Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

No, pa se je marcc-ov odvetnik javil. Ta pravi se oglaša. še dobro, da si ubral drugo pot vožnje in da te pot ni prinesla na obalo, kajti kole imam še vedno spravljene :smoke: . Strah dela svoje in vidim da raje po snegu gaziš. :OK: še Dr_ Jakoba naučim pa imam mir. :grim

Sicer pa rabib prevod ; Cufa ??

pridi 21-ga na tomose ... če prideš peš jih boš polkrat fasal .. :P

uuuuu tole je bla pa nizka :) .Umetnica se je zmano normalo pogovarjala vse do trenutka ko je zvedla koliko sem star.Nevem zakaj to tebi tako veliko pomeni...Ko je pa to zvedla pa tipični ženski odgovor,smrkovc,mularija,.... :D Zdaj ko ve da sem še mlad me pa ima tako grdo :)

P.S.

To kar govorim za blodinke ne drži v vseh primerih.Da jih slučajno ne bom od katere fasu :D

sej tvoja leta niso bila tolk velik problem do takrat ko si povedal da si že "zakavsan" ... :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se potrudu in pozdravil maxiskuteristu, da nebo kdu misli da je pozdrau! Banda! :nono:

Pa ja valjda, ne bo vsakemu, ki po mestu maha, nazaj pomahal............kdo bo pa vozil :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si vidu kje kakšnega motorista, da ni pozdravil? Vsak te/vas je pozdravil, četudi je nato za ovinkom po grmuju lazu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi 21-ga na tomose ... če prideš peš jih boš polkrat fasal .. :P

Itak, da bo tam, enako kot lani. Na štantu nad pisto te bom čakal da boš končno kaj plačal. Upam, da ne boš pozabil denarnico ali še huje, da te sedaj ne bo zgrabila panika in boš odpovedal prihod :grim

6. SREČANJE ADRIA Classic-TOMOS 2012

v soboto 21. APRILA 2012

Spoštovani prijatelji!

Društvo ljubiteljev starodobnih vozil in plovil ADRIA Classic iz Kopra, prireja v sodelovanju z tovarno TOMOS d.o.o. iz Kopra in avto šolo CAPRIS,6. srečanje motornih koles TOMOS IN TOMOS - PUCH.

Dobimo se na parkirišču tovarne TOMOS d.o.o med 8.00 in 9.30 uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se potrudu in pozdravil maxiskuteristu, da nebo kdu misli da je pozdrau! Banda! :nono:

Napisal sem mesto. Kajti po mestu se mi zdi totalno brezveze mahat. Če je tako, lahko pol, voziš kar brez rok. Izven mesta na odprti cesti pa je nekaj drugega.

Jasno pa je, da si grem takoj roko umit če bi pozdravil ; Kmeta, Dr_Jakoba, I30, Trebora, Thumperja....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umit? ODREZAT!! Z žličko!!

p.s. Tale lista unih k jih ne boš pozdravljal, bo pa kmalu daljša od te teme :lol1:

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem mesto. Kajti po mestu se mi zdi totalno brezveze mahat. Če je tako, lahko pol, voziš kar brez rok. Izven mesta na odprti cesti pa je nekaj drugega.

Jasno pa je, da si grem takoj roko umit če bi pozdravil ; Kmeta, Dr_Jakoba, I30, Trebora, Thumperja....

Trebnje je res veliko mesto mislm, da je skoraj večje od LJ :) ..in pretok maxiskuterjev je res ogromen. :D

The%20wave.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebnje je res veliko mesto mislm, da je skoraj večje od LJ :) ..in pretok maxiskuterjev je res ogromen. :D

Ja, zgleda pa, da te je zamenjal za Dr_jakoba, I30, Kmeta.... pa ni bilo vredno truda, dviganja roke... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno pa je, da si grem takoj roko umit če bi pozdravil ; Kmeta, Dr_Jakoba, I30, Trebora, Thumperja....

še dobr da mene ni zraven :D:010

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem mesto. Kajti po mestu se mi zdi totalno brezveze mahat. Če je tako, lahko pol, voziš kar brez rok. Izven mesta na odprti cesti pa je nekaj drugega.

Jasno pa je, da si grem takoj roko umit če bi pozdravil ; Kmeta, Dr_Jakoba, I30, Trebora, Thumperja....

Ma mene bolje da ne pozdraviš,ker te bom tolk prehladu,da si boš šel takoj kupit motor....ampak mislim motor...ne kako RST ko je ista ko maxiscooter.... :lol1: v najslabšem primeru si boš na hrbet tetoviral BMW,ker v resnici si pravi motorist(BMW-jist)ampak se tega še ne zavedaš.....in ko boš to končno priznal si še samo korak od odrešitve :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da bo tam, enako kot lani. Na štantu nad pisto te bom čakal da boš končno kaj plačal. Upam, da ne boš pozabil denarnico ali še huje, da te sedaj ne bo zgrabila panika in boš odpovedal prihod :grim

6. SREČANJE ADRIA Classic-TOMOS 2012

v soboto 21. APRILA 2012

Spoštovani prijatelji!

Društvo ljubiteljev starodobnih vozil in plovil ADRIA Classic iz Kopra, prireja v sodelovanju z tovarno TOMOS d.o.o. iz Kopra in avto šolo CAPRIS,6. srečanje motornih koles TOMOS IN TOMOS - PUCH.

Dobimo se na parkirišču tovarne TOMOS d.o.o med 8.00 in 9.30 uro.

ne seri .. jst bom že v četrtek zvečer dol .. pa dozdej še nisem manjkal ... sam še zadnjo feltno dobim pa zmontiram pa gasaaaa ... tako da ste skuteristi opozorjeni na en počasen objekt ... da ne bi slučajno potem kdo jamral da ga je en thumper presenetu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mene bolje da ne pozdraviš,ker te bom tolk prehladu,da si boš šel takoj kupit motor....ampak mislim motor...ne kako RST ko je ista ko maxiscooter.... :lol1: v najslabšem primeru si boš na hrbet tetoviral BMW,ker v resnici si pravi motorist(BMW-jist)ampak se tega še ne zavedaš.....in ko boš to končno priznal si še samo korak od odrešitve :P

Znamka BMW niti ni tako slaba, le motoristi jo sramotijo....

Da, bil sem motorist tega ne bom negiral, kajti to je moja zgodovina - moja temna plat. A imel sem srečo, da sem spregledal in postal maxiscooterist

Motoristom pa oproščam, saj ne vejo kaj delajo.... :grim , ker so zaslepljeni........a prišel bo dan, ko tudi oni bodo spregledali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem mesto. Kajti po mestu se mi zdi totalno brezveze mahat. Če je tako, lahko pol, voziš kar brez rok. Izven mesta na odprti cesti pa je nekaj drugega.

Jasno pa je, da si grem takoj roko umit če bi pozdravil ; Kmeta, Dr_Jakoba, I30, Trebora, Thumperja....

če bi bilo to res potem bi si prste že znucal z umivanjem ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne seri .. jst bom že v četrtek zvečer dol .. pa dozdej še nisem manjkal ... sam še zadnjo feltno dobim pa zmontiram pa gasaaaa ... tako da ste skuteristi opozorjeni na en počasen objekt ... da ne bi slučajno potem kdo jamral da ga je en thumper presenetu ...

Zakaj pa štartaš dan prej? Ne zaupaš tvojemu motorju ? Ali pa ne zaupaš tvoji motoristični kondicji??

Vzami debelo denarnico in napolnjeno bančno kartico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamka BMW niti ni tako slaba, le motoristi jo sramotijo....

Da, bil sem motorist tega ne bom negiral, kajti to je moja zgodovina - moja temna plat. A imel sem srečo, da sem spregledal in postal maxiscooterist

Motoristom pa oproščam, saj ne vejo kaj delajo.... :grim , ker so zaslepljeni........a prišel bo dan, ko tudi oni bodo spregledali :OK:

:lol1: izgleda da imaš dve temne plati.... :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamka BMW niti ni tako slaba, le motoristi jo sramotijo....

Da, bil sem motorist tega ne bom negiral, kajti to je moja zgodovina - moja temna plat. A imel sem srečo, da sem spregledal in postal maxiscooterist

Motoristom pa oproščam, saj ne vejo kaj delajo.... :grim , ker so zaslepljeni........a prišel bo dan, ko tudi oni bodo spregledali :OK:

Wtf -tvoja zgodovina me res ne zanima, spregledal pa očitno nisi in glede na tvoje pisanje tudi ne boš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kako RST ko je ista ko maxiscooter.... :lol1:

Posluš ti, ovca bavarska! Da nauš ti komu iz rok padu, oz. da te ne bom slučajno zamenjal za maksiskuterista...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posluš ti, ovca bavarska! Da nauš ti komu iz rok padu, oz. da te ne bom slučajno zamenjal za maksiskuterista...

zdej je treba pazt ... ke jaka odkar si je prst na nogi fental zlo slab vid ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa štartaš dan prej? Ne zaupaš tvojemu motorju ? Ali pa ne zaupaš tvoji motoristični kondicji??

Vzami debelo denarnico in napolnjeno bančno kartico...

zato da naredim v petek še kakih 100 km tam okol bimbo ... pa sm sigurn da je blo več kot pol tvojih enodnevnih furc krajših kot moja najdaljša - tolk o kondiciji ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je treba pazt ... ke jaka odkar si je prst na nogi fental zlo slab vid ...

Pa sluh tud, sej sva s SFjem lih zadnjič ugotavljala, da ma tvoj RAT isti zvok k Bemfl kanta...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sluh tud, sej sva s SFjem lih zadnjič ugotavljala, da ma tvoj RAT isti zvok k Bemfl kanta...

Tvoji italijani so še jahali, ko so nekateri že poslušali zvok od BMW-jev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja BMW je že spregledal :worship: :worship: :worship: ,motoriste pa spreobrenenje in spoved še čakata :grim

Vseeno pa kapo dol Tomosu :hooray: ,je legenda in je tudi moja legenda :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoji italijani so še jahali, ko so nekateri že poslušali zvok od BMW-jev

Kakšen je bil pa ta prazgodovinski zvok bavarcev :hmm: ? A so s pokrovkami skupaj tolkli :slap: ?

Thumper, bova midva dol na Primorskem tiste skuteriste malo pameti naučila s Tomosi, da bojo tista debeloritna jajca takoj zapeljali v graben :alien1: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!