Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Ne me strašit s Peco.... :roll:   bom zmagala, če bom šla že samo na Kremžarco!  :wink:  :D

Ne se bat, ker je skor lažje prit na Peco kot na Kremžarco (upoštevaje turistično pot iz koče do vrha) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, saj res Peca. No, Aja. Lahko pa naredima tak, da se zapeljema do koče z motorji, pol pa do vrha peš. Aja, ti maš čoperja. Ja nič. Lahko greš na moj zadnji zic

če bom diablota uspela prepričat, da greva z mopedom na Koroško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom diablota uspela prepričat, da greva z mopedom na Koroško

... ne boš ... šla bosta z avtom, ker bosta morala s seboj peljati še rušt za motor ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj AJA! Seveda se kaj vidimo... :D

Jz sem bil ta vikend na Ivarčkem - prišla sta Lindau in Uti, Ike pa se je menda nekje izgubil... :roll:

Ta vikend se pa res lahko zmenimo za kakšno malo večje srečanje... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peca pa je res mačji kašelj...skoraj do koče prideš z avtom, potem pa do vrha še kakšno uro (malo hitrejše) hoje! Pa ful lep razgled...že kar pogrešam Peco! Smo včasih hodili po 2 do 3x na leto....hmmmmmmmmmmm....

Kdaj vi to mislite it na Peco? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ne vem kje ste bili :?: :?: :?: Midva z Diablotom sva šla na Kremžarco (na Peci je baje že sneg). Ajde priznam, da tura ni bila nevemkako dolga, ker sva skor do vrha pršla z motorjem (hvalabogu, da mam enduro) do ene kmetija al kaj, pol pa sva imela sam še ene 20-30 min do koče. Lih tko en fajn sprehod.

Aja, kje pa si ti bila cel čas, da si bila nedosegljiva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zmeraj najbolj glasna, pa v bistvu nobenega osebno ne poznam :lol: . Boste mogli en dan naslednjo sezono kaj na obisk prit na Obalo, da se vidimo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zmeraj najbolj glasna, pa v bistvu nobenega osebno ne poznam :lol: . Boste mogli en dan naslednjo sezono kaj na obisk prit na Obalo, da se vidimo :P

Vale, če drugega nič, čez dober mesec je NFS, pa nas pridi tja pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zmeraj najbolj glasna, pa v bistvu nobenega osebno ne poznam :lol: . Boste mogli en dan naslednjo sezono kaj na obisk prit na Obalo, da se vidimo :P

Vale, če drugega nič, čez dober mesec je NFS, pa nas pridi tja pogledat

To pa na žalost ne bo šlo, ker me ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ostali korošci so pa že na zimskem spanju :roll:

Sam da sem js še čist taprave koroške grumpe dobla, zdaj pa lahko mirno spite dalje! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ostali korošci so pa že na zimskem spanju :roll:

še ne spančkamo, ampak so VOLITVE in moped sem odjavil, tak da me to samo rajca, ko se vi vozite okol. :cry:

LP

Oto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Marijan!

Vsi še ne spimo - včeraj sem se vozil malo :D. No v bistvu sem šel natankat moped - pol je bil pa sonček, pa sem se zapeljal proti Dravogradu... Pa sem se oglasil še pri tebi na en kofe - naredil en krog okrog tvoje hiše, pa te nisem kje videl (pa tud tvojga avta ne), pa sem se obrnil in šel domov.

Pol sm pa študiro - mater, pa ja mam gsm... :shock: :cry:

Pa drugič...

P.S.: Ko sem zavijal k vam iz glavne ceste, je eden iz mene naredil skoraj pleskavico - je prižgal iz ovinka in se ni mogel ustaviti, ko0 sem čakal, da avti iz nasprotne smeri peljejo mimo. Sem mu komaj ušel... Če ne bi jih pa dobil po riti... :D :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si to bil v ponedeljek, takrat delam do štirih.drugače maš pa telefon, pa pokliči, za kofe pa pir je zmeraj čas. ravno delam en cimer za motorje in motoriste ( sedaj je še precej v surovem stanju, do pomladi pa že bo nekaj ratalo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Marijan!

Se učim za izpit in sem bolj nakratko s cajtom... :(

Te pokličem kaj drugi teden, da vidim kako sobo taj ti delaš... Lepo se imej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marjan Care naš!

Ti bi lahko za nas zbral naročila za nove majice, polj pa spijemo skupen zimski pir in jih sprobamo, kaj misliš? :?:

:wink: LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marijan ni preveč za to stvar, ne hodi v ljubljano, ne bo šel na NFS, mislim, pa da bi lahko mali bik kaj naredil v tej smeri-zdaj ko bo naredil izpit bo imel več časa. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vas moram obvestit glede NFS

dejte prosim prebrat v pravi temi in se zmenite, kdo bo v vašem koncu pobral denar in ga nato prnesu v OLP

ej, pa sej ne, da neb smel v OLP pridt........ ampak verjetn vsi ne boste mogl

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!