Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Hmmmm mogoče sta se me že naveličala glede na to, da smo se zadnje čase kar precej družili :huh:

Se vidimo!

LP Jaša, Honky

Ti bom dala naveličala :blink: vozila sva se čist brez cilja, pa sva slučajno naciljala tud na Ivarčko B) sicer pa...sezona se je kmaj začela, bomo še kaj prišli na Ivarčko, tam je zmeraj luštno! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj popoldan vozil po naši lepi, bil pa v soboto gor pa ni bilo nikogar.

ej bikec ni slaba, povej preden se mi spet kaj zalomi, 10. sem v kamniku, 18. sem v kranju, 25. pa v meži mamo državno ligo pri nas.

Marjan ti povej raje kdaj si, ne kdaj te ni. Sem za, da organiziramo en piknik in se zberemo.

LP

včeraj popoldan vozil po naši lepi, bil pa v soboto gor pa ni bilo nikogar.

ej bikec ni slaba, povej preden se mi spet kaj zalomi, 10. sem v kamniku, 18. sem v kranju, 25. pa v meži mamo državno ligo pri nas.

Marjan ti povej raje kdaj si, ne kdaj te ni. Sem za, da organiziramo en piknik in se zberemo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav od neznanke na tem forumu :P

Včeraj sem "po veliki sreči" naletela na enega izmed prijaznih Koroških motoristov... in sedaj sem tukaj :rolleyes:

Drugače sem iz SG, pa na žalost brez svojega motorja - le kot sopotnica na Kawasaki Drifter in Honda CBR 1100xx.

pozdravljen še posebej otog

Popravljeno . Popravil majaCRX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljena maja med nami maja. no pa se vedno več korošcev tudi oglaša na netu ne pa da so samo na motoorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav od neznanke na tem forumu :P

Včeraj sem "po veliki sreči" naletela na enega izmed prijaznih Koroških motoristov... in sedaj sem tukaj :rolleyes:

Drugače sem iz SG, pa na žalost brez svojega motorja - le kot sopotnica na Kawasaki Drifter in Honda CBR 1100xx.

pozdravljen še posebej otog

Maja hvala za prisrčne pozdrave in dobrodošla v bandi. Veš, da take punce brez motorjev imamo najraje, jih lahko kam zapeljemo. ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena maja in dobrodošla med nami... :D

Vidim, da ste za piknik, samo uskladit se bo treba - predlagam, da se v soboto dobimo na Ivarčkem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabil sem omenit, da se dobimo, da rečemo kako in se zmenimo kdaj bi lahko bil piknik... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Mali! Kaj ko bi ti še kdaj kako uro dodal. Valda ne misliš, da bi mi celi dan tam gor sedeli, ker za kopanje je še malo prehitro.

Ko bo pa kopanje na sporedu, pa sporoči meni in otog-ju, ker bi on mene baje "razgaljeno" rad videl.

ČAV BAV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala otog...rade volje, ko bo le vsa oprema :rolleyes:

Opremo posodimo in uredimo, volja pač mora biti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Mali! Kaj ko bi ti še kdaj kako uro dodal. Valda ne misliš, da bi mi celi dan tam gor sedeli, ker za kopanje je še malo prehitro.

Ko bo pa kopanje na sporedu, pa sporoči meni in otog-ju, ker bi on mene baje "razgaljeno" rad videl.

ČAV BAV

Alka nena vem zakaj se mi to mota po glavi, verjetno od dogodka zadnjič v Avstriji :-) :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej otog! Ko boš naslednjič to nardil, dobiš bačn! Pol se ti pa nič več ne bo motalo - ne po glavi pa ne kje drugje! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej otog! Ko boš naslednjič to nardil, dobiš bačn! Pol se ti pa nič več ne bo motalo - ne po glavi pa ne kje drugje! :P

Kak si ti simpatična, ko si tak huda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no otog to so pa že resne zadeve, komaj prebiram, bikec pa glih što soboto si najdo ko me ni. drugače pa ura še vedno velja tretja popoldanska, da se lahko kam odpeljemo, prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opremo posodimo in uredimo, volja pač mora biti.

LP

Jakna bo pri hišijutri (upam ;) )...potem se pa priporočam. Razen te sobotoe - imamo Hondaši zakupljen Mobikrog v Cerkljah na Dolenjskem :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!