Skoči na vsebino

Savne


devilish

Priporočene objave

Ste pa res ubogi tok je savn v lj vzameš dve brisači in greš tko jaz naredil včeraj obisk Sokol Vič super je blo spal ko angelček :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa res ubogi tok je savn v lj vzameš dve brisači in greš tko jaz naredil včeraj obisk Sokol Vič super je blo spal ko angelček :naughty:

zakaj pa dve ? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa dve ? :wacko:

Vbistvu je najbolj optimalno imeti 4 brisače.

Ena za končno sušenje.

Ena da si v njej ovit ko naokoli hodiš.

Ena da na njej sediš.

Ena za noge.

Popravljeno . Popravil MordredNoir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne dobiš ponavad brisače v savni? Js ko sm še hodu u savno sm jo vedno tm dobil, sabo sm mel sam eno za pol k sm se stuširal za domov. Odkar jo mamo pa doma pa tko ne hodm več drugam v savno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne dobiš ponavad brisače v savni? Js ko sm še hodu u savno sm jo vedno tm dobil, sabo sm mel sam eno za pol k sm se stuširal za domov. Odkar jo mamo pa doma pa tko ne hodm več drugam v savno.

jaaa, pizdoo :D sm mislo včeri da bom zraven dobo, sm najprej lepo 2 brisače spakiro pol se pa spomnem sej ja povsod dobiš brisačo za savno.. pa sem potem eno vn dal.. in lepo pridem.. (laško, stari del..), nism dobil nobene brisače nič.. :D tak da sm pol čimbolj nag hodo okol heh, na konc sem se pa z fenom posušil :D

jebiga hehe, vse je enkrat prvič :D

Drugače pa do zdaj kjerkoli sem bil, dobiš brisačo zraven.. ampak nič zato.. brisača gor al dol, važn da je družba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kake brisače vi to u savni rabte? :kva2:

pišuka še posebi u turški, že tko vse mokro, pa kaj naj tam z brisačo? :unsure:

ajoj.... ziher so me narobe učil ... bom zdej probala it kr z brisačo not , pa ne z eno, štir bom vzela :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brisačo maš zato če si prej 2 ure v bazenu pa malega mal skup potegne haha da počakaš da se nazaj normalizira pa si pol dalje nagec xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brisačo maš zato če si prej 2 ure v bazenu pa malega mal skup potegne haha da počakaš da se nazaj normalizira pa si pol dalje nagec xD

eni nimamo takih problemou..hheh joke :kva1: probi bejbo zamenat če ga skp potegne. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no da povem, men je blo ful vroče z brisačo, tak da jaz res ne vem kaj vam bojo u savni... pa eni mate clo 4 :kva2:

ma ste nori al kaj

ja ne vem, zaka ti ga skup potegne :unsure: da ni res družba kriva :whistle: to mi še nben ni reku :lol1:

sam je pa pasala, sauna dons :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, če je bla fora ddd :)

brez skrbi.. družba je 1a :)

drugače pa ja.. sej ne moreš z brisačo..glede vročine pa mislim da je iso vroče a maš brisačo al pa ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa poskusi varianto savna in jacuzzi in v sakem si toliko časa, kolikor ti ustreza.

savna-1 min

jacuzzi-3 min pol pa ponavadi komej živim k sm tok omotična..

ne prenesem vročine klub temu da me skoz zebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha

ja sej brisača je bla sploh fora :P :P

družba pa tko nardi svoje ;) :whistle:

bemvasveca . . . . pa vi nemate pojma za kwa se v savni uporabjajo brisače!!!!! :P

da povem sam to . . . . . v rabo pridejo v slučaju pohotne poplave . . . . :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ponavadi se v savni uporablja savna da na njej sediš - v finski, da s svojim potom ne namočiš celih klopi, drugo ti dajo za brisanje potu po obrazu, ker te začnejo pečit oči če ti pot pride v njih, tretja pa je da se z njo obrišeš ko se stuširaš. Če ti dajo pa zraven rjuho, je pa zato da se ko prideš iz savne lahko mal z njo oviješ da ne razkazuješ bogastva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se v savni uporablja savna da na njej sediš - v finski, da s svojim potom ne namočiš celih klopi, drugo ti dajo za brisanje potu po obrazu, ker te začnejo pečit oči če ti pot pride v njih, tretja pa je da se z njo obrišeš ko se stuširaš. Če ti dajo pa zraven rjuho, je pa zato da se ko prideš iz savne lahko mal z njo oviješ da ne razkazuješ bogastva.

tudi jaz ponavadi v savni uporabljam savno :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!