Skoči na vsebino

KDO BO NOVI MOD


sas005

Priporočene objave

tisti ki bo postal mod, bo imel izredno dosti dela, vsaj na začetku, ker je skuterski del foruma v zadnjih 2,3 letih postal pravi smetnjak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za prijavo. Kar dosti se vas je nabralo. Glede na vaše odgovore in naše poznavanje vaših 'aktivnosti' na forumu, bomo izbrali nekaj kandidatov, ki greste v naslednji krog. Pričakujte PM-je nekje do ponedeljka. Medtem pa --- imejte noro dober vikend :yea1: :yea1:

tisti ki bo postal mod, bo imel izredno dosti dela, vsaj na začetku, ker je skuterski del foruma v zadnjih 2,3 letih postal pravi smetnjak...

Ampak orodja za urejanje foruma so v naši aplikaciji zelo močna in omogočajo zelo enostavno premikanje objav, razdeljevanje in premikanje tem, brisanje itd. Skratka, big fun!

No, pustimo to -- moderatorji so definitivno postavljeni pred krasen izziv.

Welcome on board :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne še... ni bilo časa, smo albume rihtali.

Še par dni, da se prebijem čez vaše "application forms"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@noise....mogoče nisi videl mojega vprašanja že od prej :D

bo novi mod eden ali jih bo več :? :)

pa še to: bo moderator omejen na skuterski del ali bo lahko čistil cel forum :?

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je bilo napisano da se išče za Skutrski del foruma.. Logično bi bilo smao za ta del ne? Potrpežljivost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise da ti malce svetujem pri izbiri kanditaov....

jaz nebi nikol kandadiral če tako nimam časa na konkurenčnem forumu :)

neizbiraj glede na priljubljenost...temveč znanje na katerega se lahko uproabniki zanesejo...se pravi če bo SKUTER moderator pol nemore bit Koci ker on ima moped...kakor sva se nekaj pogavarjal na msn neki šraufa ...samo ni to to :whistle:

jaz bolj nekoga ki ima več izkušenj kot koci... oz. tako znanje kot so bili bivši uporabniki (mislim da veš na katere mislim) samo te smo itaq mi pohasal :D

tako da....teško delo ga čaka....tudi nas je in smo kar lepo uspešni SKUTER sveta in počasi bomo tudi v Moped sceni :)

lahko noč konkurenti :D

Popravljeno . Popravil HaRkO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Ahh, kids... :photo: :photo: :photo:

če smo že pri tem..... kids te je naredu :)

mislim da mi ni treba sebe zagovarjat, ker sam veš da vam skuter scena ni uspešna, imate 4podkategorije...in not svega živega nametano :slap:

samo tu se vidi vaš trud....za naprej nebom komentiral ko je bzv

bil sm res budala da sm tu kaj sploh napisal...ma sej tako al tako me več tu NEBO!!!

pa tut upam da bo Koci mod :lol1: pol boste res mel najboljsi forum :lol1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=93580]

no ja to je za tisti komentar da nimam skuterja :angry:

pa tut upam da bo Koci mod pol boste res mel najboljsi forum

to sem razumel kot žalitev...... sploh pa te ni nobeden prosil da sodeluješ pri debatah, zato odpeketaj nazaj na ˇkonkurenčniˇ forum, kjer se družite sami hard core tunerji :lol1:

post-9362-1173796037_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri debili...konkurečni forumi pa to...jst sm za kocija k vem da zna veliiik stvari nardit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo že pri tem..... kids te je naredu :)

mislim da mi ni treba sebe zagovarjat, ker sam veš da vam skuter scena ni uspešna, imate 4podkategorije...in not svega živega nametano :slap:

samo tu se vidi vaš trud....za naprej nebom komentiral ko je bzv

bil sm res budala da sm tu kaj sploh napisal...ma sej tako al tako me več tu NEBO!!!

pa tut upam da bo Koci mod :lol1: pol boste res mel najboljsi forum :lol1:

lp

kaj si ti neki burek za vraga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci kr zgrozen sm k vidm kasn rastut je tale tvoja SRka :D jst mam isto pa sm glih dans popravu:D sam tole koci ne bo pa se velikkk dela hehe :lol1: :lol1: hec hec (šala):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise da ti malce svetujem pri izbiri kanditaov....

jaz nebi nikol kandadiral če tako nimam časa na konkurenčnem forumu :)

neizbiraj glede na priljubljenost...temveč znanje na katerega se lahko uproabniki zanesejo...se pravi če bo SKUTER moderator pol nemore bit Koci ker on ima moped...kakor sva se nekaj pogavarjal na msn neki šraufa ...samo ni to to :whistle:

jaz bolj nekoga ki ima več izkušenj kot koci... oz. tako znanje kot so bili bivši uporabniki (mislim da veš na katere mislim) samo te smo itaq mi pohasal :D

tako da....teško delo ga čaka....tudi nas je in smo kar lepo uspešni SKUTER sveta in počasi bomo tudi v Moped sceni :)

lahko noč konkurenti :D

Hehe ti si mi nadarjen... :D

125cc ni moped...pa tud če bi bil je to skuter IN moped forum.....sploh je pa koci precej maher tko da se ni za bat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!