Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

jebetmi pa napačni sej je tema o RS 50 ne pa prosta debata....

Dei pa nehiva z offtopicom.

Kako to da RS ne kaže temperature ? Glede na to da ma isti števc k 125, pa še k daš kontakt pokaže temp?

mislim da je samo ona kotrolka za preobremenitev-ona rdeča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, a se ti je kdaj pregrel ?

ne.zadnič sem naenkrat naredil 160km po bregih pa vse okoli po pomurju...worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.zadnič sem naenkrat naredil 160km po bregih pa vse okoli po pomurju...worship.gif

pa se ni nč pregrevu al pa kej ? K ga jst v breg fejst tiščim pa da je doug breg, čutm da mau zane zgublat moč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

PS: ker pedr ma tok cajta da same minuse šopa ?

sorry ROKY jaz nisem pedr! ker me ne zanimajo moški,temveč ženske!!! če si ti OK-ej!!

PS: Nimam nič proti pedrom! :closedeyes:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry ROKY jaz nisem pedr! ker me ne zanimajo moški,temveč ženske!!! če si ti OK-ej!!

PS: Nimam nič proti pedrom! :closedeyes:

Jao pa sej ti nism reku nč!!! In ja NISEM PEDER.

Dej pa nehimo z offtopicom resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če vas pa že zanima temperatura, pa je najcenejša varjanta stage6 thermometer + koso senzor (skupaj cca 50€) :) (cev za pumpo vrežeš in vsak konec gor prišraufaš)

pa še lepo delajo na rs (kontakt pa to)

primer:

(pri 1:05 se lepo vidi :) )
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se ni nč pregrevu al pa kej ? K ga jst v breg fejst tiščim pa da je doug breg, čutm da mau zane zgublat moč...

nevem,meni se ni nikoliworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Še enkrat bom prašu :D Donz sm spet opazu da motor težje vžiga... K je mrzu vžge takoj, potem pa ko je segret ima težave z vžigom. Kdaj kresne takoj, kdaj ga moram 3x zaverglat, kdaj pa sploh ne vžge   :glare:.

Aja, če ga dam v 2. brzino pa ga porinem vžge takoj :D   A bi lahko bla kriva svečka ? Pa še noobsko vprašanje za svečko je najlažji da dam stransko plastiko dol al tank ? (k je tok jebenih plastik, rabš še za svečko odšraufat pou ure dela :P)

Lp

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemore bit to kriva svečka, drugače moped sploh nebi šel ...

meni je to tudi delalo, pol pa sem itak drug cilinder dal gor in je delalo bp :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemore bit to kriva svečka, drugače moped sploh nebi šel ...

meni je to tudi delalo, pol pa sem itak drug cilinder dal gor in je delalo bp :P

A tut ti je to delal al kaj ? :P

Svečka je pomojm lahko kriva, recimo da ma preveč "lufta". Kok pa nej bi mela 0.5mm al kok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi je to delalo :) mislim da bi moral it k majstru, pa bi ti pri recimo 30-35C vročini štelal fergazer :) pol bi lepo delalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi je to delalo :) mislim da bi moral it k majstru, pa bi ti pri recimo 30-35C vročini štelal fergazer :) pol bi lepo delalo

Sam zakaj gre pol med vožnjo čist lepo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% je problem v fergazarju,ker je meni to dolgo delalo pa sem 1x nekaj fergazar štelal pa je potem blo vredu.še zdej nevem kajtongue.gif .

aja za pregled sveče pa je najboljše vzeti dol levo plastiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% je problem v fergazarju,ker je meni to dolgo delalo pa sem 1x nekaj fergazar štelal pa je potem blo vredu.še zdej nevem kajtongue.gif .

aja za pregled sveče pa je najboljše vzeti dol levo plastiko.

Jah dons bom vrjetn svečko mau pogledu.. Sej rab met 0.5 mm lufta ane ? Pa še tko čudn je to z užiganjem, kdaj ja kdaj ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah dons bom vrjetn svečko mau pogledu.. Sej rab met 0.5 mm lufta ane ? Pa še tko čudn je to z užiganjem, kdaj ja kdaj ne.

meni piše oz. je pisalo ko sem mel še rs50,vse nastavitve in kolko morajo biti gume napupane pa vse to,pod sprednjim zicomworship.gif .mislim da je 0,5mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Bratranc prodaja RS50, pa me zanima kakšna bi bla nekje realna cena za ta motor? http://www._vto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3742739 (popravi prvo črko a).

Po levi strani je malo podrsan, sicer pa v originalnem stanju. Samo odstranjene blokade, kilometri pa so 100% realni, ker je motor zadnja leta večinoma stal. Se komu kaj sanja? Ne bi rad nekaj na pol zastonj prodal... L.p.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Bratranc prodaja RS50, pa me zanima kakšna bi bla nekje realna cena za ta motor? http://www._vto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3742739 (popravi prvo črko a).

Po levi strani je malo podrsan, sicer pa v originalnem stanju. Samo odstranjene blokade, kilometri pa so 100% realni, ker je motor zadnja leta večinoma stal. Se komu kaj sanja? Ne bi rad nekaj na pol zastonj prodal... L.p.

Tam enih 1200-1600€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni piše oz. je pisalo ko sem mel še rs50,vse nastavitve in kolko morajo biti gume napupane pa vse to,pod sprednjim zicomworship.gif .mislim da je 0,5mm.

Sm najdu. Sm pogledu svečko in je čist lepa in je mela 0.5mm lufta. Tko da tle očitno ni problem  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm najdu. Sm pogledu svečko in je čist lepa in je mela 0.5mm lufta. Tko da tle očitno ni problem trance_19_hmm.gif

problem je 100% v fergazarju.kot sem že v enem od prejšnjih postov napisal da je na novi rs50 za k**** fergazertrance_39_thumbdown.gif .daj gor 16 ali pa 19 pa bo šlo sigurno vse vredutrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je, da majo 17.5 fergazeri vsi neko napako in to je, da nemoreš nikol natančno zraka naštelat (tisti šrauf)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je, da majo 17.5 fergazeri vsi neko napako in to je, da nemoreš nikol natančno zraka naštelat (tisti šrauf)

ja že da trokira med voćnjo pa vse ampak to sm se navadu, to mi dela skos isto, zakaj je kar naenkrat nehov vžigat ? Se mi zdi da bl k je toplo težje vžge, če ga porinem pa vžge takoj. A bi loh bil štartr al pa kot da bi se kej pregreval... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja že da trokira med voćnjo pa vse ampak to sm se navadu, to mi dela skos isto, zakaj je kar naenkrat nehov vžigat ? Se mi zdi da bl k je toplo težje vžge, če ga porinem pa vžge takoj. A bi loh bil štartr al pa kot da bi se kej pregreval... :S

Čuj ti ga samo porivaj! Boš pridobil na moči! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!