Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Ne vem zakaj sem moral delati izpit za motocikel, če se sedaj vozim z maksijem :?

So pa res neumni tile zakonopisci, sploh ne vedo, da je vožnja z maksijem tako enostavna, da ni vredna opravljanja izpita za tazaresne motorje. Saj ni pomembno, da maksiji dosegajo višje končne hitrosti kot nekateri tazaresni motocikli in omogočajo tudi višje hitrosti v zavojih kot nekateri tazaresni. Bistvo je to, da imajo za kakšen palec manjša kolesa in imajo brezstopenjski menjalnik, zatorej po mnenju veliko motoristov ne sodijo v isto kategorijo...med motocikle. :doze:

Osebno se ne štejem za nič manj vrednega, če vozim motor z brezstopenjskim menjalnikom, za 3" manjšimi kolesi in nekaj prtljažnega prostora pod zadnjo platjo. Pozdravim vsakega motorista in tudi odzdravim mopedistu, če me le ta pozdravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj sem moral delati izpit za motocikel, če se sedaj vozim z maksijem :?

So pa res neumni tile zakonopisci, sploh ne vedo, da je vožnja z maksijem tako enostavna, da ni vredna opravljanja izpita za tazaresne motorje.......

:eek:

ta je pa bosa... daj no še enkrat pomisli :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

ta je pa bosa... daj no še enkrat pomisli :grrr

Morda bi bilo bolje, če b ti še enkrat pomislil, kaj sem z mojo objavo želel povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej maxi je motor v bistvu

moped je 50cc in to ni motor, torej lastniki so mopedisti in ne motoristi, sej to je že z zakonom tako

ne gre se za skuter ali ne skuter gre se motor/moped .)

torej, zame so maxiskuteristi motoristi, mopedisti pa pač mopedisti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jetman

daj razsvetli me prosim... zakaj bi bilo po tvoje neumno delat izpit za motor, če voziš pač motor, ki je skuter oblike... :eek: res ne vidim poante... daj razloži prosim.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nismo zašli malo s teme...? Vprašanje je, pozdravljanje motoristov in skuteristov. Kaj je skuter in kaj ni, naj vsak zase razjasni. Zakon pravi meja 50ccm in 50km/h. Zame je skuter skuter po obliki, pa ni važno 50 ali 500 ccm, pa tudi če gre 200 na uro. Odzdravim, če pozdravijo. Niso enakovredni, ne pa tudi manjvredni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam skuter in motor.

ko sem na skuterju se počutim zelo manjvreden, praktično kukr kak berač.

na motorju sem definitivno car.

po moje je to zgolj zaradi menjalnika in višine sedeža. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo izjavo sem oblikoval na podlagi pripomb nekaterih motoristov tu gor na motosvetu in tistih tudi tistih, ki za motosvet sploh ne vedo, pa sem od njih poslušal bedarije, da maksiji niso motor, ker nima prestav, niti 100 KM itd. Zapisal pa sem v obliki ironije.

Seveda pa me veseli, da ima vedno več motoristov spoštovanje tudi do "maksi sesalcev". :OK:

Predvsem sem vesel objave @nagaye the zmaja v zvezi z njenimi izkušnjami s maksiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam skuter in motor.

ko sem na skuterju se počutim zelo manjvreden, praktično kukr kak berač.

na motorju sem definitivno car.

po moje je to zgolj zaradi menjalnika in višine sedeža. :kva2:

No, viš, si le zaštekal! :OK:

Čeprav si pozabil še na marsikateri element, ki ga sesalci nimajo. Predvsem duša in ponos! Tega sesalci definitivno ne premorejo. So nižja rasa, tu ni kaj! Takorekoč sužnji, katerim bi bilo potrebno odvzeti prometna dovoljenja. Mogoče bi bili primerni v nakupovalnih središčih za razvoz pasje hrane. Pogojno.

Also Spracht HHV!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma budala si :doze: Raje se zadrži takih bednih komentarjev.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se vi prepričujete a vi bistvu je dejansko res tako.

Tudi sam ko sem na skuterju, ko te noben ne pogleda dobiš občutek da si manj vreden. Ko gre kakšen motorist pravi mimo tebe bi rad pozdravil a kaj ko bi se osmešil in ne bi pozdravil nazaj. Pa čeprou mislim samo dobro in sem siguren da bomo drugič šli skupaj na turco z velikim.Ampak tako je, skuteristi bomo/ste zmeraj ne-pravi motoristi. Ker dejansko četudi vi mislite tako kot motoristi še za moje pojme niste motoristi, boste pa lahko v kratkem, ampak boste takrat. Heh, še vsak je mogu čakat zakaj vi ne bi da presedlate na večji motor. Maxi skuter je pa že motor zame, je skuter ampak je motor ki se da potovat zato štejem med motor. Ma mora bit vsaj 250 narmanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, kaj pa šola? Gre?

Ti pošiljam čestitke ob tvojem včerajšnjem rojstnem dnevu in zvrhan koš ,,,,,,,,,,,,,,,.

:P

Saj ko boš velik, si boš pa motorja kupil. In potlej boš Đek! Pa glej da ne boš sesalcev pozdravljal, sicer te ne bom več poznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pičke...

Ali pa za tiste ki so v prometni nesreči izgubili levo nogo oz. stopalo.

Ok sej vem, da si se hecal. Ampak poznam nekoga, ki je na takšnole zadevo že kar nekaj časa čakal in če bo vse po sreči bo lahko ponovno spet užival na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da si me z nekom zamenjal :) Ampak šola.. to pa gre! Sicer bolj tako tako, ampak gre :)

Drugače pa: voziš kar voziš, kar je več kot 50 kubikov, je motocikel.

Ok, se pač ne strinjaš z mano. Bomo že preživeli, je tako? Veliko varnih kilometrov :ninja:

(mogoče sem se kje zmotil pri vejicah, se posipam z pepelom :blush: )

Make love not war .)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je več, kot 50ccm, je motocikel...? Ne bi rekel, ali pa imaš zelo zanimiva merila. Po črki zakona je že, v resnici pa ne.

Kot tista Aprilia 800ccm zgoraj,- oblika je super, samo motor pa... v bistvu menjalnik. Ne, motor je treba šaltat. Avtomatik je za invalide brez noge, ali z okvarjeno nogo.

Skuter ali motor, je zdaj vprašanje. Bi bil motor prej, kot Silver wing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da si me z nekom zamenjal :) ...

O, ti krofek, ti!

Saj bo, saj bo. Tako kot zraste motor iz sesalca, boš tud ti. A najprej še nekaj gora žgancev in dolin mleka. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, viš, si le zaštekal! :OK:

Čeprav si pozabil še na marsikateri element, ki ga sesalci nimajo. Predvsem duša in ponos! Tega sesalci definitivno ne premorejo. So nižja rasa, tu ni kaj! Takorekoč sužnji, katerim bi bilo potrebno odvzeti prometna dovoljenja. Mogoče bi bili primerni v nakupovalnih središčih za razvoz pasje hrane. Pogojno.

Also Spracht HHV!

res ti dam prou, na sesaucu se počutim kukr pasja crkovina, drekec, ki ga vsi prezirajo in se ga izogibajo..

duše ni, spljoh. samo uni enolični zvok, kukr da bi kosu travo z eno staro kosilnico. glede prometne se pa absolutno strinjam. takoj dam not in za to ceno kupim ena 2 kompleta gum za modro zverino..

tudi če moram kako konzervo pasje hrane furat s sabo. spljoh.

ponos? o, bog. moram spet novo čelado kupit. integralko. una jet jajca, tam me vsi prepoznajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, jao folk... no dokazali ste da so med motoristi in skuteristi trenja, skuter boysi, najprej se bo treba otrest frustracij... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterjev ne pozdravljam prvi, če pa kdo od njih pozdravi, pa vedno odzdravim nazaj. Pri maxiskuteristih pa pozdravlam tiste, kateri imajo opremo, pa ki jih vidim na kakšnih daljših furcah. Tiste kravatnike k se furajo po mestu, pa se mi zdi brezveze pozdravlat, k te itak sam čudn gledajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!