Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Zivnorc kdaj greva spet hujšat

nehi ga mučit, že sedaj je senca samga sebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It

nehi ga mučit, že sedaj je senca samga sebe :P

.... hahahaha ... njega res največkrat lastna senca preganja ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se norca delat Norc nosi težko ketno in tako hujša sam od sebe :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se norca delat Norc nosi težko ketno in tako hujša sam od sebe :kva1:

v bistvu se endin Živnorc lahko Norca dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub "taki glavni hrani" so se začele "kile nabirati", kljub temu, da sem skoraj cel dan "aktiven", vendar se že nekaj časa zaradi levega kolka in desnega kolena "gibljem" samo še po stanovanju in "zunaj" samo kadar peljem oba kužka na wc ... :blush:  :blush:  :blush:

Zadnjič sem na tehtnico stopil že kar pred nekaj časa in takrat je ta že pokazala "prestop magične teže" 80 kg ... :blush:  :blush:  :blush:

 

img7705.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je NEPRAVILNA prehrana, ni čudno, da gredo kilogrami gor! Če misliš, da je sadje zdravo v takih količinah in da s sadjem lahko zamenjaš glavne obroke, potem se močno motiš. En sadež je dober za malico in nič drugo.

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze, glavno da se lepo namaže. :yes:

 

.

... ne, ne .... ima vezo ....  :yes:

 

... more bit tak tabel, pa čist mehk .... da se ti tko na čreva prpopa, da ga še cel teden za sabo nosiš ....  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa čisto nutelo jem...brez kruha.... Namažem jo pa na šipo in pol jo ližem do nezavesti (z druge strani šipe, sevede)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... more bit tak tabel, pa čist mehk ....

Takega pa res ne moreš mazat. :grrr

 

Jest pa čisto nutelo jem...brez kruha.... Namažem jo pa na šipo in pol jo ližem do nezavesti (z druge strani šipe, sevede)

A to so te na metaboličnih treningih naučili? :lol:

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je NEPRAVILNA prehrana, ni čudno, da gredo kilogrami gor! Če misliš, da je sadje zdravo v takih količinah in da s sadjem lahko zamenjaš glavne obroke, potem se močno motiš. En sadež je dober za malico in nič drugo.

 

Glavni obrok je kosilo, ki ga nama z mamo prinesejo iz doma starih ...

Take količine so namenjene "štirim prisotnim" in "trajajo" kar nekaj dni ...

"Glavni obrok", ki sem ga zemenjal s sadjem je samo večerja, ki naj bi bila najbolj "reven" obrok ...

"ME ŽE NI VEČ" ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Robi!

 

Ne večerjat sadja, ker so neke vrste sadja težke za prebavo.

Jej sadje kot vmesni obrok! in jej samo po eno vrsto sadja naenkrat... ne jesti več vrst sadja naenkrat!

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi ,sadje si pusti za čez dan,nazadnje ga pojej v času kosila ,zvečer pa bolj beljakovinski obrok,beljaki,tuna v solati z žlico olivnega ola in mal kisa,skuta 0.5 maščob+tuna,piščančja prsa pečena brez olja + zelena solata itd....

Sadje zvečer pomeni da v telo vneseš veliko cukra,ki ga pred spanjem ne porabiš in se nalaga v  razerve(maščobne obloge)!

 

lp S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa čisto nutelo jem...brez kruha.... Namažem jo pa na šipo in pol jo ližem do nezavesti (z druge strani šipe, sevede)

 

Mazohist...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prava dieta je da imaš primeren vnos vsega, se pravi beljakovin, ogljikovih hidratov, maščob itd... količine pa glede na kalorije prilagodiš temu koliko pokuriš in ali bi rad hujšal (vnos manj kot potrebno) ali ohranjal. Samo sadje, samo meso, samo,... je sranje. Edino sladkorju se brez težav odpoveš povsod.

 

Če vam to dela probleme, predlaga aplikacijo http://www.myfitnesspal.com/ ki si jo daš na telefon in urejaš preko spleta. Nastaviš sedanje podatke in ciljno težo čez X tednov pa ti on predlaga koliko česa rabiš. Večino hrane je že notri, kar ni, poskeniraš črtno kodo izdelka.

Fajn stvar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tako shujšal kar nekaj kilogramov in "še spal sem vmes",  toda tega ne priporočam in želim nikomur ... :blush:

 

1-roberto.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!