Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Joj, kolko ste se razpisali, še dobro, da ste vsi za PC kajti v nasprotnem primeru bi bilo " šljiv " kolikor se hoče. No sedaj so se še podskupine motoristov začeli med seboj :pos::l_01: . še sami ne vedo kaj bi sami s seboj. Le eno stvar imajo popolnoma jasno in to je občudovanje MAXISCOOTERJEV in če nisem napisal dovolj jasno ponavljam MAXI.

Sicer pa prej je potrebno motoristom kol med špice zabit a neda g. DR_Jakob, g.I30,g. Kmet......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm labradorc in ne vem, zakaj me ti skuteristi tako zelo spominjajo na majhne cucke ... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam špic, mam lite feltne :P

Tako kot jaz. Pa reci da ni tvoj motor podoben maxiscooterju... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fante, ti maš res neko nostalgijo na stare čase k te je fotr namlatu, anede? Se ti toži po batinah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zdej so se pa tile plastičarji ornk udarl ... :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zdej so se pa tile plastičarji ornk udarl ... :lol1:

ti bemflar bot pa kr lepo tih, da ne začnemo o "retro = preživeto" temah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bemflar bot pa kr lepo tih, da ne začnemo o "retro = preživeto" temah!

kok se bom pa sekiral ... važn de bojo nosilci dobr držal pa bo vse cool ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,zgleda ,da je maxiscooter dosegel svoje......... :blush: a zdej se bomo pa motoristi med sabo obkladal :slap: halooo ,pamet v roke,pa najdt tega pamža,pa mu vse znamke škornjev odtisnit na rit,da se tud na uno pocen plastiko ne bo mogu neki časa gor vsedet :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bister je naš fantina Kmet, a kaj, ko vse pokvari s tem ko se vsede na jajca od BMW . Pa niti pravi motorist ni, čeprav se on ima za motorista, ker v srcu nosi maxiscoterja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od tiste plastike od skuterja še tetanusa ne morš fasat... drgač mi je pa vseen aj kdo fura ...vsaj do takrat dokler mi ne jemlje zaleta pr apnčku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm labradorc in ne vem, zakaj me ti skuteristi tako zelo spominjajo na majhne cucke ... :grim

To pa zato ker smo kot mali terijerji :P veliko lajamo malo grizemo in praskamo :grim pa vendar smo v ženskih očeh in srcih tako zaželeni :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.vsaj do takrat dokler mi ne jemlje zaleta pr apnčku...

Al pa na tanajboljšem Trojanskem ovinku... benti, unih dveh še zdej ne morem pozabit... k bi ju ti kamot z GN šišal kadarkoli kjerkoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa na tanajboljšem Trojanskem ovinku... benti, unih dveh še zdej ne morem pozabit... k bi ju ti kamot z GN šišal kadarkoli kjerkoli...

no ja ...po ravnem me je pa le uspel dol udart ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bister je naš fantina Kmet, a kaj, ko vse pokvari s tem ko se vsede na jajca od BMW . Pa niti pravi motorist ni, čeprav se on ima za motorista, ker v srcu nosi maxiscoterja.

Samo malo še moramo počakat da sproba BMWjev maxiscoter :whistle: ,ga sploh ne bojo več dol dobili :D:D :D ,bo GS takoj med oglasi ,ugodno oz poceni prodam :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo malo še moramo počakat da sproba BMWjev maxiscoter :whistle: ,ga sploh ne bojo več dol dobili :D:D :D ,bo GS takoj med oglasi ,ugodno oz poceni prodam :P

Lej,če mi ga kupiš ti ga šenkam,pa še pozdravil te bom,vsakič,ko te vidim..... :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej,če mi ga kupiš ti ga šenkam,pa še pozdravil te bom,vsakič,ko te vidim..... :yes:

sej so maxi-ji itak tolk dragi da bil na plusu...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš plus.......važna je čast in ponos... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej,če mi ga kupiš ti ga šenkam,pa še pozdravil te bom,vsakič,ko te vidim..... :yes:

Sponzorska srectva so močno omejena porkodio :huh: ,tako da.....,pa tudi tisto o šenkanju ko enkrat probaš :grim nevem,nevem bo odpadlo edino pozdrav ostane :OK: :OK: ,že zaradi te debate na motosvetu no seveda eni tega ne smejo izvedeti :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj še ste tu? še se niste pobili med seboj ? A je BMWejašem Futura pobegla pa vas bo moral APNček reševat....

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj še ste tu? še se niste pobili med seboj ? A je BMWejašem Futura pobegla pa vas bo moral APNček reševat....

:eek:

Tebi na žalost ni pomoči

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aammm... a moram skuterja kupit, če se čem tlele pogovarjat... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aammm... a moram skuterja kupit, če se čem tlele pogovarjat... :surrender:

Ma sej tvoj je isti ko scooter od spredaj,zato sem pa prodal to plastiko....... :grim
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aammm... a moram skuterja kupit, če se čem tlele pogovarjat... :surrender:

Rajš ne, se raj na konkretno furo odpelemo in se v miru pogovorimo, brez unih na s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aammm... a moram skuterja kupit, če se čem tlele pogovarjat... :surrender:

Za pogovor ni treba :D ,drugače pa nevem kaj še čakaš :P :P :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!