Skoči na vsebino

H.Blagne&Demolition Group: DEŽ


mojcka

Priporočene objave

Zdele grem poslušat Rhapsody, pa me boli ku..c za Demolitione, sej itak nimate pojma kdo so R, ampak so pa miljaužntkrat boljši od D, ki so bli tolk blesavi, da so sodelovali s H., tralala..."

Tega nisem napisal ... poanta je bla da sem sel rec poslusat pac zato ker sem se spomnil ene trapaste melodije od one z glasom in stasom :D :D

Pri refleks je, da greš pogledat, ali je komad na Kaazi, pol boš pa poklical frenda, da ti da cd za zapečt. Glasbeniki pa naj živijo od lufta.

No, seveda, menda nisi mislil da bom rec kupil zato, da bom videl ce je res zanic? Neee ... kupim, ko vem da je dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem vas iz tira vrgla s Helenco... haha. je pa vsaj zenska, ki si upa!

Mojcka-če ne boš pridna ti ne bom nabral rožic....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem vas iz tira vrgla s Helenco... haha. je pa vsaj zenska, ki si upa!

Mojcka-če ne boš pridna ti ne bom nabral rožic....

Ja Kekec, unih izpod Vitranca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojha,

a fantje se nabirate rozice po travnikih in jih potem :oops: sramezljivo podarite svojih dragim. one pa vse vesele :( , :oops: izjavijo,kako lep je ta svet :?: uuuu, tega pa nisem vedela.

Mojca pa Kekec pa Pehtra pa te zadeve... romantika, ni kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojha,

a fantje se nabirate rozice po travnikih in jih potem :oops: sramezljivo podarite svojih dragim. one pa vse vesele :( , :oops: izjavijo,kako lep je ta svet :?: uuuu, tega pa nisem vedela.

Mojca pa Kekec pa Pehtra pa te zadeve... romantika, ni kaj!

no,saj bi ti kapljice vseeno dal,Mojcka !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem vas iz tira vrgla s Helenco... haha. je pa vsaj zenska, ki si upa!

Ja kaj neki si upa ??

Total zakompleksana in nezadovoljna sama s seboj !

O kakovosti petja pa ne bi ! Ob današnji tehniki rabiš samo "stas" !

Odlično sredstvo za poneumljanje mas !

Demolišni pa so vso to masovko prijazno izkoristli in se pojavli v radijskih sprejemnik gospodinjstev v katerih se ne bi nikoli !

Alternativa+goveji pop= štala total

pa obilo dobre glasbe

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helenca je v kombinaciji z DG zelo poslusljiva.

PS: a ma kdo kako njeno sliko zgoraj brez iz mlajsih let, me zanima zakaj so se tipi na veselicah v mojih mladih letih tako slinli :wink: :twisted: :D ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helenca je v kombinaciji z DG zelo poslusljiva.

PS: a ma kdo kako njeno sliko zgoraj brez iz mlajsih let, me zanima zakaj so se tipi na veselicah v mojih mladih letih tako slinli :wink: :twisted: :D ?

Meni se zdi, da je bila leta 2 pa 3 en komentar v Anteni, da ena jeseničanka dol na jugi cigotom poje in pljuva čez slovence, da niso v postelji nč vredni, zraven pa njena slika iz strani in zgoraj brez. Torej: Antena - arhiv, če imaš kaj vez.

Pa če ti bo ratal, poskeniraj pa še nam pokaž! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj neki si upa ??

Total zakompleksana in nezadovoljna sama s seboj !

O kakovosti petja pa ne bi ! Ob današnji tehniki rabiš samo "stas" !

Odlično sredstvo za poneumljanje mas !

Demolišni pa so vso to masovko prijazno izkoristli in se pojavli v radijskih sprejemnik gospodinjstev v katerih se ne bi nikoli !

Alternativa+goveji pop= štala total

pa obilo dobre glasbe

SKA BIKE

Ajde, še en, ki mu gre uspeh v nos. Če tvoj omiljeni ska band še ni prišel v eter na večji radijski postaji, še ne pomeni, da je treba vsakogar, ki je to dosegel popljuvat. Demolišni se zaradi Helence na "domačih" postajah niso nič kaj bolj vrteli. Sploh pa kaj bi oni imeli od tega, ta folk itak ne kupuje na alternativnih oddelkih.

Ljubosumnost te prej ali slej pokoplje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote="Lucky"

Ajde, še en, ki mu gre uspeh v nos. Če tvoj omiljeni ska band še ni prišel v eter na večji radijski postaji, še ne pomeni, da je treba vsakogar, ki je to dosegel popljuvat. Demolišni se zaradi Helence na "domačih" postajah niso nič kaj bolj vrteli. Sploh pa kaj bi oni imeli od tega, ta folk itak ne kupuje na alternativnih oddelkih.

Ljubosumnost te prej ali slej pokoplje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, Rude, povej, kaj te muči. Ali pa veš nekaj, kar jaz ne, ker nisem v sceni. A so DG naredili kaj grešnega in jih bo zdej alternativa izvrgla kot zadnje izmečke, ker so si upali nekaj malega zaslužiti? Idiotsko. Komad je dober, če so z njim zaslužili in si naredili promocijo pa tudi prav, bodo vsaj lahko še naprej ustvarjali in kolikor toliko živeli od tega. Kaj je to prineslo Heleni, ne vem, je pa vseeno lepo od nje, da je posodila svoj glas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je komad všeč in ga z veseljem poslušam.

Demolišni in Helena sicer ne razturajo tako kot Slak ali pa Gamsi, ampak meni so vseeno všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Moje mnenje!

Na žalost poznam demolition group in vem da so fantje čist OK.

Če še niste opazili oni na vsaki plati naredijo en komad iz čistga joka.

Za denar se jim pa ne gre ker so vsi zaposleni in jim je glasba zgolj hobi!!!

Kae se tiče priznanosti- band je uspešno nastopal v Italiji,Avstriji....

Dejstva govorijo zase. Dež je pa definitivno cooool.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje!

Na žalost poznam demolition group

zakaj pa na žalost :?: :shock: :wink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje!

Na žalost poznam demolition group

zakaj pa na žalost :?: :shock: :wink:

Translate tole "na žalost".....ne dojamem konteksta :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nisem mislil užalit kerga koli pač tko se mi je zdelo da se dobr sliši v kontekstu.

Drugače so mi oni čisto OK band. Se pa vidi, da so že v letih in ko sem na njihovih koncertih se obnašajo kot čisti profesionalci in tudi sliši se tako.

Načeloma mi vsaka njihova plata ni glih všeč, samo na koncertih me pa prevzamejo.(niso zastojn dobili življenske nagrade)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

in če koga zanima, kaj počne Helena te dni, lahko potrdim, da je bila opažena na Microsoftovi NT konferenci 2004. Upam, da so ji vse sisteme dodobra poseksrvisirali :)

post-15-1084899632.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me fopat; hočeš rečt, da je bla H. že na 3. dogodku v isti konfekciji! Prvič na Viktorjih, drugič ... mah ne morem se spomnit... blo je neki na TV..... in zdej še na MajhnemMehkem???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me fopat; hočeš rečt, da je bla H. že na 3. dogodku v isti konfekciji! Prvič na Viktorjih, drugič ... mah ne morem se spomnit... blo je neki na TV..... in zdej še na MajhnemMehkem???? :hmm:

ma ja ,ti rečem, po mojem je bankrot ... pa nima dnarja zmer za neki nouga :D

mogoče jo je davčna štrafala :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem se pa vdaja analnemu seksu s čisto prevelikimi zadevami, rezultat hemeroidi in je vse kar vidite samo prijetno sedalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je MS-ovcem in obiskovalcem tud katero zapela al se je mal prišla pokazat?

ne bi vedu iz glave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!