Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Ti boš moral, jst mam pa tole zadevo vedno in povsod s seboj na motorju... lih za take pametnjakoviče.. Pa na poti na Mamutovanje mam tud vedno kako sekiro gor navezano na bajk..

Rambo! He he he :grrr

Mislm,da to ni pravi način,saj so scooteristi kot virus... :grrr .....prej bi zalegli mogoče kaki antbiotiki :grim ......močni,skoraj strupeni :naughty:

Jst bi predlagal škropljenje z avijonom s pesticidi... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to kak fejst nož imaš bi lahko kdaj kak narezek pripravil - za odjemalci ti garantiram :grim

(pridemo motoristi pa skuteristi pa motoristi z avtomatskim menjalnikom, pa s tricikli, pa prikoličarji .... bo kar

pestra družba)

Na Mamutovanju je bila za zajtrk pasja radost, rezana s tem nožem.

Mislm,da to ni pravi način,saj so scooteristi kot virus... :grrr .....prej bi zalegli mogoče kaki antbiotiki :grim ......močni,skoraj strupeni :naughty:

Benti, maš prav. Ampak važna je misel, ne?

Rambo! He he he :grrr

Jst bi predlagal škropljenje z avijonom s pesticidi... :grim

Eh, brcanje s cest bo za zdej moralo zadostovat. Pa velik je treba pit, sej veš kolk je teh maksibučmanov na cestah... pol se pa vsakemu v tank poscat... to gre kar pijače, rata že kar strošek.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ste motoristi bedni in nestrpni. Svetujem vam spoved. Po spovedi pa vsi v samostan na razmišljanje ( seveda, če imate s čim razmišljat - rit ne pride v poštev ) o strpnosti.

Med tem časom, ko boste vi v osami se pa bomo mi maxiscooteristi lepo peljali in pohajkovali okoli brez strahu, da bi srečali neke čudne tipe ; kvazi Rambote, ki še sardeline konzerve ne znajo odpreti ali pa kvazi kmete, ki se razume na pesticide a še za Pips ne ve čemu služi.

Sicer pa bom jaz uporabil nekaj doz Pipsa, da uničim mrčes motoristov..........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ste motoristi bedni in nestrpni. Svetujem vam spoved. Po spovedi pa vsi v samostan na razmišljanje ( seveda, če imate s čim razmišljat - rit ne pride v poštev ) o strpnosti.

Med tem časom, ko boste vi v osami se pa bomo mi maxiscooteristi lepo peljali in pohajkovali okoli brez strahu, da bi srečali neke čudne tipe ; kvazi Rambote, ki še sardeline konzerve ne znajo odpreti ali pa kvazi kmete, ki se razume na pesticide a še za Pips ne ve čemu služi.

Sicer pa bom jaz uporabil nekaj doz Pipsa, da uničim mrčes motoristov..........

Ja,ja ti nam kar unič mrčes,da bomo meli lepo čisto vetrobransko steklo in bomo lahko namesto mrčesa nabijali maxiscooteriste,pa še una pocen kitajska plastika se ne bo prijela gor.... :kva2:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz škroplenje iz avijona odsvetujem :nono: ker pesticidi ne ločujejo motoristov od skuteristov pa boste svoje zraven pobili :grim :slap: , sicer pa sprijaznite se da boste čez kakšno leto na skuterju :hooray: , saj ni tako hudo se imamo prav fajn :D :D :D:yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu, da bo tema zamrla po parih straneh, zdej vidm, da se mate f... radi :grim

Peace :wub:

Pomlad in ljubezen v zraku :inlove::P:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz škroplenje iz avijona odsvetujem :nono: ker pesticidi ne ločujejo motoristov od skuteristov pa boste svoje zraven pobili :grim :slap: , ...

Kaj ti misliš, da smo motoristi take pičkice kot skuteristi?! Mi vsako jutro za zajtrk spijemo po deci ali dva Autana. Da se lakše diše!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti misliš, da smo motoristi take pičkice kot skuteristi?! Mi vsako jutro za zajtrk spijemo po deci ali dva Autana. Da se lakše diše!

Zdaj vem zakaj se tako obnašate in trdite, da niste pičke, zato ker ste brez možganov. Pestecidi so vam jih razžrli, še tisto malo, kar ste imeli :grim

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla, bla ... :P , ah dajte no se kregat :angry: saj se vsi vozimo, vsi smo izpostavljeni na cesti, vsi ranljivi in glej ga zlomka, vsi krvavi pod kožo :yes: .

Tako zdaj pa mir v hiši !! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš,tud ti si opazil :yes: še geyi imajo več podpore kot maxiscooteristi :lol1:

Mogoče pa ravno geyem ustreza vožnja z maxiscooterjem... (sej veš, morjo noge skup tiščat, zaradi čiščenja kanalov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla, bla ... :P , ah dajte no se kregat :angry: saj se vsi vozimo, vsi smo izpostavljeni na cesti, vsi ranljivi in glej ga zlomka, vsi krvavi pod kožo :yes: .

Tako zdaj pa mir v hiši !! :winkiss:

Zgleda,da nekateri še zmerom ne razumete,sarkazma,satire...črnega humorja :yes: kar vam pa ne zamerimo,saj vendar vozite scooterje in časi niso rožnati.... :P

Preberi tri strani nazaj, kaj je napisal Kmet2 pa boš razumela... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko moje mnenje: "motoristi" in "(maxi)skuteristi" smo vsi ljudje. To, da ti nekdo reče, da nisi motorist, ker nimaš menjalnika ali ker imaš "sesalec" je tako, kot da bi rekel invalidu, da ni človek, ker nima noge ali roke. še vedno se vsakemu lahko zgodi, da pristane na osovraženem kosu opreme po sili razmer na katere ne morejo vplivati. Kako daleč bo šel vaš ponos? Si boste pognali raje kuglo v glavo, kot da bi bili "drugo-razredniki"?

Sicer pa, če ste že tako pikolovski - zakaj se ne spravljate na chooperiste, enduriste, sportake, cross, etc..?

Dejmo mal glavo v roke vzet, požret ponos in se imet preprosto fino. Navsezadnje bi se verjetno vsak "maxiskuterist" ustavil "motoristu" v pomoč na cesti.

Popravljeno . Popravil tuksinet
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nima noben nič proti scooteristom, maxiscooteristom in MP3istom! Mal heca pa more bit, sej to razumeš, ne? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuksinet... saj ostali segmenti dvokolesnikov so že bili popljuvani. Sportaki so nesramni divjaki , ki ne jebejo omejitve. Enduraši so gamad, ki se vozi po gozdu in travnikih, kmetom v jezo. Chopperisti pa zapiti kosmateži na drekpumpah. Taki smo, kaj naj. Smo se sprijaznili s tem. Samo skuteristi si ne dajo dopovedati, da so pač neka svoja veja vozil na motorni pogon. Niso pa motoristi. Vozniki vozil ki se jim reče skuter, to pa že.

Kriterije, kaj je motor pa ima itak vsak svoje. Za nekatere je dovolj, da je vozilo na motorni pogon, pa je že motor. Spet drugi bo pod 180 konji vse popljuval.

Zdaj pa dovolj jokanja in na cesto. A sem že napisal, da bom dež priklical, če bo še špetir?

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so pa teli? a se jih lahko pozdravlja?

Lahko, če voziš trucka...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko moje mnenje: "motoristi" in "(maxi)skuteristi" smo vsi ljudje. To, da ti nekdo reče, da nisi motorist, ker nimaš menjalnika ali ker imaš "sesalec" je tako, kot da bi rekel invalidu, da ni človek, ker nima noge ali roke. še vedno se vsakemu lahko zgodi, da pristane na osovraženem kosu opreme po sili razmer na katere ne morejo vplivati. Kako daleč bo šel vaš ponos? Si boste pognali raje kuglo v glavo, kot da bi bili "drugo-razredniki"?

Sicer pa, če ste že tako pikolovski - zakaj se ne spravljate na chooperiste, enduriste, sportake, cross, etc..?

Dejmo mal glavo v roke vzet, požret ponos in se imet preprosto fino. Navsezadnje bi se verjetno vsak "maxiskuterist" ustavil "motoristu" v pomoč na cesti.

Pozdravljen

Tako kot je odgovoril Gandi Miški,ti tudi jaz svetujem.....preberi ene 2-3 strani nazaj pa boš razumel ......da ne boš mislil,da smo res kaki primitivci.....sej vas mamo radi,sam ne se razburjat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je odgovoril Gandi Miški,ti tudi jaz svetujem.....preberi ene 2-3 strani nazaj pa boš razumel ......da ne boš mislil,da smo res kaki primitivci.....sej vas mamo radi,sam ne se razburjat... :D

Potem pa bi nas lahko kakšna kušnila na cesti, ne pa da nas zmerjajo z .. um.. kaj že zaena beseda. No, point je ljubezni na cesti ni čutit :P

*joke*

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se peljem z Yamaho, me vsi pozdravljate, zakaj me ne, ko se vozim po Kranju s 50ccm skuterjem vsi po vrsti ignorirate na moje pozdrave.

Jah, očitno nisi tako markanten, kot misliš, da si ...

Yeba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, očitno nisi tako markanten, kot misliš, da si ...

Yeba.

:lol1::OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa odzdravljam vsem. Tudi pešcem.

repca01... Ja, saj so vsi, ki so zgoraj našteti (motorji, skuterji, mopedi,. .) na motorni pogon, -teoretično gledano, ista skupina. Isto, kot so avti od Kie Pride pa do Aston Martina. Pa nikjer ne piše, da bo nekdo v Mustangu moral pozdraviti Lupota... Če pa Lupo pozdravi, pa ni šment, da mu Ford ne vrne pozdrava. Sploh, če je v Lupotu fejst bjonda. Drugače pa še vedno mislim, da skuterje furajo po sili razmer. Mularija avtov še ne sme, pa je na skuterjih. Taki nimajo veze z motorizmom. Ko dopolnijo 18 let, presedlajo na avto. Tistih nekaj procentov, ki bodo tudi ko bodo veliki, vozili motorje, pa itak prvi pozdravijo. Vselej odzdravim.

Maxiskuteristi so pa povečini ljudje, ki noge ne morejo več dvigniti čez motor (leta pač), pa imajo reč, ki se jo zajaha po žensko (ne leti na ženski spol, samo primerjava). Takšen, ki je bil motorist, itak prvi pozdravi, vselej odzdravim. Sicer pa... saj nimate leve ročke za sklopko, prvi dvignite roko. Ni vrag, da se ne vrne pozdrav.

Zdaj pa dosti heca. Soli in peska ni več na cesti, zdaj pa pojdite vsi ven. Pa da mi vsi pozdravljate eden drugega, če ne, bom dež priklical, pa boste čepeli po bajtah.

Ja ti si pa čist badass ... kera teorija ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bi se neki ljubili pozdravljali motoristi motoriste, motorist skuteriste, kmet - Dr_ Jakoba........Fujj in fej.

Jaz ne bom nobenega. Bom pa z veseljem pozdravljal mične motoristke, scooterstike, peške in vse kar je nežnjejšega spola... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!