Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

:eek: :lol1: šele sedaj sem odkril to temo :lol1:

ne moreš verjet, kaka zasedba:

- jebač-car, ki je res carski jebač, verjetno super uspešen pri pičkah ki ga razumejo. jaz ne razumem niti besede. lahko bi se preimenoval v jokec-car glede na silne frustracije, ki jih doživlja ker ga motoristi ne jebejo :devil:

- razpoloženi HHV :OK:

- zajedljivi KeC

- brihta kot vedno brihta :whistle:

- sovražnik internetnih motoristov "uber" biker Perovič (lepo te je spet slišat .) )

- brane, ki hoče provocirat pa ga noben ne jebe ker ima maxi skuterja :evilgrin:

- pidek, motofrik, šokac - HC bikerji z pripadajoči9m bontonom

- in grupa sesalcev :alien1:

ne se ozirat ne mene, prosim nadaljujete :yea1: :lol1: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti PERVY, kje je moj smiley :nono: :angry: :evilgrin:

ups, evo ga B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :winkiss:

Da se vrnem na temo. Zakaj sploh prijatlejstvo? Prijatelj nisem z nekom samo zaradi tega ker dotična oseba vozi motor. Lahko pa sem prijatelj z nekom, ki se tu pa tam vsede na skuter, ni blema. Vsaj zame prijateljstvo nima nobene veze s tem kaj kdo vozi. Komu pa bom pomahal, ko se vozim z motorjem je pa čisto moj problem in če si kdo razbija glavo zakaj za vraga ga nisem pozdravil, pa jebi ga, naj si jo še naprej, prav mu je.

Če pa samo pozdrav na cesti sprejemate kot prijateljstvo potem pa se mi zdi, da je tu nekaj narobe.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- brane, ki hoče provocirat pa ga noben ne jebe ker ima maxi skuterja :evilgrin:

končno nekdo ki me je opazu. kr pa še vedno ne pomeni da motoristi niste šupki.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: se spomnite basni o lisici in ''kislem'' grozdju..?

Ravno v tej temi se pokaže, kako resnična je. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :winkiss:

Da se vrnem na temo. Zakaj sploh prijatlejstvo? Prijatelj nisem z nekom samo zaradi tega ker dotična oseba vozi motor. Lahko pa sem prijatelj z nekom, ki se tu pa tam vsede na skuter, ni blema. Vsaj zame prijateljstvo nima nobene veze s tem kaj kdo vozi. Komu pa bom pomahal, ko se vozim z motorjem je pa čisto moj problem in če si kdo razbija glavo zakaj za vraga ga nisem pozdravil, pa jebi ga, naj si jo še naprej, prav mu je.

Če pa samo pozdrav na cesti sprejemate kot prijateljstvo potem pa se mi zdi, da je tu nekaj narobe.

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu pa bom pomahal, ko se vozim z motorjem je pa čisto moj problem in če si kdo razbija glavo zakaj za vraga ga nisem pozdravil, pa jebi ga, naj si jo še naprej, prav mu je.

Če pa samo pozdrav na cesti sprejemate kot prijateljstvo potem pa se mi zdi, da je tu nekaj narobe.

Saj ti bi že pomahal mimovozečemu motoristu oz. skuteristu, *pa si ne upaš spustiti ene roke z volana*. :P .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, si upam pa dve ker lahko s tretjo vozim :P

Ko bo priložnost, bom o tej tretji tvoji *roki*, malo povprašal tvojo drago, če je res tako. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Malo off-topic, ampak še najbolj paše sem. Mene pa zanima kak se motoristi odločate ali pozdravit skuterista ali ne. Že parkrat sem namreč opazil, da manjših skuterjev ne pozdravite, večje pa.

Včeraj ista zgodba: cca. 30 m pred mano "navadni" skuterček z rumeno tablico, zadaj pa jaz z malo večjim. Ker sem mel polne roke dela v križišču, kot vsak začetnik sicer nisem uspel konkretno odzdravit, ampak sem dvignil samo zapestje :blush: , vseeno pa sem opazil, da nasproti vozeči trije motoristi tamalega skuterja niso pozdravli, mene, skorajda tik za njim, pa vsi trije. Saj ne rečem, da občutek ni fajn, ampak radoveden sem pa vseeno (pa priznam, da bi sam verjetno ravnal enako). Pa ugotavljam tudi, da vedno več motoristov pozdravlja skuterje, vsaj malo večje. Lepa gesta.

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo off-topic, ampak še najbolj paše sem. Mene pa zanima kak se motoristi odločate ali pozdravit skuterista ali ne. Že parkrat sem namreč opazil, da manjših skuterjev ne pozdravite, večje pa.

samo če se zajebeš, če si (res) hiter ti lahko maksi skuter, ki pride nasproti zgleda kot potovalni motor. se mi je zgodilo parkrat, če bi vedel da je sesalec nebi pozdravil :devil: :lol1:

pa kam bi prišli če bi pozdravljal vsak skuter in tomosa, v mesti bi lahko z obema rokama nonstop krilil :slap:

pozdravljanje med motoristi in skuteristi ima pribljižno isto skupnega kot če bi planinec (v gorah velja da pozdraviš planinca če ga srečaš) v mestu pozdravljal vsakega, ki gre čez več kot 2 stopnici :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

pozdravljanje med motoristi in skuteristi ima pribljižno isto skupnega kot če bi planinec ...v mestu pozdravljal vsakega, ki gre čez več kot 2 stopnici :whistle:

Ali kot da bi planinec pozdravil vsakega šarplaninca. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo če se zajebeš, če si (res) hiter ti lahko maksi skuter, ki pride nasproti zgleda kot potovalni motor. se mi je zgodilo parkrat, če bi vedel da je sesalec nebi pozdravil :devil: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U kurac pa pozdravljanje, če ne moreš v 65° nagibu pozdravit z roko potem itak nisi pravi motorist in je čisto brezveze pozdravljat. Tako da vsi tisti izgovori, sem bil v ovinku pa nisem mogel odpadejo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljat je treba, to je lepa čednost.

Prosim tudi,d a vsi pred vsako objavo na forumu najprej nekam posebej napišete "Dober dan, bratje/prijatelji/kolegi motoristi"... Ker če ne ni to vse skup vredno niti pol (litra) mrzle vode ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U kurac pa pozdravljanje, če ne moreš v 65° nagibu pozdravit z roko potem itak nisi pravi motorist in je čisto brezveze pozdravljat. Tako da vsi tisti izgovori, sem bil v ovinku pa nisem mogel odpadejo. :devil:

Dober dan, bratje/prijatelji/kolegi motoristi!

Kaj pa jaz, ko ne morem nagnit za 65°, ker bi prej zadevo zvrno na bok? A dobim od Motosveta zato spozorsko Cagivo Canyon al pa kakega V-Storma, da bom lahko pozdravljal iz takega nagiba? Saj bi reko, da dajte kar FJR, ampak ne vem, če se da tisto kravo tak nagnit. Obljubim, da se bom tolko zverziral, da bom to lahko mirno počel, če dobim tak motor 4 free :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Matic7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dobiš :nono: prvo si kupi motor z svojim denarjem in glej na to kot vstopnico v elitni svet pozdravljanja in biti pozdravljen :lol1: :evilgrin:

lahko pa probaš tvojega kje zvrnit ob cesti, mogoče ti bo kateri motorist celo pomahal ali se ustavil n te ogovoril. pomisli kako pomembnega se boš počutil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dobiš :nono: prvo si kupi motor z svojim denarjem in glej na to kot vstopnico v elitni svet pozdravljanja in biti pozdravljen :lol1: :evilgrin:

lahko pa probaš tvojega kje zvrnit ob cesti, mogoče ti bo kateri motorist celo pomahal ali se ustavil n te ogovoril. pomisli kako pomembnega se boš počutil :whistle:

He he si ti tud zajebane volje danes :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dobiš :nono: prvo si kupi motor z svojim denarjem in glej na to kot vstopnico v elitni svet pozdravljanja in biti pozdravljen :lol1: :evilgrin:

lahko pa probaš tvojega kje zvrnit ob cesti, mogoče ti bo kateri motorist celo pomahal ali se ustavil n te ogovoril. pomisli kako pomembnega se boš počutil :whistle:

tak ti bom reko: ta skuter, ki ga vozim, sem kupil s svojim denarjem po tehtnem premisleku kaj je zame in moje potrebe bolj praktično in potrebno. in po približno 2 mesecih jamranja, ko sem se počasi sprijaznjeval z dejstom, da ne bom postal motorist, ampak skuterist, kar je bila zame velika psihična obremnitev, ki se mi pozna še danes zlasti pri pospeševanjih, ko hočem stisnit sklopko in menjat, pa ne najdem prestavne tačke. psihične težave so tako hude, da bi mi morala država priznat najvišjo stopnjo invalidnosti, pa nimajo posluha za moje težave. žal pa se ta psihoza še poslabšuje iz dneva v dan, ko sproti ugotavljam, da je bila odločitev za skuter, ki za na meček celo ni ne mini ne maksi ampak kar nekaj vmes, zelo dobra in pravilna.

tako bom moral na elitni svet pozdravljanja in biti pozdravljen še malo počakat, do takrat pa na malih kolescih nabirat izkušnje na cesti. ker pa ima moja boljša polovica veliko posluha za moje motoizpade in celo še večjo željo kot jaz po pravem motorju (na mojo srečo se zelo dobro počuti na zadnjem sedežu in ne razmišlja o tem, da bi se presedla naprej), je moje upanje, da bom potem, ko enkrat prideva do svoje štalce, drugega atva in kake kravce, vozil velik tapravi motor in bom pozdravljen, kot se spodobi, zelo veliko. s tem namenom sem tudi naredil neomejen izpit, čeprav bi mi bil (ta hip) 250 ccm dovolj.

do takrat pa mi bo prav vseeno, če me pozdraviš ali pa ne, ker sam predobro vem zakaj sedim na skuterju in ne na motorju. samo prosim lepo, vsaj ustavi se ob meni in pokliči rešilca, če me srečaš ležati ob cesti, mogoče sploh nisem bil sam kriv in me je kak avto zložil na tla.

če pa se kdaj srečava kje v stoječem stanju in s celimi dvokolesniki, pa me rukni, če te spregledam. imaš v dobem pijačo od mene, ker znaš tak vrhunsko provocirat in hkrati odkrito povedat svoje mnenje na tak način, da se sam prijetno nasmejim in se ne počutim napadenega.

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U kurac pa pozdravljanje, če ne moreš v 65° nagibu pozdravit z roko potem itak nisi pravi motorist in je čisto brezveze pozdravljat. Tako da vsi tisti izgovori, sem bil v ovinku pa nisem mogel odpadejo. :devil:

če ne gre z roko, gre pa z nogo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., da se sam prijetno nasmejim in se ne počutim napadenega.

LP,

Matic

:kva1: Pervy, kaj ga božaš! Ajde nazaj u kevder, pa ajspuh moji makini šnofat.

Pozdravlav bi se, pa kaj še, :headbang:

Nooo, a si dovolj napaden? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans bo pa videt tale tema za

IPB Slika & IPB Slika B)

P.S. Pa če mi slučajno kaka kokica na tla pade, bi prosil kakega takega z sesalcem, da potem počisti..... :devil:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Pa če mi slučajno kaka kokica na tla pade, bi prosil kakega takega z sesalcem, da potem počisti..... :devil:

Ti samo pokliči, če rabiš sesalec. Ker ga še vtekam, pridem bolj pozno, več kot 80 km/h, pa še to za krajši čas, ne smem vozit .) , tak da pokliči malo preden razsiplješ kokice.

Ampak samo, če počaka še kaj laškega na mizi in če bo res laško. Da ne bi potem kaki union bil tam v resnici!!!

Matic

P.S.:

Če bo res sila al pe dooooosti kokic, pol povej posebej, da si sposodim kolegovega Excitinga 500, tisto bolj leti - motorja pa si ne bom sposojal, ker praviš, da rabiš sesalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo off-topic, ampak še najbolj paše sem. Mene pa zanima kak se motoristi odločate ali pozdravit skuterista ali ne. Že parkrat sem namreč opazil, da manjših skuterjev ne pozdravite, večje pa.

Včeraj ista zgodba: cca. 30 m pred mano "navadni" skuterček z rumeno tablico, zadaj pa jaz z malo večjim. Ker sem mel polne roke dela v križišču, kot vsak začetnik sicer nisem uspel konkretno odzdravit, ampak sem dvignil samo zapestje :blush: , vseeno pa sem opazil, da nasproti vozeči trije motoristi tamalega skuterja niso pozdravli, mene, skorajda tik za njim, pa vsi trije. Saj ne rečem, da občutek ni fajn, ampak radoveden sem pa vseeno (pa priznam, da bi sam verjetno ravnal enako). Pa ugotavljam tudi, da vedno več motoristov pozdravlja skuterje, vsaj malo večje. Lepa gesta.

LP,

Matic

moped/motor, o tem smo že govorl (ne mislim skuter/naked/ss/enduro... )

čeprav sm opazu da tud maksiskuteristi sploh ne vejo, ka se dogaja, ko dvigneš roko :blink: , tko, da js jih tud ne pozdravlam več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!