Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

zanimajo me predvsem kera imena so vse, ker 2 kluba ne moreta imeti istega imena

Malo ti je lahko v pomoč baza AJPESa. V njej so vsi klubi, ki so tudi uradno formirani. Išči pod moto klub ali moto club. Pod prvo čez 70 zadetkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me predvsem kera imena so vse, ker 2 kluba ne moreta imeti istega imena

mogoče je najboljše da vprašaš kar tukaj. Npr. imate v mislih klub ta in ta in če kdo ve alli že kaj podobnega obstaja...priporočam tudi da pogledaš po iskalnikih kot Google in podobno da ne pokriješ imena s kakšnim tujim klubom, ker zna biti tudi to jeba. Podobna stvar se je zgodila na hrvaškem ko so si fantje nadeli ime Iron horses in so potem spremenili ime.....mislim da v silver horses....

zanimajo me predvsem kera imena so vse, ker 2 kluba ne moreta imeti istega imena

AJa sem pozabil da je sedaj uzakonjeno da morajo klubi nositi slovenska imena...torej gre predvsem za ista slovenska imena...imaš prav! Napiši katero ime te zanima pa ti povemo ali poznamo kaj podobnega ali celo istega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a samo slovenska imena, saj jaz glih nimam dosti pri tem, sam so mene sprasevali, da naj bi jaz bil vec tu

potem npr. red panthers ne pride v postev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snip, snip, ...

AJa sem pozabil da je sedaj uzakonjeno da morajo klubi nositi slovenska imena...

... snip, snip.

Ko se klub registrira mora imeti slovensko ime. Verjetno pa uradnih oseb nič ne briga kako si ime prevedeš in ga vkomponiraš v našitek. Ali pa se motim ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... potem npr. red panthers ne pride v postev

Poglej www.mkpanter.com/pozdrav.htm

Oglej si še tole LIST OF BIKE CLUBS - www.cernunnos-mcc.org/clubslist.html in uporabljaj internetne brskalnike

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prednosti... MK, MC, KLM, MD itd, itd...

Vse kratice ti en kurc pomagajo, če nisi v duši motorist!

Kaj pa če nimaš duše? :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prednosti... MK, MC, KLM, MD itd, itd...

Vse kratice ti en kurc pomagajo, če nisi v duši motorist!

sigurno si ti ta pravi motorist po duši! :devil:

in zato veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prednosti... MK, MC, KLM, MD itd, itd...

Vse kratice ti en kurc pomagajo, če nisi v duši motorist!

dušo sem že davno nazaj prodal! no če sem natančen je še vedno pri preprodajalcu, nekako ne gre v promet <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dušo sem že davno nazaj prodal! no če sem natančen je še vedno pri preprodajalcu, nekako ne gre v promet <_<

Same here, same here...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če nimaš duše? :hmm: :)

Potem "si" pa robot

sigurno si ti ta pravi motorist po duši! :devil:

in zato veš...

Maybe yes, maybe no :?

maybe queekly, maybe slow :hmm:

maybe baby I don't know :?

but I love bikes :wub:

that I know :grim

dušo sem že davno nazaj prodal! no če sem natančen je še vedno pri preprodajalcu, nekako ne gre v promet <_<

Kje pa je ta preprodajalec? :? Jaz bi jo pa vzel na probo!

V bistvu... Če je bila zate dobra, bo tudi zame. Samo, če jo nisi preveč razdajal? :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Potem "si" pa robot

Maybe yes, maybe no :?

maybe queekly, maybe slow :hmm:

maybe baby I don't know :?

but I love bikes :wub:

that I know :grim

Kje pa je ta preprodajalec? :? Jaz bi jo pa vzel na probo!

V bistvu... Če je bila zate dobra, bo tudi zame. Samo, če jo nisi preveč razdajal? :inlove:

Ja, duša... :worship: ko bi vedli kako sedaj trpi! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo manj boli ko padeš, ker imaš debeli našitek na hrbtu in ramah..... aja pa maš se skom vozit in pir pit, pa o mopedih debatirat.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor ima kakšen klub kakršnokoli vprašanje v zvezi s sceno, našitki,...se lahko vedno obrne na FIRESTARTERS MC na naslov info@firestartersmc.com

Bolje vprašati i ispasti glup, nego iz aviona.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se mi zdi da moje vprašanje še najbol spada sem. Torej: Nekateri klubi omogočajo delat dirkaške licence al nekej podobnga, vsaj tko mi je reku stric, da majo to pri Letečih Kranjcih za dirke za državni pokal. Še prej ko jih ni blo sem "tekmoval" na Šmarjetni gori (sem šel bol simbolično, z moped prikolco), pol so pa Šmarejtno ukinl in licence uvedl. Sedaj sem pa polnoleten in me spet mal mika. Zanima me kakšne so kaj zdranviške zahteve, a je isto kot za na cesto a je poostreno. Zanima me predvsem zaradi vida, ker mam en uč tkorekoč fuč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor ima kakšen klub kakršnokoli vprašanje v zvezi s sceno, našitki,...se lahko vedno obrne na FIRESTARTERS MC na naslov info@firestartersmc.com

Bolje vprašati i ispasti glup, nego iz aviona.....

Lep pozdrav. Kako smo kaj? Joj ščim se ti obremenjuješ. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zascita? Ce pripadas MCju?

Kaj to pomeni v primerjavi, ce pripadas MKju?

Kako trganje nasitkov (barcv, etc,.. ) zgeda v praksi? Kako MC ugasne MK? In zakaj?

Bi to v Sloveniji sploh delovalo?

Glede na to da so v SLO 3 MCji... mogoce celo 4je....kateri od njih je pistojen za trganje nasitkov? Kako deluje povezaca MCjev v SLO?

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pa se nekaj...

Glede na to, da pripadas MCju 24 ur na dan,. in si si clan MCja 24/7/365.

Ali MC zasciti clana, ki ima cez dan druge obveznosti.... ali pa se udejstvuje drugih dejavnost, ki so (ali pa mogoce tudi niso) v povezavi z motorizmom?

Kaj pa ce niso povezane z motorizmom>

Se ima taksen clan MCja pravico zateci k svoji bratrovscini? Zaktevati "pravice", ki mu pripadajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase ugotavljam, da se izplača biti član tudi zaradi zavarovanja (vsaj v nekaterih klubih). Jim zavarovalnice dajo skupinski 50% popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!