Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Menim, da se tisti, ki tako zaničujete skuterje in skuteriste zelo motite.

Ker skuter s svoji zasnovi nekoliko spominja na žensko kolo (nanj se lahko vsedemo v krilu), podzavestno menite, da bi bil vaš ego prizadet če bi se vozili z njim.

Če bi kdaj probali voziti kakšnega maxi skuterja, bi videli, da so tehnološko zelo napredna vozila z odličnimi (moto) voznimi lastnostmi, dobro veterno zaščito, dobrimi zavorami ...

Sam sem bil lastnik več skuterjev (Vespa PX200, Atlantic 500), in "klasičnih motociklov" in vsak ima svoje dobre ali slabše lastnosti. Odvisno od namena izdelave in uporabe.

Za moje pojme definicija motorja zajame vse kar:

1- se nagiba v ovinku

2- doseže hitrost vsaj 100km/h

Torej ima maxi skuter več lastnosti motorja, kot pa kakšen trike ali prikoličar!

Popravljeno . Popravil Lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da se tisti, ki tako zaničujete skuterje in skuteriste zelo motite.

Ker skuter s svoji zasnovi nekoliko spominja na žensko kolo (nanj se lahko vsedemo v krilu), podzavestno menite, da bi bil vaš ego prizadet če bi se vozili z njim.

Če bi kdaj probali voziti kakšnega maxi skuterja, bi videli, da so tehnološko zelo napredna vozila z odličnimi (moto) voznimi lastnostmi, dobro veterno zaščito, dobrimi zavorami ...

Sam sem bil lastnik več skuterjev (Vespa PX200, Atlantic 500), in "klasičnih motociklov" in vsak ima svoje dobre ali slabše lastnosti. Odvisno od namena izdelave in uporabe.

Za moje pojme definicija motorja zajame vse kar:

1- se nagiba v ovinku

2- doseže hitrost vsaj 100km/h

Torej ima maxi skuter več lastnosti motorja, kot pa kakšen trike ali prikoličar!

Dej ne jokej,pa si pejt kupt skuter...... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne jokej,pa si pejt kupt skuter...... :P

Jokam se ne, o nakupu skuterja kot drugega motoja pa resno razmišljam. (kako si vedel?)

Sicer pa s svojimi neargumentiranimi (glupimi) enovrstičnimi izjavami zelo dviguješ nivo debate na forumu!

Popravljeno . Popravil Lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9ce93e7b-4193-4ea4-9d7e-.jpg

:whistle: le kaj bi skuteristi brez nas :)?

Evo dokaza,da ni za zaupat motorjem . :kva2: :kva2: :kva2:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9ce93e7b-4193-4ea4-9d7e-.jpg

:whistle: le kaj bi skuteristi brez nas :)?

Če se mi sedaj pokvari skuter vem koga prositi za prevoz :whistle: :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokam se ne, o nakupu skuterja kot drugega motoja pa resno razmišljam. (kako si vedel?)

Sicer pa s svojimi neargumentiranimi (glupimi) enovrstičnimi izjavami zelo dviguješ nivo debate na forumu!

Čau,

ne se je zit na Kmeta in ostale, kajti če prebereš nekaj strani nazaj boš opazil, da je to tema samo za nabijanje in zafrkavanje med motoristi in maxiscooteristi. Hvala za korekten komentar :OK: a malo zajebancije mora biti.

Sicer pa res motoristi ala Kmet in Dr_ Jakob ter ostali ki so se poimenovali osli in konji imajo res nizek nivo debate na forumu :grim :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja. Lohk me imenuješ "konj", samo prosim, ne me imenovat maksiskuterist. Tega nebi prenesel... Pa še težko je sam sebe zbrcat s ceste...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau,

ne se je zit na Kmeta in ostale, kajti če prebereš nekaj strani nazaj boš opazil, da je to tema samo za nabijanje in zafrkavanje med motoristi in maxiscooteristi. Hvala za korekten komentar :OK: a malo zajebancije mora biti.

Sicer pa res motoristi ala Kmet in Dr_ Jakob ter ostali ki so se poimenovali osli in konji imajo res nizek nivo debate na forumu :grim :grim

Kaj se zdej vn vlečeš, odpri forum maksiskuter svet prosi administratorja, da vas preseli in si dopisujte kok ste 1a, ampak mislim da ocitno rajš tuki med nami vedrite in zdravite svoje komplekse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zdej vn vlečeš, odpri forum maksiskuter svet prosi administratorja, da vas preseli in si dopisujte kok ste 1a, ampak mislim da ocitno rajš tuki med nami vedrite in zdravite svoje komplekse

Lejga pijd na sam začetek te teme,da boš lahko dojev za kaj gre v tej temi. In ne lapaj u prazno
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga pijd na sam začetek te teme,da boš lahko dojev za kaj gre v tej temi. In ne lapaj u prazno

Sem si ogledal, pa nisem zasledil, da je ta forum namenjen živinoreji ( konjem in oslom ), tko da ne vem kdo lapa u prazno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja. Lohk me imenuješ "konj", samo prosim, ne me imenovat maksiskuterist. Tega nebi prenesel... Pa še težko je sam sebe zbrcat s ceste...

Ok, ne bom te imenoval maxiscooterist, kajti ta titula oziroma naziv ti še ne pripada in je še nisi vreden, pa čeprav v srcu nosiš maxiscooter .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si ogledal, pa nisem zasledil, da je ta forum namenjen živinoreji ( konjem in oslom ), tko da ne vem kdo lapa u prazno

Ne vem kam si gledu ?Temo začenja motorist in ne skuterist.Je pa res ,da je vse skupaj padlo pod nivo dobrega okusa.In nevem zakaj je to še sploh odprto?

Jaz tu zaklučujem.Pozdravlov bom pa še vedno ko bom koga sreču na cest.

Pa SREČNO!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si ogledal, pa nisem zasledil, da je ta forum namenjen živinoreji ( konjem in oslom ), tko da ne vem kdo lapa u prazno

...pa kaj ti res ne razumeš zajebancije al me zajebavaš.......kot ti pravi trebor,se tukaj nabijamo in šalimo......moji posti tu so izključno šala in v njih ni droptine kake resnične nestrpnosti ali zlobe......zato se ti opravičujem če sem te z kako izjavo prizadel in užalil.......to ni moj namen :nono:

Prosim da v nadaljne moje poste v tej temi tudi tako bereš(kot šalo.. .).....

S spoštovanjem in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene lahko kličete "funt" ... vsaj dokler ne shujšam ...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunatic... glede tvojih kriterijev, kaj je motor... A potem je moj picikel tudi motor (nagiba se v ovinku, pa čez 100/uro sem tudi imel po Jezerskem navzdol)?

Vsak ima svoje zahteve, kaj je motor in kaj ne.

Aja, na cesti vedno pozdravim motorista, odzdravim skuteristu. Vedno.

Popravljeno . Popravil motofrik
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunatic... glede tvojih kriterijev, kaj je motor... A potem je moj picikel tudi motor (nagiba se v ovinku, pa čez 100/uro sem tudi imel po Jezerskem navzdol)?

Vsak ima svoje zahteve, kaj je motor in kaj ne.

Aja, na cesti vedno pozdravim motorista, odzdravim skuteristu. Vedno.

Picikel odpade :hmm: ,če pa vzameš zraven na picikl nahrbtnik vajn pa daš motorko,ali sesalec potem se pa zadeva že drugače šteje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravit skuterista se lahko samo z okovanim škornjem, ko ga prehitiš .. sm že plunu, pa mi je na vizirju ostau zelenc :glare: ... ... na une, ki mi pa nasprot prihajajo pa tulm na glas -- s fulom na glas :P

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi šli lohk že na pir, apak če bi vi skuteristi lohk z busom pršli, ker je mal zoprn, če nas kdo vidi, da smo skup parkirani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravit skuterista se lahko samo z okovanim škornjem, ko ga prehitiš .. sm že plunu, pa mi je na vizirju ostau zelenc :glare: ... ... na une, ki mi pa nasprot prihajajo pa tulm na glas -- s fulom na glas :P

:lol:

Ampak res no, od sedaj naprej se bom vozil z metlico v roki za ubijanje mrčesa in muh ( beri motoristov ) pa še kako mišelovko moram nabavit :grim :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res no, od sedaj naprej se bom vozil z metlico v roki za ubijanje mrčesa in muh ( beri motoristov ) pa še kako mišelovko moram nabavit :grim :grim

A jo še nimaš, sej to bi bla lohk tvoja garaža

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti bo nerodno, po nekaj :beer1: :beer2::alko::drunk: bomo vsi šli z avtobusom nad mačka O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!