Skoči na vsebino

Yamaha XV 125 (Virago (beri: Viragec))


tombgo

Priporočene objave

cetudi so popolnoma neuporabne, da o sub/objektivnosti ne govorimo?? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da se ne splaca vrtat rora in je najbols kr original pustit!!!

Sm bil na motozboru v Skofji Loki pa sm vidu 2 viragota 250 pa navrtana rora pa ucpod na niskih obratih je kr coool sound sam pol na obratih je pa baaad cudn sound k kosilnica.

Glede 2T masin sm pa ze povedu da sm mel TDR 125 pa je bla res zakon in tud vlekla v pospeskih je kr mal bols k kera rs125 odprta zato k je mela fenomenalno preracunan menjalnik za pospeske.

Prednosti motorja 2T VS 4T

2T motor

+Moc motorja skoraj 2x vecja od 4T

+Lazji agregat

+Motor se rad vrti in je zelo ziv

-Pogoste okvare motorja

-Veliki servisi (20000km bati, obrocki....)

-Olje 2T ki pa ni poceni 1700sit + za 1L

-Pozresen motor in slabi izkoristki

-Pri velikih km in napacnih oljih zabitost izpusne cevi ter izguba KM

4T motor

+Vzdrzljiv motor

+Solidna poraba

-Pri izrabljenih motorjih vecja poraba olja ampak se vseeno nic proti 2T

-Tezji agregat

2T motor je men osebno boljsi za vozit ampak njegove vegativne strani so zelo velike men je tdr ribnla pr 40000km frendu tzr tud pri 26000km enmu drugmu frendu Aprilia rs 250 4x ribnla v enem letu pa se mal. To ni to!!!!

2T masina je mogoce dobra za na pisto ne pa za na cesto kjer hoces zanesljiv motor in ki ne bo veliko bencina trosil.

Zakaj pa mislis da so svetovni proizvajalci ukinili oz ukinjajo proizvonjo 2T motorjev??? EKOLOGIJA, ZELO SLABA VZDRZLJIVOST MOTORJA!!!!

NA 2T masino kr pozabte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Omenjen motorček odlično dela dokler ni ogret, takrat pa začne malce trokirat, oziroma ne doseže polnih obratov, pa tudi pospeški niso pravi. :( Letnik izdelave je 97, ima elektronski vžig, ki je preverjeno v redu. Se da mogoče kje nastaviti predvžig, da bi bilo to v redu?? Kaj bi lahko še bil vzrok tej napaki?? Pozna kdo kakšne šibke točke teh koleščkov??

Lepo prosim za ideje in kakršnokoli uporabno pomoč!

Hvala :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....probi svečko kot svetuje Hotchko...drzugače pa dodaj malce goriva v vplinjaču.....ko je hladen ima zrak zaprt in je več goriva.....mogoče je krivo razmerje zrak-gorivo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jep tista guma je draga zadeva..

Oj,

meni ja šla ista guma na 250 - pa sem ji za eno leto podalšal življenjsko dobo s silikonskim kitom - lepo zamaži razpoke pa bo še držala.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejta drugic to preko PMjev uredit, prosim.

(zato ker ima motosvet moznost reklamiranja in ker se delno prezivlja od tega in se potem tistim, ki dejansko placujejo, da lahko oglasujejo na MS verjetno zdi butasto, ce imajo drugi zastonj reklamo, kar potem v koncni fazi pomeni, da nihce ne bo vec hotel placevat, kar pomeni, da ne bomo mogli vzdrzevat motosveta, cesar pa nocemo. zato.)

in kaj ma veze, mel sm motor pri dveh serviserjih, pa niso znali popravit ventila na mojem motorju, mi je pa primec takoj vse naredu, tako da, kaj ma veze kdo da dnar, vsakemu lahko povem da je Primec špica, kr h njemu motorje na servis, treba podpirat ljudi ki vejo kaj delajo in si vzamejo čas za stranke :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Ok, keš sm si zaslužu, pol pa sm se odloču, da si bom kupu motor.V mislih sem meu

kako HONDO NSR, al pa APRILIO RS, sam fotr seveda tega ni pustu (da se bom vbeu),

pol pa sm lahk zbiru sam čoperje, pa sma s fotrom kupla kr pocen yamaho virago 125, ok,

ta motor je res JOKE! Maximum hitrost na ravnini je 95km/h, potegne pa k picka, ne morm

verjet!Aja, pa če sam omenim da ga morm prvo ful dolg ogrevat, da ga lahk sploh kej nateram!

Ok, zdej me pa zanima, če ma ta moped kake blokade, ki jih lahk ven vzameš?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa hotu kupt čoparja 250, pol mi je pa fotr ubodu ninjo 10-tko. ta zadeva res vleče k prasica, kva nej nardim-a ma ninđa kšne blokade?? šit ane,res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ok, keš sm si zaslužu, pol pa sm se odloču, da si bom kupu motor.V mislih sem meu

kako HONDO NSR, al pa APRILIO RS, sam fotr seveda tega ni pustu (da se bom vbeu),

pol pa sm lahk zbiru sam čoperje, pa sma s fotrom kupla kr pocen yamaho virago 125, ok,

ta motor je res JOKE! Maximum hitrost na ravnini je 95km/h, potegne pa k picka, ne morm

verjet!Aja, pa če sam omenim da ga morm prvo ful dolg ogrevat, da ga lahk sploh kej nateram!

Ok, zdej me pa zanima, če ma ta moped kake blokade, ki jih lahk ven vzameš?

hvala

prvo kot prvo od 4t čoperja ne moreš pričakvat nevem kakšnih zmogljivosti(beri: hitrosti, pospeški), od 4t so čoperji narejeni bol ko ne za ''kruzanje''in ne za preganjanje po cestah gor in dol :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kot prvo od 4t čoperja ne moreš pričakvat nevem kakšnih zmogljivosti(beri: hitrosti, pospeški), od 4t so čoperji narejeni bol ko ne za ''kruzanje''in ne za preganjanje po cestah gor in dol :devil:

To vem ja, sam vseeno, za 125 bi lahko blo boljš!Sem se včeri pelu z Dealimom daystar 125, pa je čist

druga zadeva no, potegne boljš, končna hitrost pa taka ko pr CBRki (125). :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
zdravo sem novi med 125kami :D in me zelo zanima kak je z tem čoperjem yamaho 125 virago? in bi proso če mi lahko razložite kaj o njem .. lastnosti pa to :) ker meni je ful :OK: čoper in bi si rad kupil enega tapravega :D že naprej hvala za odg.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Rabil bi ta del,če ga ima kdo,ker sem ga nekje med vožnjo izgubil. Zanima me kje bi jst to lahko dobil,oz če ima kdo to doma.NUJNO!!!!Za vsako točno informacijo kje lahko dobim to...Pa da je take farbe dobi človek za en pir oz sok.

post-13528-1186825420_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!