Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Jaz pa odzdravljam vsem. Tudi pešcem.

repca01... Ja, saj so vsi, ki so zgoraj našteti (motorji, skuterji, mopedi,. .) na motorni pogon, -teoretično gledano, ista skupina. Isto, kot so avti od Kie Pride pa do Aston Martina. Pa nikjer ne piše, da bo nekdo v Mustangu moral pozdraviti Lupota... Če pa Lupo pozdravi, pa ni šment, da mu Ford ne vrne pozdrava. Sploh, če je v Lupotu fejst bjonda. Drugače pa še vedno mislim, da skuterje furajo po sili razmer. Mularija avtov še ne sme, pa je na skuterjih. Taki nimajo veze z motorizmom. Ko dopolnijo 18 let, presedlajo na avto. Tistih nekaj procentov, ki bodo tudi ko bodo veliki, vozili motorje, pa itak prvi pozdravijo. Vselej odzdravim.

Maxiskuteristi so pa povečini ljudje, ki noge ne morejo več dvigniti čez motor (leta pač), pa imajo reč, ki se jo zajaha po žensko (ne leti na ženski spol, samo primerjava). Takšen, ki je bil motorist, itak prvi pozdravi, vselej odzdravim. Sicer pa... saj nimate leve ročke za sklopko, prvi dvignite roko. Ni vrag, da se ne vrne pozdrav.

Zdaj pa dosti heca. Soli in peska ni več na cesti, zdaj pa pojdite vsi ven. Pa da mi vsi pozdravljate eden drugega, če ne, bom dež priklical, pa boste čepeli po bajtah.

+1 !! Se totalno strinjam.

Čeprav še vedno trdim, da je treba maksiskuteriste zbrcat s cest pa dodatno nabrcat v piščal, pa se jim poscat v tank, BANDA maksiskuteristična, motorje si kupte!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1 !! Se totalno strinjam.

Čeprav še vedno trdim, da je treba maksiskuteriste zbrcat s cest pa dodatno nabrcat v piščal, pa se jim poscat v tank, BANDA maksiskuteristična, motorje si kupte!!

Sem mislu,da sem ti je poslabšal,vročina mogoče opojne substance,ko sem prebral veliko črno :eek: no stvari so se postavile na pravo mesto ko sem prebral še malo rdeče :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne vem, a je tole le provokacija, al ste res tok nestrpni do "drugačnih" (v temi o družinskem zakoniku ste bli drugačnega mnenja he he he) :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne vem, a je tole le provokacija, al ste res tok nestrpni do "drugačnih" (v temi o družinskem zakoniku ste bli drugačnega mnenja he he he) :grrr

No vidiš,tud ti si opazil :yes: še geyi imajo več podpore kot maxiscooteristi :lol1:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se peljem z Yamaho, me vsi pozdravljate, zakaj me ne, ko se vozim po Kranju s 50ccm skuterjem vsi po vrsti ignorirate na moje pozdrave. Glede hitrosii sem v mestu isti kot neka SS raketa Mislim, da bi mi kot klan motoristov lahko vsaj odzdravljali skuteristom, ker nas je verjetno veliko, ki med tednom za opravke v mestu uporabljamo skuter. Na drugi strani, pa je izredno veliko mladeži, ki se učijo na naših navadah, in ne pozdravijo nas na "ta velikih " motorjih.

Vsak, ki se vozi na dva kolesa brez pomoči mišic (kolesarji) je za mene heroj, ki si je upal zoperstaviti družbi z miselnostjo "Z MOTORJEM SI KUPIš SMRT", ki je na našo žalost in na žalost družbe še vedno preveč ukoreninjena v miselnost naših sosedov, staršev, družbe in nekaterim tudi svojih otrok.

Dvakrat v življenju sem peljal moj skuter 50ccm iz Kranja na primorsko. Po dolgem času sem s počasno vožnjo lahko videl in užival v spremembi pokrajine. Spomladi ob vožnji domov iz bohotnega cvetenja v komaj brstenje, jeseni pa ravno obratno. Vozniku takrat samo 500ccm Suzukija mi je ta dogodek osvetlil popolnoma novo dojemanje hitrosti.

Lepo je, ko začutiš veter v laseh, ko izstopaš od okolice, ko zaveslaš v "svobodne" vode na dveh kolesih, pa naj bo to na flexeru, mopedu ali na "ta pravem motorju".

Lepo je biti član društva, ki te "pozna" oziroma, te smatra za "svojega", če si v pravem sedlu

podtalno se lahko pridružimo pozdravljanju "nemotoristov"

hvala za vaš trud (ob neignoriranju gunih z variomatom )

ps mi gre na "Q"#aC"ko se tukaj na forumu J"#e$e" ko mala djeca, čeprav vsi poudarjaja "NA MLADIH SVET STOJI"

škoda

LP Vsem

Končno eden pravi motorist, :worship: :worship: če se kje srečava, dam za pijačo :kava::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda,da nekateri še zmerom ne razumete,sarkazma,satire...črnega humorja :yes: kar vam pa ne zamerimo,saj vendar vozite scooterje in časi niso rožnati.... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem se odločil da bom od zdaj naprej vozil zraven kij.Vse po spisku bom tolkel.Najbol pa smrkavce na 50ccm.Če to bere en smrkovc k sem ga srečal danes v Šempetru in kaj mi je smrkuc nardil.Ko te naslednič vidim te obdelam da boŠ mislil da te je bik trofu. :bum::bum: .

Drugače sem pa pozdravil dava maxsi skuterja in sta me odzdravila :D .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače sem pa pozdravil dava maxsi skuterja in sta me odzdravila :D .

Takoj roko umit: Verjetno sta si čelado popravljala ti pa si razumel, da te pozdravljajo.... :grim

Zgleda,da nekateri še zmerom ne razumete,sarkazma,satire...črnega humorja :yes:

Kakšen humor pa lahko kvasi tip ki vozi Bmw ? Kar je še huje pa je to, da je prikriti maxiscooterist in v srcu nosi maxiscooter, a kupil si je Bmw, da bo čutil, da ima tudi on kaj med nogami...... :grim :grim in to vse samo zato, da ga nebi kdo imenoval Rozy....

Neč bat, maksiji so gulazn!

Ti, Jakob ko te naslednjič vidim mimo moje hiše, letim v klet po šibrovko, da ti rit odpihnem in potem ne boš več imel s čim razmišlajati. :grim

Sicer še en primerek prikritega maxiscooterista. Samo poglej kaj voziš. Čisto podobno nekemu Kymcotu 500 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš,tud ti si opazil :yes: še geyi imajo več podpore kot maxiscooteristi :lol1:

Jp, če si gay pa na maxiscooterju, ti je odpuščeno. Ostali pa za to nimajo nobenega izgovora :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozy pravš......kaj mam pa jaz med nogami pa naj tebe nč ne skrbi(se mi je zdel,da si eden unih ritopikov) :grim na scooterju......no če te res zanima,kaj imam med nogami,vpraš svojo,ma rada BMW in njihov humor :lol1: ........medtem ko se vi scooteristi mede sabo božate,mahate in......... :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxi, a ni škoda patrona? Mogoče bi poskusil s kolom, ki bi ga porinil med krake na kolesu? Jaz sem to hotel pri skuteristih narediti, samo imajo tako majhna kolesa, da je to skoraj nemogoče narediti :grrr . Si bom moral kaj drugega izmisliti, da jim čimbolj otežim pot mimo moje bajte :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo, pa smo nekoga prizadeliiiii . Cinizem in sarkazem je prešel na osebno raven in na družinske člane.

Kar pa zadeva " gay " bi jih pa kar pri miru pustil, saj imajo že oni sami dovolj problemov v naši družbi.

Zdaj pa dosti moralizma. Trebor hvala za idejo. Grem kar kole špičit. Jutri je nedelja, meteo napoved za obalo je sončno vreme....................................................... mmmmm kolko dela bom imel ( cesta bo polna motoristov :evilgrin: ). Upam, da se bom med vsemi, ki jim bom kol zabil med špice znašel kak jebiveter iz tega foruma oziroma iz te debate :yes: :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo, pa smo nekoga prizadeliiiii . Cinizem in sarkazem je prešel na osebno raven in na družinske člane.

Kar pa zadeva " gay " bi jih pa kar pri miru pustil, saj imajo že oni sami dovolj problemov v naši družbi.

Zdaj pa dosti moralizma. Trebor hvala za idejo. Grem kar kole špičit. Jutri je nedelja, meteo napoved za obalo je sončno vreme....................................................... mmmmm kolko dela bom imel ( cesta bo polna motoristov :evilgrin: ). Upam, da se bom med vsemi, ki jim bom kol zabil med špice znašel kak jebiveter iz tega foruma oziroma iz te debate :yes: :evilgrin:

Ufff.......dobr ,da delam.... :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se bom med vsemi, ki jim bom kol zabil med špice znašel kak jebiveter iz tega foruma oziroma iz te debate :yes: :evilgrin:

men komot u sprednjo feltno .. se itak skoz po zadnji vozm :lol: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi se, te zna čakat cel teden v zasedi...

Bo samo zato dopust vzel, da bo Kmetu kol porinil v kolo :kva2: .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti, pa lih zdej moram bit na prisilni pavzi... Prov z užitkom bi se šel furat mim tvoje bajte pa čekirat kdaj boš ti s kolom ven prlaufu... pol je pa vpašanje kdo bo prej: ti s tvojim kolom al jst z mojo brco... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti, pa lih zdej moram bit na prisilni pavzi... Prov z užitkom bi se šel furat mim tvoje bajte pa čekirat kdaj boš ti s kolom ven prlaufu... pol je pa vpašanje kdo bo prej: ti s tvojim kolom al jst z mojo brco... :D

Jaka, zelo verjetno bi se prej ustavil :hooray: , kot bi on uspel kol v kolo poriniti, ker bi mu moral vsaj nekajkrat škorenj parkirati v tazadnjo :yea1: :evilgrin: :P .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti, pa lih zdej moram bit na prisilni pavzi... Prov z užitkom bi se šel furat mim tvoje bajte pa čekirat kdaj boš ti s kolom ven prlaufu... pol je pa vpašanje kdo bo prej: ti s tvojim kolom al jst z mojo brco... :D

Naslednjič, ko se grem furat vzamem to s seboj.....zelo dobra ideja :grim

http://www.moski.si/naslovnica/video-naslednjic-pazi-komu-potrobis/#attachment-wrap

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjič, ko se grem furat vzamem to s seboj.....zelo dobra ideja :grim

http://www.moski.si/...attachment-wrap

Ti boš moral, jst mam pa tole zadevo vedno in povsod s seboj na motorju... lih za take pametnjakoviče.. Pa na poti na Mamutovanje mam tud vedno kako sekiro gor navezano na bajk..

post-1357-0-16879300-1333386593_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....., jst mam pa tole zadevo vedno in povsod s seboj .........

glede na to kak fejst nož imaš bi lahko kdaj kak narezek pripravil - za odjemalci ti garantiram :grim

(pridemo motoristi pa skuteristi pa motoristi z avtomatskim menjalnikom, pa s tricikli, pa prikoličarji .... bo kar

pestra družba)

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš moral, jst mam pa tole zadevo vedno in povsod s seboj na motorju... lih za take pametnjakoviče.. Pa na poti na Mamutovanje mam tud vedno kako sekiro gor navezano na bajk..

Mislm,da to ni pravi način,saj so scooteristi kot virus... :grrr .....prej bi zalegli mogoče kaki antbiotiki :grim ......močni,skoraj strupeni :naughty:
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!