Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

.......da smo bajkerji bratje in sestre....................

saj to je mišljeno v prispodobi, a ne?

Tebe kot brata - to bi človek že še nekako preživel,

ampak da bi bila tista vroča sexy žverca v črnem ledru :boobies:, poslikanem z rožicami in belo čelado,

ki z motorjem podira ovinke da ji komaj slediš, kar sestra !?!

O Jakec to pa ne, to pa ne. :nono:

pa da ne fašem minusa zaradi off topica:

pozdravljam motorist(k)e na cesti, včasih tudi kakšnega, ki počiva

in malica na počivališču ob cesti.

Še najraje pa BMW-jaše ker ....... pa se je en že napisal razlog :lol1:

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

ampak da bi bila tista vroča sexy žverca v črnem ledru :boobies:, poslikanem z rožicami in belo čelado,

ki z motorjem podira ovinke da ji komaj slediš, kar sestra !?!

O Jakec to pa ne, to pa ne. :nono:

...

Kaj pa bi bilo tu narobe? :unsure:

Sexy sestre imajo sexy prijatelce. :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem na kolesu pozdravljam kolesarje, odzdravi samo še stara garda, ki je tega navajena še iz starih časov, ta novi "šminkerji", ki jim je kolesarstvo modna muha, gledajo kot teleta (kot makaronarji, kot je napisal Dare) takim se samo nasmehnem in rečem muuuuuu, če imam še čas pa jim je potem še manj jasno.

Na motorju pozdravljam motoriste, ne zato ker imajo pod ritjo enak izdelek ko jaz ampak zato, ker predvidevam, da ta isti moment uživajo v isti stvari in to je brezciljna vožnja odklopljena od tega ponorelega sveta, politike in ostalega sranja s katerim nas bombardirajo vsak dan.

Ko sem pa v avtu, sem pa zadnjič pozdravil enega makaronarja z enako Hondo kot je moja (sva se ustavila vštric pred mejnim prehodom na Hrvaško) in je tud prvo zinil kot bik z vagona, dokler ni pongrutal zakaj sem ga pozdravil potem se je pa režal kot Rossi in ves vesel mahal, zajebancija pač, ampak sva bila oba potem dobre volje.

Nimam črednega nagona, verjetno ravno obratno, pa se zdi vseeno pomembno, da imam na svetu še somišljenike, ki uživajo v enakih rečeh kot uživam sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kar se pozdravljanja tiče -pozdraviš, tu ni frke. Večinima kar prvi pozdravim. Motorje, skuterje ne. To niso motoristi. Še ne. Mogoče bodo, ko zrastejo -večina jih potem itak avto kupi. Ampak, da bi jih podcenjeval, to pa ne. Če pozdravi, vedno odzdravim. :whistle:

Ne vem zakaj vam gredo skuterji v nos. Citiram " to niso motoristi". Pa še kako dobri motoristi. Sam sem imel "ta pravi " motor v mladih letih sedaj pa sem na maxi skuterju in enako še nekaj kolegov. Lahko povem da oba letita in pri obeh, če pogrneš se dobro polomiš , pri obeh ti lahko pomagam na cesti , oba imata dve kolesih in PRI OBEH SEM SVOBODEN IN ZADOVOLJEN. Torej ???

V kolikor pa, če si mislil na 50ccm , tudi oni bodo nekoč morda "pravi" motoristi in kar se Janzek nauči to zna.....

Lep Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najraje pa BMW-jaše ker ....... pa se je en že napisal razlog :lol1:

Od kar imam BMW-ja lahko z pomočjo tempomata maham v pozdrav z obema rokama!! In mahanje je na tem motorju edina stvar, ki jo delam ročno...tako da mi je po vseh teh letih še vedno v veselje! :beer1:

Glede skuteristov pa opažam, da smo vsi podobnega mnenja..vsi čakamo v pripravljenosti če bodo prvi dvignili roko..:) ...čeprav z pojavom teh maxiskuterjev sem tud sam tisti, ki pozdravim prvi...konc koncev, tud sam sem pred davnimi leti zaćel z skuterjem.. :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj vam gredo skuterji v nos. Citiram " to niso motoristi". ...............

jaz pozdravim tudi skuteriste. S skuterjem sem začel in mogoče bom s časom presedlal nazaj (kakšen 800ccm pa 2 cilindra :-))

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, maxiscooter, ta male prdalice sem imel v mislih. Ko 50 ccm skuterje nekaj frizirajo, pa odpirajo... Saj, ko bodo starejši, bodo pa kupili pravi motor, ali maxiskuter, a ne. Mi je pa smešno in nezrelo, da ta male skuterje starejši nekaj odpirajo, da gredo 70,80. Ampak, to je le moje mnenje, ni treba da je hud, kdor se najde tu noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko smo ravno pri pozdravljanju... kaj pa sopotnik? Včasih vidim kakšnega, ki krili z rokami, nekateri sopotniki pozdravijo samo motor, ki ima nekoga zadaj, nekateri nič... Jaz se držim pri nič, ker se bojim reakcije "Kva pa ti krilš, sej si sam za kufr!?".

Sicer na Vespi pozdravljam Vespiste in smrdljivci po večini ne odzdravljajo... ej, pa sej usem šajta, dvign tisto šapo! Ko pa kupim "tapravo RAJNGLO", pa pričakujem, da se mi bodo klanjal, ker se upam s tem na cesto, kot je nekdo lepo napisal :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vsepovprek, tud poštarja če ga srečam pa zmeri odzdravi :)

Moja sopotnica po pozdravlja/odzdravlja po algoritmu ki ga še nisem razvozljal :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuteristov in štirikolesnikov načeloma ne pozdravljam. S tem mislim sesalce, ki se redko vozijo izven mest in pa mini traktorje, ki ne rabiš A-ja. Pozdravljam pa tut 50 kubičnike, ki zgledajo kot "tapravi" cestaki ali kroske, maxi skuterje, trajke, motoristke pa motoriste s tazaresnimi motorji, policiste na motorjih, pa tršico iz 8.a tut pozdravljam. Ponavadi pozdravim z iztegnjeno levo roko, čisto črnim motorjem in motoristom/kam v črnih kombinezonih stisnem tudi kak devil horn \m/, če že od deleč vidm, da je punca tut pomaham, včasih se samo z dlanjo uprem na ročko in iztegnem prste, včasih pa samo poblendam, če sem že lih v ovinku, ker me je strah, da me bo potem treba pobirat... V glavnem vedno odzdravim/a ali pa če se le da pozdravim/a, ker tako pravi bonton :rolleyes:

Popravljeno . Popravil sergini
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jst pozdravim večinoma vse razen kakšnih skuterašev ker tko al tko ne odzravjo nazai...ce pa me ker pozdrav mu tud z veseljem vrnem...kar se pa drugih motoristov tice pa zmeraj pozdravim ce se le da..pa tud ce je sila sam z 2 prstoma dvignem od rocke :D...opažam pa letos da je zelo porasla številka motoristov ,ki ne jebejo 5 posto sm bil presenecen da sezona se ze komi zacela pa ze tuk primerov srecov k ne odzravjo, ze lani sm mal to opazal sam ne tuk k letos...sicer se me ne tice ce odzrav al ne je pa lepa gesta ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da novinci ne pozdravijo, ne čudi. Js imam sicer srečo in je inštruktor motorist z dušo in srcem in mi je to nekako nakazal, za tiste pa, ki so se nekoč naučil vijugat med stožci, da bodo služili ljubi kruhek, pa najbrž to ne velja. Če se ne motim, nekaj o pozdravljanju piše tudi v Magisteriju.

Sicer je pa zadnje čase na cesti za morje tok motoristov, da bi lahko od tržaške do Portoroža držal roko gor in pozdravljal :huh:

No, še zdej nismo rešili tega, kako je s sopotniki, če obstajajo kšna pravila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljam, odzdravljam, pomagam vsakemu bajkerju če me rabi, mnenja sem, da je naša povezanost nekaj posebnega, in bi bilo škoda , da bi začeli bajkerji gledat vsak samo na svojo rit, pol nismo drugačni od Hilda Tovšak in podobnim !

zato je prav do ostanemo takšni kakršni smo sedaj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa razumemo ko pozdravljamo oziroma kaj nam pomeni?

Jaz razumem to : TUKAJ SEM PRIJATELJ V KOLIKOR ME POTREBUJEŠ ALI ME BOŠ. Sva na istem SREČNO POT ti želim. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi pomeni pozdravljanje? Hm...mogoče nekaj takega, kot ''pozdravljen prijatelj in brat na motorju''. Če bi pa potreboval pomoč, bi pa ustavil in pomagal tudi 50ccm skuterašu. Tu ni merila 'ta je naš, ta pa ni'...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj prdim še vedno .. sam k mi nuben nazaj ne odprdi :closedeyes: .. za rundo pa itak vedno dam, zato pa imam full prijatlov :lol1:

ampak ne vem, če ni letos spet čas, da enkrat ponovim na Ridah svoj slavni one-finger manever whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA, pa še res delam točno to :P . Jbt, sej načeloma, če ne gre glih v smrt, ko motor enkrat že zavije lahko mirno spustiš belanco vsaj tolk, da pomahaš kompanjonu .) .

Kaka frajerka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, prejšnji teden pa smo šli štirje (3 R1-ke in en 1000-gixer). nasproti policaj na motorju in cel čas vsem roko v pozdrav.

nimam jih lih najbol rad ampak nimaš kaj da nebi odzdravil.

Namesto da bi si fakiče kazali ... šleve ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam , tudi v hribih se pravi stari planici poxzdravijo neglede na količino planincev. :rolleyes:

In vidva sta oba bajkerja že od 80-ih let prejšnjega stoletja, ali ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pesimist...

No, jst sm se vedno tolk optimista, ali pa slepo zaupam, da se vedno verjamem v bratstvo med bajkerji. To pomeni, da tudi slepo verjamem, da ce bo slo kdaj kaj narobe, bo prvi ustavil motorist... Pac, vecni optimist :D

to "še vedno, vse od 1980-ies", ali zadnjih 3-5 let, kar se voziš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju pozdravljam motoriste, ne zato ker imajo pod ritjo enak izdelek ko jaz ampak zato, ker predvidevam, da ta isti moment uživajo v isti stvari in to je brezciljna vožnja odklopljena od tega ponorelega sveta, politike in ostalega sranja s katerim nas bombardirajo vsak dan.

...

Nimam črednega nagona, verjetno ravno obratno, pa se zdi vseeno pomembno, da imam na svetu še somišljenike, ki uživajo v enakih rečeh kot uživam sam.

trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif

Pravi in kredibilni razlogi! Sam občasno počnem isto - pa mi je povsem vseeno, kdo je in kaj je ... pravzaprav mi dol visi zanjga, ampak meni je tolk fajn, da pozdravim. Nimam pa pravil, kdaj ja in kdaj ne ...

Nima pa to veze z "mi smo stari bajkerji, old-school pa to" ... ali pa, bognedaj, brati, sestre in podobne buče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja sopotnica po pozdravlja/odzdravlja po algoritmu ki ga še nisem razvozljal :boobies:

Mogoče je povezano s hitrostjo tvoje vožnje? :)

No, še zdej nismo rešili tega, kako je s sopotniki, če obstajajo kšna pravila?

Ja, obstajajo. Če ga/jo maš, ga po furi kresneš.

:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vsepovprek, tud poštarja če ga srečam pa zmeri odzdravi :)

Moja sopotnica po pozdravlja/odzdravlja po algoritmu ki ga še nisem razvozljal :boobies:

Dej jo vpraši, Strelo zanima :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam , tudi v hribih se pravi stari planici poxzdravijo neglede na količino planincev. :rolleyes:

V hribih pozdavljam SAMO tiste v pravih čevljih. :whistle: Tisti v teniskah morjo pa najprej mene pozdravit potem pa odzdravim !!! :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!