Skoči na vsebino

Savne


devilish

Priporočene objave

Brisačo je mislil. Pa kje ti dajo 3 brisače? V Zrečah vem da sem talal po eno tavelko ko sem še delal spodi... v Laškem recimo pa dobiš.... nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

In kako deluje ? So grelci OK ??

grelci so ok,

zmontiranih imam 8 in mislim da bom dodal še štiri,

ker malo predolgo traja da se začneš potiti,

ampak ko se enkrat segrej pa tečeeeeeeeeeeeeeeeeeeee in tečččččeeeeeeeeee :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Atlantis- ok (mal drago, pa greba za terapije-čist adijo) 7/10

Dobrna- najboljša animacija 8/10

Breza- dober ambient 6/10

Topolšica- fina infra 5/10

PanonskeTerme-kr neki

ipd -ups, mal stroga sem pri ocenjevanju, ampak vsaki neki manjka

Moj Fit:

+ blizu

+poceni

+kot interna (za člane)

- ni infra savne (pa mi je najbolj všeč)

- turška je taka mini

- na 'terasi' se ne sme več kadit (kao)

včasih dopoldne je savna polna članov/nic 'zlata leta', je gužva, a so simpatični; ne vem a je to + al -

no, največkrat se tukaj potim....

Savna je super za imunski sistem- vsi v savno! :) Baje je Fanči najboljša.Se je treba naročit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Včeraj me je moja gnala v vodo.

Nova pridobitev v Čatežkih. Nekako kot Orhidalija (?)

Kar prijetno in zelo na nivoju, predvsem mi je bilo všeč to, da ni bilo nobene gužve, da ne rečem prazno. Verjetno ima nekaj zaslug za to poleg sredine tedna tudi cena, ki je cca 29 €/dan, med vikendi menda 32 ali 33 € na osebo. Malo pa 5,6 savn (samo novi del) , 5,6 počivalnic (tudi vodene postelje :whistle: ) , bazeni ni da ni, bufet ...

Še par slikc. Če je ktera motna, je to zaradi pare :naughty:

post-5391-1245329060_thumb.jpgpost-5391-1245329075_thumb.jpg

post-5391-1245329083_thumb.jpgpost-5391-1245329089_thumb.jpg

post-5391-1245329096_thumb.jpgpost-5391-1245329102_thumb.jpg

post-5391-1245329109_thumb.jpg

***** :worship:

Tu in tam, je opazit sicer malo gradbeniške šlamparije ampak sicer vse najboljše.

Priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Saj ne vem, če tole moje vprašanje paše v to temo a tudi mene je pičilo, da bi šel za par dni se malo namakat, saunat in masirat v eno od zdravilišč. 

Slišim pohvale wellnesa v Termah Topolščica. 

Ima kdo izkušnje?

 

Kaj bi rad: relax.

Kaj ne bi rad: gledal starih mam. 

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  :lol1: :lol1: :lol1:

 

Corser ti si pa res en optimist!!

Nisem še zasledila,ne pr nas in ne v tujini,da bi v savnah na kupu naletela na same take kot je una '' packa ''iz Generali zavarovalnce.. Zakaj ne?' Ker te mlade deklce težko prenašajo vročino,imajo prepričanje,da greš v savno edin,če se hočš nahoda rešt in še en kup drugih reči..No,so tudi izjeme ampak te so poleg revmatičnih dedkov in babic ter upokojencev v manjšini..

 Terme topolščica so dobra izbira..Če se boš pa kej prot morju odpravu,jih imaš lepe in v velikem sklopu tudi v hotelu Bernardin..Če bi pa rad naletu na kej bolj športnega ti svetujem,da iščeš savne v večjih smučarskih središčih..Tam pa je garantirana zadeva,da si poleg duha spočiješ tud oči ..

Uživej!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem večni optimist  :grim

 

Kar se tiče Nadie Bychkove ("Generali packa"), sem se o njej vse pozanimal in me ne zanima več. 

Predvsem ena stvar me je zmotila a o tem ne tukaj...

 

Savne. 

Ja po smučarskih središčih sem jih kar dosti obdelal a mislim, da imajo razni privat wellnesi (tudi v Lj) boljšo opremo, ambient. 

Predvsem mi ne ustreza nepopisna gužva. Npr. ko si v sauni in vsakih pet sekund en not in en ven.. To mi res ne sede. 

Sem bil tudi v Laškem (ja, je lepo a gužva) in v Termah Zreče (mah...), enkrat v Čatežu (hujš ko javna kopalnica)... 

 

Za Topolščico sem slišal, da imajo baje obnovljen wellnes. Saj sem gledal na netu a to je vedno tako tako (vse lepo prikazano)... Izkušnje so važne. 

No mogoče grem pa vseeno, pa potem poročam kako je bilo. 

 

Jaz si samo želim, da ni neke pretirane gužve (ne bom šel čez vikend), da niso tam sami na zdravniških napotnicah in 90+... 

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  :lol1: :lol1: :lol1:

 

Corser ti si pa res en optimist!!

Nisem še zasledila,ne pr nas in ne v tujini,da bi v savnah na kupu naletela na same take kot je una '' packa ''iz Generali zavarovalnce.. Zakaj ne?' Ker te mlade deklce težko prenašajo vročino,imajo prepričanje,da greš v savno edin,če se hočš nahoda rešt in še en kup drugih reči..No,so tudi izjeme ampak te so poleg revmatičnih dedkov in babic ter upokojencev v manjšini..

 Terme topolščica so dobra izbira..Če se boš pa kej prot morju odpravu,jih imaš lepe in v velikem sklopu tudi v hotelu Bernardin..Če bi pa rad naletu na kej bolj športnega ti svetujem,da iščeš savne v večjih smučarskih središčih..Tam pa je garantirana zadeva,da si poleg duha spočiješ tud oči ..

Uživej!! ;) ;)

 

Lahko to tebi ženska rečt, da si spočiješ oči...sam ti tega v savni ne morem privoščiti... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!