Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Sej to Fiam, jest sploh nikol bil vajen več obrokov.. 1x, 2x na dan pa takrt na polno... sm tak k da bi mi bombo razgnal v trebuhu :D 

drugače pa še mojo podporo imaš!!

 

 

Dami34... še zdej sm lačn k me nisi hotu na čevape pelat ... si raj travraco žulu :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina:

Rad provociram in malo špikam... sej to že sama veš... ampak to je točno tko kot pravi Kmet. To je ZDRAVA provokacija!

... jest sem te tudi pustil sprovocirati in so me tolko provocirali, da sem izgubil 15 kil..... ne da bi sploh vedel.

Čas mi ne dopušča (ker si ga ne vzamem), da bi hodil na fitnes, bicikel, tekel, kolesaril..... ampak vse kar je rekreacije... sexam 1x na mesec  :P....in delam okol bajte...

Samo organizirati se je treba in se tega tudi STRIKTNO DRŽATI!!!! nič popuščanja, nič goljufanja.  Nič ni težko, nič , nobenega napora, stradanja itd. ni tu, da bi se človek počutil nelagodno ali celo trpel! ... jaz jem sedaj 4x na dan (ob 05:30, ob 10:00, ob 15:00 in še večerjam enkrat od 19-20h...), prej sem se pa nažru 2x, da me je vse tiščalo. Zdaj ponoči spim, kar prej nisem, ker sem predeloval hrano celo noč.... Jem lahko hrano - pretežno beljakovinsko, izogibam se OH in sladkorju. Sevede da tudi grešim!!!!  vendar grešiš 1x... vendar se naslednji dan vrneš spet na pravo pot! Če grešiš en dan ni nič narobe... samo ne se zdej nabasati za cel teden čokolade, štrudlov, kremšnit... ..ker ti bo slabo    :SS:lol1:

Meni je ta "kmetova "dieta pomagala, da sem ob 15 kil.....le držati sem se moral "načrta" .....  vse salame iz skrinje sem moral dati Kmetu, da me ne zanese na stara pota.... ko pa žena speče štrudl, ga moram spet poklicat... pa še koga zraven.... ko delam svinjsko pečenko moram poklicat Damija.... ko pečem roštilj, pokličem Pika.....   :lol1:     hahaha... malo heca  ;)

 

Glej.. še jaz povzamem kmetove besede: Na začetku se drži tega, kar ti je napisal kmet. STRIKTNO! Migaj, švicaj, sexaj! To ni težko! SPLOH.. samo v navado ti mora priti..potem je to vse pis of kejk. Brez tega ti ne kasneje bo šlo več, ker se boš tako navadila!!

Glede rezultatov: Najprej boš razočarana, ker boš že prvi dan gledala na vago, al se že kej pozna ali ne...vendar REZULTATI PRIDEJO Z ZAMIKOM...in pol grejo kile samo dol in dol..... in ko dosežeš želeno maso, delaj tako naprej, oz. kot ti reče (v tvojem primeru) Kmet. Ne zdej rečti... uf... zdej je pa to - to--- in se zapustiš.  Slikaj se v kopalkah! .... in naredi si sliko tistega dela telesa, ki ti je najmanj všeč, jo sprintaj na velik format, da bo videti še bolj grozno  :blush: ...in jo nalepi na eno mesto, kjer jo vidiš večkrat na dan... in pol ko shujšaš, se slikaj še enkrat. Vsakič, ko se boš pregrešila, boš pomislila na te slike...   :P

 

Po enem letu jem spet "normalno". Kaj to pomeni:  Jem skoraj vso hrano, Vendar se še vedno se izogibam kruhu, testeninam, sladkorju, krompirju.... vendar te sestavine SO na jedilniku, ampak ZELO malo ali nič. Kile so pa obmirovale.

 

Vem, da ti bo uspelo..... samo ne pusti se sprovocirati (v napačno smer) ....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 .....  vse salame iz skrinje sem moral dati Kmetu, da me ne zanese na stara pota.... ko pa žena speče štrudl, ga moram spet poklicat... pa še koga zraven.... ko delam svinjsko pečenko moram poklicat Damija.... ko pečem roštilj, pokličem Pika.....   :lol1:

 

K je treba kaj delat pa pokličeš mene  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj ... žiunorc :cry: .... da bi pa mene, suho južno, poklicu ko salame vn mečeš, pečenko pečeš, štrudl pečeš, ti je pa odveč :glare:

 

skregan :ras:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj ... žiunorc :cry: .... da bi pa mene, suho južno, poklicu ko salame vn mečeš, pečenko pečeš, štrudl pečeš, ti je pa odveč :glare:

 

skregan :ras:

 

:krneki:

 

A ustanoviva firmo maus ?

 

Pojevainpopijevavseprnorcu d.o.o. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je šlo prve 70dek dol ;)

 

pr hujšanju najbolj sovražim tehtanje. pa ne za to, ker je vaga pokvarjena, ampak mam boljši filing če se ne. na začetku gre lepo dol, ker "voda odteka", potem se pa ustavi in konec. celo kakšna kila gor zleti, ampak to je zgolj mišična masa.

 

 

norc, kdaj si pa mene mislu povabt? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tebe sem mislu povabit tam pr tistem, ko sem omenjal rekreacijo...  migaj, švicaj, itd.   ....

 

aja.... pa ne se tehtat! RESNO!

 

... skrij si vago nekam... stehtaj se pa šele čez en mesec! ČISTO RESNO!!!

... glede kil: ...ne se tolažit, da če si dobila kilo gor, da so to mišice :D .... pazi da ne boš nakonc Arnold Šwarecneger...  :P

 

Pri tem moraš biti SAMOKRITIČNA ..in to predvsem DO SEBE    :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne bo zdrzala enkrat na mesec tehtanje. Enkrat na teden bi pa slo.

Fiam, navijam zate :D

Jst nimam dnarja za novo opremo, tko da boljs da ne hujsam :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scarlet.... ti imaš čisto dobro opremo, pa tisto kar je v opremi tut :kva2: .... tko da naj kar tako ostane  :P

 

aja... mislu sem samo, da se PRVI mesec ne tehta....da ne bo razočarana...in da jo ne zavede njena "lastna napačna provokacija"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hvala hvala, mas kufe u dobrm :P

Jst sm enkrat dobila navodila naj se vagam 1x tedensko. Meni je ustrezal tko, dalj kot en tedn bi bla pa ze cist na trnih, kako mi gre ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikrat se je treba vaginat, pa pol vidš kok vagaš čez pou leta

 

mau me tipkounca zajebava :P

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat sem pridna in izvajam vse ukaze, ki jih dobim... tehtam, migam in švicam, sex mam oproščen :P

Popravljeno . Popravil fiam
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pri tem moraš biti SAMOKRITIČNA ..in to predvsem DO SEBE     :P

 

Da se nisi ti preveč z odsluženimi fuzbalerji družil ....

 

.. a maš še kej tistga dobrga vina al moram mim pelat?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba je hujšat tako, da znižaš lastno težo ... in potem si lahko samokritičen .. tudi do sebe

 

:jezik:

 

Jest hujšam vsak dan od 22:00 do 05:30 - takrat striktno ne jem in ne uporabljam vage...

 

Imam veliko voljo do hujšanja in še večjo do čevapov  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest hujšam vsak dan od 22:00 do 05:30 - takrat striktno ne jem in ne uporabljam vage...

 

Imam veliko voljo do hujšanja in še večjo do čevapov  :P

Močna volja je v bistvu že pol poti narejene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hujšati je treba počasi... Najvažneje je, da se giblješ, hrana pa... ni nujno, da si lačen. Jaz sem od novega leta shujšal deset kil. Pa nič drugega, kot vsak dan krajši sprehod, v soboto s kolesom par ur res na polno in to je to. Samo.... če bo šlo tako naprej, bom čez par let lahko imel samo še eno črto na pižami.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc hvala za komplimente,toda jaz sem ti dal samo smernice v obliki jedilnika in nasvetov ,vse ostalo je bilo na tebi in kapo dol ,upošteval si me in rezultat je tu,največ si naredil sam.

Takšnim pomagam z veseljem,če pa vidim da zapravljam čas prekinem sodelovanje in zdravo,ker je škoda mojega časa in vloženega truda.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini problem je, ker ne smem bučnega olja :cry:

bemti, solata še izgleda nima, kaj šele okusa :wacko:

 

tudi to bom preživela!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiam to je šele začetek,vrjem da ti bo z rezultati lažje pa tudi prehrane se nekako navadiš . Resno se mi zdi da v to industrijsko čokolado primešajo stvari ki te zasvojijo kot v cigarete ki imajo primešanih 200 različnih strupov ,tobak so kadili indijanci pa ni noben zbolel za rakom na pljučih,no vsaj zapisov ni o tem!!!

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini problem je, ker ne smem bučnega olja :cry:

bemti, solata še izgleda nima, kaj šele okusa :wacko:

 

tudi to bom preživela!

brez bučnega?!!?

ojoj... niti ne poizkusim hujšati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez bučnega?!!?

ojoj... niti ne poizkusim hujšati...

čej sej namesto bučnega lahko rabiš uno olje ki ga spustiš iz motorja ob servisu zgleda popolnoma enako :D

 

kmet dej ti še meni povej ker si norcu povedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!