Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Mene je kdo pogrešal? In to maksiskuterist?? BANDA!! Kot bi rekel g.Gargamel: Aaa, sovražim MAKSISKUTERISTEEE!!! Dobim te, vse vas dobim, pa če potem takoj umrem! Našel bom vašo vas! še žal vam bo!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem nazadnje hotel registrirati skuter, so mi na uradu rekli, da sesalcev ne zavajajo v register.

Pa sem obupal in šel nazaj na motor. Če pa med preganjanjem mojega Samsunga po stanovanju, skozi okno opazim koga na skuterju, dobi najbolj kul motorističen pozdrav direkt z ročke cevi pa četudi bi bil tedaj ravno sredi ovinka okrog omare :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je kdo pogrešal? In to maksiskuterist?? BANDA!! Kot bi rekel g.Gargamel: Aaa, sovražim MAKSISKUTERISTEEE!!! Dobim te, vse vas dobim, pa če potem takoj umrem! Našel bom vašo vas! še žal vam bo!

Sam sebe boš? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj sovražim zahrbtne ljudi. :BUA:

Prvo si se predstavil kot motorist, nato kot prikrit oboževalec maxiscooterjev, kasneje kot velik ljubitelj maxiscooterjev in skuteristk sedaj, ko smo te javno odkrili pa se spet se neki vlečeš ven in prikrivaš.

Kar javno in glasno povej, da se kesaš, ker si zakrival tvoje realno in edino ljubezen in to kar čutš, da si = MAXISCOOTERIST :kva2: :grim :grim

Pa bereš me kot odprto knjigo....ti,ti Rugelj... :OK: vse je res,,,,vse.....a si za kako kavo.......ti nekaj obljubim,prpelal se boš z maxiscooterjem,nazaj domov ga boš mogel pa odnest..... :evilgrin: in to vse zaradi tega ,ker obožujem scooterje.....evo povedal sem javno in glasno :D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bereš me kot odprto knjigo....ti,ti Rugelj... :OK: vse je res,,,,vse.....a si za kako kavo.......ti nekaj obljubim,prpelal se boš z maxiscooterjem,nazaj domov ga boš mogel pa odnest..... :evilgrin: in to vse zaradi tega ,ker obožujem scooterje.....evo povedal sem javno in glasno :D

Sory, ampak, ko berem tvoje poste imam čedalje bolj občutek, da imaš res pravi nickname, saj se res obnašaš kot "kmet" :BUA: Ali nimaš prav nič spoštovanja do ostalih?? Pa kaj misliš da si, če si motorist?

MAXI POZDRAV VSEM PAMETNIM MOTORISTOM IN MAXISCOOTERISTOM :OK::OK::OK:

Popravljeno . Popravil Posavc
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posavc, brez zamere, kmet je fejst dec, lahko se prepričaš pri Mausu. Drugače je pa ta tema predvsem nabijanje in zafrkavanje en drugega. No, da ne bom čisto :topic: , še zmeraj nisem dobil delov za kitajskega skuterja. Če bo šlo vse po sreči, se bo sodelavec še kar nekaj časa vozi peš :yea2: :yes: :whistle::010 .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zafrkavanje le?? Tuhtam, da bi na motor naštimal Minigun, pa da jih sestelim s ceste, bando maksiskuteristično!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zafrkavanje le?? Tuhtam, da bi na motor naštimal Minigun, pa da jih sestelim s ceste, bando maksiskuteristično!!

Kaj, ko bi na zadnjem kovčku namontiral vratca, ki bi jih po potrebi odprl, ven bi se pa vsuli žeblji, ko bi za teboj vozil kdo s skuterjem?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zafrkavanje le?? Tuhtam, da bi na motor naštimal Minigun, pa da jih sestelim s ceste, bando maksiskuteristično!!

Minigun vsekakor ne bo dovolj :krneki: ,če bo pa kaj večjega bo pa tebe iztrelilo na ovinku :naughty: samo potem mi ne jamrat :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory, ampak, ko berem tvoje poste imam čedalje bolj občutek, da imaš res pravi nickname, saj se res obnašaš kot "kmet" :BUA: Ali nimaš prav nič spoštovanja do ostalih?? Pa kaj misliš da si, če si motorist?

MAXI POZDRAV VSEM PAMETNIM MOTORISTOM IN MAXISCOOTERISTOM :OK::OK::OK:

Posavc...pa kaj ti res ne razumeš zajebancije al me zajebavaš.......kot ti pravi trebor,se tukaj nabijamo in šalimo......moji posti tu so izključno šala in v njih ni droptine kake resnične nestrpnosti ali zlobe......zato se ti opravičujem če sem te z kako izjavo prizadel in užalil.......to ni moj namen :nono:

Prosim da v nadaljne moje poste v tej temi tudi tako bereš(kot šalo...).....

S spoštovanjem in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hmm... zdele mal berem tole....

..a maxiskuter se reče zato, ker oduzad zgleda ko ena debela rit?

..zadnič vidu enga na Lavrci...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hmm... zdele mal berem tole....

..a maxiskuter se reče zato, ker oduzad zgleda ko ena debela rit?

..zadnič vidu enga na Lavrci...

No počas beš le pršu do tega ,da je MS seksi zadeva. :pos::kva2: :kva2: :kva2:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory, ampak, ko berem tvoje poste ...

:kva2: :kva2:

Ajaaaa, skuterist... :BUA: :grim

Ga bomo že zabili ino nabili, če se bo upal še enkrat oglasit!

Za začetek naj gre pa k Kmetu na kavo, bo še najceneje zanj. :fight1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No počas beš le pršu do tega ,da je MS seksi zadeva. :pos::kva2: :kva2: :kva2:

Bljak! Sodomija ni zame. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No počas beš le pršu do tega ,da je MS seksi zadeva. :pos::kva2: :kva2: :kva2:

... jest to že dolgo vem... ;)

..ampak, če mislim to, na kar misliš, pa enim (ne meni, da ne bo pomote) paše :pos: tud na kak drug način... če štekaš ;)

...ker drugače ne znajo....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hmm... zdele mal berem tole....

..a maxiskuter se reče zato, ker oduzad zgleda ko ena debela rit?

..zadnič vidu enga na Lavrci...

:blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest to že dolgo vem... ;)

..ampak, če mislim to, na kar misliš, pa enim (ne meni, da ne bo pomote) paše :pos: tud na kak drug način... če štekaš ;)

...ker drugače ne znajo....

Men so všeč samo ritke nežnega spola če štekaš? :boobies:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, ko bi na zadnjem kovčku namontiral vratca, ki bi jih po potrebi odprl, ven bi se pa vsuli žeblji, ko bi za teboj vozil kdo s skuterjem?

LP Robert

No zdaj pa bi tudi vi imeli kovček pa ne vem kaj še...... samo da vi izgeldali kot maxiscooterji.... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim da v nadaljne moje poste v tej temi tudi tako bereš(kot šalo.. .).....

S spoštovanjem in LP

Sem rekel da si MAXISCOOTERSIT PO SRCU in da se samo zezaš :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a maxiskuter se reče zato, ker oduzad zgleda ko ena debela rit?

..zadnič vidu enga na Lavrci...

Nisem vedel, da so ti všeč široke riti, ker pogleduješ za njimi. Sam slučajno, da ne bi pogledoval za mojo, ker ti bom v fris enega spohal :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, ko bi na zadnjem kovčku namontiral vratca, ki bi jih po potrebi odprl, ven bi se pa vsuli žeblji, ko bi za teboj vozil kdo s skuterjem?

LP Robert

Benti, ni slaba ideja... sam bi šel pa eno stopnjo naprej: NAGAZNE MINE!

Minigun vsekakor ne bo dovolj :krneki: ,če bo pa kaj večjega bo pa tebe iztrelilo na ovinku :naughty: samo potem mi ne jamrat :D :D :D

Eh, Futka je narejena za dve osebi, minigun ni tolk težek..

..hmm... zdele mal berem tole....

..a maxiskuter se reče zato, ker oduzad zgleda ko ena debela rit?

..zadnič vidu enga na Lavrci...

Ja, Maksiskuteristi so vsi debele mastne riti, nagraužne, lene itd.. šE šALTAT SE JIM NE DA, BARABAM LENIM!

No zdaj pa bi tudi vi imeli kovček pa ne vem kaj še...... samo da vi izgeldali kot maxiscooterji.... :grim :grim

Ni važno kaj bi naredu z mojim motorjem, še vedno ne bi zgledal tko bedasto k vaši maksisesalci!

Nisem vedel, da so ti všeč široke riti, ker pogleduješ za njimi. Sam slučajno, da ne bi pogledoval za mojo, ker ti bom v fris enega spohal :grim :grim

Sej nam niso všeč, nobenmu! Itak da vas moramo dol s cest spravit, bando maksiskuteristično!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hhhmmm...kurba ste eni ej... kao vzdevke mate kao neki atiji pa ne vem kaj,obnašate se pa kot otroci v vrtcih. Počakte mal....vam pobarvanke prinesem!!! :stupid: :stupid: :stupid: :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti, ni slaba ideja... sam bi šel pa eno stopnjo naprej: NAGAZNE MINE!

Nagazne mine? Kaj bi med vožnjo sral in upal, da bo maksiskuterist zapeljal na "mino"? :eek::smoke: Zdaj se bojo pa oglasili in zahtevali, da še vrečke s seboj vozimo, to pa ne bo šlo :grrr . Kar naj pobirajo mine :grim .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!