Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Seveda... sej vsi vemo da je tvoje pisanje edino ql... k si sam ti tak KAO Car da lahko govoriš drugim kaj nej si mislijo...sorry..

Črnolaska no!!ne se razburjat...škodi lepoti!!!! :winkiss:

O:-)

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa tko mislim: ne bom varala ker mi ni vredn da bi se počutila potem tko gnilo. Če sm v vezi je to veza za dva in ne za enga in 3/4 Slovenije. Tudi jz vse bolj vidim da je vse več samih in prevaranih pa zato nisem izgubila volje.. Če me bo prevaral bo to meni naredil samo 3krat: prvič, zadnič, nikdar več!

Drugač pa ne verjamem v tisto da je drugje tako boljše.. :closedeyes: Najboljše je tam kjer si sam urediš tako.. Če pa ima tisti ki je z mano željo to delat, naj dela! Samo potem ne bo več z mano.. Sem rajši sama..

lp

Aha, vedla pa boš tudi takrat, ko ne boš vedla, da te vara?

Samo vprašam ...

Kadar hoče do partnerju "nasaditi roge", to tudi naredi -tako, da oni drugi to ve, ali pa tudi ne. In ti lahko okoli razlagaš, da tebe pa tvoj že ne bo varal, kolikor hočeš ... Če se zato boljše počutiš :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: , se zna zgodit, da naenkrat zamenjaš barvo las :lol:

1. :nono:

2. tvoje pisanje je bullshit :yes:

3. tudi lobotovo pisanje je bullshit :yes:

4. tudi NejkoTheClovne je bullshit

i knew it :evilgrin:

Kam je pa TheClovne v nicku zginil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš pa na lastni koži doživeti varanje samo in se tudi spopasti s posledicami, ko se ti življenje dobesedno čez noč spremeni v nekaj, kar je podobno paradižnikovi mezgi, ne pa življenju. Le tako lahko dojameš, kaaj varanje v resnici pomeni.

No, tudi če si v situaciji, ko varaš, ni fajn. na eni strani imaš neko novo hotenje, za katerega ti je morda celo jasno, da je zgolj prehodne narave, na drugi pa nekaj, kar si z nekom že nekako zgradil, pa je morda zgrajeno slabo, al pa visi postrani tak, da se bo vsak hip sesulo. V funkcionalnih, optimalnih, obojestransko vzdrževanih razmerjih pa je varanja manj. A se tudi lahko zgodi.

Poleg tega ne verjamem, da ste vsi taki svetniki. Marsikdo je že varal, bodisi tako, da je vmes kaj naokoli opletal s spogledljivimi učkami in se morda zbližal z naključnim potencialnim novim partnerjem z dotiki, poljubi, čustvi, strastjo ali celo seksom, ali pa tako, da je na koncu, ko je eno razmerje šlo že proti koncu oz. je bilo nefunkcionalno, se kaj zapletel s kom, ki mu je ponudil ramo ali karkoli podobnega.

Varanju alhko sicer dajemo različne opise, vedno pa ga vidimo subjektivno, žal skozi perspektivo tistega, ki vara, ali - kar je bolj boleče - skozi perspektivo tistega, ki je prevaran. V obeh primerih, če je človek vsaj malo pošlihtan v glavi, ni glih prijetno, tudi tistemu, ki vara, ne.

Seveda pa smo pogosto v primeru varanja, če smo prevarani, jezni predvsem iz golega egoizma in morda tudi frustracije, ker nismo bili sposobni nadaljevati nekega razmerja, v katerega smo na začetku polagali vse pozitivno, kar smo lahko.

toliko o nekoliko obsežnejšem pojmu varanja.

Če ga pa gledamo zgolj v najožjem smislu, ko se z neznancem ali neznanko, ali znancem/znanko, nekje kresneš, čeprav te doma nekdo čaka - marsikdo to počne tako lahkotno, kot gre na igro tenisa s frendom, ali po službi na kofe s sodelavko (in na enga kvikija v avtu al pa vsaj blowjob pr živalskem vrtu).

Ampak, ker želimo biti zreli kot sam bog, se temu varanju, karkoli to že pravzaprav je, skušamo kot "civilizirana" družba odpovedati vsaj na načelni ravni.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je govorit, teži je to nardit

Več ko maš prakse, lažje je. :whistle:

:nono: , se zna zgodit, da naenkrat zamenjaš barvo las :lol:

1. :nono:

2. tvoje pisanje je bullshit :yes:

3. tudi lobotovo pisanje je bullshit :yes:

Tvoje pisanje je pa kokodakanje, ampak si pa ti celi bullshit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, vedla pa boš tudi takrat, ko ne boš vedla, da te vara?

Samo vprašam ...

Kadar hoče do partnerju "nasaditi roge", to tudi naredi -tako, da oni drugi to ve, ali pa tudi ne. In ti lahko okoli razlagaš, da tebe pa tvoj že ne bo varal, kolikor hočeš ... Če se zato boljše počutiš :-)

kje to razlagam?? ne morm vedt al me bo ali ne.. tudi če ne bom vedla pač ne bom...samo to se zve verjemi slej ko prej... in če bi me varal bi ga pustila še tisti moment...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črnolaska no!!ne se razburjat...škodi lepoti!!!! :winkiss:

O:-)

jz se nič ne razburjam.. :huh: to je itak tema kjer vsak misli svoje.. tako da nobenmu ne mislim soliti pameti.. :lol:

je pa smešno vidit kako vsi zagovarjajo varanje, prevaran pa ni nihče rad..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje to razlagam?? ne morm vedt al me bo ali ne.. tudi če ne bom vedla pač ne bom...samo to se zve verjemi slej ko prej... in če bi me varal bi ga pustila še tisti moment...

Če bi vedla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje to razlagam?? ne morm vedt al me bo ali ne.. tudi če ne bom vedla pač ne bom...samo to se zve verjemi slej ko prej... in če bi me varal bi ga pustila še tisti moment...

bullshit strikes again :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi če si v situaciji, ko varaš, ni fajn. na eni strani imaš neko novo hotenje, za katerega ti je morda celo jasno, da je zgolj prehodne narave, na drugi pa nekaj, kar si z nekom že nekako zgradil, pa je morda zgrajeno slabo, al pa visi postrani tak, da se bo vsak hip sesulo. V funkcionalnih, optimalnih, obojestransko vzdrževanih razmerjih pa je varanja manj. A se tudi lahko zgodi.

Poleg tega ne verjamem, da ste vsi taki svetniki. Marsikdo je že varal, bodisi tako, da je vmes kaj naokoli opletal s spogledljivimi učkami in se morda zbližal z naključnim potencialnim novim partnerjem z dotiki, poljubi, čustvi, strastjo ali celo seksom, ali pa tako, da je na koncu, ko je eno razmerje šlo že proti koncu oz. je bilo nefunkcionalno, se kaj zapletel s kom, ki mu je ponudil ramo ali karkoli podobnega.

Varanju alhko sicer dajemo različne opise, vedno pa ga vidimo subjektivno, žal skozi perspektivo tistega, ki vara, ali - kar je bolj boleče - skozi perspektivo tistega, ki je prevaran. V obeh primerih, če je človek vsaj malo pošlihtan v glavi, ni glih prijetno, tudi tistemu, ki vara, ne.

Seveda pa smo pogosto v primeru varanja, če smo prevarani, jezni predvsem iz golega egoizma in morda tudi frustracije, ker nismo bili sposobni nadaljevati nekega razmerja, v katerega smo na začetku polagali vse pozitivno, kar smo lahko.

toliko o nekoliko obsežnejšem pojmu varanja.

Če ga pa gledamo zgolj v najožjem smislu, ko se z neznancem ali neznanko, ali znancem/znanko, nekje kresneš, čeprav te doma nekdo čaka - marsikdo to počne tako lahkotno, kot gre na igro tenisa s frendom, ali po službi na kofe s sodelavko (in na enga kvikija v avtu al pa vsaj blowjob pr živalskem vrtu).

Ampak, ker želimo biti zreli kot sam bog, se temu varanju, karkoli to že pravzaprav je, skušamo kot "civilizirana" družba odpovedati vsaj na načelni ravni.

Svaka čast... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bullshit strikes again :D

Nejko ne se kregat z ženskam. :wub: Ženske nebi bile rade prevarane-varajo pa zelo rade (ne vse),tudi vse žene bi rade iz moža naredile copato a z copato nebi nobena hotela živeti. :OK:

Ps.Jaz si zmiraj zapojem tisto od Dudeka:Sijao sam repu repu,žena veli mak,ženo moja neka bude volja tvoja tike tike tak nek bu z repe mak itd. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že hočeš napisat klovn, se po angleško napiše clown...

Hvala, da si mi povedal. Drugače bi umrl neveden. Veš, ko sem jaz hodil v šolo, še niso izumili angleškega jezika, zato se ga nismo učili.

Napisat sem pa hotel to kar sem napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina tipov je takih ki so izredno proti temu pa to vseeno počnejo. Pol se pa zgodi da jim punca vrne se pa s pestmi spravjo nanjo debili. Tko se v bistvu vid kdo v razmerju je bil pička.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko ne se kregat z ženskam. :wub: Ženske nebi bile rade prevarane-varajo pa zelo rade (ne vse),tudi vse žene bi rade iz moža naredile copato a z copato nebi nobena hotela živeti. :OK:

Ps.Jaz si zmiraj zapojem tisto od Dudeka:Sijao sam repu repu,žena veli mak,ženo moja neka bude volja tvoja tike tike tak nek bu z repe mak itd. :BUA:

no končno en pametn post :worship:

Hvala, da si mi povedal. Drugače bi umrl neveden. Veš, ko sem jaz hodil v šolo, še niso izumili angleškega jezika, zato se ga nismo učili.

Napisat sem pa hotel to kar sem napisal.

1. ni za kaj, rad pomagam

2. ja nevem, verjetno si hotel izpasti duhovit, in iz klona na hitro naredit klovna, vendar to ni slovenščina kjer se pri tej besedici pri tem ko dodaš črko v med o in n, nič ne spremeni in je vse zapisano pravilno...žal pri angleščini ni temu tako, in namesto da bi izapdel duhovit, si izpadel kot da ne znaš osnov od osnov angleščine .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina tipov je takih ki so izredno proti temu pa to vseeno počnejo. Pol se pa zgodi da jim punca vrne se pa s pestmi spravjo nanjo debili. Tko se v bistvu vid kdo v razmerju je bil pička.

ojej, to je šele zdaj bil en veleumni, še nikol slišan, pametni post...kot da bi poslušal učiteljico v šestem razredu osnovne šole, pri predmetu družbeno moralna vzgoja, ki vneto razlaga, kaj je prav in kaj ne, in daja primere slične tvojemu, dostopne pač še nerazvitim 12-letnim možgančkom :slap:

...jaz ti predlagam da se prijaviš na oprah show :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no nejko komaj prideš z dopusta pa si že ves petelinast spet :closedeyes:

o osnovah angleščine pa se rajši ne delaj norca iz drugih, sam veš kak si kiksnu dober teden nazaj: dual ignition :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no nejko komaj prideš z dopusta pa si že ves petelinast spet :closedeyes:

o osnovah angleščine pa se rajši ne delaj norca iz drugih, sam veš kak si kiksnu dober teden nazaj: dual ignition :kva2:

kiksno sem enkrat, prvič in zadnjič, pa še to mi ni jasno kako je bilo mogoče, mislil sem eno, napisal pa neko drugo, sicer podobno besedo, vendar z totalno drugim pomenom, res nevem kako je bilo to mogoče...če sem koga s tem zavedel in podal napačno informacijo, se iskreno opravičujem in 99,9% garantiram, da v normalnem (treznem) stanju, takšne napake ne bom več ponovil...torej ja, pravilno je: dual INJECTION (dvojni vbrizg), in ne ignition(vžig), kot sem napisal, čeprav sem še vedno mnenja da je bil to nek tipkarski škrat, če ne moderatorski hehe... :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske nebi bile rade prevarane-varajo pa zelo rade (ne vse),tudi vse žene bi rade iz moža naredile copato a z copato nebi nobena hotela živeti. :OK:

kapitalna bedarija.

dvojna.

napiše se "S copato" in "ne bi", ne "nebi"

pa tudi ostalo je nebuloza, ampak se vanjo ne splača poglabljat. Nekaj v smislu "vozniki sportakov majo mejhne"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej, to je šele zdaj bil en veleumni, še nikol slišan, pametni post...kot da bi poslušal učiteljico v šestem razredu osnovne šole, pri predmetu družbeno moralna vzgoja, ki vneto razlaga, kaj je prav in kaj ne, in daja primere slične tvojemu, dostopne pač še nerazvitim 12-letnim možgančkom :slap:

...jaz ti predlagam da se prijaviš na oprah show :D

jao koliko bedarij in nakladanja skupaj v enem postu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kapitalna bedarija.

dvojna.

napiše se "S copato" in "ne bi", ne "nebi"

pa tudi ostalo je nebuloza, ampak se vanjo ne splača poglabljat. Nekaj v smislu "vozniki sportakov majo mejhne"

no zj pa ti definirej besedo nebuloza, jz je ne najdem nikjer v slovenskem književnem jeziku. non stop kle ljudi psihiraš z pravilnim slovenskim jezikom, sama pa uporablaš besede, ki jih v našem slovenskem književnem jeziku sploh ni!!!!

dokaz: http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=ss...buloza&hs=1

http://dronyx.wordpress.com/2007/04/17/nebuloza/

mislm :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kiksno sem enkrat, prvič in zadnjič, pa še to mi ni jasno kako je bilo mogoče, mislil sem eno, napisal pa neko drugo, sicer podobno besedo, vendar z totalno drugim pomenom, res nevem kako je bilo to mogoče...če sem koga s tem zavedel in podal napačno informacijo, se iskreno opravičujem in 99,9% garantiram, da v normalnem (treznem) stanju, takšne napake ne bom več ponovil...torej ja, pravilno je: dual INJECTION (dvojni vbrizg), in ne ignition(vžig), kot sem napisal, čeprav sem še vedno mnenja da je bil to nek tipkarski škrat, če ne moderatorski hehe... :D

Kiksno je jednom, u prvo i nikako posledni put. Uopšte mu nije jasno kako je bilo to moguče. Miislio jedno, spisao drugo...

Pa nemoj, da li ti uopšte nešto misliš? Čime, pelenama možda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zj pa ti definirej besedo nebuloza, ...

Ej mala, ako pojma nemaš, pitaj starce!

Ako se dogovorimo, možeš dobit objašnenje od stručnjaka koja govori osamnaest jezika i sedamdeset i sedam dijalekata.

Ali onda treba i ti jedan od mojih jezika da poslužiš! :naughty:

Evo moje usluge:

"nebulózen -zna -o prid. (ọ̑) knjiž., redko nejasen, zmeden: širiti nebulozne ideje"

A sada si ti na redu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!