Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

moja malenkost se fura ses motorjem, mopedom al pa ses sesalcem. kako zdej. kam pašem, koga naj pozdravljam?

samga sebe, bo najbolje :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? A ti se svojih slik sramuješ?

A nismo fletn?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je polepšalo dan, ko sem vidu žabarska mestna redarja na MP3jih in sem si predstvljal, ko jih Dr_J nabrca in si pol podplate obriše v njihove bedne brezrokavnike, poščije v tank, zajaha svoj stroj in se odpelje. Priceless... ;)

U jebenti, ni slaba ideja. Sam tablico bi moral dol dat, pa senčnik v čeladi met skoz spuščen... ga ni kljukca, da bi me potem našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebenti, ni slaba ideja. Sam tablico bi moral dol dat, pa senčnik v čeladi met skoz spuščen... ga ni kljukca, da bi me potem našel.

Ooooo, bi te našli, kajti malo je tajih, ki vozi tako grd in neuporaben motor :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo, bi te našli, kajti malo je tajih, ki vozi tako grd in neuporaben motor :kva2: :kva2:

Ti pa že dolg nisi komu z rok padu anede? Mal pazi, tole je že skor preko meje zajebancije...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater danes ste se pa razpisali :whistle: :whistle: , pa še sploh ne dežuje :grim ,očitno motoriste vse bolj vleče med skuteriste :friend1: ,ne bo dolgo ko bodo še policisti skuteristi :chase: lovili motoriste :D :D :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa dovolj -jutri bo dež, pa boste imeli hudiča, ko se samo kregate....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil maxy skuterist, pa ni nič slabga bilo če sem se pozdravljal z drugimi, zato tud zdaj vsakega spoštujem, pa ni važn kaj vozi, :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil maxy skuterist, pa ni nič slabga bilo če sem se pozdravljal z drugimi, zato tud zdaj vsakega spoštujem, pa ni važn kaj vozi, :smoke:

Ti se kar tolaži, da ni bilo nič slabega. Kot bi iz greznice zlezel, pa se prepričeval kako si čist in dišeč. :SS

Sploh pa mislim, da se bo tu treba nehati ukvarjati z vami in iti ukrepati na teren.

študiram le še kaj bi lahko iz tega kupa skuterskega sranja, ki se mi je nabral, kaj uporabnega za vas naredil. Neke sorte deratizacijske zadeve. :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar tolaži, da ni bilo nič slabega. Kot bi iz greznice zlezel, pa se prepričeval kako si čist in dišeč. :SS

Sploh pa mislim, da se bo tu treba nehati ukvarjati z vami in iti ukrepati na teren.

študiram le še kaj bi lahko iz tega kupa skuterskega sranja, ki se mi je nabral, kaj uporabnega za vas naredil. Neke sorte deratizacijske zadeve. :hmm:

Prodaj Vmax in kupi maksi skuter, tako jim boš največ škode naredil. :yes:

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaj Vmax in kupi maksi skuter, tako jim boš največ škode naredil. :yes:

Živ ne! Mislim, živ ne kupim skuterja. Ostalo je stvar debate in inspiracije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaj Vmax in kupi maksi skuter, tako jim boš največ škode naredil. :yes:

lp

Nočemo ga. Naj dela vam sramoto in naj vam skače po glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočemo ga. Naj dela vam sramoto in naj vam skače po glavi.

Ja, ja, zdej se oglašaš užaljenc, ko itak veš, da ni šans. Če ne bi me pa za latentnega skuterista razglasil.

Pih, poznamo mi vas skuteriste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebenti, ni slaba ideja. Sam tablico bi moral dol dat, pa senčnik v čeladi met skoz spuščen... ga ni kljukca, da bi me potem našel.

Ma tebe bodo pa res takoj najdli,tud če daš tablice dol........ker tvoj motor je pa res scooterju podoben.....pa še,koker se spomnem ga ne vozi vsal lolek :lol1:
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.pa še,koker se spomnem ga ne vozi vsal lolek :lol1:

Samo ta stavek te je ohranil pri življenju in brez škornja v anusu....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil maxy skuterist, pa ni nič slabga bilo če sem se pozdravljal z drugimi, zato tud zdaj vsakega spoštujem, pa ni važn kaj vozi, :smoke:

no evo ..pa si še tistih 7 imaginarnih pik k si jih imel pr men zgubil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo ..pa si še tistih 7 imaginarnih pik k si jih imel pr men zgubil ...

e jebiga tako smo ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pih, poznamo mi vas skuteriste!

Torej priznaš da voziš skuterje :worship: lepo lepo in da se družiš z nami,saj garaža je menda polna skuterskih mlinčkov ,smo te razkrinkali :naughty: :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej priznaš da voziš skuterje :worship: lepo lepo in da se družiš z nami,saj garaža je menda polna skuterskih mlinčkov ,smo te razkrinkali :naughty: :P:D

Ja ampak vi scooteristi pa res rabite prevode..... :slap: tu se družimo,ker ste smešni in nas zabavate :P v realnem svetu velja biblija Dr_Jakoba :yes:

Ja polna scooterskih mlinčkov za kavo!!

Scooterji za deca niso za vozit......pa je probal ded vsaj uporaben mlinček sestavit....a iz tega pocen kitajskega sranja tudi to ni uporabno,saj ima kava ko jo zmelješ okus po rumenčkih....fej in fuj..... :surrender:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala kmet za tolmačenje.

Sem že mislil it škornje nataknit, pa Mavtija po cest iskat, da ga v graben zbrcam, ko take klobasa.

Pa saj mogoče revež ni sam kriv. Ja kakšno štelanje tem skutarjem ne bi škodilo.

Kakšna ideja kaj naj sedaj s to šaro v garaži naredim? Na odpadu je ne vzamejo, pravijo da gre za exstra nevarne in popolnoma neuporabne odpadke.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak vi scooteristi pa res rabite prevode..... :slap: tu se družimo,ker ste smešni in nas zabavate :P v realnem svetu velja biblija Dr_Jakoba :yes:

Ja polna scooterskih mlinčkov za kavo!!

Scooterji za deca niso za vozit......pa je probal ded vsaj uporaben mlinček sestavit....a iz tega pocen kitajskega sranja tudi to ni uporabno,saj ima kava ko jo zmelješ okus po rumenčkih....fej in fuj..... :surrender:

Ta biblija Dr_Jakoba velja le na papirju :lol: ,kot marsikaj drugega pri nas v Sloveniji praksa pa je drugačna :010:D

Za okus kave pa niso krivi mlinčki :nono: ,bo treba kakšen evro več dati dobavitelju :grim pa bo okus bolj kavi podoben :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala kmet za tolmačenje.

Sem že mislil it škornje nataknit, pa Mavtija po cest iskat, da ga v graben zbrcam, ko take klobasa.

Pa saj mogoče revež ni sam kriv. Ja kakšno štelanje tem skutarjem ne bi škodilo.

Kakšna ideja kaj naj sedaj s to šaro v garaži naredim? Na odpadu je ne vzamejo, pravijo da gre za exstra nevarne in popolnoma neuporabne odpadke.

No moj skuter je bil pozimi ravno na novo naštelan je ti top :OK: ,meni pa štelanje z kakšnim :beer1: :beer2: , :drunk: sploh ne bi škodovalo bi bilo celo zaželjeno :P:D :D

Glede exstra nevarnih in neuporabnih odpadkov :hmm: pa samo pokliči Rome :) , odpeljejo vse preverjeno :worship: , samo pazi da iz garaže ne izgine tudi stroj z znakom dveh prekrižanih glazbenih vilic :whistle: :whistle: ker se potem boš moral skuterirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moj skuter je bil pozimi ravno na novo naštelan je ti top :OK: ,meni pa štelanje z kakšnim :beer1: :beer2: , :drunk: sploh ne bi škodovalo bi bilo celo zaželjeno :P:D :D

Glede exstra nevarnih in neuporabnih odpadkov :hmm: pa samo pokliči Rome :) , odpeljejo vse preverjeno :worship: , samo pazi da iz garaže ne izgine tudi stroj z znakom dveh prekrižanih glazbenih vilic :whistle: :whistle: ker se potem boš moral skuterirat :D

A Yamaha daje na svoje skuterje samo dvoje glasbene vilice :eek:? Sigurno jim je pod častjo, da bi jih enačili z normalnimi motorji, ki jih imajo troje, zato dajo samo dvotretjinski znak gor :P .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je polepšalo dan, ko sem vidu žabarska mestna redarja na MP3jih in sem si predstvljal, ko jih Dr_J nabrca in si pol podplate obriše v njihove bedne brezrokavnike, poščije v tank, zajaha svoj stroj in se odpelje. Priceless... ;)

Ja, sploh k je Futura tolk "delč" od enga maxi skuterja :grim Jst si jih predstavljam na kavici kako si delijo mnenja in nasvete.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!