Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

Tud jest sm že enkrat zamenov klub in šel v drugega. Sedaj sm pri Sairach in bom tudi ostav...še dovg :worship: :worship:

Mi pa bol odgovarja če sm u klubu kot pa da bi biv neki kao free biker.

Saj...nisem...čisto...free...

Imam babo... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Nisem bral teme vendar mislim,da je članstvo v moto klubu nekaj zelo pozitivnega.Namreč ljudje se veliko manj družimo zaradi vsakdanjih obveznosti in meni osebno pomeni druženje veliko,kajti doma med sosedi v ulici je samo fovšija in najraje vidim,ko se nekam z družbo odpeljemo,kakšno rečemo malo pošalimo,organiziramo kake skupne izlete itd. V nedeljo je MK organiziral zaključno vožnjo,zdaj nas čaka še kostanjev piknik in silvestrovanje.Pogovarjamo se že kam bi vse šli v naslednji sezoni in izgleda da bo šebolj pestro kot letos. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Nisem bral teme vendar mislim,da je članstvo v moto klubu nekaj zelo pozitivnega.Namreč ljudje se veliko manj družimo zaradi vsakdanjih obveznosti in meni osebno pomeni druženje veliko,kajti doma med sosedi v ulici je samo fovšija in najraje vidim,ko se nekam z družbo odpeljemo,kakšno rečemo malo pošalimo,organiziramo kake skupne izlete itd. V nedeljo je MK organiziral zaključno vožnjo,zdaj nas čaka še kostanjev piknik in silvestrovanje.Pogovarjamo se že kam bi vse šli v naslednji sezoni in izgleda da bo šebolj pestro kot letos. :whistle:

Saj sem jaz tudi enakega mnenja.....................da je fajn v društvu upokojencev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena prednost:

Če se na motozboru tako napiješ, da padeš pod mizo, te tvoji zaradi našitka na lajbiču lažje najdejo in te zavlečejo v šotor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Nisem bral teme vendar mislim,da je članstvo v moto klubu nekaj zelo pozitivnega.Namreč ljudje se veliko manj družimo zaradi vsakdanjih obveznosti in meni osebno pomeni druženje veliko,kajti doma med sosedi v ulici je samo fovšija in najraje vidim,ko se nekam z družbo odpeljemo,kakšno rečemo malo pošalimo,organiziramo kake skupne izlete itd. V nedeljo je MK organiziral zaključno vožnjo,zdaj nas čaka še kostanjev piknik in silvestrovanje.Pogovarjamo se že kam bi vse šli v naslednji sezoni in izgleda da bo šebolj pestro kot letos. :whistle:

:worship:

Saj sem jaz tudi enakega mnenja.....................da je fajn v društvu upokojencev :whistle:

jst :grim

Še ena prednost:

Če se na motozboru tako napiješ, da padeš pod mizo, te tvoji zaradi našitka na lajbiču lažje najdejo in te zavlečejo v šotor.

Vsi tije 'mate prav :worship: :grim

Se pridružavam!!! :grim

Čez dobro družbo ga ni,... in vsak (pameten) k' 'ma motor, ga ima zato, da mu je življenje slajše!! :010 :010

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanimam se za kakšen klub v Ljubljani, predvsem pa mora biti kljub kjer ljubijo motorje in tehniko, ter ni banda dolgolasih bavhastih pijancev, ki preganjajo kurbe po blatnih motozborih (ti me zanimajo še manj). Najraje bi se včlanih med oldtimerje, vendar le-tega nimam, zato bi kaj podobnega.

Predlogi?

Popravljeno . Popravil suntrace14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za kakšen klub v Ljubljani, predvsem pa mora biti kljub kjer ljubijo motorje in tehniko, ter ni banda dolgolasih bavhastih pijancev, ki preganjajo kurbe po blatnih motozborih (ti me zanimajo še manj). Najraje bi se včlanih med oldtimerje, vendar le-tega nimam, zato bi kaj podobnega.

Predlogi?

Ustanovi svojega, boste na sestankih lahko imeli ure kvačkanja, da bodo zimske vožnje toplejše v ročno izdelanih volnenih nogavicah... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda dolgolasih bavhastih pijancev, ki preganjajo kurbe po blatnih motozborih

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena prednost:

Če se na motozboru tako napiješ, da padeš pod mizo, te tvoji zaradi našitka na lajbiču lažje najdejo in te zavlečejo NA MOTOR.

:naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Oj,

Sem nostalginčen malo,

Sem vidu da na 24 ur lahko gledam oddaje ODKLOP in sem si ogledal motorist.

Pa sem se malo smejal ko so napovedali da bo scena kakršna je zdržala.

Me pa res zanima kaj in kako se je scena spremenila ker Pilkoto in unija živita samo še v glavah starih članov,

Mi smo v evropi, nova pravila .......

Mnenja

Pa brez natolcavanja da so klubi sama potrtata ker tudi sami imate kako hibo ki vam ni v ponos oz je za norce se delat.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Tud jest sm že enkrat zamenov klub in šel v drugega. Sedaj sm pri Sairach in bom tudi ostav...še dovg :worship: :worship:

Mi pa bol odgovarja če sm u klubu kot pa da bi biv neki kao free biker.

Usak se kdaj zmoč :whistle: Zdej bom pa mal free biker :grupni: da bom lohk kerga u miru pokadu :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usak se kdaj zmoč :whistle: Zdej bom pa mal free biker :grupni: da bom lohk kerga u miru pokadu :kva2: :kva2:

tudi ni slabo, pravi prijatelji za fure in pivo itak ostanejo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usak se kdaj zmoč :whistle: Zdej bom pa mal free biker :grupni: da bom lohk kerga u miru pokadu :kva2: :kva2:

ti travčkar, da te ne zaprejo, jaz sicer poznam veliko policajev in tudi na Povšetovi kar neki paznikov,

samo ko boš imel abstinenčno krizo potem ne vem kako ti bom pretihotapla travo v celico.... :winkiss::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne, kje pa. mi se je vsake toliko samo nazremo, ko nam zmanjka asfalta pod gumami. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt, da obstajajo motoristi, ki travo kadijo? :krneki:

Mater da jim jebem hašišarsko!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam brez kakšne prisile pa polcajev pa paznikov sej je človek lepo napisal da bo lohk kakšnega u miru pokadu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater da jim jebem hašišarsko!!!! :angry:

:lol1::kva2: :grim :yes: Vapo sn se skor poscal od smeha .....

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt, da obstajajo motoristi, ki travo kadijo? :krneki:

in da ga zaradi tega vržejo iz kluba ?! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt, da obstajajo motoristi, ki travo kadijo? :krneki:

ja žal, zelo malo jih poznam, ki je vsaj včasih ne poskusijo, pač jaz ne potrjujem pravila..... :headbang:

in potem klub / ex., tako napišemo mi, če kdo gre en štuk višje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in da ga zaradi tega vržejo iz kluba ?! :krneki:

Rude......ja mi bi potem vsi leteli kakšrne zasedbe smo imeli........žal se to res dogaja, presneto, pa še dobro jih poznam, :beer2: :wacko: :wacko: same face..... :beer2::010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja žal, zelo malo jih poznam, ki je vsaj včasih ne poskusijo, pač jaz ne potrjujem pravila..... :headbang:

in potem klub / ex., tako napišemo mi, če kdo gre en štuk višje......

kaj pomen klub / ex. ? Štuk višje - to misliš v nebesa, ali kaj?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pomen klub / ex. ? Štuk višje - to misliš v nebesa, ali kaj?

saj veš, ja tako nekako, pač če te vržejo iz kluba si ex, na našem področju je pa tako mišljeno ja....... :naughty: :wacko: :wacko:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!