Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Predlagal bom tudi, da se zaradi nekja brihtnežev v skutersko klaso prestavi tudi vse, ki vozijo APN4 in imajo koščeno faco!

Ti si pa res iz hribov doma. Kako te pa tvoj kup železja pripelje na hribe ? Oziroma, to je primer še enega bodočega kandidata za maxiscooterista. še sam ne ve kako bi se nam pridružil,pa neki pljuva prek nas, a njemu samemu je najbolj žal, da je dal denar za kup železja :grim . Po resnici povej in se skesaj,pred vsemi in si takoj nabavi enega maxiscooterja. Tako boš lahko ugotovil kaj pomeni udobna vožnja in lažje prebežal k nam v družbi Dr. Jakoba. Vsaj za rokco se bosta lahko držala, če vas bo strah. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa res iz hribov doma. Kako te pa tvoj kup železja pripelje na hribe ?

Brez problema in na lahk. Navor dela čudeže. :hooray:

Oziroma, to je primer še enega bodočega kandidata za maxiscooterista.

Rajši lukno v kolen pa smrdlive gate na glavo, kot pa da bi bil skuterist. :blink:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v družbi Dr. Jakoba. Vsaj za rokco se bosta lahko držala, če vas bo strah. :OK:

Rajš me kr koj ustrel! :eek:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil ti super lušna sexy bejba, bi te zdele hotu po nagi riti našeškat... tko te hočem pa sam na gofljo počit!

No, spet se moram ponavljat. V kolikor BI SE TAKIH TIPOV BAL BI S SEBOJ NOSIL PIPS in te uničil kot mušico na šipci mojega maxija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, spet se moram ponavljat. V kolikor BI SE TAKIH TIPOV BAL BI S SEBOJ NOSIL PIPS in te uničil kot mušico na šipci mojega maxija.

NE DOBIš PIRA spljoh!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši lukno v kolen pa smrdlive gate na glavo, kot pa da bi bil skuterist. :blink:

No, ZDAJ pa veš zakaj TE NE POZDRAVLJAMO . Zakaj pa bi, pozdravljal tipa s SMRDLIVIMI GATAMI NA GLAVI. :eek:

Rajš me kr koj ustrel! :eek:

Ne bo potrebno, ker se boš kar sam zastrupil z tvojim kupom železja, ki ga imaš pod ritijo, ker dimi kot parna lokomotiva, ko se vzpenja v hribe :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ZDAJ pa veš zakaj TE NE POZDRAVLJAMO . Zakaj pa bi, pozdravljal tipa s SMRDLIVIMI GATAMI NA GLAVI. :eek:

Ne bo potrebno, ker se boš kar sam zastrupil z tvojim kupom železja, ki ga imaš pod ritijo, ker dimi kot parna lokomotiva, ko se vzpenja v hribe :grrr

Zlobna natolcevanja :angry: . Se vid, da skuteristi ne sam da ne znajo šaltat, tud brat ne znajo!

Gate bom dal na glavo, ko se mi bo tolk zmešal, da bom sploh začel razmišljat da bi se s skuterjem peljal, Brrrr, me kar zmrazi, če sam pomislim. :(

In tisto kar se dimi za mano, je moj prdec, ko sem prej enga skuterista zmalcal. Neprebavljivo, pa na vetrove udari.

Pa kako si upa, da moj motor dimi?! :slap::( In to tak, k se s sesalci okol fjaka! Banda pokvarjena.

Če boš še take ven valil te bom ...

.

.

.

.

.

.

ma kwa vem. Ignore? Tko kot da vas ni... :surrender:

Ne, ne to bi bil beg. :angry:

Nekej bolj podlega bo treba pogruntat. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlobna natolcevanja :angry: .

Zdaj pa boš še užaljenaga izigraval . Pravi motoristični pussy :grim . še tvoji te bodo dali v karanteno oziroma osamili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a vidva slučajno nucata peskovnik? Pa kangico in patko?... se glesta glat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a vidva slučajno nucata peskovnik? Pa kangico in patko?... se glesta glat?

Motorist kot motorist. Spet si fouš oziroma ljubosumen, da smo te izpustili in ti ne dovolimo v peskovnik :grim . In to samo zato ker si motoristična škrtica, ki še za pivo ne da. Poglej kaj si napisal nekaj postov višje :BUA: . Zato pa ti mi ne posodimo grabljic, motoristični slinavko, ki bi se pridružil maxiscooteristom. :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist kot motorist. Spet si fouš oziroma ljubosumen, da smo te izpustili in ti ne dovolimo v peskovnik :grim . In to samo zato ker si motoristična škrtica, ki še za pivo ne da. Poglej kaj si napisal nekaj postov višje :BUA: . Zato pa ti mi ne posodimo grabljic, motoristični slinavko, ki bi se pridružil maxiscooteristom. :jezen

Ko imaš prav--- Benti... sej nikol nimaš prav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko samo nekaj vprašam Maxiskuter srenjo?! Glede na to, da je pri naši hiši sesalec v ženski domeni, ali morate vsakič vprašati ženo, če ga lahko malo na sprehod peljete??

Hvala za odgovore in prav lep drekpumpaški pozdrav. Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa boš še užaljenaga izigraval . Pravi motoristični pussy :grim . še tvoji te bodo dali v karanteno oziroma osamili.

Motoristi nismo pussyji, se pa pod našim grobim usnjeno jeklenim oklepom skrivajo dobra in mehka srčeca. Zato sem nevajen tako zlobnih natolcevanj, kot sem jih bil deležen, izgubil sapo. :blush: A ko pridem k sebi, ... :evilgrin: :bum:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko samo nekaj vprašam Maxiskuter srenjo?! Glede na to, da je pri naši hiši sesalec v ženski domeni, ali morate vsakič vprašati ženo, če ga lahko malo na sprehod peljete??

Hvala za odgovore in prav lep drekpumpaški pozdrav. Jest

Odgovor: pri nas v hiši si vse delimo, tako kombije, avte, maxiskuterje in zakaj ne tudi sesalce. Saj pred kratkim je bil 8 marec. A pri meni doma to ne velja saj moji ženi je vsak dan 8 marec. :notworthy:

Kar pa zadeva drekpumpe, te pa uporabljam za izpraznit greznico..... :whistle: :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nau pomote to sliko sm si sposodu,ker,če bi dal svojo sliko ne bi mev gmaha pred bajkaricam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehe....fajn peskovnik mate tlele.....nabavo skutera, pardon maxiscooterja....jebi ga ni blo več cvenka za surfanje pa je mogla VFR-ka od bajte...v sili pač vrag muhe žre, pa smo ubodli Burgmana 400.....Hja?? Mešani občutki ne...tak je ko da bi se s foteljem vsedo na motor....drugače pa kolarnca na dveh kolah, katero je imet fajn poleti, da se v službo zapeleš.....jebi ga bom mogo preživet kako sezono ali dve, da malo pridem do sape.....potem pa....ah potem pa bomo zopet jezdili in ne sedeli na..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole bom reku:

Kwak, kwak, kwak :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No s tem zaklučujem na tej rubriki fajn se mejte jest se grem furat z mojim maxijam inpozdravljat motoriste.

Pa srečno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakob, vse kar je prav, ampak nekdo ki ne pozna tvojega načina, te lahko zelo narobe razume in s temle sranjem klamf si ne delaš prou nobene usluge. Tvoje izjave so že nestrpne in neokusne. Js se na motorju s prestavami poserjem u fris usem, ki mi navdušeno mahajo. A zakaj? Ker so licemerniki prve klase. Mahajo motorju, še huje, plehoti mahajo BMWju, ne pa osebi. Ker bi me v nasprotnem primeru pozdravili tudi na gospe z najdaljšo tradicijo motoriranja po primorskih kuclnih.

Zdej pa nehi. Sam nehi in nej ti ne bo moj post povod še za nadaljnjih 100 gluposti.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakob, vse kar je prav, ampak nekdo ki ne pozna tvojega načina, te lahko zelo narobe razume in s temle sranjem klamf si ne delaš prou nobene usluge. Tvoje izjave so že nestrpne in neokusne. Js se na motorju s prestavami poserjem u fris usem, ki mi navdušeno mahajo. A zakaj? Ker so licemerniki prve klase. Mahajo motorju, še huje, plehoti mahajo BMWju, ne pa osebi. Ker bi me v nasprotnem primeru pozdravili tudi na gospe z najdaljšo tradicijo motoriranja po primorskih kuclnih.

Zdej pa nehi. Sam nehi in nej ti ne bo moj post povod še za nadaljnjih 100 gluposti.

Hvala.

Zase se brigej, baba. :*

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko samo nekaj vprašam Maxiskuter srenjo?! Glede na to, da je pri naši hiši sesalec v ženski domeni, ali morate vsakič vprašati ženo, če ga lahko malo na sprehod peljete??

Hvala za odgovore in prav lep drekpumpaški pozdrav. Jest

Pri tebi je to že vredu rešeno :D :D :D pri nas pa ojoj je sesalec del obvezne moške opreme, :P :P :P tako da ni druge kot čimveč stalne uporabe žal :smoke: ,pa prahu čez zimo se je že kar dosti nabralo tako sledi pomladansko čiščenje :yea1: :yea1:

pa :beer2: spada zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdej pussyji skuterski, a se bomo dons kej kregal al n'č! :bum:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!