Skoči na vsebino

H.Blagne&Demolition Group: DEŽ


mojcka

Priporočene objave

Mojcka, a ti to ugotavljas, da spada v motosvet kot celovita skupnost (pac svet motorjev, motoristk, motoristov,....) ali recimo zelis, da prestavimo temo v Motosvet.com forum?! :? :o Malo sem zmeden, kaj si sploh hotela povedati.... pa po facah Cyc-a tudi sklepam, da nima pojma, o cem ti to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slucajno kaj v smislu "preklet dez, pa se to ni zadost, mora bit se Blagnetova po radiu" :?: :?

(Nesreca nikoli ne pride sama press ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go Mojcka go... sej ne da jst nism zmedena... ampak si ostale dobr zmedla... Helena Blagne se Zaman trudi, da bi bila taka kot Demolition Group... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ummm jaz slednjih sicer ne poznam, ce pa pojejo z Blagnetovo bi bilo pa ime Disaster group verjetno bolj na mestu, za vse skp :twisted: :twisted: :lol: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Cyc ne nakladaj. Poslušaj komad, pa ti bo vse jasno. Helena ma glas (in stas) samo ga žal uporablja v napačni glasbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Cyc ne nakladaj. Poslušaj komad, pa ti bo vse jasno. Helena ma glas (in stas) samo ga žal uporablja v napačni glasbi.

Točno to, in ko poslušam tisti skupni Dež, me zmeri mal kurja polt, tko je dober!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj, kako naj rečem, pa saj bi pa, no.... OK.

Saj vem, da je vročina in sopara dela tudi svoje, ampak folk ne ga biksat.

Nekomu je res potreben dež! :lol: :wink:

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helena ma glas (in stas) samo ga žal uporablja v napačni glasbi.

:shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pri "ga žal uporablja" nehal stavek, bi bilo cisto OK pol :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Glas in stas pa seveda tudi ima, pa se slaba sta povrh :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pri "ga žal uporablja" nehal stavek, bi bilo cisto OK pol :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Glas in stas pa seveda tudi ima, pa se slaba sta povrh :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Dej prvo povej, če komad sploh poznaš.

Če ga poznaš in ti še vedno ni všeč, potem je stvar jasna, si pač brez okusa, saj nisi edini. :evil:

Če pa ga ne poznaš, daj posluši ga, potem se pa javi.

8)

Da ne boš mislil, da sem kakšen fan od Blagnetke, to je edini njen komad, ki mi je všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komada ne, pac pa vem kaksne so njene pesmi in vem, da niti pomotoma ne spadajo med reci, ki bi jih jaz hotel slisat :D :twisted:

Dost o tem ... hitr slusalke gor pa Rhapsody in Rammstein gor, da pozabim na vse skupaj :twisted: :D :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komada ne, pac pa vem kaksne so njene pesmi in vem, da niti pomotoma ne spadajo med reci, ki bi jih jaz hotel slisat :D :twisted:

Dost o tem ... hitr slusalke gor pa Rhapsody in Rammstein gor, da pozabim na vse skupaj :twisted: :D :wink: :wink:

Škoda, tipičen primer, ki zaradi v naprej predvidenih stereotipov, ne more uživati v raznolikosti.

Včasih se človek počuti, kot bi svinjam bisere metal.

Cyc nič osebnega. Na tvojem mestu in pri tvojih letih, bi jaz enako ali še bolj zadrto.

Vse ob svojem času.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, srček, tudi jaz se ne spotikam ob tvoje pesnenje o nekih IRC-ih in Linox-u, ker o tem poooooooojma nimam. Če pesmice ne poznaš, hm, ne komentiraj!

Čist nežno ti prišepnem, da si ne koplješ jame več spljoh!

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!