Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Stari, to ti je MORGANOVA FATA!!

prjatu, k pa tole prejšnjo fotko zumiraš, dobiš pa tole :OK: , motoristke so - preverjeno :OK:

post-36887-0-40332300-1338493937_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu, k pa tole prejšnjo fotko zumiraš, dobiš pa tole :OK: , motoristke so - preverjeno :OK:

Pubegn, to je optička varka!!!

Zadi za sexy, ahhh.... joške... ritke... STREZN SE JAKOB!!! zadi za ritkami skrivajo antimotoristični protistrup, k se pol spremeniš v skuteraša!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubegn, to je optička varka!!!

Zadi za sexy, ahhh.... joške... ritke... STREZN SE JAKOB!!! zadi za ritkami skrivajo antimotoristični protistrup, k se pol spremeniš v skuteraša!!!

Zakaj pa pobegnt? Kaj nimate spredi dovolj močnega motorističnega strupa, pa jim ga injeciraš in premagaš njihov protistrup?

Ste že čisto pussyji podobni skuterašem ratali. Nema umika, V NAAPAAAAD V BORBO PRSAAA NA PRSAAA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...auspuhe naprej obrnt.. dB killerje vun pobrat... tardeč šaltar za motor crknt tko kot petelin za puško montirat... .

...pa se napotihom za skuterja prpeleš... daš gasa... pa PALIIIIIII... da se userje..

... ja.. pol se gremo pa smejat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da scooteriste še ni pamet srečala...... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam oboje: motor in sesalc, pravzaprav hardenduro in maxija. in na obeh se počutim kot voznik dvokolesnika in nič več. raziko med motoristi in skuteristi ustvarjate samo neki kvazi motoristi, ki ste šli v nakup motorja samo zaradi nekega kurčenja.

in šalthebel in kuplunga: tisti ki tega ne uporablja popolnoma podzavestno in se hvali s tem kako je to uporabljanje taako zahtevno in težko, naj gre raje furat bičikleto in naj takoj neha razmišljati o dvokolesnih zadevah ki gredo na bencin..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da scooteriste še ni pamet srečala...... :P

Ma ja, :OK: saj veš kako pravijo , bolj star bolj nor :lol: :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam oboje: motor in sesalc, pravzaprav hardenduro in maxija. in na obeh se počutim kot voznik dvokolesnika in nič več. raziko med motoristi in skuteristi ustvarjate samo neki kvazi motoristi, ki ste šli v nakup motorja samo zaradi nekega kurčenja.

in šalthebel in kuplunga: tisti ki tega ne uporablja popolnoma podzavestno in se hvali s tem kako je to uporabljanje taako zahtevno in težko, naj gre raje furat bičikleto in naj takoj neha razmišljati o dvokolesnih zadevah ki gredo na bencin..

tole pa skor ne spada v to temo k je čist preresno napisano ...pa zadah dvojne osebnosti je prisoten ... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa skor ne spada v to temo k je čist preresno napisano ...pa zadah dvojne osebnosti je prisoten ... :surrender:

ah, malo kurčenja, drgač pa vas mam vse neskončno rad.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam oboje: motor in sesalc, pravzaprav hardenduro in maxija. in na obeh se počutim kot voznik dvokolesnika in nič več. raziko med motoristi in skuteristi ustvarjate samo neki kvazi motoristi, ki ste šli v nakup motorja samo zaradi nekega kurčenja.

in šalthebel in kuplunga: tisti ki tega ne uporablja popolnoma podzavestno in se hvali s tem kako je to uporabljanje taako zahtevno in težko, naj gre raje furat bičikleto in naj takoj neha razmišljati o dvokolesnih zadevah ki gredo na bencin..

Kje si pa zdej kolo najdu tiščat med skuteriste jebelacesta!!!

Moja oba kolesa masta menjalnik in prestave, halooooo!!!!

Dej se zresni! Sam čeul ejga! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zanimive razlage.

Jaz bi motoriste delil na:

1. motoriste

2.kaferejserje

LP vsem Scarabeo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zanimive razlage.

Jaz bi motoriste delil na:

1. motoriste

2.kaferejserje

LP vsem Scarabeo.

Ja glej vse ma svoje prednosti, če si motorist, maš manj možnosti, da umreš od kave-visokega pritiska, če si pa kaferacer, je pa težje da kam odletiš in se poškoduješ, ker do kafiča ponavadi ni glih daleč.

Sicer pa to nima veze, tle se bije krvav boj med motoristi in skuteristi, in ne delaj zmešnjave zdaj kdo rad pije kavo in kdo ne...

Fantje, malo smo zamudili letošnji kres....da bi lahko tote skuterje na kup zmetali... bomo pa kakšnega za podkurt uporabil, da se kakšne čevapčiče speče....muhahahareifampingknewit.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jack

Sicer pa to nima veze, tle se bije krvav boj med motoristi in skuteristi, in ne delaj zmešnjave zdaj kdo rad pije kavo in kdo ne...

Vidim, da nisi razumel mojega mnenja, sicer bi bil še bolj jezen.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jack

Sicer pa to nima veze, tle se bije krvav boj med motoristi in skuteristi, in ne delaj zmešnjave zdaj kdo rad pije kavo in kdo ne...

Vidim, da nisi razumel mojega mnenja, sicer bi bil še bolj jezen.

Scarabeo

NOup, še vedno ne razumem, in le redko se jezim, samo podal sem argument na tvoje mišljenje ;)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezna oprema skuterjev, da bo vsaj kakšna korist od njih :grim :grim , dokler jih ne umaknemo s cest

A to je pa modificirani MP3...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je pa modificirani MP3...?

Ja pa klimo ma ,da mu v jajca piha,po scooterističnem svinganju......blato pa to..... :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezna oprema skuterjev, da bo vsaj kakšna korist od njih :grim :grim , dokler jih ne umaknemo s cest

To je specijalno vozilo B) ,ki pred motoristično sezono pomete ovinke :worship: :worship: :worship: na Črnivec902, Marija reko, Roglo, Sleme, Kačje ride,... in so ga motoristi kolenčkarji neizmirno veseli, saj pravim scoter je zakon :hooray: pa čeprav nas postrani gledajo :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zanimive razlage.

Jaz bi motoriste delil na:

1. motoriste

2.kaferejserje

LP vsem Scarabeo.

pa tiste ke s tomosom l. 73 hodmo na mangart ... na koncu - po korenskem in selle nevea ter predelu ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se danes odloču,da grem eno standardno in pr tem upal,da ne srečam nobenga scooterja,priključita se mi še Ruf in Zivnorc,ki sem jih mogel že po cesti mirit,saj sta napadla vsakega če je bil sam mal podoben scooterju. :grim

Ko pa se parkiramo v Rakitni sta pa čist vn padla ko sta scooteraša vidla,revež je takoj črto na gatah potegnu,sej nisem vidu sem pa zavohal in prav tako Ruf in Zivnorc in to ga je rešilo,da ga nista zbila........ :lol: jebemtiš so tej scooteraši razvil obrambni mehanizem kot dihurji :P

DSC02181.JPG

Men tle bolj deluje, kot da se kmet samo upira nanj, da olajša pasulj od kosila?

Matr sami softiči, to je treba na hitr pa potiho pospravt :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tle bolj deluje, kot da se kmet samo upira nanj, da olajša pasulj od kosila?

Matr sami softiči, to je treba na hitr pa potiho pospravt :grim

Si me mal zamenju,na sliki je Ruf,je pa res da mava isti kombinezon...... :dry: če bi se jaz spravu na njega,bi vidu scooter v riti scooterista :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si me mal zamenju,na sliki je Ruf,je pa res da mava isti kombinezon...... :dry: če bi se jaz spravu na njega,bi vidu scooter v riti scooterista :P

miskuzi, sam ne me tepst :D... majhna fotka, pa nisem bil pozoren na detaile :P... ej iščem pa ne najdem tvoje slike, k si se enkrat z eno macolo mahal po enem gradbišču... sigurno si čakal na scooteriste :D.. tisto bi moral objavit, pol bi se od straha kar sami pospravli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miskuzi, sam ne me tepst :D... majhna fotka, pa nisem bil pozoren na detaile :P... ej iščem pa ne najdem tvoje slike, k si se enkrat z eno macolo mahal po enem gradbišču... sigurno si čakal na scooteriste :D.. tisto bi moral objavit, pol bi se od straha kar sami pospravli :D

te slike so na Maxximum forumu...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!