Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

fura , fura ... vreme zrihtite ...no vsaj od 18-ga naprej ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v bistvu... hmmm... ga ne bom kupu... ga bom kr naredu... :OK: ...

..eno luč od stoenke že imam... pa eno od fičota... pa ene kufre sm najdu.. take aluminijaste... pa eno šajbo od poštarskega Tomosa....

..pa en mal manjši kolo z zobnikom...aha.. ta bo tazadn... pa en mal večji z enim ploščatim obročom..diskom, al kuko se že reče....bo za odspred....

...pa sem to nekak sestavu včeri zvečer... aja, pa v fotrovi delavnci sem najdu tisti kroman znak "GS" od njegovga tastarga Citroena iz leta '82...pa sem ga na kanto od kosilnice nalepu, k sem jo na motor nataknu...

pa porkaduš da je čist Kmetovmu BMW podobn... sam da je različnih barv... v bistvu je bolj podobn unmu "mavričnemu"...

:OK:

... pa tolk sem si želel skuterja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem po nesreč prtisnu temo Maksiskuterji, imam že roko mravljinčasto

Se maš glavo tud verjetn. :kva1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gah. Hujši ste ko branjevke.

Hvala, hvala, se trudmo! :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Dobar dan, gasput, dobar dan guspa, nić se dremat, za vse bo šše dost. Poćas, poćas. Vse je domaće, svežže in soćno. Mal bLitve, korenćka, ššpinate? Mogoće šše keij?"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v bistvu... hmmm... ga ne bom kupu... ga bom kr naredu... :OK: ...

..eno luč od stoenke že imam... pa eno od fičota... pa ene kufre sm najdu.. take aluminijaste... pa eno šajbo od poštarskega Tomosa....

..pa en mal manjši kolo z zobnikom...aha.. ta bo tazadn... pa en mal večji z enim ploščatim obročom..diskom, al kuko se že reče....bo za odspred....

...pa sem to nekak sestavu včeri zvečer... aja, pa v fotrovi delavnci sem najdu tisti kroman znak "GS" od njegovga tastarga Citroena iz leta '82...pa sem ga na kanto od kosilnice nalepu, k sem jo na motor nataknu...

pa porkaduš da je čist Kmetovmu BMW podobn... sam da je različnih barv... v bistvu je bolj podobn unmu "mavričnemu"...

:OK:

... pa tolk sem si želel skuterja....

Dober dober si mi ti mojster :notworthy: :notworthy: , samo saj veš v prvem poskusu teško uspeš v prvo tako, da :hmm: ponovi vajo in še malo pobrskaj po delavnici pa ni vrag da nebi uspelo :hooray: :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dober si mi ti mojster :notworthy: :notworthy: , samo saj veš v prvem poskusu teško uspeš v prvo tako, da :hmm: ponovi vajo in še malo pobrskaj po delavnici pa ni vrag da nebi uspelo :hooray: :yea1:

Dej Mavti scoteristi bi mogli že spat...kaj ni mame pa očita doma :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eee baš sem enga tipsona danes na maxi sesalcu grdo pogledal..a veš un pogled :ninja: ....

hec hec :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Mavti scoteristi bi mogli že spat...kaj ni mame pa očita doma :P

U sedaj si me pa dobil :huh: ,seveda sta doma pa sta že šla spat :zzz: :zzz: ,jaz se pa potem dokopljem kompija pa čisto potiho visim tukaj gor :book: psssst... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.siol.net/avtomoto/novice/2012/04/dp_quadro_350d.aspx

Domača predstavitev

Quadro – trikolesni skuter, ki bo kmalu pridobil še četrto kolo

Celje - V Sloveniji se je pojavil nov trikolesni skuter quadro, ki skuša nadgraditi vozno dinamiko že poznanih MP3-jev, obenem pa napoveduje prihod revolucionarnega štirikolesnega skuterja...

.

.

Hvala qrcu, naj se ATV-jevci jebejo s skuteristi .. :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse pod 200 konji je skuter :lol: . ..... :whistle:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor pozdrav, pozdravm nazaj; če je pa glih sred ovivnka pa ponavad ne odzravlam, ker rabm roko da poslajdam po tleh, tko namreč preverjam oddaljenost od tal in posledično ugotavljam hitrost s katero bi še lahko varno speljal ovivnk ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...šofer se ne šteje:P

šoferja ne moreš primerjat s konjem :grrr , kvečjemu z oslom :grim , ki vodi konje naokoli, vsaj pri meni je tako :hooray: in pri marsikomu drugemu tudi :whistle: .

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da smo zašli..... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da smo zašli..... :grim

Kdo pa je rekel, da ste zašli. Le pravilno ste se začeli pogovarjati in imenovati. Namreč, po dolgi in izčrni debati smo prišli do zaključka, da so motoristi ali KONJI ali OSLI, odvisno kako sranje vozijo ( BMW - osli ; APRILIA, YAMAHA - konji ) :grim :grim :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je rekel, da ste zašli. Le pravilno ste se začeli pogovarjati in imenovati. Namreč, po dolgi in izčrni debati smo prišli do zaključka, da so motoristi ali KONJI ali OSLI, odvisno kako sranje vozijo ( BMW - osli ; APRILIA, YAMAHA - konji ) :grim :grim :OK::OK:

100% se strinjam :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je rekel, da ste zašli. Le pravilno ste se začeli pogovarjati in imenovati. Namreč, po dolgi in izčrni debati smo prišli do zaključka, da so motoristi ali KONJI ali OSLI, odvisno kako sranje vozijo ( BMW - osli ; APRILIA, YAMAHA - konji ) :grim :grim :OK::OK:

Tvoje bedasto pisanje, ne sodi v nobeno temo na tem forumu, zato predlagam, da si vi, ki vozite tisto na s... Omislite svoj forum in tam duhovičite

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta že dva, kar bo dovolj za vaš forum

jebat ga, a si preveč čustwen? :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebat ga, a si preveč čustwen? :P

Ti maš sigurno scooter doma.... :hmm: ..pa skrivaš.. :yes: ..izdajauc... :evilgrin:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!