Skoči na vsebino

Savne


devilish

Priporočene objave

Živjo!

Zanima me, kje so savne po Ljubljani? Ne morem verjeti, da jih poleg Atlantisa ima mogoče le še en salon (ali karkoli že je) in nekateri hoteli (samo za svoje goste). Ali obstajajo še kakšne savne po Ljubljani? Splet mi ravno ni pomagal pri iskanju.. nekaj sem našla, ne pa veliko. Ker v Atlantisu je možnost za 2 uri le 4.000 SIT, in imaš zraven še 3x vstop v Termalni tempelj in 3x v Svet doživetij.. No jaz bi kdaj pa kdaj odšla samo do savne.. za mogoče nekoliko manj denarja.. (in temu primeren čas obiska). Ali ve kdo za kaj???

Pa lep dan :) No.. večer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf.. sawn kar precej.

Sokol vič ima nekej (en dan v tednu rezervirano za ženske)

Tivoli ima dokaj ugodno

Ljubljana Resort v Ježici

Tik-tak savna

Sportclub

.

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Savne se skrivajo na Štajerskem in v Prekmurju. Maribor-Habakuk, Fontana-Bellevue, Moravci, Banovci, Terme Olimje, Laško itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo da je očitno na štajerskem dosti savn, nekateri tudi očitno preveč tja hodijo, pa morda zaradi tega ne razumejo slovensko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me, kje so savne po Ljubljani?

Nekako sm najbolje zadovoljen s savno v Moj Fit-u na Brnčičevi ala Črnuče, cena je pa cca 9 ojrov!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se šele po objavi spomnla, da ta rubrika tud obstaja.. vidim, da so drugi razmišljali namesto mene :P :) V glavnem - moj fit - kaka savna pa je tam? 9 € je slišat kar v redu.. turška/finska - za kolko ljudi..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se šele po objavi spomnla, da ta rubrika tud obstaja.. vidim, da so drugi razmišljali namesto mene :P :) V glavnem - moj fit - kaka savna pa je tam? 9 € je slišat kar v redu.. turška/finska - za kolko ljudi..?

Ob sredah je samo za bejbike, btw. Ene imajo namreč poln kufer slinačev, pa grejo raje ob sredah tja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vi tu govorite o savnah kjer samo kurijo peč in švicaš al o savnah kjer je kaj akcije (pa ne gay :grrr ) .) ?

ker tudi tej je nekaj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se šele po objavi spomnla, da ta rubrika tud obstaja.. vidim, da so drugi razmišljali namesto mene :P :) V glavnem - moj fit - kaka savna pa je tam? 9 € je slišat kar v redu.. turška/finska - za kolko ljudi..?

Obe sta turška in finska MOJ FIT, poglej si tudi cenik !

OB SREDAH JE SAVNA REZERVIRANA SAMO ZA GOSPE IN GOSPODIČNE :grim :grim :grim

lp

nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Savna center Fanči (ej Tadej, sej je Fanči a ni?)

Klub Breza

Moj fit

Ja Fanči je ja. Je več saven notri, imajo pa še bazen in "đakuzi" ter nudistično teraso.

Pa tudi Sokol na viču je QL.

Savna center Fanči (ej Tadej, sej je Fanči a ni?)

Tole moraš pa razložit, da je bla še ena punca zraven, da ne bo kdo mislil, da sva bila midva sama :wub:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bla še ena punca zraven, da ne bo kdo mislil, da sva bila midva sama :wub:

:topic:

Sej v troje gre tudi ? Če si pač . . . :grim :grrr :grim

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času bla z mojo mami to soboto v Olimju... Močno odsvetujem... Gneča, hrup... Skratka zadevo so v času približno enega leta silovito pokvarili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času bla z mojo mami to soboto v Olimju... Močno odsvetujem... Gneča, hrup... Skratka zadevo so v času približno enega leta silovito pokvarili...

Idi v ljubljanski Atlantis, da vidiš, kaj je industrija. Olimje je še znosno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me, kje so savne po Ljubljani? Ne morem verjeti, da jih poleg Atlantisa ima mogoče le še en salon (ali karkoli že je) in nekateri hoteli (samo za svoje goste). Ali obstajajo še kakšne savne po Ljubljani? Splet mi ravno ni pomagal pri iskanju.. nekaj sem našla, ne pa veliko. Ker v Atlantisu je možnost za 2 uri le 4.000 SIT, in imaš zraven še 3x vstop v Termalni tempelj in 3x v Svet doživetij.. No jaz bi kdaj pa kdaj odšla samo do savne.. za mogoče nekoliko manj denarja.. (in temu primeren čas obiska). Ali ve kdo za kaj???

Pa lep dan :) No.. večer..

priporočam Savna klub Breza in savne v Sunnyju... niso pa poceni, se mi zdi.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem... Parking pred atlantisom je tko prazen, da ma človek občutek, kot bi bil Atlantis slovenski Feni al pa Obrovac... Se pa že dlje časa priptravljam da grem pogledat to čudo...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem... Parking pred atlantisom je tko prazen, da ma človek občutek, kot bi bil Atlantis slovenski Feni al pa Obrovac... Se pa že dlje časa priptravljam da grem pogledat to čudo...

Ne hodi. Nimaš kaj videti. Ena savna jim je nedavno tega zgorela. Sicer pa drago in za množice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že več kot eno leto enkrat tedensko hodim v Atlantis, pa mi je še vedno cool ... verjetno je malo pogojeno tudi z izbiro časa obiska - prostora je več kot dovolj. :) B)

Sicer pa je Fanči na Galjevici resnično zakon!! B) (pa nisem bila jaz tista tretja :D ... so sosedje mojega otroštva & moj oče je med drugim zgradil tisti bazen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!