Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Kaj se zdej vadite ven v stilu ja sej se samo hecamo pa sej se mamo vsi radi pa ne vem kaj. Go get a room pa se tam onegavite!

Skuter je skuter motor pa motor. In tisti ki vozijo skuterje so pač skuteristi in tisti, ki vozijo motorje pač motoristi. Simpl ko pasulj (ja, tisti zraven katerega skuterje prodajajo).

Popravljeno . Popravil KeC
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zdej vadite ven v stilu ja sej se samo hecamo pa sej se mamo vsi radi pa ne vem kaj. Go get a room pa se tam onegavite!

Skuter je skuter motor pa motor. In tisti ki vozijo skuterje so pač skuteristi in tisti, ki vozijo motorje pač motoristi. Simpl ko pasulj (ja, tisti zraven katerega skuterje prodajajo).

Kam pa spadajo prestrašeni mačkoni, ki ga je maxiscooterist povozil s prvo in nato še zadnjo gumo :OK: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take zganate,da človk še na cesto ne upa več.V šmartnem sem vidu somo dva maxi skuterja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Tako zdaj pa mir v hiši !! :winkiss:

Baba, zgin nazaj za šporget. Matr, spet jo je en na prekratko ketno prpel. :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Navsezadnje bi se verjetno vsak "maxiskuterist" ustavil "motoristu" v pomoč na cesti.

Pheee, bolje zanj, da sploh ne proba! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba, zgin nazaj za šporget. Matr, spet jo je en na prekratko ketno prpel. :bum:

facebook-dislike-buton-21.jpg

Pheee, bolje zanj, da sploh ne proba! :fight2:

Jah, bomo šli pa naprej pa bomo doma :pos: medtem ko boš ti še vedno na cesti :headbang: . *nuff said*

Popravljeno . Popravil tuksinet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so pa teli? a se jih lahko pozdravlja?

Ista figa ko skuteristi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

facebook-dislike-buton-21.jpg

Jah, bomo šli pa naprej pa bomo doma :pos: medtem ko boš ti še vedno na cesti :headbang: . *nuff said*

De si nauš palca zviu! Čak mal, sej ga za sesalc furat sploh ne nucaš. :hmm: .

Motoristi tega :pos: ne delamo na mehkih žimnicah, kot vi pussyji, temveč na hard na zidcu motorja al pa v grmovju.

Pa pejt se hitr pelat, ker se bom kmalu zbudil, pa grem furat, pa de te ne zbrcam dol!

Nad kofe mlinčki sem pa obupal. Za eno figo roba te polproizvodi skuterski. Bi jih psom metal, da bi jih grizli, pa se zna kdo usajat, de žwau mučm. Kaj nej zdej s to šaro? :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pejt se hitr pelat, ker se bom kmalu zbudil, pa grem furat, pa de te ne zbrcam dol!

To je pa hudo. A se kdo sploh s tabo voziti a si čist sam na cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi tri strani nazaj, kaj je napisal Kmet2 pa boš razumela... :grrr

Dragi :004 gandi saj sem vse razumela :yes: ne skrbi. Mal se pa lahko vtaknem v to globoko :0 moško debato, kjer se podj........ kdor koga more ampak seveda je vse hec :lol1:

Love is all around :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba, zgin nazaj za šporget. Matr, spet jo je en na prekratko ketno prpel. :bum:

Zdaj pa ti 'baba' z namontiranim podaljškom, ki spominja na nekaj kar bi lahko bilo ... :hmm: , mene dobro poslušaj oz.preberi. Nikoli nisem imela ketne, pa je tudi ne bom dovolila. Prav tako šporget ni moja edina in osrednja točka v življenju. Pa veš zakaj, ker sem v takem okolju in družbi, ki glede udejstvovanja in pomena žensk ne razmišlja tako plitvo, starokopitno in v duhu čistega moškega egoizma. :P

Ah ja je bilo že bolje, imam srečo, da sem 'cepljena' proti ugrizom ksksks ;) .

Drugače pa vam VSEM želim srečno vožnjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa hudo. A se kdo sploh s tabo voziti a si čist sam na cesti?

Sam, ali pa z iste sorte pokvarjenci. Samo soloti.

Te še kej briga? Skuterist ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Motoristi tega :pos: ne delamo na mehkih žimnicah

Ma ti tega ne delaš nikjer. Ne veš nti zakaj ga imaš...... razen za lulat, pa še to pincete uporabljaš. Zato pa si nabavil Vmax , da imaš kaj med nogami. :BUA::BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Nikoli nisem imela ketne, pa je tudi ne bom dovolila. Prav tako šporget ni moja edina in osrednja točka v življenju. ...

Mislim, da ti bo treba enga oreng bajkerja zrihtat. Tastga zamaščenga pa kosmatga pa z oreng ketno.ugly-funny-men-0907-fat-underwear.jpg

ugly-girls-0967.jpgČe boš imela srečo, boš še klubska big mama postala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti tega ne delaš nikjer. Ne veš nti zakaj ga imaš...... razen za lulat, pa še to pincete uporabljaš. Zato pa si nabavil Vmax , da imaš kaj med nogami. :BUA::BUA:

Ja, ja folšija govori iz tebe. A ti veš zakaj ima Burgman tisti luft med balanco pa zicem? Da skuteristi prevelika nikoli izpraznjena jajca tja notri obesijo! :grim

suzuki-burgman-03.jpg

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tujini se temu takole streže:

Ja? Kako? Nč ni od tebe. Tipično skutersko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja malenkost se fura ses motorjem, mopedom al pa ses sesalcem. kako zdej. kam pašem, koga naj pozdravljam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nima noben nič proti scooteristom, maxiscooteristom in MP3istom! Mal heca pa more bit, sej to razumeš, ne? :grrr

KWA DE NE? Maksiskuteriste zbrcat s ceste, pa jih dodatno nabrcat, pa za konec se jim še v tank poscat, barabam!!

Tuksinet... saj ostali segmenti dvokolesnikov so že bili popljuvani. Sportaki so nesramni divjaki , ki ne jebejo omejitve. Enduraši so gamad, ki se vozi po gozdu in travnikih, kmetom v jezo. Chopperisti pa zapiti kosmateži na drekpumpah. Taki smo, kaj naj. Smo se sprijaznili s tem. Samo skuteristi si ne dajo dopovedati, da so pač neka svoja veja vozil na motorni pogon. Niso pa motoristi. Vozniki vozil ki se jim reče skuter, to pa že.

Kriterije, kaj je motor pa ima itak vsak svoje. Za nekatere je dovolj, da je vozilo na motorni pogon, pa je že motor. Spet drugi bo pod 180 konji vse popljuval.

Zdaj pa dovolj jokanja in na cesto. A sem že napisal, da bom dež priklical, če bo še špetir?

Huh, dobr da sport-tourerjev ni noben nč omenjal... sm se že skor ustrašu, da bo spet fajt na nivoju... Gamad :D :D :D

Pozdravljen

Tako kot je odgovoril Gandi Miški,ti tudi jaz svetujem.....preberi ene 2-3 strani nazaj pa boš razumel ......da ne boš mislil,da smo res kaki primitivci.....sej vas mamo radi,sam ne se razburjat... :D

Kdo ma koga rad?? Benti, zase govor. Jst mam ornk škornje sam zato, da une dol brcam s cest, pol si moram pa še podplat nekam obrisat, zato majo pa maksiskuteristi faco lih pripravno...

Jah, očitno nisi tako markanten, kot misliš, da si ...

Yeba.

TOOOOO!! Đastin, povej mu! Phe, ziher je maksiskuterist!

Vsi bi se neki ljubili pozdravljali motoristi motoriste, motorist skuteriste, kmet - Dr_ Jakoba........Fujj in fej.

Jaz ne bom nobenega. Bom pa z veseljem pozdravljal mične motoristke, scooterstike, peške in vse kar je nežnjejšega spola... :grim

Jst že itak nobenga ne pozdravljam, prebavljam pa sam TAPRAVE bajkerje. Ostale sam zbrcat, ni druge!!

p.s. Pedi.

Baba, zgin nazaj za šporget. Matr, spet jo je en na prekratko ketno prpel. :bum:

Po dolgem času spet ena pametna od tebe. Babe za šporget pa mir! Pa en pir prnes za nas, bajkerje!

moja malenkost se fura ses motorjem, mopedom al pa ses sesalcem. kako zdej. kam pašem, koga naj pozdravljam?

Ko si na motorju, si fejker (k taprav bajker nima sesalca doma, tist ma njegova baba), ko si na sesalcu si un k ga je treba zbrcat, če si pa na mopedu, si pa poštar. Yeba. Live with it.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja folšija govori iz tebe. A ti veš zakaj ima Burgman tisti luft med balanco pa zicem? Da skuteristi prevelika nikoli izpraznjena jajca tja notri obesijo! :grim

suzuki-burgman-03.jpg

Tista lukna je zato, da vam pičkam ni treba nogic preveč dvigovat, ko lezete na sesalce. Drgač bi se vam pod kiklco vidlo obrito dlačkovje...

man-wearing-a-skirt.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista lukna je zato, da vam pičkam ni treba nogic preveč dvigovat, ko lezete na sesalce. Drgač bi se vam pod kiklco vidlo obrito dlačkovje...

Ti pa si ponosen, ko nogo dvigneš? Tudi pes dvigne taco, ko gre scat pa se s tem ne hvali. Sicer pa, če misliš, da znaš dvignit visoko nogo pejdi balet plesat -trenirat :grim

Sicer pa kot sem že mnogo krat omenil ti si en prikriti ljubitelj maxiscooterjev ( ta hujše sorte )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst, za razliko od vas maksiskuterašev, ne nosim kril. Ker sem det.

p.s. Sej štekam, da imaš kot maksiskuterist neko strašansko potrebo po treniranju BALETA, LONČARSTVA, ... itd.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ti bo treba enga oreng bajkerja zrihtat. Tastga zamaščenga pa kosmatga pa z oreng ketno.ugly-funny-men-0907-fat-underwear.jpg

ugly-girls-0967.jpgČe boš imela srečo, boš še klubska big mama postala!

:lol1:

:O, ampak veš kolikor uživam v tvojih žolčnih izlivih toliko bolj me zdaj razjeda eno osebno vprašanje zate :blush: ... A pa tvoja žena ve, da tukaj objavljaš fotografije iz vašega družinskega albuma? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je polepšalo dan, ko sem vidu žabarska mestna redarja na MP3jih in sem si predstvljal, ko jih Dr_J nabrca in si pol podplate obriše v njihove bedne brezrokavnike, poščije v tank, zajaha svoj stroj in se odpelje. Priceless... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!