Skoči na vsebino

Savne


devilish

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

sej bi se jaz povedala, kam zlo rada zaidem, pa bom raje tiho... da ne bo kr naenkrat prevelike gnece (ker so zdaj tam obenkrat res maximalno 2-3 osebe v savni) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa zastonj :D

Jst tud :grim

mene zanimajo bl saune u lj...npr atlantis..recmo proti večeru?kj zasebnosti pa tak?pa cena..hvala

Zelo težko boš sama, kljub temu da je velik savn v Atlantisu. Jaz sm zadnč mel srečo in sm bil sam kar v dveh savnah, samo v parni nas je blo pa k rusov :D

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem, da zaradi tako mamljivih ponudb vlada obsedeno stanje, ker je cela štala katera bi šla lahko s katerim od vas, namesto žene seveda...jasno kakopak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
obadva se je treba bat :lol1: :lol1: :lol1: :blink:

Eh. Pridi kaj na obisk, ti ga bom predstavil; je prav prijeten škrat. :eek: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil iz otvoritve hotela Arena 2 (pri Snežnem stadionu). Navdušen. Zelo posrečen objekt v katerem se v trenutku počutiš kot doma. Izbrani materiali (kamen, les), odličen design in dobro premišljena zasnova. No, imajo pa tudi wellness center z vsem, kar paše zraven. Bom šel hitro pokukat, ko spravijo v obratovanje. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
no pa sem se še jaz lotil samogradnje infra savne,

danes sem za začetek demoliral kopalnico :whistle:

Bravo. Kje si dobil grelce. Malo razmišljam, če bi mojo finsko, lahko kako skombiniral z infra :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo. Kje si dobil grelce. Malo razmišljam, če bi mojo finsko, lahko kako skombiniral z infra :hmm:

grelcev še nimam, danes sem začel z rušitvenimi deli,

sem pa zasledil na internetu tipa ki prodaja grelce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!