Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

Zadnje čase ugotavljam, da se izplača biti član tudi zaradi zavarovanja (vsaj v nekaterih klubih). Jim zavarovalnice dajo skupinski 50% popust.

Ja, ja to sem jaz tudi oni dan slišal. Pa kaj je to res? Kaj si to vsak klub sam zrihta ali majo to ugodnost vsi.

:topic: Happy birthday to me. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja to sem jaz tudi oni dan slišal. Pa kaj je to res? Kaj si to vsak klub sam zrihta ali majo to ugodnost vsi.

:topic: Happy birthday to me. :OK:

Ja vse je res. Pa vsaka, ki te sreča, ti ga potegne. :grim

ej stari, če hočeš bit član, potem popusti ne bi smeli bit glavni razlog, se ti ne zdi? :fredy:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da popusti ne smejo biti glaven razlog za članstvo. Če že hočeš biti član, mora biti popust le ena dobra zadeva, ki je pač zraven.

Popuste si vsak klub mora sam zrihtati. In to ni bonifikacija (kot mi je razložil en). Če imaš 20% bonifikacije, dobiš še 30% popusta,... tako da je vedno 50% in ne več. Je pa pogoj, da ne odjavijo motorja po končani sezoni. Ne vem pa, če je tako pri vseh enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Itak, da popusti ne smejo biti glaven razlog za članstvo. Če že hočeš biti član, mora biti popust le ena dobra zadeva, ki je pač zraven.

Popuste si vsak klub mora sam zrihtati. In to ni bonifikacija (kot mi je razložil en). Če imaš 20% bonifikacije, dobiš še 30% popusta,... tako da je vedno 50% in ne več. Je pa pogoj, da ne odjavijo motorja po končani sezoni. Ne vem pa, če je tako pri vseh enako.

Ja tako je, če pa motor prodaš, se ne prekine, ampak se prenese na drugega, pa ni mogoče zavarovati AO kombinacije za voznika. :BUA:

Vem ker sem prejšnji teden zavaroval tam in sem imel 10 % bonusa, dobil sem še pa dodatnih 40. Pa prekleta moja mrcina ima 73 kw-za en kilowat padem v zgornji razred. :grrr :?

P.S.

pa še to morn dodat-TO NI POPUST PREKO MOTO KLUBA, AMPAK PREKO NEKAJ DRUGEGA- DA SE NE BO ŠE KERI KAJ PREVEČ RAZPISAL. :kva2: :kva2:

in paniko gnal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
sam da maš kosmata ušesa pa je vse OK

Ne pa ni! Se vid, da nimas pojma..... Hehehe... A si vidu moja usesa? A so dost kosmata?

Sicer pa.... glede MCjev pa kosmatih uses se ni vse koncano.... in glede tega se bo v Sloveniji se dogajalo....

A sem to ze rekel? Vsaka prasica ima lalhko mokro majco, ne more pa vsak bajker imeti kosmatih uses?

Ali pa da drugace recem.....Se se bo dogajalo....vec kot ves.....Heheh.....

Drugace bom pa ustanovil svoj MC....... Hairy eaRS mc RIDERS......Heary Sleapless MC ridess.... Ali pa kar Werewolves MC....

Aja, prednosti, ce si MC....Kaj so? Da lohka registriras motor 10 % ceneh? Aj, ne se hecat.....Ni jih........Delas, ko svinja, vsak te nategne, sploh "bratje", tko da..... MC, kiss my ass! I quit!

Mojo clanrino si vtaknite v rit, za na zbor bom se pomagal, to je pa tudi KONEC!

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: :OK: :OK: Prednosti, če si član.... česarkoli.

Nič nisem bral nazaj. Samo pristavil bi lonček...

Če si not', moraš vedno en'ga poslušat, ki ti suflira, kaj moraš delat' in česa ne smeš!

Če si solist, pa delaš kar te je volja! Pa še za nobenem ti ni treba grehov kasirat"!

Sam pa si svoboden kot ptica selivka!!! :OK: :OK: :010 :010 :010

Pa tudi v "jati" je luštno, če so taprav'!!! :hmm: :grim :grim

P'r jagrih je isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj ne bi ravno pametovala, ker nimam izkušenj... In če sem slučajno falila temo, me pač zbrišite.

Rada bi povedala, da me moti samo to, da se nekateri blazno spremenijo, ko se včlanijo v MC. Tako spremenijo, da te že kar naenkrat ne pozdravijo več. :BUA: To mi sploh ni kul! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj ne bi ravno pametovala, ker nimam izkušenj... In če sem slučajno falila temo, me pač zbrišite.

Rada bi povedala, da me moti samo to, da se nekateri blazno spremenijo, ko se včlanijo v MC. Tako spremenijo, da te že kar naenkrat ne pozdravijo več. :BUA: To mi sploh ni kul! :BUA:

Se strinjam s tabo.. to ne ne-cool... Na sreco pa nis(m)o vsi taki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo.. to ne ne-cool... Na sreco pa nis(m)o vsi taki...

Vem :grim večina ste superca ljudki! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rada bi povedala, da se nekateri blazno spremenijo, ko se včlanijo v MC.

Lenči!

Spremeni se le tisti, ki prej ni bil nič. :hmm: Potem pa kar naenkrt frajer rata.

Vsem ostalim moj poklon! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenči!

Spremeni se le tisti, ki prej ni bil nič. :hmm: Potem pa kar naenkrt frajer rata.

Vsem ostalim moj poklon! :worship:

Ja, sej to sem ugotovila - nekateri luzerji, se lepo skrijejo v kakem MC, potem postanejo pametni za pop*** . Taki so za našeškat! A jih kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Taki so za našeškat!....

Sem hotel nekaj pametnega komentirat, pa ne bom. Lahko pa poveš kaj več o tem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel nekaj pametnega komentirat, pa ne bom. Lahko pa poveš kaj več o tem....

Kar povej, kar misliš, sej zato pa obstaja forum, ne?

Kaj pa naj povem še več, kot sem že? Imela sem kolega (ni Slovenc), za katerega sem mislila, da je ok, potem je šel v en MC (ne slovenski), od takrat naprej ima blazen problem me pogledat, buh ne daj reč živjo (o kakem rokovanju ali čem drugem .... pa sploh ni več govora). Več pa ni kaj govorit - zdaj pa povej, kaj si misliš... a je preveč pričakovat od kolega, da te pozdravi?

Ali si hotel kak opis šeškanja? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rokovanju ali čem drugem .... pa sploh ni več govora). Več pa ni kaj govorit - zdaj pa povej, kaj si misliš... a je preveč pričakovat od kolega, da te pozdravi?

Mogoče mu pa pač nisi več všeč ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v bistvu je bilo to. :yes:

Ma, jaz sigurno ne bom nobenga našeškala...kot je napisal Ice, jih bo življenje. Če pa mi že pride pod roke: čez kolena, hlače dol (da vidmo, a je kej živega), potem pa špljac, špljac po nagi riti. Bo tako ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu............. ne. :grrr

ker ce ima 400+ km v 6 urah "v riti" se cutil ne bo kaj delas. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu............. ne. :grrr

ker ce ima 400+ km v 6 urah "v riti" se cutil ne bo kaj delas. :whistle:

Mislim, da sem tam nekje... pa vseeno bi se ji pustil naseskat... Seveda ce potem tudi ona meni pusti :>

Je pa tudi res da smo hudo off topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem tam nekje... pa vseeno bi se ji pustil naseskat... Seveda ce potem tudi ona meni pusti :>

Je pa tudi res da smo hudo off topic.

Če najdeš razlog, se pustim tudi našeškat :rolleyes: in pardon, da sem speljala stvar na :topic: se ne mešam več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!