Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Goo skuteristi

Ja, gooo away skuteristi.

Mularijo na pecikle ta stari pa nej si kabriote kupijo, če se že hojo jajcat, je vse čist en glih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, gooo away skuteristi.

Mularijo na pecikle ta stari pa nej si kabriote kupijo, če se že hojo jajcat, je vse čist en glih.

Ta stari ??? Upam in želim ti, da postaneš ta star.

Sicer pa ta stari so kot vino..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, gooo away skuteristi.

Mularijo na pecikle ta stari pa nej si kabriote kupijo, če se že hojo jajcat, je vse čist en glih.

Zgleda da ti nisi nkol vozil skuterja ali česa podobnega, da bi videl,da je tudi to v redu za po mestu.
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor zadnje dni sledim poročila dobivam občutek :hmm: ,da postaja skuter kar nevarno zanimiva zadeva za strelske napade :huh: :huh: tako da boste morali biti motoristi kar previdni ob našem srečanju :whistle: pa tudi sekira Dr_Jakoba ne bo več dovolj :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

bom opisal dogodek,ki sem ga včeraj doživel.

Js in moja bolša polovica se peljeva po mariborski cesti.Zavijeva na ovoznico proti Levcu.Na obvoznici se pelje en skuter,niti am se ne vzamem kater in kako zgleda ker me ne zanimajo.Lepo ga prehitim in odpeljem do semaforja.Stojim prvi v vrsti.postavim se bolj desno na svojem pasu da bo lahko skuterist se ustavil poleg mene (da ga pozdravim in kako rečemo na hitr) .A on počaka kakšen meter vzadaj mene.Pogledam nazaj ga lepo pozdravim on odzdravi nazaj.Bil je starejši možiček,ki je očitno imel prevelik EGO.Torej,prižge se rumena on polni gas štarta.A en avto še zapelje iz Čopove (iz leve smeri proti Levcu) skozi rdečo in mu na rahlo izseljuje prednost.Ampak ne zelo.Lahko bi lepo zabremzal in bi bilo vse ok.Ampak možiček še kr gas tiščal.Znašla sta se bok ob boku.Avto se ni mogel umakniti,ker je imel ob levem boku kolono vozil na desnem boku pa je imel švoh meter do robnika.In seveda ta možiček ni popostil in sta se pelala kakšnih 10-15 metrov zelo na rizik.Js sem mislil kako bo tega možička zdele razfukal po tleh da bo kr hudo.Malo je mankalo da ga ni razmetalo po robniku in potem še parkrat zapeljal z bokom proti avtu (kot da bi rekel bejš stran).Sj lepo to vzadaj opazujem in se smejim folku,ki so posiljeni in imajo prevelik ego.Nekako možičku uspe peljati naprej.Js lepo prehitim ta avto in opazujem možička.Ta možiček je dirkal.Vsak avto je prehiteval,delal prekrške en za drugim.Očitno sem mu js predstavljal kokurenco.On prehiti kakšnih šest avtomobilov in gasa.js lepo vzadaj peljem normalno.Avti grejo levo,desno in spet se znajde pred mano.Nato upočasni,ker se mi ne da bremzat ga lepo prehitim (pravilno-žigovc in točno je bilo 95 na števcu.Pridem na križišče se postavim vzadaj avta in čakam.Možiček pridrvi kot da bi šlo za živlenje.Med avti naprej do semaforja in spet gasaaaaaaaaaaaa.In se spet ponovi enaka pesem.To se ponavlja....Nakar men ofne in rečem no da vidmo ti možiček kaj boš pa zdej rekel.ne da se mi ga gledati kako ogroža sebe in ostale.Prestavim dve nižje in pohodim gas.Nisem divjal,ker sem imel punco vzadaj.Par ovinkov prevozim športno-potovalno do šempetra da sem se ga znebil.....

Rad bi povedal primer,kjer bi morali imeti starejši malo več pameti kot mi tamladi.In da EGO na cesti nima kaj iskati.In še en primer skuteraša ki ne sodi na cesto.

Vsak ve,ko se prižge oranžna še lahko kdo potegne iz nasprotne smeri skozi rdečo.....

LPM

Popravljeno . Popravil marcc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz takšne Rossije spustim naprej. Naj imajo veselje, da so hitrejši od motorja. Če bodo potem mirneje spali...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavore pri skuterjih (preverjeno) ,delujejo zelo zadovoljivo tudi pri večjih brzinah. Sam sem do ne davnega imel Gilero runner 50sp, pa morem povedat da je dobre čase letela tudi blizu 100km/h ima pa diske spredaj in zadaj. Skuterji so narejeni za večje hitrosti, (razen kitajcev) samo naši butasti zakoni to omejujejo na 45km/h. Ven pobereš samo dve blokade zamenjaš izpuh in valjčke ki jih dobiš zraven pa gasa in po pameti seveda. Goo skuteristi

če imaš na mopedu dobre bremze ne prideš nikamor... pa še nobenga žura pa adrenalina ni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji motoristi predvsem pa Motofrik, kaj pa sedaj ? Ali se boš peš peljal :grim :grim

http://www.motosvet....-chopperje.html

no sej te bom peljal, ne skrbi ...

Sicer, pa če zadeva drži je res žalostna :jezen pa čeprav se gre za drek pumpe......

Ja nekateri bodo mogli prešaltat na skuterje :lol1:
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I <3 skuteristke (kok jo bi pozdraulau...)

post-18923-0-80893400-1332252743_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I <3 skuteristke (kok jo bi pozdraulau.. .)

A tako tedaj pa balanco iz rok pa obe roki v luft :nono::D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja, proti slovenskim skuteristom nimam nič proti, mi pa Italjani najedajo, ter objestni mulci s 50cc. Njih že od vedno preziram. Ko sem naredil izpit za 50cc, je družina hotela, da bi kupili skuter, pač, da bi še sestra naredila izpit in bi se oba peljala. Jaz pa sem iz trme(malo zaradi tega, ker je skuter, malo zaradi tega da "tamala" ne bi imela užitka) rekel ne in tako dobil od nonota prelepo APN 6. še danes sem hvaležen, da sem takrat bil trmast :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri sosed? Dejan ali Sergej? Če si ga je, bom imel od sedaj naprej s seboj vedno kito česna in ošiljen kol :evilgrin: ;) .

LP Robert

He he Ser. ga je vzel, rabiš še kaj več k to. Ker ima, ampak res, tri bicikle, sm mislu, da se zeza :grim

Ne puzab na srebro. Da ne bo okužil domače/okoliš, najmlajše z idejami, ki jih kupuje.

LP

PF

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj maxiscooter... ni panike glede one grožnje zaradi dolgih vilic pri chopperjih. Pa veš, zakaj ne? Ne..? Malo si poglej razliko med chopperji, bobberji, baggerji in cruiserji. Sicer pa se morava oba tresti, ker birokrati bi radi prepovedali vse motorne dvokolesnike. No, skuterje bodo verjetno pustili pri miru, da se bodo lahko vozile ženske s kiklami... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

ajde skuteristi povejte koliko imate končno hitrost in kater skuter vozte?

Moja končna hitrost Vrhnika ob 9,50- 500 € in 5 (pet ) kazenskih. :BUA::SS :angry: :topic::headbang::wallbash: :jezen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

ajde skuteristi povejte koliko imate končno hitrost in kater skuter vozte?

Žalostno... :ninja: Ne vem kaj naj ti odgovrim, da te ne bom užalil....tišina je zlata vredna......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja končna hitrost Vrhnika ob 9,50- 500 € in 5 (pet ) kazenskih. :BUA::SS :angry: :topic::headbang::wallbash: :jezen

Kup si skuter :grim tud jaz razmišljam pri 14 pikah(kazenskih) :blush:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup si skuter :grim tud jaz razmišljam pri 14 pikah(kazenskih) :blush:

No pa smo našli še enega prikritega ljubitelja maxiscooterjev :grim :grim . Pa vas je več kot sem mislil :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

ajde skuteristi povejte koliko imate končno hitrost in kater skuter vozte?

Ni treba, so smešni že brez tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še mao vržem kost. Kaj predlagate, ali sodelavcu poskusim popraviti skuter ali naj ga pustim, da se raje vozi z avtobusom? :smoke::hmm:

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še mao vržem kost. Kaj predlagate, ali sodelavcu poskusim popraviti skuter ali naj ga pustim, da se raje vozi z avtobusom? :smoke::hmm:

LP Robert

Če si res žleht mu popravi skuter :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo našli še enega prikritega ljubitelja maxiscooterjev :grim :grim . Pa vas je več kot sem mislil :kva2: .

Kaj sem ti reku par strani nazaj.......a nisi razumu satire?? :slap: Čak,čak zdej bom odvezal DrJakoba z verige.. :angry: :fight1: ....ti bom dal jaz prikritega maxiscooterista,banda :P:D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še mao vržem kost. Kaj predlagate, ali sodelavcu poskusim popraviti skuter ali naj ga pustim, da se raje vozi z avtobusom? :smoke::hmm:

LP Robert

poprav mu ga poprav.....sej veš kok.....ne rabi met vseh vijakov :naughty:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!