Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Ej mala, ako pojma nemaš, pitaj starce!

Ako se dogovorimo, možeš dobit objašnenje od stručnjaka koja govori osamnaest jezika i sedamdeset i sedam dijalekata.

Ali onda treba i ti jedan od mojih jezika da poslužiš! :naughty:

Evo moje usluge:

"nebulózen -zna -o prid. (ọ̑) knjiž., redko nejasen, zmeden: širiti nebulozne ideje"

A sada si ti na redu!

sorry ampak nebuloze ni v slovenskem knjižnem jeziku, tko da.... sicer je bla debata o nečem drugem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry ampak nebuloze ni v slovenskem knjižnem jeziku, tko da.... sicer je bla debata o nečem drugem ;)

sori.. malo off topic, ampak vseeno ... nebulozen pomeni nejasen, zmeden (književno, redko se uporablja)

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori.. malo off topic, ampak vseeno ... nebulozen pomeni nejasen, zmeden (književno, redko se uporablja)

:winkiss:

ja najd jo u slovenskem književnem jeziku, pol ti pa verjame

je pa res off topic, tko da... sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Passion makes the world go round. Love just makes it a safer place." Ice T, The Ice Opinion

Vara se iz strasti. Ljubi se iz potrebe po varnosti. Glede na to, da smo na motosvetu, bi rekla, da neke pretirane strasti do varnosti tukaj pač ne bo. Kolikor več izkušenj pa se bo nabralo, toliko bolj se jo bomo (varnost, namreč) naučili ceniti. Bo treba delat na tem, da bo oboje najti pri eni osebi, ali pa celo življenje uporabljat post-it listke na različnih ljudeh, da ne pride do scen :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najd jo u slovenskem književnem jeziku, pol ti pa verjame

je pa res off topic, tko da... sorry

SSKJ; nebulozen -zna -o prid. (o) knjiž., redko

nejasen, zmeden: širiti nebulozne ideje

Kaj je pa potem oseba, ki vara? Varilec?

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry ampak nebuloze ni v slovenskem knjižnem jeziku, tko da....

Nemoj da se izmotavaš!

Istu priču mi htio podvaliti onaj mali Primož. Kako se zvao :hmm: Ah da, onaj Trubaru.

Treba gledat šireeeee, mala moja, jesi ikad voljela do sadaaaaaaa

:music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SSKJ; nebulozen -zna -o prid. (o) knjiž., redko

nejasen, zmeden: širiti nebulozne ideje

Kaj je pa potem oseba, ki vara? Varilec?

jebač - M

jebačica - F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Passion makes the world go round. Love just makes it a safer place." Ice T, The Ice Opinion

Vara se iz strasti. Ljubi se iz potrebe po varnosti. Glede na to, da smo na motosvetu, bi rekla, da neke pretirane strasti do varnosti tukaj pač ne bo. Kolikor več izkušenj pa se bo nabralo, toliko bolj se jo bomo (varnost, namreč) naučili ceniti. Bo treba delat na tem, da bo oboje najti pri eni osebi, ali pa celo življenje uporabljat post-it listke na različnih ljudeh, da ne pride do scen :unsure:

Se strinjam ... vendar bi dodala, da se, razen zaradi potrebe po varnosti, tudi ljubi iz strasti.

Odvisno, do koga. Do partnerja ali do sebe.

Če do partnerja, potem je manj varanja iz strasti. Več je strastne ljubezni.

Če pa do sebe, pa lahko varanje postane strast. In strastno izniči ljubezen do partnerja, ki postane le še slaba vest na dveh nogah. Ogledalo, v katero se tisti, ki strastno vara iz strasti, ne želi pogledat. Sploh, ker ne želi več zagotavljati varnosti.

Tako nekako.

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK....občutki so me varali, ko sem danes pričakovala miren dan.

Kako se naj sedaj razidem s svojimi občutki, saj se baje spodobi, da se razidemo s tistimi, ki nas varajo. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!