Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Jaz skuteristov ne jemljem, kot manjvredne. Če me na cesti pozdravi, tudi odzdravim... no, vsaj večini. Samo tisti pritegnjeni mulci na friziranih moprlih, ki letijo po 80,90,- tisti mečejo slabo luč na skuteriste. Ne vem, kako si predstavljajo, da se bodo ustavili, če bo sila. Vsi nekaj frizirajo, pozabijo pa na zavore. Skuter je narejen za 50/uro, in temu so primerne zavore in okvir. Če hočeš peljati hitreje- kupite motor. Bo boljše. Posledično tudi ceneje. Razmislite. :hmm: Mogoče bo komu kapnilo... :slap:

gilera runner 50cc pa 180cc recimo mata isti stel kolko vem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumena tablca pa kot je že povedano označuje enga neresneža v prometu

Dej poglej kako bedarijo si napisu :slap:

Kok so pol šele kolesarji neresni :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...mau narobe sm se izrazu...

:hmm:

hotu sm povedat...da gre to predvsem za mlade udeležnce v prometu (14 let), ki se še največkrat na javnem mestu ne znajo primerno obnašat primerno in dostojno, kaj šele v prometu...ahhhh :headbang:

bljuzim :slap:

v glavnem...strinjam se z vsem kar je blo povedano par strani nazaj, predvsem pa sm cilov na to frajerišenje, vožnjo brez čelad...bla bla...

uhhh... :headbang: :blink:

Kok so pol šele kolesarji neresni :doze:

ja to pa so ja...pa ne glede na starost, pa ne tile rekreativci...ti se še nekak znajo pelat...najbol me s tira vržejo, ko se 4-je al pa 5 al pa še več, ko trenirajo, pelejo vsi vštric po sred ceste in ko prideš do njega te ne šmirgla 5 posto...moraš da popizdiš

sicer pa bzv...kultura na naših cestah je itak na višku...ne rečem...sigurno nisem brez napak, ampak sigurno vem, da se nad mano ni še noben jeziv, ker bi delau pizdarije po cest....mamo pa takvih in onakvih...

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E ne boš! Tud 125-tke so za pussyje! Kar je pod 900 so pluzne! To se pozdravlja samo z enim prstom!

Ma ti si en pussy! :P

125-ke so čist vredi! Mene kr srce boli k vidm mojo mat kako se 80 na 600 kubi vozi :cry:

Pa mislm da ni edina taka!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti si en pussy! :P

125-ke ...

Ma

usi ste eni pussyti .. tapraw možakar

ma pod ritjo 6.000 ccm

ne pa teh mašinc za britje pičkic

BossHossPress

:evilgrin:

............................

;)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gilera runner 50cc pa 180cc recimo mata isti stel kolko vem..

Še vedno skuter... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok so pol šele kolesarji neresni :doze:

Da ne govorimo o pešcih !!! Ti še tablic nimajo pa peš hodijo?! V norišnico z njimi !!! :kva2: :kva2: :kva2:

Tud 125-tke so za pussyje! Kar je pod 900 so pluzne! To se pozdravlja samo z enim prstom!

Ja Marjan, prav razočaran sem. A si že pozabil, kako si še nedolgo tega vozil enega malega korejčka! Pri mojem motorju je imela samo luknja za svečko več kubikov kot cel tvoj motor, pa te nisem zviška gledal, kot ti zdaj na druge.

Ccc :nono:

Popravljeno . Popravil andi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti si en pussy! :P

125-ke so čist vredi! Mene kr srce boli k vidm mojo mat kako se 80 na 600 kubi vozi :cry:

Pa mislm da ni edina taka!!

Kwa je pa to važn kolk se fura? :blink: Ona lohk koj po gasi pa pijuuum, nema je. Kwa pa ti.aaaaaaa?

Brrrrrrr,,rrrrttttttttttttaaaaaaaaaaauuuuuuummmmmmnjjjjjjjjjoooouummmmmmm, pa te mora še zmeri pol ure na kofet u Portorožu čakat. Ti si pussyyy! :P

Sploh pa je mator za pred bife parkirat pa doma glancat, ne pa za furat. :P

Ja xxxxx, prav razočaran sem.

Ej, dec! Pobriš ime! Vsak sam odloča pod katerim imenom se pojavlja na forumu! :angry:

Ma

usi ste eni pussyti .. tapraw možakar

ma pod ritjo 6.000 ccm

ne pa teh mašinc za britje pičkic

BossHossPress

:evilgrin:

............................

;)

:lol1:

Boss Hoss in druge drek pumpe so za stare ate, ki se ne znajo vozt! Vztrajnost mase jih drži v smeri! Zavijat pa itak ne znajo.

Ta pravi motoristi vozjo sam SS ali pa naked mašine! Mora met športen duh. Seveda je poloklepljena stvar najlepše zlitje obeh! To pa vozim jaz! Samo jaz sem pravi motorist in največji frajer! Vso istali ste obične pičkice in vas od danes sploh ne pozdravljam več. Kupil si bom polodprto čelado, da bom lahko pljuval za vami! Pussiji, še y vam ne privoščim več! :P :P

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80 pelje tam kjer je za 80 varno, kjer je za 150 varno pa pelje 150

:grrr ne poznaš naše familije. Čez 100 se ne pelje niti po avtocesti!

Kwa je pa to važn kolk se fura? :blink: Ona lohk koj po gasi pa pijuuum, nema je. Kwa pa ti.aaaaaaa?

Brrrrrrr,,rrrrttttttttttttaaaaaaaaaaauuuuuuummmmmmnjjjjjjjjjoooouummmmmmm, pa te mora še zmeri pol ure na kofet u Portorožu čakat. Ti si pussyyy! :P

Sploh pa je mator za pred bife parkirat pa doma glancat, ne pa za furat. :P

Seveda je važn kako se fura! Če kupiš cestaka zato da se mal po mestu furaš gor pa dol nikakor ne rabš tazga motorja. Torej ste vsi tisti, ki ne znate izkoristit motorja pozerji al pa pussyji :P Zdej si lahk pa še zbereš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ne poznaš naše familije. Čez 100 se ne pelje niti po avtocesti!

Se vsaj ne precenjuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussiji, še y vam ne privoščim več! :P :P

Horčy

:friend1:

daj pomiri se no .. sy vemo, da maš motor.

Zdaj pa lepo v posteljo, pa en

šluk persena

:yawn:

pa

:zzz:

mal počivat .. sy bo bolši

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horčy

:friend1:

daj pomiri se no .. sy vemo, da maš motor.

Zdaj pa lepo v posteljo, pa en

šluk persena

:yawn:

pa

:zzz:

mal počivat .. sy bo bolši

:yes:

Jok, zdej grem u garažo na matur sedet in prow zviška na vas gledat! Pussyji grejo pa spat! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ne poznaš naše familije. Čez 100 se ne pelje niti po avtocesti!

Seveda je važn kako se fura! Če kupiš cestaka zato da se mal po mestu furaš gor pa dol nikakor ne rabš tazga motorja. Torej ste vsi tisti, ki ne znate izkoristit motorja pozerji al pa pussyji :P Zdej si lahk pa še zbereš .)

:lol1:

Rossi je pussi in pozer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. trma ..

:headbang:

a si celo noč gor presedew in dol gledow?

:kva2:

Jap, se mi je prot jutru že mal vrtel od same višine. :P

No, kwa je zdej pičkice? Ste pogruntal, da se z rajo skutersko motoristi ne družijo, kali pozdravljajo? :naughty:

:lol1:

Rossi je pussi in pozer!

Nego! Saj še na Motosvet ne zna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Rossi je pussi in pozer!

Itak da je, zato ker ne vozi nakeda! :D

Ni tako kot mi, pravi motoristi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je nad 125ccm je že motor, pa naj bo skuter al pa čoper, ss, naked...sm d nima rumene tablce...

rumena tablca pa kot je že povedano označuje enga neresneža v prometu, ali pa pač nekoga, ki ma nekaj takega le za v trgovino in po mestu, da se izogne gužvi...

js štejem tud 'maxiskuteriste' k motoristom in jih vedno pozdravm, mopediste pa ne štejem med motoriste, saj mamo celo drugo besedo za njih in v zakonu so drugače obravnavani...torej.... :doze:

sam mopede nemors use metat u en kos k naprimer tisti s skuterjem so mal drgacni kokr naprimr en z rs50 ki predelana leti k ksna slabsa 125ka. sam pac jst sm mogu do zdej furat 50 k nism biu se zadost str in zdej pride 125 tisti s skuterji pa ponavad negrejo na vecje motorje :BUA: :BUA: :BUA: tko da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo nekaj na tem, ja. Če imaš skuterja zaradi starostne omejitve, ja. Pohvalno, da tako razmišljaš. Kaj več pa ne bom napisal, ker sem bil nekaj postov nazaj rahlo napaden s strani enga skuteraša. Sem pač take sorte cepec. Mogoče ga bom pa tudi sam enkrat na stara leta vozil... Ko ne bom mogel več dvigniti noge čez sedež... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!