Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

...ki imam batne obrocke raztresene po celi stajerski... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki imam batne obrocke raztresene po celi stajerski... :D :D :D

zato pa sem dons si prepiču gumo na tvojem batnem obročku :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... ...a je bil obrocek dolg 1 al 1,5 cm?? :huh:

BTW, inekcija pri mARKONU je jurja pa pol! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... ...a je bil obrocek dolg 1 al 1,5 cm?? :huh:

:rolleyes: ma to sm reku bol za hec :D :P :) ...gumu sem si prepiču na cveku tko da zihr ne na tvojem batnm obročku :) sploh pa se ti 1000% ne vozš z AF tam kjer jst s kolibrijon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zrihtal sem ključavnico, izgleda isto sam vse dela ok :) Aja, kako? Ključ sem dal not in 2x po njem useku z macolo. Dela kot novo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zrihtal sem ključavnico, izgleda isto sam vse dela ok :) Aja, kako? Ključ sem dal not in 2x po njem useku z macolo. Dela kot novo :lol:

maš izvirne načine popravljanja....lohk bi šel za mehanika :P :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne govor o nasilju, js sn vciri rabu pol ure d sn sornik (S KLADIVOM!!) dobil v bat!!! sn dal povecat lukno v enem batu od krosa, pa sn mu reku d je do 0,03 mm lahk lufta med batom pa sornikom (to je kao tovarniski podatek), pa je reku ja bols bol tesna ko majn, vsaj lufta za zihr ne bo dobl.

ok, prnesem dam, pa prasice se s kombinirkami nisn mogu vn dobit!! ja nc, ne, kladu v roke!! ka sn naredu, sornik je gledu 4 cm vn, nisn mel vec druga ko da nataknem na ojnico, bat v najnizjo mozno lego (ob tem ga je oviral sornik), gor cilinder (za kaka 2 cm dvignjen - sornik bil vmes :lol: ), pa en srauf mal vecji pa kladivo pa tresk vola po jajcih, pa sn ga nekok spravu not... :D :D :D

zdej niam tesnila cilinder-glava, pa sn dal not kr temp. obstojn silikonski kit (do 300°C), pa sn pocaku 12 ur, pa bom vidu kva bo. upam d bo delal, baje se tak na tekmovalnih dela ce majo tuk spuscene dihtunge d ne gre vec tesnilo not?? upam d bo drzal. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne govor o nasilju, js sn vciri rabu pol ure d sn sornik (S KLADIVOM!!) dobil v bat!!! sn dal povecat lukno v enem batu od krosa, pa sn mu reku d je do 0,03 mm lahk lufta med batom pa sornikom (to je kao tovarniski podatek), pa je reku ja bols bol tesna ko majn, vsaj lufta za zihr ne bo dobl.

ok, prnesem dam, pa prasice se s kombinirkami nisn mogu vn dobit!! ja nc, ne, kladu v roke!! ka sn naredu, sornik je gledu 4 cm vn, nisn mel vec druga ko da nataknem na ojnico, bat v najnizjo mozno lego (ob tem ga je oviral sornik), gor cilinder (za kaka 2 cm dvignjen - sornik bil vmes :lol: ), pa en srauf mal vecji pa kladivo pa tresk vola po jajcih, pa sn ga nekok spravu not... :D :D :D

zdej niam tesnila cilinder-glava, pa sn dal not kr temp. obstojn silikonski kit (do 300°C), pa sn pocaku 12 ur, pa bom vidu kva bo. upam d bo delal, baje se tak na tekmovalnih dela ce majo tuk spuscene dihtunge d ne gre vec tesnilo not?? upam d bo drzal. ;)

bomo vidl...me prau zanima :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

354 km za sabo (od tega okol 50 km tiscanja) brez vsakega problema, posebnosti, presenecenj... ...tole s silikonom zgleda sploh ni butasta ideja!! ;) :D :D

neki mi se trokira (vrjetn svecka hin), drugac se pa vec ko 169,9 km/h( B) ) se nisn pelu s totim batom. upam d bo slo kakih 180, s punco zadej pa ni slo vec ko 140, je zacel trokirat... ...ma pa tud z dvema (js pa punca) boljse pospeske ko kawa KMX (ko s starim batom sta bla cist ista, ce sn mel pa js se sopotnika gor sn pa sam se tablco mu gledu!)!!! tisto nizanje glave ocitno ni tuk svoh!! folk, hitr brusit glave!! B) ;) :ph34r: :)

(aja, pa bate s tanjsimi obrocki s krom-nikasil oblogo gor!!) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilio mogoce??? :D

BTW, ce rabte plac za multilinking se registririte na volja.net, pol pa pejte na http://foto.volja.net/ pa naredte kao album, pa uploadajte slike, k tt server pa podpira multilinking - js tak delam... ;)

norm_stotak.jpg

;) :rolleyes: B) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw: ktera barvna kombinacija vam je boljša:

*ona mavrična

*ta na sliki zgoraj

*ta na moji slikci pod imenom (melandri replica)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

una na sliki zgori zgleda na enih slikah full bedno, na drugih pa fenomenalno!!

se najlepsa do zdej mi je RS 250, cist cela crna, se lepsa pa je cist cela srebrna - model '98/'99 (chesterfieldka) - cute as hell!!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

una mavrična je zakon :P Ne sam res... od spredi je ful dobra. Bom jo kr kupil, da bom mel 2. Mislim, zakaj bi kupoval R6, če imam lahko za tak dnar 6 RS50k (seveda ne vseh novih) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to! Zakaj bi meli eno drago vladno letalo Falcon, če ma vsak v parlamentu lahko svojo jadrilico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi imeli drago vladno letalo, če ima lahko vsak državljan 13,5 tolarja? :D

......škoda nisem v parlamentu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob telje sliki pa js crkujem od lepote:

rs25098.jpg

:blink: :ph34r: :unsure: :huh: <_<

pa tale slika mi je tud full divja:

rs250_nightvision.jpg

B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je res lepa. Samo ko nam je to nedosegljivo po zakonu :angry:

Pa mirki da je ne boš preveč gledu da te ne bo res pobral ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!