Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Če sem na cesti in zagledam skuterista, sploh maxi skuterista, zapeljem na njegov vozni pas, ga probam zbrcat s ceste, če mi ne uspe, se obrnem in probam znova. Dobro usmerjena brca v spodnje okončine jih ponavadi preseneti. Če to ne deluje, se peljem vzporedno z njim in ga počasi tiščim na bankino. Nato v špeglu gledam, kako se prevrača po polju. Ko je kurbež na tleh, skočim do njega, ga popljuvam, dodatno nabrcam v piščal in se mu poščijem v tank. Če se kaj pritožuje, mu v fris nežno tetoviram odtis mojega škornja.

Jasno, to je itaq standardni postopek. Samo s čim si pol spucaš škornje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, to je itaq standardni postopek. Samo s čim si pol spucaš škornje?

Spucam?? Pravi bajker ne skrbi za higieno, ka ti pa je?? Moram pa ja smrdet po švicu, krvi, pivu in motornem olju, halo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: sami krvoločni volkodlaki za kompom........zunaj po ko jagenčki..... :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko so nekateri potreeebni dobre babe, da umirijo vse svoje vroče ideje.. :grim :grim Sicer pa upam da imaš visoke škornje ........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko so nekateri potreeebni dobre babe, da umirijo vse svoje vroče ideje.. :grim :grim Sicer pa upam da imaš visoke škornje ........

No, komej je debata prišla na nivo, pa spet ne špilferderber. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, komej je debata prišla na nivo, pa spet ne špilferderber. :BUA:

Pač skuterist, kaj pa misliš...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač :grim :yea1: in to s ponosom :winkiss:

Dej k si maksiskuterist, povej eno zadevo: Kak je najboljši način, da spravim tvoj fris z mojega škornja? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej k si maksiskuterist, povej eno zadevo: Kak je najboljši način, da spravim tvoj fris z mojega škornja? :lol1:

Ja druzga podreš pa maš pol drug fris gor ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej k si maksiskuterist, povej eno zadevo: Kak je najboljši način, da spravim tvoj fris z mojega škornja? :lol1:

Sej me lahko lepo vprašaš. Sliko ti lahko pošljem, pa si jo daš v denarnico :grim , če so ti že všeč maxiscooteristi. :kva1:

Sicer pa za negu usnja ( upam da niso plastični ) http://www.motosvet.com/tabla/topic/8988-nega-za-usnje/page__st__210 :yea1: , ko pa me srečaš na cesti mi dolguješ pivo za nasvet :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja. Ko te bom v jarku nabrcal in se ti poscal v tank, dobiš za en pir. Pa še škorenj v fris :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, da se takih bojim bi s Pipsom okoli hodil in jih tamanil kot komarje :whistle: . Napredek si že naredil in kar po resnici povej da smo ti maxiscooteristi všeč :inlove: . Si se že ponudil za plačat pivo ... lepa gesta :beer2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Kere ljubezni se tuki razvijajo.....
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, fantje hitri ste po tipkovnci!

Kaj, če bi se raj mal več vozil in mal manj skrivaj gledal akrapoviča na mojm maksiskuterju?! In mal manj zardeval na semaforju, ko se v kiklci prpelm mem vas? Še dobr d maste u teh Araikah in podobni naglavni navlaki tok mal placa, d se ne vid, a se duŠite, al dihate, vzdihujete al vam je sam nerodn?!

In zakaj tej isti ženski, ki jo na skutrju prezirate (pa nanjo skrivaj drkate, Še posebi dr. Jakob :004 ), divje mahate, trobite, kažete palce :OK: , delate čudne frise :kva1: , kadar jo vidte na Še hujŠi podrtiji kokr je Vespa. Zame ste eni navadni PLEHLULČKI, z vsem spoŠtovanjem, bom nehala odzdravlat motoristom. Mam preveč dela z blinkrji :evilgrin:

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj boljše,da vsak svoj motor pripeljeta,zašvajsata skupi in naredita en dober TRIKE pa se skupaj furata okoli :D:P:D:P ....

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, fantje hitri ste po tipkovnci!

Kaj, če bi se raj mal več vozil in mal manj skrivaj gledal akrapoviča na mojm maksiskuterju?! In mal manj zardeval na semaforju, ko se v kiklci prpelm mem vas? Še dobr d maste u teh Araikah in podobni naglavni navlaki tok mal placa, d se ne vid, a se duŠite, al dihate, vzdihujete al vam je sam nerodn?!

In zakaj tej isti ženski, ki jo na skutrju prezirate (pa nanjo skrivaj drkate, Še posebi dr. Jakob :004 ), divje mahate, trobite, kažete palce :OK: , delate čudne frise :kva1: , kadar jo vidte na Še hujŠi podrtiji kokr je Vespa. Zame ste eni navadni PLEHLULČKI, z vsem spoŠtovanjem, bom nehala odzdravlat motoristom. Mam preveč dela z blinkrji :evilgrin:

A tok s´ huda? Bom prou pozorn če te kje srečam...takoj začeu pecat :grim

Skratka-pozdravlam vse, takrat ko se mi da oz. nimam druzga dela. Odzdravljam vsem-vedno, tud če mam drug deu...

Z povprečnim motoristom oz. skutetristom pa ne čutim prov nobene povezanosti. kaj hudiča ma jst skupnega z pisarniŠkim uslužbencom srednjih let, ki vozi svoj stock motor na uradni servis in je vrhunec predelav menjan avspuh...pa kaj ma on skupnega z enim mulce, ki voz neke čudne, neudobno/nefunkcionalne predelave, je najraj Šmirast z klučem v roki al pa pjan na pank koncertu z pikcno v roki...

To pa Še ne pomen da nebi človeku pomgal v stiski-pa naj bo to motorist, skuterist al pa sosedova stara mama...Sem namreč dokaj prijazno bitje-vse dokler ne pogledam preveč v flaŠo vodke :devil:

ehhh tale Motosvet...bol mal veze z motorji...je pa čudovit katarzični ventil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en fris za moj podplat, a?

Tebi pa nikoli dovolj. Naj ti ne bo nerodno. Sedaj pa bi kar naenkrat dve sliki za v denarnico. Korajžno z besedo na plano pa ga zaprosi za sliko. Če boŠ dal za :beer2: ne bomo nobenemu povedali, da v srcu nosiŠ MAXISCOOTER :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, fantje hitri ste po tipkovnci!

Kaj, če bi se raj mal več vozil in mal manj skrivaj gledal akrapoviča na mojm maksiskuterju?! In mal manj zardeval na semaforju, ko se v kiklci prpelm mem vas? Še dobr d maste u teh Araikah in podobni naglavni navlaki tok mal placa, d se ne vid, a se duŠite, al dihate, vzdihujete al vam je sam nerodn?!

In zakaj tej isti ženski, ki jo na skutrju prezirate (pa nanjo skrivaj drkate, Še posebi dr. Jakob :004 ), divje mahate, trobite, kažete palce :OK: , delate čudne frise :kva1: , kadar jo vidte na Še hujŠi podrtiji kokr je Vespa. Zame ste eni navadni PLEHLULČKI, z vsem spoŠtovanjem, bom nehala odzdravlat motoristom. Mam preveč dela z blinkrji :evilgrin:

1. HAHA, optimistka.

2. HAHA, bemflarka :D (Še hujŠ k maksiskuteristi)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!