipe: ne boste verjeli kako oster vonj imajo ženske.

6. NE NA JAVNIK MESTIH

Moderna tehnologija napada iz vseh strani. Digitalci, telefoni z vgrajeno kamero lahko marsikateri objem, dotik, poljub ovekovečijo. Dokazna sredstva so v tem primeru dokaj prepričljiva.

Če sex postane dolgčasen, stopita s punco v svet domišljije (ok, erotična trgovina je tudi način) in ji predstavi svoje želje. Kaj je tisto, kar si najbolj želiš, namesto da si poiščeš eno jeb*čico. Pogovor se lahko razvije v več smeri - ... sploh si ne moreš predstavljat' kakšno domišljijo imamo predstavnice nežnejšega spola.

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom samo to reko: ni ženske in ni moskega ki ne bi bil sposoben varat in to brez slabe vesti. Do teh ugotovitev sem pac priso na tak ali drugacen nacin, ceprav sam nisem nikol varal. Na podlagi cesa? Cist simple je...zenske so k temu bolj nagnjene kot moski in to tud "malenkost" bolj prakticirajo. Ni pa varat ali ne varat odvisno od starosti, NITI MALO - preverjeno. Tud ne od tega al ma otroka ali ga nima. Tud ne od tega ce je porocena al ne. Lahko pa mirne vesti recem da sem ze vse varjante probal, s tem da je bla zenska tista ki je varala, jaz sem si pa samo reko "ce ne bom jaz zagrabo bo pa kdo drug". Torej v danasnji druzbi ni vec popolnoma NOBENIH moralnih nacel tak da ne se slepit s tem da "če mate punco" ali pa zeno, ce zivita skup in ce mata otroka da ste s tem kaj bolj "varni" ker ste en kurac bolj varni, to je samo zelja v vasi glavi:) Najlepse pa je gledat tiste "nedolzne" oci polne obljub ki ti prej ali slej zasadijo noz v hrbet hehe, to pa naravnost obozujem ker ze tocno berem vsaki kaj ma za bregom, se preden pride do cesa konkretnega:) Tak da ne, se SPLOH vec ne sekiram, niti malo. Vcasih sem si mislo da ne morem bit tak da bi letal iz "cveta na cvet" ali boljse receno iz dreka na drek ampak enostavno te prisilijo v to in cez cas vidis da mas dve izbiri...zivet v iluziji popolnosti al pa se sprijaznit z realnostjo in si delat crtice, ce pride vmes pa kdaj za bolj al manj dolgo obdobje pa tud ok, ce ne druga vsaj seks je redn...ampak samo za voljo tega se ne splaca prenasat kake prevec tezavne :P Poroka? To je najvecja bedarija kar si jo je clovestvo zmislo. Obljubit meni osebni ni problem zvestobe ampak VERJET da bom to tudi dobil je pa NEMOGOCE in neracionalno z vseh vidikov. Tolko z moje strani, pa proti nobeni nimam nic tak da me ne zaj napadat, samo svoje izkusnje sem zlil sem :P Ce pa komu niso vsec pa naj me ne obsoja da sem nesposoben ker ce ma kdo zvrhano mero potrpljenja in socutja sem to jaz (pa ne da bi se hvalo) in marsikdo mi je ze reko da bi mu 3x prej dopizdlo vse skupaj kot je meni v kakih primerih. Ajde :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sicirat, grešiti je človeško :whistle:

:nono:

Jaz bom samo to reko: ni ženske in ni moskega ki ne bi bil sposoben varat in to brez slabe vesti. Do teh ugotovitev sem pac priso na tak ali drugacen nacin, ceprav sam nisem nikol varal. Na podlagi cesa? Cist simple je...zenske so k temu bolj nagnjene kot moski in to tud "malenkost" bolj prakticirajo. Ni pa varat ali ne varat odvisno od starosti, NITI MALO - preverjeno. Tud ne od tega al ma otroka ali ga nima. Tud ne od tega ce je porocena al ne. Lahko pa mirne vesti recem da sem ze vse varjante probal, s tem da je bla zenska tista ki je varala, jaz sem si pa samo reko "ce ne bom jaz zagrabo bo pa kdo drug". Torej v danasnji druzbi ni vec popolnoma NOBENIH moralnih nacel tak da ne se slepit s tem da "če mate punco" ali pa zeno, ce zivita skup in ce mata otroka da ste s tem kaj bolj "varni" ker ste en kurac bolj varni, to je samo zelja v vasi glavi:) Najlepse pa je gledat tiste "nedolzne" oci polne obljub ki ti prej ali slej zasadijo noz v hrbet hehe, to pa naravnost obozujem ker ze tocno berem vsaki kaj ma za bregom, se preden pride do cesa konkretnega:) Tak da ne, se SPLOH vec ne sekiram, niti malo. Vcasih sem si mislo da ne morem bit tak da bi letal iz "cveta na cvet" ali boljse receno iz dreka na drek ampak enostavno te prisilijo v to in cez cas vidis da mas dve izbiri...zivet v iluziji popolnosti al pa se sprijaznit z realnostjo in si delat crtice, ce pride vmes pa kdaj za bolj al manj dolgo obdobje pa tud ok, ce ne druga vsaj seks je redn...ampak samo za voljo tega se ne splaca prenasat kake prevec tezavne :P Poroka? To je najvecja bedarija kar si jo je clovestvo zmislo. Obljubit meni osebni ni problem zvestobe ampak VERJET da bom to tudi dobil je pa NEMOGOCE in neracionalno z vseh vidikov. Tolko z moje strani, pa proti nobeni nimam nic tak da me ne zaj napadat, samo svoje izkusnje sem zlil sem :P Ce pa komu niso vsec pa naj me ne obsoja da sem nesposoben ker ce ma kdo zvrhano mero potrpljenja in socutja sem to jaz (pa ne da bi se hvalo) in marsikdo mi je ze reko da bi mu 3x prej dopizdlo vse skupaj kot je meni v kakih primerih. Ajde :)

Kot posplošeno se kar strinjam s tabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprva sem tudi jaz mislil da tega nebi mogel storit v nobenem primeru! S punco sva skupaj ze 9 dobrih let kar je za moja leta ogromno :whistle: ! Skratka niti na misel mi ni prišlo da bi varal punco. Pol pa je prišlo obdobje, ki je pač prišlo ko si nisem več mogel pomagati da tega ne naredim! Sam študiram v Mb-ju, ona v Lj! Videla sva se zgolj v soboto popoldan in lahko rečem da mi je počasi začelo primanjkovat določenih zadev! In tako se je zgodilo kar pač se je, prevaral sem jo pa to zelo obžalujem! Niti nisem v sebi mogel tega zadrževat pa sem ji tudi vse povedal (za ene butasto dejanje za druge ne)!

Pač noben ne more rečt da tega v nobenem primeru nebi storil, ker se to lahko slej kot prej zgodi! Je pa seveda res da je odvisno od tega kolko si izpostavljen situacijam ko do tega lahko pride! Za sebe bi lahko reko da sem zelo zvest človek pa čeprav sem jo prevaral in to seveda obžalujem. Sicer je ta stavek nekoliko kontradiktoren samo se vseeno mislim da je to tako! Bil je pač trenutek slabosti, ki ga sedaj ne gre popraviti! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Poroka? To je najvecja bedarija kar si jo je clovestvo zmislo. Obljubit meni osebni ni problem zvestobe ampak VERJET da bom to tudi dobil je pa NEMOGOCE in neracionalno z vseh vidikov. Tolko z moje strani, pa proti nobeni nimam nic tak da me ne zaj napadat, samo svoje izkusnje sem zlil sem :P Ce pa komu niso vsec pa naj me ne obsoja da sem nesposoben ker ce ma kdo zvrhano mero potrpljenja in socutja sem to jaz (pa ne da bi se hvalo) in marsikdo mi je ze reko da bi mu 3x prej dopizdlo vse skupaj kot je meni v kakih primerih. Ajde :)

nehaj mi misli brat :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!