Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

No, ko smo že pri teh merilih za dedce, pa še malo šale...

En kolega je svoje dni imel navado rečt:''Taprav moški mora imeti gate spredi rumene, zadaj rjave, pa po švicu mora smrdet!'' Ko sem to prvič slišal, sem se skoraj po tleh valjal.

Ja, pa v vojski je moral biti. To je včasih bilo merilo, če je kdo v redu moški- če je zdrav za vojsko, pol je že O.K.. Sem pa razni taborniki nekako ne spadajo.

Ja, skuterist je skuterist, pa tudi če ima 600 ccm, motorist pa motorist. Pa še ti se delijo na tri skupine:

-prva so vozniki motorjev

-druga so motoristi

-tretja pa so bikerji

Ne bom razlagal kdo kam sodi. Tisti, ki ve, tako ve. Btw: skuteristov ni v nobeni skupini,- ne se iskati noter... :devil:

Razlika med voznik motorja in motorist zame je eno in isto:D:D:D Drgac pa usak ma svoja merila moja merila so da je motor usaka stvar k je na dveh kolesi med nogam ima pa pogonjski agregat ki ga poganja. Pa za katerga je treba met izpit in čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika med voznik motorja in motorist zame je eno in isto:D:D:D Drgac pa usak ma svoja merila moja merila so da je motor usaka stvar k je na dveh kolesi med nogam ima pa pogonjski agregat ki ga poganja. Pa za katerga je treba met izpit in čelado.

Razlika , voznik motorja ali motorist je za enega laika eno in isto . Pa ni ! Vse je odvisno od načina razmišljanja in dejanj le tega . Voznik motorja je lahko vsak ali tisti , ki se enkrat na leto vsede na motor , pa še ta ni njegov. Motorist je tisti ,ki se veliko vozi in , ki se pelje tudi po dežju , po mrazu ,oz. včasih nemogočih razmerah.

Kaj so pa skuteristi , pa boljš , da ne govorim.

Sem se enkrat peljal z motorjem čez LJ. in dohitim tri skuteriste . Vsak je imel po eno odzadi , pa brez čelade vsi , pa samo v mikicah , pa čez rdečo , pa po pločniku , pa brez tablic ... :hmm: Tako , da nebi kdo kaj govoru , kdo je kaj , pa kdo ni ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika med voznik motorja in motorist zame je eno in isto:D:D:D Drgac pa usak ma svoja merila moja merila so da je motor usaka stvar k je na dveh kolesi med nogam ima pa pogonjski agregat ki ga poganja. Pa za katerga je treba met izpit in čelado.

ja samo na skuterju imaš agregat pod ritjo, če ne celo za.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Semamiz,- :OK: :OK: Pa mi le ni bilo treba pojasnjevati. So ljudje, ki vedo.

Pozabil si definirati edino bikerje. Pa bom jaz. To je smetana motoristov. Ljudje, ki živijo za motor in z motorjem. Jih je malo, eden velikih je pa bil Pilko. Štejem si v veliko čast, da sem ga lahko poznal, vozil in se po zborih veselil z njim. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Semamiz,- :OK: :OK: Pa mi le ni bilo treba pojasnjevati. So ljudje, ki vedo.

Pozabil si definirati edino bikerje. Pa bom jaz. To je smetana motoristov. Ljudje, ki živijo za motor in z motorjem. Jih je malo, eden velikih je pa bil Pilko. Štejem si v veliko čast, da sem ga lahko poznal, vozil in se po zborih veselil z njim. :worship:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nooo, gremo 3, 4! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

again, 3, 4! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

kdor tega ni naredu je skuterska pičkica! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

(saj jih je 14.. ne?)

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakdar po nesreči pozdravim voznika maksi skuterja in pol se celo pot sekiram, pa še dan imam pokvarjen. :doze:

:hmm: Pa saj če pozdraviš ni nič hudega , sam če pa ne odzdrav ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakdar po nesreči pozdravim voznika maksi skuterja in pol se celo pot sekiram, pa še dan imam pokvarjen. :doze:

Če se to naredi meni grem samo še na UE pa odjavim motor iz prometa :doze:

Kar se tiče pozdravljanja pa pozdravim samo poznane. Tapraw dec nikol decu ne maha :slap: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heavy biker f*kne flašo ob tla, da pride kelnar..... :evilgrin: če pa kelnarca, pa jo še poči po riti.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre tule sipate...... :grim

Drugač pa normalno, da se dvokolesnih sesalcev ne pozdrawlja B)

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi ste zafrustrirani prdci.

mislite da ste gospodarji cest, v bistvu ste sami prdci..

še to bl švoh..

in to prou vsi: od plastičnih z podrsanimi ušesi, uni govnaši, ki sem jim reče enduraši, pa do neskončno spuliranih in čistih plehcev..

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakdar po nesreči pozdravim voznika maksi skuterja in pol se celo pot sekiram, pa še dan imam pokvarjen. :doze:

Kaj pa je to za ena reč - maksi skuter?? FJR 1300? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Silver wing in podobni. Sem se tudi parkrat zmotil, pa ni panike. Jebemti, spredaj ga mimogrede zamenjaš za Gold winga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Semamiz,- :OK: :OK: Pa mi le ni bilo treba pojasnjevati. So ljudje, ki vedo.

Pozabil si definirati edino bikerje. Pa bom jaz. To je smetana motoristov. Ljudje, ki živijo za motor in z motorjem.

Ja, res? Katere pa so te oči, ki imajo takšne motoriste za smetano in le zakaj bi bili takšni motoristi smetana?

Meni osebno je važno le to, da imam rad motorje in, da ga premorem. Ko pa mi dopušča čas in razpoloženje, pa z veseljem sedem nanj in se peljem. In, če je to še v kakšni prijetni družbi, mojih kolegov in kolegic pa še toliko bolje.

:hmm: Če so *oni* smetana, kaj bi lahko bili mi?

Aha, že vem! Šmorn in kompot. :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič narobe s skuterkami...

[attachmentid=92570]

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!