Skoči na vsebino

Savne


devilish

Priporočene objave

Bla včeri...ful je pasal! :OK:

brubi 46 ojla v kateri si pa bila :naughty:

Popravljeno . Popravil Darko U2nc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa ne zdržim v savni niti 2 minutu... že tako sem elergična na vročino in sonce pa še dihat ne morm not :D :D anti savnar sem čist :D

Potem pa poskusi varianto savna in jacuzzi in v sakem si toliko časa, kolikor ti ustreza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vedno v atlantis... ko sem v lj in ko imam čas, seveda :rolleyes:

aTLANTIS JE DRGAC MEGA..... Sam je ful folka zmer not...... :glare:

Tko da sem prebeksljala na manjse ....bolj intimne..... Brez kakih mladezev ali mase.....

Hmmmm Hotel toplice- bled.....Imas finsko, tursko in infra.... sicer brez kakih terapij in to......

Ampak imas MIR........In manj moznosti da se ti naserjejo kak presrani folk......... Mislim da je welness Ziva.... nisem pa zih

Na gorenjskem koncu tudi svetujem Kr.G. ....

Nek hotel Lek....Tudi intimno....na nivoju....ce gres sam.... ali pac v druzbi.... imaS V VECINI MIR..... Z izjemo- da odprejo po 13ih

Hotel larix pozabite, ker bo polno italjanov- skoraj vedno.....Ali Vodni park Bohinj.... Bila 2x..... stretan put i nikad vise....hihihihi....

Fitnes Kranj- vedno *druzba*

Wellness bled- Vedno cudne vonjave......neprijetne..... in se vcasih kljub temu da kako urico prej poklices..... te pricaka mrzla savna..... Sicer ti prijazno ponudijo pijaco.....in cca.pol ure se mores cakat..... no.....se to 3x zgodilo..... so svoje AS-e pokurili..... me ne vidijo vec.....

No ja....toliko glede nasega konca......

Ne vem....od Kranja do kr Gore..... meni osebno se najbolj pase- in upam garantirati za savno v Toplicah..... Tudi ambient... je svetla, cer se prav postavis - cista, intimna, vedno vse urejeno v nulo..... ko pocivas..... iz lezalnika pogled na Blejski grad..... Kaj ces lepsega.....

Ne vem....Toliko glede mojih izkusenj in upam, da sem komu kaj pomagala, ce bo kdaj zasel v 04!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmwslo, pa ti si car!

:worship:

Kako lepo, šele zdaj sem odkrila tole temo in videla slikice tvoje savne doma.

Včasih sem bila redni obiskovalec savne. Pa ne takšnih hotelskih in množično obiskanih, meni pač mnogo bolj ustreza kakšna privatna, mirna in domača savna.

Pet let zapored vsaj 1x, če ne 2x tedensko - sploh nisem vedela, kaj je to prehlad ali boženedaj kakšna gripa! Potem je življenje napletlo drugačne poti in sem že nekaj let out.

Zdaj pa se ponovno ogrevam, savna najmanj 1x tedensko in sicer spet pri starem prijatelju, tako kot prej.

Ima eno veliko, večjo in manjšo savno, umirjeno, domače in prijateljsko vzdušje. Zelo čisto in vzdrževano.

Cena? Zanemarljiva.

Še en dokaz, da znajo fuzbalerji (sploh bivši) biti zelo podjetni. In stari Simke je res zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmwslo, pa ti si car!

:worship:

Itaq :whistle:

Ja, tudi meni paše savna neverjetno. Predno sem jo naredil, sem vil v savni vsega dva ali tri krat. Nisem niti vedel, ali mi bo ustrezala in ali jo bom sploh pošteno izkoristil. Nekateri so mi svetovali, naj denar in prostor namenjen savni izkoristim bolj pametno, a sedaj vem, da ga pametneje nebi mogel porabiti. Koristim jo v glavnem v hladnejših mesecih tam nekje od septembra oktobra, pa do aprila , poleti pa bolj izjemoma. Tudi meni odgovarja domačnost in posebej "priročnost", ko ti po savnanju ni potrebno še voziti kam domov ampak se predaš počitku ali kar spancu.

Savna je zakon :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

uf, bo kr treba kej it. drugace ce grem kam grem ponavadi v atlantis.. pa ob kaki taki uri da nisem v savni s 10 drugimi folki.. :P

najraje imam pa turško.. uno z evkaliptusom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno najbolj odgovarja Breza v Ljubljani, ze res da je draga sam je pa fenomenalno.

Na morju pa priporocam Salinero v Strunjanu - (Hoteli Piran) vedno ko sva sla z mojim dol je bilo prazno tko da sva imela vse zase (ce je kdo ze prisel je prisel popoldne) Se pa splaca narocit ker vam tako ze prej zalaufajo savne - ce pa "pozabijo" kot so pri nama se v 15min lepo ogrejejo kar je lih prav da se v garderobi preoblecete ipd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmwslo, pa ti si car!

:worship:

Kako lepo, šele zdaj sem odkrila tole temo in videla slikice tvoje savne doma.

Včasih sem bila redni obiskovalec savne. Pa ne takšnih hotelskih in množično obiskanih, meni pač mnogo bolj ustreza kakšna privatna, mirna in domača savna.

Pet let zapored vsaj 1x, če ne 2x tedensko - sploh nisem vedela, kaj je to prehlad ali boženedaj kakšna gripa! Potem je življenje napletlo drugačne poti in sem že nekaj let out.

Zdaj pa se ponovno ogrevam, savna najmanj 1x tedensko in sicer spet pri starem prijatelju, tako kot prej.

Ima eno veliko, večjo in manjšo savno, umirjeno, domače in prijateljsko vzdušje. Zelo čisto in vzdrževano.

Cena? Zanemarljiva.

Še en dokaz, da znajo fuzbalerji (sploh bivši) biti zelo podjetni. In stari Simke je res zakon.

Kak zdaj stari al mali Simka?? :evilgrin: Kar se pa savne tiče, pa fuzbalerji res znamo poskrbeti zase..Sam jo imam kar v domači kleti...tako malo, lično, za tri osebe...dovolj.....2-3 x na teden je čist dovolj.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo imam kar v domači kleti...tako malo, lično, za tri osebe...

No lepo, se vama z ženo naslednjič pridružim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak zdaj stari al mali Simka?? :evilgrin: Kar se pa savne tiče, pa fuzbalerji res znamo poskrbeti zase..Sam jo imam kar v domači kleti...tako malo, lično, za tri osebe...dovolj.....2-3 x na teden je čist dovolj.... :rolleyes:

Uh, bravo za domačo savno.

:worship:

To je zame še vedno ena od sanjarij. Sicer bolj v stilu "sanja svinja kukuruz" ...

Stari Simke fura vse skupaj, mladi pa naj bi mogoče kdaj prevzel. Najbrž na stara leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred par dnevi, sem v planetu Tuš gledal majhno (za 2 sede) portabl savna kabino. Sestavljanje simpl ko pasulj, rabiš še šuko vtikač in se savnaš. Dimentije je cca 2x1 m (cca sem napisal) in jo spraviš v vsako stanovanje tudi na hodnik ali balkon :whistle:

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

in uživancija se lahko začne

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!