Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

....., ko sem mel dolge (pri nas je to nekak splošna praksa) pa so mi blendali kot obsedeni, tak da sem jih kar ugasnil.....

pri nas praksa se voziti z dolgimi lučmi?!?

daj ti tole mal razloži. Jaz se namreč vozim s kratkimi.

Ne vidim razloga zakaj sredi belega dne šibati z dolgimi po cestah.

Pa glede na to da so ti blendali upam da boš od sedaj naprej vozil (tudi pri nas)

s kratkimi lučmi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 motoriste use pozrdravem skuteriste pa če on mene pozdrav jst tut njega 

al pa če mejhni otroc (tm 3 leta star) mahajo jih tut mau pozdravem in so takoj bolj vesel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, z dolgimi lučmi voziti... to tudi mene moti. Sploh novejši motorji, ko imajo močne luči, pa ti bizgec prišpona z dolgimi. Je pa res, da motorist ni tako viden z eno lučjo, kot avto z dvema. Zato pa imam poleg glavne luči vedno še dodatne prižgane. Pa ne bleščeče, svetijo tam ene 30 metrov naprej.

Skuterje pa v takem vremenu, kot je sedaj tudi pozdravim. Pa čeprav me malo čudno gleda, kaj neki me pozdravlja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bajker če se voziš z motornim kolesom? Če ja, potem sem spadajo vsi, ki imajo pod ritjo motor z notranjim izgorevanjem

in je prostornina nad 50ccm.

Ja motoristi se delijo (delimo - ko bom prišel do endure) tudi na podzvrsti (zaradi interesa vožnje).

Mi je pa zadnjič kolegica rekal (ko sem rekel da premišljujem o enduri), da taprav motor je samo 1000ccm SS (ker dobro zgleda).

Ja in tudi poznam dečvo, ki je kupila 600ccm SS samo zato ker tako fajn zgleda, pol pa vedno jamra kolk jo bolijo roke ko pride z vožnje.

pol me moraš seveda naslednjič prav lepo pozdraviti - odzdraviti ker imam 40 bat kar pomeni 55ccm.. :D

podzvrsti si izmišljajo tisti , ki se čustveno ne upajo odpreti drugim - drugačnim...

tvoja kolegica , če tako misli resno s tem čez 1000ccm , nima pojma ... vse r1 , fz1 cbr1000rr mille in ostali jurjaki imajo malo pod 1000cc... kot pravi trebor , spada potemtakem njegova r1 pod mopede.. :lol1:

včeraj sem se peljal do luisa in za finto pozdravil par skuterašev. noben ni odzdravil.

ampak dobro, to ne pomeni nič, ker jodlari so nasploh neprimerno bol zategjeni kot pa mi! (to sklepam na podlagi kakih 200 kilomterov po avstriji tak da..., ni lih neki vlki vzorec)

čoperisti so me pozdravili in odzdravili vsi, ostali recimo vsak drugi.

je pa bil tudi en s skuterom (večji kot 125ccm), ki je pozdravil prvi. me je prav šokiral, ker sem bil že čisto obupan! :OK:

valda sem odzdravil.

ko sem se jaz peljal lani po avstrijski strani karavank od dravograda do ljubelja - pa čeprav z apnčkom - so mi vsi do zadnjega odzdravili nazaj ...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, če malo nadalje razpredam tvojo reč -oni na 600ccm skuterju ni bajker, je skuterist. Pob na 125ccm motorju, ta pa ga ima verjetno zaradi zakonske omejitve, po vsej verjetnosti bo bajker, oziroma je že.

Uradno smo vsi motoristi oziroma vozniki dnoslednih dovkolesnikov, oziroma motociklisti in skuteristi.

Neuradno se lahk pa ima vsak za kar se hoče - eni za bajkerje, eni za balalajkarje, eni za skuteriste. BTW, saj vam je jasno, da se nekaterim skuteristom "bajkerji" (karkoli že to je) zdijo nagravžni pijanci ki jim ni uspelo kaj "bolj resnega" v lajfu počet ... :P

Skratka - brezvezno prepucavanje. Zagotovo je kdo že kdaj "pozdravil napačnega" ali pa iz tega ali onega razloga "ni pozdravil tapravega" ... mislim, da se nikjer ne vodi evidenca o tem vsem in da se ne more nihče zajebat. No, razen sak pri sebi vodi evidenco, kako je pametn. Seveda sem jaz sam sebi najpametnejši, tako kot tudi vsak posameznik na tem forumu. In to je čar življenja - vsak po svoje razmišlja in živi zase (upam, da ne živite za druge).

Nič, grem zdaj mal najstnice pecat s skuterjem v BTC ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se peljal do luisa in za finto pozdravil par skuterašev. noben ni odzdravil.

ampak dobro, to ne pomeni nič, ker jodlari so nasploh neprimerno bol zategjeni kot pa mi!

Zakaj pa so zdaj oni "zategnjeni"? Lahko so na izi, ampak se jim butasto zdi pozdravljat nasproti vozeče dvokolesnike. Saj ko si v avtu tudi ne pozdraviš nikoga drugega v avtu, ali pa zelo zelo redko?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz, ko sem mel dolge (pri nas je to nekak splošna praksa) pa so mi blendali kot obsedeni, tak da sem jih kar ugasnil. itak sem se bol kot ne po predpisih vozil (beri do +30).

slap.gif

No, morda boš pa le kdaj spoznal svoje zmote. Človek se vse življenje uči in kljub temu umrje običajno popolnoma neveden.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slap.gif

No, morda boš pa le kdaj spoznal svoje zmote. Človek se vse življenje uči in kljub temu umrje običajno popolnoma neveden.

ko bom vseveden , zdrav in bogat ... no takrat se bom pa bal umret .. za zdaj me ni še nič strah :D in pozdravljam tudi vse bogate , zdrave in prepametne dripce na vseh enoslednih vozilih ... kaj si pa oni mislijo ko mi ne odzdravijo me pa prav nič ne gane ...:yea2:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa so zdaj oni "zategnjeni"? Lahko so na izi, ampak se jim butasto zdi pozdravljat nasproti vozeče dvokolesnike. Saj ko si v avtu tudi ne pozdraviš nikoga drugega v avtu, ali pa zelo zelo redko?

...

no dobro. zaključek te debate je, da je pozdravljanje nasprotivozečih dvokolesnikov butasto.

bodimo na izi.

motoristi smo med sabo kot avtomobilisti. boli nas ku*** za drugega. peljemo se samo zato, ker se moramo.

hm...

trance_19_hmm.gif

kaj tu samo meni nekaj ne štima?

glede dolgih pa je tak, včasih jih mam, včasih pa ne. praviloma jih mam zmeraj na avtocesti, ko malo po gasu stisnem.

ko se že mrači ali kaj podobnega itak da jih nimam, sredi kakega bleščečega dne pa tudi kdaj, če se odločim za malo bol športno vožnjo. (v avstriji za to res nisem mel potrebe, sploh, ker na motorju nisem bil sam)

moj komentar da so avstrijci bol zategjeni... sem pripisal, da ni ravno verodostojen, ker sem po avstriji do sedaj naredli samo kakih 200 kilometrov.

pa zdaj, če že nekdo mene ne pozdravi, jebi ga.

ampak, če ti iz nasproti strani pripelje motor in sopotnica dvigne roko, pol pa ja odzdravimo, ali? wub.gif

no, tudi na to avstrijci niso trzali. zato pač tak zaključek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak, če ti iz nasproti strani pripelje motor in sopotnica dvigne roko, pol pa ja odzdravimo, ali? wub.gif

samo v primeru : če si samski , v ločitvenem postopku in če si visionar da veš da je sopotnica in ne sopotnik ...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak, če ti iz nasproti strani pripelje motor in sopotnica dvigne roko, pol pa ja odzdravimo, ali? :wub:

samo v primeru : če si samski , v ločitvenem postopku in če si visionar da veš da je sopotnica in ne sopotnik ...:D

skoraj vedno je sopotnica, ki tudi z veseljem pozdravi prave baykerje.

Je pa res, da kot voznice, naše motoristke hudo nerade odzdravljajo (ali se pa samo bojijo spustit balanco :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zadaj sopotnika skoraj nikoli ni. Razen, če vozi motoristka, potem zadaj lahko pričakuješ moškega sopotnika. Dva deda na motorju... bljak. :SS Takoj pomislim na tople... kraje, he-he.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frik in Jakob predvidevam da vidva tudi ne pomahata ali pozdravita otrok ob cesti, ki ti mahajo ali pa kakšnega starega deda ki te pozdravi in zaželi srečno vožno itd... ker pač to niso motoristi. Za mene nista vidva niti B od bajkerja. Tko kot jaz ne bom nikoli računalničar ne glede koliko računalnikov ima doma ali koliko časa presedim za računalnikom.

Popravljeno . Popravil oks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi je naslov te teme. Ne more mi biti kdo prijatelj, če še znanec ni :whistle: . Morda je boljše razmišljanje v smeri slične miselnosti in skupnega hobija? Tudi načina preživljanja prostega časa, želje po spoznavanju bližnje in daljne okolice? Ravno zaradi te teme sem bil na zadnjih furah pozoren na to, kdaj avtomatsko (podzavestno) dvignem prste leve roke v pozdrav (brez mahanja :yea1: ). In sem ugotovil, da nikoli in nikdar nisem in ne čakam, da bi me kdo prej pozdravil, ampak v "tisti" razdalji se mi prsti avtomatsko dvignejo. Predpogoj pa je, logično, vožnja izven naselja. Mi je pa res vseeno ali je nasproti vozeč Tomosaki, skuter, čoperist, kamikaza,....

In za ta blagi pozdrav-odzdrav potrošim strašno malo energije :doze: .

Sem danes prebral kje vse se vozi dečko z 125 ccm mašinco. Drugi Cvičkar, ki je bil s svojim fajercajgom špica. Tudi Igorr, ko je bil še "pokavec". Iz malega raste veliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič ko srečam motorista si rečem:

he´s my brother from another mother

;)

Pa lep dan še naprej!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sesalcev nikol ne pozdravljam pa kar je nižjega od 125ccm.Ma če si pravi desc pol maš orenk motor.Sesalci so za ženske :P Men to sploh ni motor,to je kr neki,sploh pa ta neka skrupucala z dvemi prednjimi kolesi,ki so zdej kao neki popularna.Ma ja,to ne bo nikol zares zaživelo,če mene prašate.To je moje mnenje. Motor more bit motor k recimo tanov kawasaki z100sx toj motor :notworthy: ne pa nek skuterček :whistle:

Popravljeno . Popravil jaka78
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne pozdravljam voznikov/voznic na Hondah CBF600 ali pa Yamahah FZ6 ... razen če so se že kdaj prej izkazali kot OK ljudje (ki so pač sprejeli butasto odločitev pri nakupu čisto brezveznega motorja) ;-)

/joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sesalcev nikol ne pozdravljam pa kar je nižjega od 125ccm.Ma če si pravi desc pol maš orenk motor.Sesalci so za ženske :P Men to sploh ni motor,to je kr neki,sploh pa ta neka skrupucala z dvemi prednjimi kolesi,ki so zdej kao neki popularna.Ma ja,to ne bo nikol zares zaživelo,če mene prašate.To je moje mnenje. Motor more bit motor k recimo tanov kawasaki z100sx toj motor :notworthy: ne pa nek skuterček :whistle:

definiraj ˝orenk motor˝, ker honda cbf600 to ziher ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Kaj to prav berem ali res več ne štekam heca?

Če nekateri resno mislite, ko pišete, da ne pozdravljate, ker ta in ta znamka oz. kubatura NI motor, pa ker je zadeva na dveh kolesih 'le' skuter, potem me lahko samo še skrbi.

Milo rečeno, s takšnimi mislimi v svojih glavah so to ljudje, ob katerih lahko pomisliš le na eno stvar - nestrpnost.

:headbang::wallbash:

... ko (podzavestno) dvignem prste leve roke v pozdrav (brez mahanja :yea1: ). In sem ugotovil, da nikoli in nikdar nisem in ne čakam, da bi me kdo prej pozdravil, ampak v "tisti" razdalji se mi prsti avtomatsko dvignejo. Predpogoj pa je, logično, vožnja izven naselja. Mi je pa res vseeno ali je nasproti vozeč Tomosaki, skuter, čoperist, kamikaza,....

In za ta blagi pozdrav-odzdrav potrošim strašno malo energije :doze: .

Sem danes prebral kje vse se vozi dečko z 125 ccm mašinco. Drugi Cvičkar, ki je bil s svojim fajercajgom špica. Tudi Igorr, ko je bil še "pokavec". Iz malega raste veliko...

:worship: :worship: :worship:

Jaz pa ne pozdravljam voznikov/voznic na Hondah CBF600 ali pa Yamahah FZ6 ... razen če so se že kdaj prej izkazali kot OK ljudje (ki so pač sprejeli butasto odločitev pri nakupu čisto brezveznega motorja) ;-)

/joke

:naughty::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da bi bilo lepo, da bi se vsi pozdravljali med seboj saj imamo vendar isti hobi le igračke so malce drugačne :rolleyes:

Jaz sem navajena na pozdravljanje še iz časa, ko je bil pri hiši superbike sedaj, ko pa je maxi scooter pa lahko

razočarano potrdim, da te pozdravijo zgolj redke izjeme....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne pozdravljam voznikov/voznic na Hondah CBF600 ali pa Yamahah FZ6 ... razen če so se že kdaj prej izkazali kot OK ljudje (ki so pač sprejeli butasto odločitev pri nakupu čisto brezveznega motorja) ;-)

/joke

hahaha ok Mašina naslednjič si bom raje pri nakupu omislil kakšno ropotarnico,veeeno boljš,kot pa sesalc hihihii....

Eh pa kaj se jajcate hehe,sj jst sm se sam mal pohecu,drgač pa resno,vam povem,sm na začetku ene par skuteristov pozdravu in ne hebejo oni 5% nč od nč,torej sem se odločil,da ne bom delal norca iz sebe in jih od sedaj naprej mirno spregledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definiraj ˝orenk motor˝, ker honda cbf600 to ziher ni

Cbfjka tle sploh nima nobene veze,to je sam moj motor pa še daleč od tega da bi bil ornk,je pa sigurno bolj ornk kot pa kakšen kinderjajček,to sm mislu povedat. :P LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definiraj ˝orenk motor˝, ker honda cbf600 to ziher ni

+ ker ga objavi ne morem dat :)

jst pozdravlam use... ker pri 200+ itq ne vidiš do 100m pred sabo kaj je: skuter, čoper al pa cestak, čez 1sec si pa itq že mimo :P

tko da učas tut kakega ateka na APN6 z veseljem pozdravm je pa res, da je revež najbrž še par min zmeden, kaj sm hotu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne pozdravljam voznikov/voznic na Hondah CBF600 ali pa Yamahah FZ6 ... razen če so se že kdaj prej izkazali kot OK ljudje (ki so pač sprejeli butasto odločitev pri nakupu čisto brezveznega motorja) ;-)

/joke

:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!