Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

A k cukr gledaš se tud zrediš :eek: .....zdj pa vem zakaj kile nočjo dol :surrender:

 

... glej. To je čisto naravna in preprosta stvar.

Tut če na primer vidim kak hud dekotlet...al pa ritko, se mi dvigne

pritisk... tko da je to vse povezano. Vse je v glavi. Ne mislit na cukr...in se ne zrediš...

... ne misliti na  emoticon-anime-050.gif.....pa se ti ne bo dvignil

pritisk.....sam kaj, ko je to tko težko....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hujšanju, hujšanje je kombinacije ureditve prehrane in pa vadbe, to gre eno z drugim. Prehrana pomeni 4-5 obrokov na dan, pri čemer je telesu potrebno priskrbeti točno tiste stvari, ki jih telo potrebuje. Dan se začne z zajtrkom. Najbolje, da kar s celimi jajci, kakšnimi ovsenimi kosmiči, ki bolj nasitijo, skuto.

 

Če je namen hujšanja izguba maščob, treba iz jedilnika odvzeti ogljikove hidrate. Te se lahko nadomesti z zelenjavo, npr. pri kosilu namesto priloge kot je riž, testenine, krompir, kuhana zelenjava. Izogibamo se mastnega mesa, meso naj bo popečen z obeh strani na ponvi, žar. Spremljamo kaj se dogaja s telesom, po potrebi spreminjamo.

 

Za izgubo maščob je vadba z utežmi bolj učinkovita kot kardio. Kardio je samo še tisti končni "touch" po vadbi z utežmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o majko mila... dobr da grem jutr na šiht... že dva dni sam jem... oz v tem sploh ni problem, ampak KAJ jem

 

zadnje čase spet OH pospravlam- včeri sveže pečene domače buhtle, kak dan prej na slanih palčkah pa krekerji

danes za kosilo juha+ polnjeni kalamari na žaru+ pomfri+ nutelina torta z banano (to je pri jurmanu GREH spustit!) in še kava... je res da smo ble pol šihta tm, kalorij je pa dost do konca tedna ;)

 

Ninč, mislim da je cajt, da se skup spokaš... vmes je blo dobr, zdej spet tkole afne guncam :BUA:  :wacko:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

 

priporočam ogled dokumentarca forks over knifes. ti da precej za mislt. na partisu je s podnapisi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že leti dol, povzetek:

 

V dokumentarcu raziščejo trditve, da bi lahko večino če ne vse degenerativne bolezni, ki nas prizadevajo, obvladovali ali celo odpravili z zavračanjem trenutnih menijev z živalskimi sestavinami in procesirano hrano. Glavna nit zgodbe sledi osebnim izkušnjam Dr.T.Colina Campbella, nutricijskega biokemika z univerze Cornell in Dr.Caldwella Esselstyna, bivšega vrhunskega kirurga na svetovno znani Clevelandski kliniki. Navdihnjena nad neverjetnimi odkritji sta se lotila večih revolucionarnih študij. Njuna ločena raziskovanja so ju pripeljala do skupnega šokantnega zaključka: degenerativne bolezni kot so bolezni srca in ožilja, diabetes 2. tipa in celo mnoge vrste rakov, bi lahko bile skoraj vedno preprečene in v mnogih primerih celo nazadovane s sprejetjem uravnotežene rastlinske prehrane. Navkljub posledicam njunih globokih odkritij, je njuno delo ostalo relavino neznano širši družbi. Med vpeljevanjem teh znanstvenih konceptov v prakso, so kamere sledile realnim pacientom s kroničnimi obolenji od srčno žilnih do diabetesa tipa 2, ki jih zdravniki učijo in vpeljejo v polno rastlinsko prehrano kot obliko primarnega pristopa zdravljenja njihovih obolenj. Film predstavi vodilne strokovnjake s področja zdravstva in se spopade s težavo diete in bolezni na način, da bodo o njem ljudje še dolgo govorili.

 

Priporočam tudi ogled filma: Die Tricks der Lebensmittelindustrie 2012 (partis. si), triki mesne industrije

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 že dva dni sam jem... oz v tem sploh ni problem, ampak KAJ jem

 

 

Ninč, mislim da je cajt, da se skup spokaš... vmes je blo dobr, zdej spet tkole afne guncam :BUA:  :wacko:

 

:hmm:

 

... po tem postu sklepam, da ti v bistvu ni pomoči...

..ni problem KAJ ješ... ampak ZAKAJ!!

 

..dokler ti klik v glavi ne naredi zaradi tistega "ZAKAJ"... vse skupi nima smisla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ fiam:dekle jaz te čisto razumem.Ni problem pustit drogo,alko,čike..Za pustit dobro papico bi mi pa pomagal samo medicinski jopič :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam par kolegic ki pravijo :"Ko sem živčna sploh ne morem jesti!"

Hudiča ,jaz bi bil že okostnjak.Namesto da bi kdaj komu glavo odšraufal,grem v hladilnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam par kolegic ki pravijo :"Ko sem živčna sploh ne morem jesti!"

Hudiča ,jaz bi bil že okostnjak.Namesto da bi kdaj komu glavo odšraufal,grem v hladilnik...

mogoče boš mogu spremenit taktiko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

3 meseci  treninga, 3 meseci spremenjene prehrane, - 3 kg in odlično počutje  :smoke:

:O ...a se je splačal..... jest samo stopim na taščino vago, pa jih imam prec 5 manj kot na svoji....   :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno se je in se še naprej izplača :)

Struktura teleščka se je temeljito spremenila in to samo na boljše :)

Pa kondicija tudi :)

...a se da to kej videt...pa pošlatat...  :whistle: ...ker ti čisto nič ne verjamem  :P

 

..aja..kondicije nimam, da bi ti pol ušel...   :P:jezik:

 

..drugače pa čestitke!

 

...jest sem tudi skenslal skoraj 15 kil  :D

 

Abčutki: Bažanski! :OK:

Počutje: odlično! :kva2:

...edino.... še vedno me nbena noče pogledat  :blush:  :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 meseci  treninga, 3 meseci spremenjene prehrane, - 3 kg in odlično počutje  :smoke:

 

Zdej pa sam še čike stran, pol pa bo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, k pol bom pa že kičasta. Eno grdo razvado pa moram met :P

 

Kičasto elegantna  :boobies: Jast jih imam pa več grdih razvad  :smoke:  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, k pol bom pa že kičasta. Eno grdo razvado pa moram met :P

 

Sploh pa...kaj te pa tolk motijo moji čiki? :mellow:

 

Mene ne motijo TVOJI čiki, mene nasploh motijo čiki!Posebno pri ženskah!!!To je neki tazga kot tisto da ženska ni ravno za vsak poklic-pač neki ne paše skupaj kot recimo vojakinja, policajka,pilotka, pa seveda kadilka!Neki tazga no, sej to je samo moje videnje, vsak ma svojega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!