Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Eh, pozabil ste, d je lupčka prlepu :blush:

prlepu ti je zvezdico, ki jo boš vidla, ko te sreča :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdej pussyji skuterski, a se bomo dons kej kregal al n'č! :bum:

A spet nisi dobu :pos: ..... zdaj pa si slabe volje in bi se kao neki kregal .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet nisi dobu :pos: ..... zdaj pa si slabe volje in bi se kao neki kregal .

Me je že minil, me je dežurna šnaucerka opomnila, naj si jezik oribam. Zdej se grem pa u kot kujat. :blush:

Ampak skuteristov pa še zmeri ne maram. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je že minil, me je dežurna šnaucerka opomnila, naj si jezik oribam. Zdej se grem pa u kot kujat. :blush:

Ampak skuteristov pa še zmeri ne maram. :grrr

kaj u kot, pejt svojo pofočkat, če je ni pa snemi kakšno osebo ženskega spola s skuterja :ninja:

se zihr najde kakšna..

Popravljeno . Popravil yamaha
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je že minil, me je dežurna šnaucerka opomnila, naj si jezik oribam. Zdej se grem pa u kot kujat. :blush:

Ampak skuteristov pa še zmeri ne maram. :grrr

Res se lahko skriješ, posebno zato, ker poglej kak motor voziš - fuj in fej

A,morda bo pa tudi iz tebe kaj ratalo, saj imam očutek, da tudi ti nosiš nekje v srcu maxiscooter tako kot Dr.Jakob by maxi.

En lep MAXI pozdrav vsem

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se lahko skriješ, posebno zato, ker poglej kak motor voziš - fuj in fej

A,morda bo pa tudi iz tebe kaj ratalo, saj imam očutek, da tudi ti nosiš nekje v srcu maxiscooter tako kot Dr.Jakob by maxi.

En lep MAXI pozdrav vsem

Presnet boškarin, če nam jest teb rogov z drjakobovo skiro potouku, pa jih na traktor nabou, pa nč ne rečem! :jezen

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Presnet boškarin, če nam jest teb rogov z drjakobovo skiro potouku, pa jih na traktor nabou, pa nč ne rečem! :jezen

Ti hribar. Boškarina pa moraš spoštovat.

Imel pa bi njegove roge a ?? Saj verjetno jih že imaš, pa še ne veš :grim :grim , morda imaš celo večje :OK: . Pa ne Boškarinovih ( vprašaj tvojo drago ), ker Istrian ne moreš bit, če voziš tak grd motor pa še iz hribov si doma. :l_01: :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se lahko skriješ, posebno zato, ker poglej kak motor voziš - fuj in fej

A,morda bo pa tudi iz tebe kaj ratalo, saj imam očutek, da tudi ti nosiš nekje v srcu maxiscooter tako kot Dr.Jakob by maxi.

En lep MAXI pozdrav vsem

Jebela cesta,pa kaj smo po tvoje vsi maxiscooteristi po srcu :eek: jaz nimam nič proti njim,sam všeč niso pa tudi meni.

Pa ne mi zdej še men govort da sem po srcu..........ker nisem in če boš,bom na tebe spustu I30 in Dr Jakoba....sam pol ne jokat,da nisi hotu,pa take pa to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAA, sploh ne sledim več... grem na vožnjo v AŠ, pa pridem nazaj in je že napisanih 3 strani nabijanja...aaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EH eh eh hehehe.... mene je pa dons motorist pozdravu. In ne samo to. Ko sva skupi stala na semaforju, mi je stisnu roko. Skupi sva speljala in se po poti pogovarjala. In ne samo to. Bla sm na maksiskutrju. In ne samo to.

Poznate ga!

Gnile paradajze in zelena jajca dobite vsako soboto po 14. uri na centralni ljubljanski tržnci, ko šipci praznejo zaloge.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EH eh eh hehehe.... mene je pa dons motorist pozdravu. In ne samo to. Ko sva skupi stala na semaforju, mi je stisnu roko. Skupi sva speljala in se po poti pogovarjala. In ne samo to. Bla sm na maksiskutrju. In ne samo to.

Poznate ga!

Gnile paradajze in zelena jajca dobite vsako soboto po 14. uri na centralni ljubljanski tržnci, ko šipci praznejo zaloge.

TO SO BESEDE...SVETE BESEDE.....NAUČI JIH REDA :OK: , če že meni ni uspelo,pa

LEP MAXI POZDRAV VSEM - AMPAK RES ČISTO VSEM

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EH eh eh hehehe.... mene je pa dons motorist pozdravu. In ne samo to. Ko sva skupi stala na semaforju, mi je stisnu roko. Skupi sva speljala in se po poti pogovarjala. In ne samo to. Bla sm na maksiskutrju. In ne samo to.

Poznate ga!

Gnile paradajze in zelena jajca dobite vsako soboto po 14. uri na centralni ljubljanski tržnci, ko šipci praznejo zaloge.

To je bil zihr Dr. Jakob :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil zihr Dr. Jakob :D

Basolutno. Maksiskuteriste mam v krvi... potem ko jih žive s kožo in kostmi požrem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Basolutno. Maksiskuteriste mam v krvi... potem ko jih žive s kožo in kostmi požrem!

"

Maksiskuteriste mam v krvi... potem ko jih žive s kožo in kostmi požrem!"

Nisem vedel, da ti ženske niso všeč za :l_01: in da raje pogleduješ za moškimi :eek: . No, saj ni nič narobe, da ne bo pomote ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če me bo sedaj, ko sem pozdravil dva skuterista (en navaden in drugi z MPEG, DVD ali kaj je že tisto italijansko čudo na treh kolesih), vsa ostala plastično železarska srenja pravovernih motoristov izobčila :hmm::fight1: ? Priznam, prvi sem pozdravil :? . Upam, da to ne bo oteževalna okoliščina :surrender: .

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če me bo sedaj, ko sem pozdravil dva skuterista (en navaden in drugi z MPEG, DVD ali kaj je že tisto italijansko čudo na treh kolesih), vsa ostala plastično železarska srenja pravovernih motoristov izobčila :hmm::fight1: ? Priznam, prvi sem pozdravil :? . Upam, da to ne bo oteževalna okoliščina :surrender: .

LP Robert

Ubi, ubi ŽABARA!! :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če me bo sedaj, ko sem pozdravil dva skuterista (en navaden in drugi z MPEG, DVD ali kaj je že tisto italijansko čudo na treh kolesih), vsa ostala plastično železarska srenja pravovernih motoristov izobčila :hmm::fight1: ? Priznam, prvi sem pozdravil :? . Upam, da to ne bo oteževalna okoliščina :surrender: .

LP Robert

Lepo in dobro delo :OK: ,toda kot se že po vasi govori izobčenje sledi :cry::bum::slap: tako da previdno po svetu naprej :P

lp.Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa danes skuterja pozdravil... moram k spovedi? Lahko počaka do nedelje, mogoče še katerega srečam...? Mogoče olajševalna okoliščina -tipa poznam, skozi celo leto se vozi z njim. Ni važno, sonce ali sneg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa danes skuterja pozdravil... moram k spovedi? Lahko počaka do nedelje, mogoče še katerega srečam...? Mogoče olajševalna okoliščina -tipa poznam, skozi celo leto se vozi z njim. Ni važno, sonce ali sneg.

Goli otok!!!!! :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še huje, kupit bo moral skuter in se celo vozit z njim.

... saj sem že nekje napisal, da ko ne bom mogel več dvigniti noge čez sedež... potem ja -prej ne. Se bom branil na vse pretege...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!