Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

Lenči!

Spremeni se le tisti, ki prej ni bil nič. :hmm: Potem pa kar naenkrt frajer rata.

Vsem ostalim moj poklon! :worship:

Ne Seri!

Ja, sej to sem ugotovila - nekateri luzerji, se lepo skrijejo v kakem MC, potem postanejo pametni za pop*** . Taki so za našeškat! A jih kdo?

Sori, krula...... Ampak v MCjih ni luzerjev. Primerjava ti je podobna, kot da bi rekel, da so vse babe kurbe! Al pa mogoce res! Vse babe so navadne kurbe!

AMPAk....ta tema je o MCjih

....A si mi reku, koji mi je kurac? A ves ker? Tist, k. me boli!

Ja, sej to sem ugotovila - nekateri luzerji, se lepo skrijejo v kakem MC,
A ves, kaj, Lenci......oz., a ves, kaj ti tovornjakar? Jebi se!

ker ce ima 400+ km v 6 urah "v riti" se cutil ne bo kaj delas. :whistle:

Sori, frajer, kar ste naredili, je passe....

Pejt se mal hvalt h Soloriderjem....

Respect, ampak.....to je blo leta nazaj.....Drugcace pa....pri FSjih bos z gobezdanjem in nakladanjem vedno dobrodosel...najbrz....bi ti memberji povedal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, krula...... Ampak v MCjih ni luzerjev. Primerjava ti je podobna, kot da bi rekel, da so vse babe kurbe! Al pa mogoce res! Vse babe so navadne kurbe!

AMPAk....ta tema je o MCjih

....A si mi reku, koji mi je kurac? A ves ker? Tist, k. me boli!

A ves, kaj, Lenci......oz., a ves, kaj ti tovornjakar? Jebi se!

Če bi znal brat in mogoče razumel slovenski jezik, bi v tekstu najdel besedico "nekateri" - a rabiš razlago te besede? Noben ni govoril o "vseh".

Očitno vzameš vsak komentar za napad in za nekaj slabega, tako da ti tu ne morem pomagat. In hvala, da mi želiš veliko sexa - mogoče bi tudi tebi koristil, da bi se malo spihal...

Lep dan ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi znal brat in mogoče razumel slovenski jezik, bi v tekstu najdel besedico "nekateri" - a rabiš razlago te besede? Noben ni govoril o "vseh".

Očitno vzameš vsak komentar za napad in za nekaj slabega, tako da ti tu ne morem pomagat. In hvala, da mi želiš veliko sexa - mogoče bi tudi tebi koristil, da bi se malo spihal...

Lep dan ti želim.

Ah pusti ga - sindrom Ezopovega Kislega grozdja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt se mal hvalt h Soloriderjem....

Kot član Soloriderjev nimam nič proti, bom vsaj kakšno pivo v dobri družbi spil .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot član Soloriderjev nimam nič proti, bom vsaj kakšno pivo v dobri družbi spil .)

Pozdrav od Roberta

Sicer nisem Solorider, pa ste vseen fajn druscina za kako pivo (prevec),

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem Solorider, pa ste vseen fajn druscina za kako pivo (prevec),

Vem, vem da nisi, sem samo Kruse-ju odgovoril, da nimam nič proti, če se v naši druščini znajdeš .) Ja, ne vem kaj imata in tudi ne vem, zakaj je ravno nas dobil za vaš "obračun".

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja in predzadnja stran....

Men' pa takle motorizem sploh ni več všeč!

No, sedaj veste, zakaj je luštno biti solo rider?! :? :hmm:

Za to!!! :D :OK: :OK: :010 :010 :010 :beer2: :beer2: :D :OK: :OK: :grim

Če bom pa enkrat hotel nekaj bit, bom plačal članarino, se nekam včlanil in bom to, kar bodo drugi rekel! :o :grim

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sindrom Ezopovega Kislega grozdja.

Itaq. :worship:

Priznam kvecjemu argumentum a simili ad simile ali pa mogoce se argumentum a minori ad maus

Kislo grozdje, ha?

"I know that when I put it in my mouth, the xxx is telling my brain that it is juicy and delicious. After x years, you know what I realize? "

Ne to, da je "Ignorance is bliss", ampak to, da mi od kislosti vlece srajco v rit. In potem um kloni pod debelino dejstev, ki mu jih sporoca telo in si koncno prizna resnico.

Ein, tale je pa zate: Celare fraudem fraus est.

...ne vem kaj imata in tudi ne vem, zakaj je ravno nas dobil za vaš "obračun".

Se globoko opravicujem, ker ste bili prvi, ki ste mi padli na pamet. A lahko popravim in napisem "MK Motopijancki iz najbolj socialnega Mercatorjevega bifeja" ali se bo spet kdo nasel v tem, pa se usajal?

Zadnja in predzadnja stran....

Men' pa takle motorizem sploh ni več všeč!

Sori, kje si pa ti videl kaksen motorizem? Jest sem videl samo neko internetno preseravanje....

Mogoce pa samo ne razumes internega (crnega) humora ;)

Ah pusti ga
Bi bil hvalezen.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem zadnje strani, mi je vedno manj jasno, zakaj naj bi bil član kakšnega kluba... Sem bil v treh klubih,- v Jugi pod okriljem Avtomoto društva, pa potem pri Modrasih, nazadnje pri Apache ridersih. No, tam mi je bilo še najbolj všeč, dokler nas v Brdih niso obtožili, da smo se fajtali... Od takrat sem raje solo rider,- mi je čisto kul. Prijatelji smo enako, peljemo se skupaj, ali pa ne.Če pa imam željo peljati drugam, grem... Mislim, da je v Sloveniji preveč raznoraznih kvazi moto klubov, saj si vsak lahko omisli klub. Saj večina moto klubov pozna le ceste v radiusu 50 kilometrov, kar je dlje, je pa že predaleč... Govorim o teh kvazi moto klubih. Pravi klubi se normalno peljejo skupaj na daljše fure. Lep primer so bili Satani pod Pilkotom. Večina na starih geplih, par pirov v bisago,- videl pa si jih povsod. Ja, to so bili časi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ah pusti ga - sindrom Ezopovega Kislega grozdja.

Še malo bom staro juho pogreval.

Sem mislil, da se bolje poznava.

In preden bo spet kaksna "pičkica" pogreval(a) kislo grozdje....jest sem sprobal in MK, MC, "solorajdrstvo", pa razne MAKSIje, etc....

Ergo:

Sranje, s katerim ste me filali zadnje tri leta, vam vracam. Ga ne rabim vec.

Ampak, jebat ga....ko mi je že začelo teči skozi ušeša, in mi je pritisk počasi že začel razfukavati oči iz lobanje....

ce povzamem:

what goes `round, comes `round. :)

Vam vračam. Sem odprl svoje varnostne ventile. In je pod pritskom usekalo iz mene. In ko sranje zadene ventilator, leti na vse strani. Tako da se ni treba čuditi, če zadane nekoga, ki nima nič z ničemer.

Tudi jaz imam polne oči dreka.

Verjamem pa nobenemu nič več. In svoje pravljice o MKjih, RCjih, SRMDjih, MCjih in podobnih oslarijah prodajajte drugim naivkotom.

Mene je izučilo, nekatere ne bo nikoli.

And who gives a fuck? Kot je rekel No1: Vsak nej se sam jebe, tko kot je njemu usec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep primer so bili Satani pod Pilkotom. Večina na starih geplih, par pirov v bisago,- videl pa si jih povsod. Ja, to so bili časi. :OK:

damn right! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, mahanje s pištolami na zborih, pretepi, zakulisne igrice, kr neki.

Ko jebe vse skupaj. Lep dan ... raj se grem vozit in nato s kolegi na pir!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, mahanje s pištolami na zborih, pretepi, zakulisne igrice, kr neki.

Ko jebe vse skupaj. Lep dan ... raj se grem vozit in nato s kolegi na pir!

pametno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje na SLO sceni je milo rečeno žalostno!

Vsi smo hteli imeti zahodni sistem, kapitalizem in demokracijo. Evo pa jo imamo.

V tahšnih časih je kriminal vedno med najbol prodornimi dejavnostmi, saj so policaji vedno premalo

prilagodljivi in fleksibilni.

Tako je tudi na SLO moto sceni. Pojavili so se globalni klubi ki širijo svoje teritorije tudi k nam.

Starih MC klubov ni več. Začelo se je z Satansi in Pilkotom, potem so se eni prodali švabom drugi pa hrvatom. Kolko vem je te dni na Štajerskem padel še zadnji ta stari MC ker ni sprejel danih pogojev.

Sedaj bodo na vrsti MK-ji. Vsi vemo da se na zborih (to niso več srečanja motoristov ampak pijanke in vaške veselice) obrne ogromno denarja. Strategija je znana, enega po enega bodo dobili pod svojo kontrolo, po načelu "če nisi naš, si proti nam". Ker na SLO sceni ni enotnosti in so vsi vseprek pokregani, to sploh ne bo težko.

Poanta: Motorizem je velik biznis, vasaj za Mafijo

MC po novem pomeni Mafia Croatia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje na SLO sceni je milo rečeno žalostno!

Vsi smo hteli imeti zahodni sistem, kapitalizem in demokracijo. Evo pa jo imamo.

V tahšnih časih je kriminal vedno med najbol prodornimi dejavnostmi, saj so policaji vedno premalo

prilagodljivi in fleksibilni.

Tako je tudi na SLO moto sceni. Pojavili so se globalni klubi ki širijo svoje teritorije tudi k nam.

Starih MC klubov ni več. Začelo se je z Satansi in Pilkotom, potem so se eni prodali švabom drugi pa hrvatom. Kolko vem je te dni na Štajerskem padel še zadnji ta stari MC ker ni sprejel danih pogojev.

Sedaj bodo na vrsti MK-ji. Vsi vemo da se na zborih (to niso več srečanja motoristov ampak pijanke in vaške veselice) obrne ogromno denarja. Strategija je znana, enega po enega bodo dobili pod svojo kontrolo, po načelu "če nisi naš, si proti nam". Ker na SLO sceni ni enotnosti in so vsi vseprek pokregani, to sploh ne bo težko.

Poanta: Motorizem je velik biznis, vasaj za Mafijo

MC po novem pomeni Mafia Croatia

In Conspiracy Theory je najboljsi film nasploh, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, nekako prav nič filozofski odgovor, .... pa ne moreš tako mrtvo hladno odgovoriti v tako razbeljeni temi. :OK: :OK: :OK:

Se vidimo,

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, nekako prav nič filozofski odgovor, .... pa ne moreš tako mrtvo hladno odgovoriti v tako razbeljeni temi. :OK: :OK: :OK:

Se vidimo,

Zoolo :blink:

Kurc, sej nisem nikoli trdil, da sem filozof... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi vemo da se na zborih (to niso več srečanja motoristov ampak pijanke in vaške veselice) obrne ogromno denarja.

Pol pa kar organiziraj moto zbor pa po koncu odštej vse stroške in boš videl kok ti bo ostal. Ne govor neki napamet in tja v tri dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa kar organiziraj moto zbor pa po koncu odštej vse stroške in boš videl kok ti bo ostal. Ne govor neki napamet in tja v tri dni.

Sej je rekel da se ga veliko obrne... ponavadi gre celo vec ven, kot pride not... ampak tega noben ne omenja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ti bodo hellsi komandirali boš mogo met profit, drugače si ga najebal!!

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!